2. ČP masters Jabkokros

08.10.2017 Jabkenice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / žáci [603] Václav Říha 2004 CZE Johnson Controls 22:35 00:00 11:23 (2)
2 2 / žáci [605] Vojtěch Pařík 2004 CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 22:37 00:01 10:31 (1)
3 (-1) 3 / žáci [601] Michal Kršňák 2007 CZE Johnson Controls 30:00 30:00 (3)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:57 00:00 09:16 (1) 18:49 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:39 00:41 09:16 (2) 19:14 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:12 01:14 09:52 (3) 19:51 (3)
4 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 30:17 01:19 09:52 (4) 19:52 (4)
5 4 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:26 01:28 10:03 (5) 20:15 (5)
6 5 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 31:35 02:38 10:28 (9) 21:03 (7)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:42 02:45 10:19 (7) 21:07 (8)
8 6 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 32:01 03:03 10:19 (6) 20:57 (6)
9 3 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 32:46 03:48 10:24 (8) 21:23 (9)
10 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 32:49 03:51 10:47 (11) 21:42 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Kadeti [612] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 30:47 00:00 10:16 (5) 20:16 (1)
2 1 / ZE [617] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 30:49 00:01 09:58 (2) 20:19 (2)
3 2 / Kadeti [611] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 31:06 00:18 10:15 (3) 20:23 (4)
4 1 / Juniorky [626] Kristýna Zemanová 2003 CZE Topforex Lapierre 31:19 00:32 09:53 (1) 20:19 (3)
5 3 / Kadeti [610] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team 32:10 01:23 10:15 (4) 20:56 (5)
6 2 / ZE [623] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 32:31 01:44 10:30 (6) 21:30 (6)
7 3 / ZE [614] Cecylia Czartoryska 1988 POL PIU Pozywny 37:53 07:06 12:05 (8) 25:10 (7)
8 1 / [m]16 [608] Radim Šťastný 2001 CZE N1 42:36 11:49 13:11 (9) 26:49 (8)
DNF / Juniorky [618] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team 10:31 (7)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 44:27 00:00 08:21 (1) 17:04 (1) 25:56 (1) 35:07 (1)
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 46:08 01:41 08:33 (2) 17:38 (2) 26:54 (2) 36:38 (2)
3 3 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 49:01 04:34 09:16 (3) 18:52 (3) 29:00 (3) 38:48 (3)
4 1 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 49:33 05:06 09:17 (4) 19:07 (4) 29:00 (4) 39:14 (4)
5 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 50:21 05:53 09:31 (5) 19:29 (6) 29:31 (6) 39:50 (5)
6 2 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 50:25 05:57 09:31 (6) 19:16 (5) 29:31 (5) 39:51 (6)
7 3 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 52:37 08:09 09:52 (8) 20:12 (8) 30:57 (8) 41:35 (8)
8 4 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 52:40 08:12 09:56 (9) 20:08 (7) 30:37 (7) 41:14 (7)
9 5 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 53:04 08:36 10:37 (20) 21:02 (13) 31:13 (9) 41:56 (9)
10 5 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 53:25 08:58 10:02 (10) 20:53 (10) 31:27 (11) 42:27 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / ME [606] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 43:46 00:00 08:39 (1) 17:13 (1) 25:50 (1) 34:44 (1)
2 2 / ME [621] David Jarý 1998 CZE Johnson Controls 44:50 01:03 08:55 (2) 17:32 (2) 26:38 (2) 35:47 (2)
3 3 / ME [627] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 45:08 01:22 09:13 (4) 18:01 (4) 26:54 (3) 36:00 (3)
4 4 / ME [622] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 45:59 02:12 09:01 (3) 18:01 (3) 27:19 (4) 36:44 (4)
5 5 / ME [624] Szczepan Paszek 1980 POL Bikestacja.pl / KCNC 50:41 06:54 09:42 (7) 20:03 (7) 30:13 (7) 40:31 (7)
6 1 / Junioři [602] Jiří Říha 2001 CZE Johnson Controls 51:41 07:54 09:36 (5) 19:51 (6) 30:06 (6) 40:31 (6)
7 6 / ME [613] Piotr Rakiewicz 1982 POL GVT 52:31 08:44 09:41 (6) 19:19 (5) 29:08 (5) 39:03 (5)
8 7 / ME [628] Jiří Šlégl 1992 CZE Beny-Lawi Granfondo team 53:23 09:36 09:57 (8) 20:11 (8) 30:55 (8) 42:11 (8)
9 8 / ME [616] Jarda Brynda 1977 CZE Labe Tri Club HK 55:15 11:28 10:21 (9) 20:57 (9) 31:56 (9) 43:28 (9)
10 (-1) 2 / Junioři [629] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 45:35 10:39 (11) 21:16 (10) 33:13 (10) 45:35 (10)