3. ČP masters Čeřovka

15.10.2017 Jičín

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 53:20 00:00 07:10 (2) 14:43 (2) 22:19 (2) 30:10 (2) 37:42 (1) 45:28 (1)
2 2 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 54:27 01:07 07:00 (1) 14:30 (1) 22:11 (1) 30:10 (1) 37:54 (2) 45:54 (2)
3 3 / MA-M30 [17] Pavel Adel 1984 CZE KC Hlinsko 55:26 02:05 07:32 (3) 15:23 (3) 23:16 (3) 31:11 (3) 39:09 (3) 47:10 (3)
4 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 57:21 04:01 07:43 (6) 15:49 (5) 24:05 (5) 32:21 (5) 40:41 (5) 49:03 (4)
5 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 57:32 04:12 07:38 (5) 15:42 (4) 23:53 (4) 32:13 (4) 40:39 (4) 49:03 (5)
6 5 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 59:02 05:42 07:44 (7) 16:02 (7) 24:18 (6) 32:53 (6) 41:26 (6) 50:16 (6)
7 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 59:15 05:54 07:52 (8) 16:01 (6) 24:53 (9) 33:41 (11) 42:14 (10) 50:42 (8)
8 2 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 59:25 06:05 08:10 (12) 16:29 (10) 24:59 (10) 33:26 (9) 42:04 (9) 50:40 (7)
9 7 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 59:31 06:10 07:38 (4) 16:03 (8) 24:36 (7) 33:17 (7) 41:57 (7) 50:45 (9)
10 3 / MB-M40 [132] Libor Miškovsky 1970 CZE CSC 59:53 06:33 08:04 (10) 16:20 (9) 24:43 (8) 33:21 (8) 41:59 (8) 50:55 (10)

open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [605] Ľubomír Sedláčik 1980 CZE Praha 2 59:45 00:00 08:04 (1) 16:14 (1) 24:37 (1) 33:12 (1) 50:52 (6) 50:52 (1)
2 (-1) 2 / Muži [604] Petr Bitman 1980 CZE Kosmos Bikes 52:42 08:41 (2) 17:18 (2) 26:05 (2) 34:57 (2) 43:54 (1) 52:42 (2)
3 (-1) 3 / Muži [608] Radek Tichý 1975 CZE Tři sestry 76,8 53:10 08:53 (4) 17:35 (3) 26:22 (3) 35:19 (9) 44:23 (9) 53:10 (3)
4 (-1) 4 / Muži [607] Tomáš Kašše 1985 CZE Tenneco 54:30 09:09 (6) 18:08 (5) 27:04 (5) 36:11 (3) 45:19 (2) 54:30 (4)
5 (-1) 5 / Muži [610] Jarda Brynda 1977 CZE Labe Tri Club HK 55:47 08:49 (3) 17:38 (4) 27:00 (4) 36:28 (4) 46:02 (3) 55:47 (5)
6 (-1) 6 / Muži [609] Jan Brychta 1981 CZE Praha 59:44 09:06 (5) 18:50 (6) 28:49 (6) 38:50 (5) 48:55 (4) 59:44 (6)
7 (-1) 7 / Muži [611] Jaroslav Vykydal 1978 CZE PUSKINAK.CZ 59:50 09:22 (7) 18:56 (7) 28:54 (7) 38:53 (6) 48:58 (5) 59:50 (7)
8 (-1) 8 / Muži [606] Jan Novák 1985 CZE Cyklo Erben 01:01:56 09:26 (8) 19:26 (8) 29:54 (8) 40:31 (7) 51:20 (7) 01:01:56 (8)
8 (-1) 8 / Muži [601] Jiří Švorc 1963 CZE Peksport 09:44 (9) 19:55 (9) 30:22 (9) 41:10 (8) 52:11 (8)
DNS / Muži [603] Szczepan Paszek 1980 POL Bikestacja.pl / KCNC
10 10 / Muži [605] Ľubomír Sedláčik 1980 CZE Praha 2 59:45 00:00 08:04 (1) 16:14 (1) 24:37 (1) 33:12 (1) 50:52 (6) 50:52 (1)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 32:45 00:00 07:54 (1) 16:00 (1) 24:22 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:14 01:28 07:58 (2) 16:38 (2) 25:28 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 34:26 01:40 08:14 (3) 16:57 (3) 25:41 (3)
4 3 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 35:03 02:17 08:39 (8) 17:21 (5) 26:07 (4)
5 4 / MC-M50 [225] Viktor Zapletal 1968 CZE Nutrend Specialized Racing 35:09 02:24 08:21 (4) 17:20 (4) 26:11 (5)
6 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 35:44 02:58 08:33 (6) 17:33 (7) 26:39 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 35:59 03:13 08:22 (5) 17:24 (6) 26:39 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 37:04 04:18 08:38 (7) 17:53 (8) 27:20 (8)
9 7 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 38:02 05:16 08:40 (9) 18:01 (9) 27:53 (9)
10 8 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:36 05:51 09:09 (11) 18:53 (11) 28:42 (10)