7. ČP masters TOI Velodrom

28.10.2018 Louny

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kadetky [611] Aneta Novotná 2003 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 24:47 00:00 08:00 (1) 16:14 (1)
2 2 / kadetky [612] Kateřina Hladíková 2004 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 26:00 01:12 08:10 (2) 16:53 (2)
3 3 / kadetky [614] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 26:22 01:34 08:27 (3) 17:23 (3)
4 4 / kadetky [617] Gabriela Bártová 2003 CZE PARDUS TUFO Prostějov z.s. 26:44 01:56 08:36 (6) 17:46 (5)
5 5 / kadetky [622] Nela Viktorová 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 26:49 02:01 08:36 (5) 17:43 (4)
6 6 / kadetky [638] Kristýna Zemanová 2003 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 27:07 02:19 08:38 (7) 17:50 (6)
7 7 / kadetky [621] Adéla FOLTÝNOVÁ 2003 CZE BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 27:12 02:25 08:39 (9) 17:50 (7)
8 8 / kadetky [619] eliška drbohlavová 2003 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 27:23 02:35 08:49 (10) 18:07 (10)
9 9 / kadetky [618] Nikola NAVRKALOVÁ 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 27:25 02:38 08:38 (8) 17:58 (8)
10 10 / kadetky [613] Karolína Bedrníková 2003 CZE DUKLA PRAHA 27:33 02:45 08:53 (11) 18:01 (9)

Žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / žáci [701] Richard KOBR 2005 CZE DUKLA PRAHA 16:27 00:00 08:17 (1)
2 2 / žáci [702] Václav JEŽEK 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:32 00:04 08:17 (2)
3 3 / žáci [703] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:39 00:11 08:18 (4)
4 4 / žáci [707] Daniel RUBEŠ 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 16:57 00:30 08:28 (7)
5 5 / žáci [705] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:02 00:35 08:27 (6)
6 1 / [m]12 [709] kryštof král 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 17:04 00:36 08:22 (5)
7 6 / žáci [713] Jakub Kuba 2005 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 17:07 00:40 08:36 (8)
8 7 / žáci [715] David Šimeček 2005 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 17:11 00:43 08:38 (10)
9 8 / žáci [704] Jakub Elbadri 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:20 00:53 08:18 (3)
10 9 / žáci [706] Ondřej Novotný 2005 CZE DUKLA PRAHA 17:49 01:21 08:37 (9)

Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti [801] Matyáš FIALA 2003 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 29:50 00:00 07:14 (1) 14:36 (1) 22:12 (1)
2 2 / Kadeti [802] Matěj Stránský 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 30:19 00:29 07:16 (2) 14:48 (2) 22:32 (2)
3 3 / Kadeti [803] Pavel JINDŘICH 2003 CZE TJ STADION LOUNY 30:42 00:51 07:17 (3) 15:03 (3) 22:53 (3)
4 4 / Kadeti [807] Adam SEEMAN 2003 CZE TJ STADION LOUNY 30:54 01:03 07:35 (4) 15:13 (4) 23:08 (4)
5 5 / Kadeti [804] Daniel Sporysch 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 30:55 01:05 07:56 (6) 15:39 (6) 23:17 (5)
6 6 / Kadeti [805] Daniel Mráz 2004 CZE TJ UNIČOV 31:42 01:51 07:36 (5) 15:38 (5) 23:36 (6)
7 7 / Kadeti [806] Václav Veverka 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 31:51 02:00 07:59 (8) 15:58 (7) 23:53 (7)
8 8 / Kadeti [812] Mirek Muller 2004 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 32:24 02:33 07:57 (7) 15:59 (8) 24:03 (8)
9 9 / Kadeti [810] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 32:44 02:53 08:02 (9) 16:16 (10) 24:31 (9)
10 10 / Kadeti [808] Václav Dostál 2003 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 32:47 02:56 08:03 (10) 16:13 (9) 24:32 (10)

Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Junioři [901] Jakub ŤOUPALÍK 2001 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 44:08 00:00 07:14 (1) 14:37 (1) 21:55 (1) 29:14 (1) 36:36 (1)
2 2 / Junioři [904] Pavel BITTNER 2001 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 44:58 00:50 07:17 (2) 14:40 (2) 22:17 (2) 29:52 (2) 37:27 (2)
3 3 / Junioři [906] Jakub Kučera 2001 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 45:50 01:42 07:21 (4) 15:05 (4) 22:46 (4) 30:22 (3) 37:58 (3)
4 4 / Junioři [902] Tomáš Ježek 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 46:38 02:30 07:20 (3) 14:56 (3) 22:45 (3) 30:40 (4) 38:31 (4)
5 5 / Junioři [908] Jakub Daněk 2002 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 46:52 02:43 07:38 (7) 15:25 (8) 23:22 (6) 31:12 (5) 38:58 (5)
6 6 / Junioři [913] Daniel ŽVAK 2001 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 47:09 03:01 07:39 (8) 15:25 (6) 23:22 (7) 31:13 (7) 39:04 (6)
7 7 / Junioři [912] Josef Hladík 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 47:20 03:12 07:38 (6) 15:25 (7) 23:21 (5) 31:12 (6) 39:22 (7)
8 8 / Junioři [921] Vojtěch BŘEZNA 2001 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 47:23 03:15 07:23 (5) 15:16 (5) 23:25 (8) 31:30 (8) 39:29 (8)
9 9 / Junioři [915] Jiří Říha 2001 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 48:08 04:00 07:46 (9) 15:44 (10) 23:51 (10) 31:50 (9) 39:57 (10)
10 10 / Junioři [919] Lukáš Runt 2001 CZE TJ STADION LOUNY 48:12 04:03 07:47 (10) 15:39 (9) 23:42 (9) 31:50 (10) 39:56 (9)

Muži Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [539] Robert Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 48:30 00:00 07:36 (2) 15:50 (1) 23:33 (1) 31:53 (1) 40:11 (1)
2 2 / Muži [536] Filp Pospíšil 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 49:33 01:02 07:59 (3) 16:08 (3) 24:18 (3) 32:22 (2) 41:03 (2)
3 3 / Muži [546] Martin Cech 2000 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 50:42 02:11 07:35 (1) 15:50 (2) 24:05 (2) 32:54 (3) 41:59 (3)
4 (-1) 4 / Muži [541] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 47:20 09:25 (4) 18:46 (4) 28:08 (4) 37:40 (4) 47:20 (4)
5 5 / Muži [539] Robert Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 48:30 00:00 07:36 (2) 15:50 (1) 23:33 (1) 31:53 (1) 40:11 (1)
6 6 / Muži [536] Filp Pospíšil 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 49:33 01:02 07:59 (3) 16:08 (3) 24:18 (3) 32:22 (2) 41:03 (2)
7 7 / Muži [546] Martin Cech 2000 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 50:42 02:11 07:35 (1) 15:50 (2) 24:05 (2) 32:54 (3) 41:59 (3)
8 (-1) 8 / Muži [541] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 47:20 09:25 (4) 18:46 (4) 28:08 (4) 37:40 (4) 47:20 (4)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 46:39 00:00 07:20 (1) 15:09 (1) 23:01 (1) 30:53 (1) 38:48 (1)
2 1 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 48:43 02:03 07:58 (3) 15:59 (3) 24:05 (2) 32:02 (2) 40:05 (2)
3 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 49:24 02:45 07:56 (2) 15:59 (2) 24:09 (3) 32:14 (3) 40:23 (3)
4 2 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 52:15 05:35 08:12 (4) 16:43 (4) 25:24 (4) 34:14 (4) 43:04 (4)
5 3 / MB-M40 [144] Petr Vana 1973 CZE LAWI GRANFONDO 52:36 05:56 08:43 (7) 17:30 (7) 26:17 (7) 34:57 (6) 43:47 (5)
6 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 52:36 05:57 08:45 (9) 17:32 (9) 26:17 (8) 35:01 (7) 43:47 (6)
7 5 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 52:42 06:02 08:31 (5) 17:16 (6) 26:04 (5) 34:56 (5) 43:49 (7)
8 6 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 53:31 06:51 08:32 (6) 17:13 (5) 26:05 (6) 35:02 (8) 44:01 (8)
9 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:54 09:15 08:45 (8) 17:31 (8) 26:18 (9) 35:17 (9) 44:54 (9)
10 (-1) 8 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:40 09:11 (10) 18:44 (10) 28:21 (10) 37:54 (10) 47:40 (10)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:49 00:00 08:17 (1) 17:06 (1) 26:15 (1)
2 1 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 37:17 01:28 08:52 (2) 18:26 (3) 27:45 (2)
3 2 / MD-M60 [311] Jiří Mandaus 1959 CZE Rotordike Plzeň 37:33 01:43 09:01 (3) 18:18 (2) 27:47 (3)
4 2 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 37:42 01:52 09:16 (4) 18:49 (5) 28:13 (4)
5 3 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 38:28 02:38 09:36 (6) 18:49 (4) 28:19 (5)
6 4 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 39:24 03:35 09:34 (5) 19:22 (6) 29:08 (6)
7 1 / [m]40 [548] Pavel Kokoška 1978 CZE AC sparta Praha 39:58 04:09 09:44 (8) 19:28 (7) 29:37 (7)
8 5 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:58 05:08 09:40 (7) 19:36 (8) 30:14 (8)
9 6 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:34 05:45 09:45 (9) 19:42 (9) 30:45 (9)
10 3 / MD-M60 [538] Uwe Rubling 1959 CZE dresdner sc 42:15 06:26 10:32 (13) 21:07 (11) 31:44 (11)

Ženy Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [543] Nikola Bajgerová 1997 CZE Team Dukla Praha 36:41 00:00 08:51 (1) 17:59 (1) 27:19 (1)
2 2 / Ženy [535] Michaela Navrkalová 2002 CZE kc kooperativa jablonec nad nisou 39:56 03:15 09:17 (2) 19:22 (3) 29:35 (2)
3 3 / Ženy [534] Natálie klímová 2002 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 40:05 03:23 09:34 (4) 19:22 (4) 29:36 (4)
4 4 / Ženy [545] Lucie Krupová 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 40:32 03:50 09:28 (3) 19:22 (2) 29:35 (3)
5 5 / Ženy [540] Nicole Hartychová 2001 CZE Mitas trek 41:42 05:01 09:36 (5) 19:41 (5) 30:34 (5)
6 6 / Ženy [544] Helene Zottler 2001 CZE RSG Muldental Grimma 43:49 07:07 10:37 (6) 21:41 (6) 32:50 (6)
7 7 / Ženy [543] Nikola Bajgerová 1997 CZE Team Dukla Praha 36:41 00:00 08:51 (1) 17:59 (1) 27:19 (1)
8 8 / Ženy [535] Michaela Navrkalová 2002 CZE kc kooperativa jablonec nad nisou 39:56 03:15 09:17 (2) 19:22 (3) 29:35 (2)
9 9 / Ženy [534] Natálie klímová 2002 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 40:05 03:23 09:34 (4) 19:22 (4) 29:36 (4)
10 10 / Ženy [545] Lucie Krupová 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 40:32 03:50 09:28 (3) 19:22 (2) 29:35 (3)

mimo soutěž C, D

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / MC-M50 [537] Jens kunath 1967 CZE gunsha 36:50 00:00 08:50 (1) 17:53 (1) 27:20 (1)
2 2 / MC-M50 [547] petr gunther 1968 CZE MTB Nežichov 39:57 03:07 09:53 (2) 19:47 (2) 29:53 (2)
3 3 / MC-M50 [537] Jens kunath 1967 CZE gunsha 36:50 00:00 08:50 (1) 17:53 (1) 27:20 (1)
4 4 / MC-M50 [547] petr gunther 1968 CZE MTB Nežichov 39:57 03:07 09:53 (2) 19:47 (2) 29:53 (2)