6. ČP masters Velodrom

29.10.2017 Louny

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:18 00:00
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 36:50 00:32
3 3 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 37:21 01:02
4 4 / MA-M30 [27] Pavel Staněk 1982 CZE Cyklo ATOM cycling team 37:46 01:27
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 38:15 01:56
6 5 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 38:24 02:05
7 6 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 38:25 02:06
8 7 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 38:55 02:36
9 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 39:01 02:42
10 3 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 39:03 02:44

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:45 00:00
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 29:45 00:00
3 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:01 00:16
4 3 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 30:05 00:20
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:06 00:21
6 4 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 30:28 00:43
7 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:36 00:50
8 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:33 01:47
9 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:50 02:05
10 7 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 32:03 02:17

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kadetky [614] Tereza Prošková 2003 CZE TJ Stadion Louny 23:28 00:00
2 2 / kadetky [606] Barbora Parmová 2003 CZE TJ Stadion Louny 24:58 01:30
3 1 / žáci [615] Jan Kruliš 2007 CZE TJ Stadion Louny 25:18 01:50
4 2 / žáci [611] Jiří Zedník 2006 CZE TJ Stadion Louny 26:02 02:34
5 1 / žákyně [603] Hanka Runtová 2004 CZE TJ Stadion Louny 27:05 03:37
6 3 / žáci [605] Jan Hezyna 2005 CZE TJ Stadion Louny 28:04 04:36
7 4 / žáci [607] Václav Parma 2006 CZE TJ Stadion Louny 28:36 05:08
8 5 / žáci [604] Matyáš Nováček 2005 CZE TJ Stadion Louny 29:55 06:27
9 6 / žáci [612] Jan Pígl 2006 CZE TJ Stadion Louny 30:03 06:35

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Kadeti [610] Jindřich Pavel 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:28 00:00
2 2 / Kadeti [608] David Červíček 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:35 00:07
3 1 / ZE [616] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 32:42 02:13
4 (-1) 3 / Kadeti [609] Milan Hezina 2003 CZE TJ Stadion Louny 36:43

Muži Elite

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 46:12 00:00
2 2 / ME [620] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 49:18 03:06
3 (-1) 3 / ME [619] Jakub Truksa 1974 CZE TRUXXXIK cycling 47:40
4 (-1) 4 / ME [617] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 49:49

Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junioři [601] Lukáš Runt 2001 CZE TJ Start Náchod 40:16 00:00
2 2 / Junioři [618] Jan Kašpar 2000 CZE TJ Slavoj Terezín Cyklo City 41:34 01:18