2. ČP masters Jabkokros

08.10.2017 Jabkenice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 44:27 00:00
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 46:08 01:41
3 3 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 49:01 04:34
4 1 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 49:33 05:06
5 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 50:21 05:53
6 2 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 50:25 05:57
7 3 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 52:37 08:09
8 4 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 52:40 08:12
9 5 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 53:04 08:36
10 5 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 53:25 08:58

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:57 00:00
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:39 00:41
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:12 01:14
4 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 30:17 01:19
5 4 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:26 01:28
6 5 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 31:35 02:38
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:42 02:45
8 6 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 32:01 03:03
9 3 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 32:46 03:48
10 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 32:49 03:51

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [603] Václav Říha 2004 CZE Johnson Controls 22:35 00:00
2 2 / žáci [605] Vojtěch Pařík 2004 CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 22:37 00:01
3 (-1) 3 / žáci [601] Michal Kršňák 2007 CZE Johnson Controls 30:00

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Kadeti [612] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 30:47 00:00
2 1 / ZE [617] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 30:49 00:01
3 2 / Kadeti [611] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 31:06 00:18
4 1 / Juniorky [626] Kristýna Zemanová 2003 CZE Topforex Lapierre 31:19 00:32
5 3 / Kadeti [610] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team 32:10 01:23
6 2 / ZE [623] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 32:31 01:44
7 3 / ZE [614] Cecylia Czartoryska 1988 POL PIU Pozywny 37:53 07:06
8 1 / [m]16 [608] Radim Šťastný 2001 CZE N1 42:36 11:49
DNF / Juniorky [618] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ME [606] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 43:46 00:00
2 2 / ME [621] David Jarý 1998 CZE Johnson Controls 44:50 01:03
3 3 / ME [627] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 45:08 01:22
4 4 / ME [622] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 45:59 02:12
5 5 / ME [624] Szczepan Paszek 1980 POL Bikestacja.pl / KCNC 50:41 06:54
6 1 / Junioři [602] Jiří Říha 2001 CZE Johnson Controls 51:41 07:54
7 6 / ME [613] Piotr Rakiewicz 1982 POL GVT 52:31 08:44
8 7 / ME [628] Jiří Šlégl 1992 CZE Beny-Lawi Granfondo team 53:23 09:36
9 8 / ME [616] Jarda Brynda 1977 CZE Labe Tri Club HK 55:15 11:28
10 (-1) 2 / Junioři [629] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 45:35