5. ČP Masters Jičín

14.10.2018 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kadetky [601] eliška drbohlavová 2003 CZE dobřichovice 18:35 00:00 08:58 (1)
2 1 / žáci [611] Lukáš Raška 2007 CZE short bike academy opletal 18:49 00:13 09:08 (2)
3 2 / kadetky [607] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:00 00:24 09:13 (3)
4 1 / žákyně [604] Karolína Špicarová 2008 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 19:12 00:36 09:25 (4)
5 2 / žáci [610] Tomáš Raška 2009 CZE Short Bike Academy Opletal 19:58 01:22 09:46 (6)
6 2 / žákyně [605] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 21:14 02:38 09:41 (5)
7 3 / kadetky [601] eliška drbohlavová 2003 CZE dobřichovice 18:35 00:00 08:58 (1)
8 3 / žáci [611] Lukáš Raška 2007 CZE short bike academy opletal 18:49 00:13 09:08 (2)
9 4 / kadetky [607] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:00 00:24 09:13 (3)
10 3 / žákyně [604] Karolína Špicarová 2008 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 19:12 00:36 09:25 (4)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 33:23 00:00 08:07 (2) 16:18 (1) 24:44 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 33:47 00:24 08:03 (1) 16:24 (2) 25:04 (2)
3 1 / MD-M60 [308] Tomáš Rous 1959 CZE Plzeň 35:09 01:46 08:42 (5) 17:23 (3) 26:12 (3)
4 2 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 36:04 02:41 08:54 (6) 17:55 (6) 27:03 (6)
5 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:18 02:55 08:33 (3) 17:35 (5) 26:54 (5)
6 3 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 36:41 03:18 08:33 (4) 17:24 (4) 26:33 (4)
7 1 / Z [603] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 36:42 03:19 09:01 (1) 18:05 (1) 27:20 (1)
8 4 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:00 03:37 08:55 (7) 18:13 (7) 27:34 (7)
9 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:31 04:08 09:11 (8) 18:34 (8) 28:03 (8)
10 5 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 39:32 06:09 09:25 (9) 19:16 (9) 29:24 (9)

Ženy Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Z [603] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 36:42 00:00 09:01 (1) 18:05 (1) 27:20 (1)
1 1 / Z [603] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 36:42 00:00 09:01 (1) 18:05 (1) 27:20 (1)

Juniorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18

Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M [600] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 45:52 00:00 07:33 (1) 15:13 (1) 22:52 (1) 30:32 (1) 38:11 (1)
2 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 46:50 00:57 07:19 (1) 14:52 (1) 22:37 (1) 30:33 (1) 38:38 (1)
3 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 47:15 01:22 07:48 (5) 15:33 (3) 23:24 (3) 31:16 (2) 39:10 (2)
4 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 47:26 01:34 07:33 (2) 15:24 (2) 23:19 (2) 31:21 (3) 39:16 (3)
5 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:52 01:59 07:46 (4) 15:38 (5) 23:45 (5) 31:57 (5) 39:47 (4)
6 3 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 48:26 02:34 07:45 (3) 15:37 (4) 23:45 (4) 31:56 (4) 40:05 (5)
7 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 48:36 02:44 07:51 (6) 16:01 (6) 24:11 (6) 32:22 (6) 40:35 (6)
8 2 / M [612] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 50:28 04:35 07:50 (2) 16:01 (2) 24:37 (2) 33:10 (2) 41:38 (2)
9 5 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 51:14 05:21 08:20 (8) 16:43 (7) 25:14 (7) 33:57 (7) 42:31 (7)
10 6 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 51:27 05:34 08:20 (9) 16:44 (8) 25:16 (8) 33:58 (8) 42:40 (8)

Muži Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M [600] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 45:52 00:00 07:33 (1) 15:13 (1) 22:52 (1) 30:32 (1) 38:11 (1)
2 2 / M [612] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 50:28 04:35 07:50 (2) 16:01 (2) 24:37 (2) 33:10 (2) 41:38 (2)
3 (-1) 3 / M [616] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 47:46 09:20 (3) 18:36 (3) 28:03 (3) 38:14 (3) 47:46 (3)
4 4 / M [600] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 45:52 00:00 07:33 (1) 15:13 (1) 22:52 (1) 30:32 (1) 38:11 (1)
5 5 / M [612] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 50:28 04:35 07:50 (2) 16:01 (2) 24:37 (2) 33:10 (2) 41:38 (2)
6 (-1) 6 / M [616] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 47:46 09:20 (3) 18:36 (3) 28:03 (3) 38:14 (3) 47:46 (3)

Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4

MTB děti HK1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / holky [606] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 10:05 00:00
2 2 / holky [620] Karolína Frydrychová 2009 CZE TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 10:19 00:14
3 1 / kluci [622] Oliver Loar 2012 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 10:46 00:41
4 2 / kluci [618] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 11:43 01:37
5 3 / kluci [627] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 12:12 02:06
6 4 / kluci [621] Šimon Neděla 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 12:43 02:38
7 5 / kluci [625] Matyáš Felcman 2008 CZE Cyklo klub Jičín 12:52 02:47
8 6 / kluci [624] Jakub Horčička 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 14:22 04:16
9 7 / kluci [623] Michal Horčička 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 14:42 04:37
10 8 / kluci [626] Patrik Janďourek 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 15:47 05:42

MTB děti HK2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [608] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:50 00:00 09:30 (1)
2 1 / kluci [617] Marek Brumlík 2006 CZE Jičín cyklo 22:33 02:43 10:45 (2)
3 2 / kluci [614] Jiří Dovolil 2006 CZE Hořice 24:09 04:19 11:46 (3)
4 3 / kluci [619] Kryštof Kříž 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 27:06 07:15 12:29 (4)
5 2 / holky [608] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:50 00:00 09:30 (1)
6 4 / kluci [617] Marek Brumlík 2006 CZE Jičín cyklo 22:33 02:43 10:45 (2)
7 5 / kluci [614] Jiří Dovolil 2006 CZE Hořice 24:09 04:19 11:46 (3)
8 6 / kluci [619] Kryštof Kříž 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 27:06 07:15 12:29 (4)