3. ČP masters Čeřovka

15.10.2017 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 53:20.3 07:10.9 (2) 14:43.1 (2) 22:19.9 (2) 30:10.8 (2) 37:42.7 (1) 45:28.6 (1)
2 2 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 54:27.4 01:07.1 07:00.7 (1) 14:30.4 (1) 22:11.3 (1) 30:10.1 (1) 37:54.8 (2) 45:54.8 (2)
3 3 / MA-M30 [17] Pavel Adel 1984 CZE KC Hlinsko 55:26.0 02:05.7 07:32.9 (3) 15:23.0 (3) 23:16.3 (3) 31:11.7 (3) 39:09.7 (3) 47:10.7 (3)
4 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 57:21.6 04:01.3 07:43.5 (6) 15:49.8 (5) 24:05.0 (5) 32:21.7 (5) 40:41.8 (5) 49:03.6 (4)
5 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 57:32.7 04:12.4 07:38.6 (5) 15:42.1 (4) 23:53.5 (4) 32:13.1 (4) 40:39.5 (4) 49:03.9 (5)
6 5 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 59:02.9 05:42.6 07:44.8 (7) 16:02.5 (7) 24:18.6 (6) 32:53.9 (6) 41:26.4 (6) 50:16.7 (6)
7 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 59:15.2 05:54.9 07:52.1 (8) 16:01.9 (6) 24:53.1 (9) 33:41.1 (11) 42:14.0 (10) 50:42.8 (8)
8 2 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 59:25.7 06:05.4 08:10.1 (12) 16:29.2 (10) 24:59.3 (10) 33:26.2 (9) 42:04.0 (9) 50:40.3 (7)
9 7 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 59:31.1 06:10.8 07:38.2 (4) 16:03.0 (8) 24:36.6 (7) 33:17.2 (7) 41:57.4 (7) 50:45.3 (9)
10 3 / MB-M40 [132] Libor Miškovsky 1970 CZE CSC 59:53.5 06:33.2 08:04.6 (10) 16:20.2 (9) 24:43.3 (8) 33:21.7 (8) 41:59.6 (8) 50:55.6 (10)

open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Muži [605] Ľubomír Sedláčik 1980 CZE Praha 2 59:45.8 08:04.2 (1) 16:14.5 (1) 24:37.1 (1) 33:12.7 (1) 50:52.2 (6) 50:52.2 (1)
2 (-1) 2 / Muži [604] Petr Bitman 1980 CZE Kosmos Bikes 52:42.6 08:41.4 (2) 17:18.5 (2) 26:05.3 (2) 34:57.6 (2) 43:54.7 (1) 52:42.6 (2)
3 (-1) 3 / Muži [608] Radek Tichý 1975 CZE Tři sestry 76,8 53:10.9 08:53.5 (4) 17:35.0 (3) 26:22.6 (3) 35:19.49 (9) 44:23.16 (9) 53:10.9 (3)
4 (-1) 4 / Muži [607] Tomáš Kašše 1985 CZE Tenneco 54:30.2 09:09.4 (6) 18:08.0 (5) 27:04.5 (5) 36:11.5 (3) 45:19.0 (2) 54:30.2 (4)
5 (-1) 5 / Muži [610] Jarda Brynda 1977 CZE Labe Tri Club HK 55:47.9 08:49.1 (3) 17:38.5 (4) 27:00.2 (4) 36:28.7 (4) 46:02.0 (3) 55:47.9 (5)
6 (-1) 6 / Muži [609] Jan Brychta 1981 CZE Praha 59:44.3 09:06.1 (5) 18:50.5 (6) 28:49.4 (6) 38:50.6 (5) 48:55.5 (4) 59:44.3 (6)
7 (-1) 7 / Muži [611] Jaroslav Vykydal 1978 CZE PUSKINAK.CZ 59:50.1 09:22.5 (7) 18:56.2 (7) 28:54.5 (7) 38:53.2 (6) 48:58.5 (5) 59:50.1 (7)
8 (-1) 8 / Muži [606] Jan Novák 1985 CZE Cyklo Erben 01:01:56.1 09:26.9 (8) 19:26.0 (8) 29:54.8 (8) 40:31.4 (7) 51:20.7 (7) 01:01:56.1 (8)
8 (-1) 8 / Muži [601] Jiří Švorc 1963 CZE Peksport 09:44.8 (9) 19:55.6 (9) 30:22.4 (9) 41:10.3 (8) 52:11.5 (8)
DNS / Muži [603] Szczepan Paszek 1980 POL Bikestacja.pl / KCNC
10 10 / Muži [605] Ľubomír Sedláčik 1980 CZE Praha 2 59:45.8 08:04.2 (1) 16:14.5 (1) 24:37.1 (1) 33:12.7 (1) 50:52.2 (6) 50:52.2 (1)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 32:45.8 07:54.5 (1) 16:00.7 (1) 24:22.9 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:14.2 01:28.4 07:58.5 (2) 16:38.6 (2) 25:28.3 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 34:26.2 01:40.4 08:14.4 (3) 16:57.0 (3) 25:41.9 (3)
4 3 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 35:03.6 02:17.8 08:39.9 (8) 17:21.1 (5) 26:07.7 (4)
5 4 / MC-M50 [225] Viktor Zapletal 1968 CZE Nutrend Specialized Racing 35:09.9 02:24.1 08:21.7 (4) 17:20.9 (4) 26:11.2 (5)
6 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 35:44.5 02:58.7 08:33.1 (6) 17:33.2 (7) 26:39.0 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 35:59.1 03:13.3 08:22.4 (5) 17:24.3 (6) 26:39.5 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 37:04.5 04:18.7 08:38.2 (7) 17:53.7 (8) 27:20.4 (8)
9 7 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 38:02.7 05:16.9 08:40.7 (9) 18:01.9 (9) 27:53.7 (9)
10 8 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:36.8 05:51.0 09:09.4 (11) 18:53.4 (11) 28:42.6 (10)