9. ČP masters + MČR

24.11.2018 Třebíč

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [232] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 36:21 00:00 05:43 (2) 11:45 (1) 17:44 (1) 23:56 (1) 30:10 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 36:25 00:04 05:42 (1) 11:47 (3) 17:59 (3) 24:11 (2) 30:21 (2)
3 3 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:38 01:17 05:45 (3) 11:46 (2) 17:53 (2) 24:25 (3) 31:00 (3)
4 1 / MD-M60 [308] Tomáš Rous 1959 CZE Plzeň 38:14 01:53 06:07 (7) 12:25 (6) 18:46 (5) 25:09 (4) 31:38 (4)
5 2 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 38:44 02:23 06:10 (8) 12:31 (7) 18:58 (7) 25:23 (5) 31:51 (5)
6 3 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 38:52 02:31 06:04 (5) 12:23 (5) 18:55 (6) 25:29 (6) 32:08 (6)
7 4 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 39:18 02:57 06:05 (6) 12:33 (8) 19:09 (8) 25:46 (7) 32:22 (7)
8 5 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 39:30 03:09 06:36 (11) 13:09 (11) 19:33 (9) 26:08 (9) 32:52 (8)
9 6 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 39:36 03:14 06:24 (9) 13:05 (10) 19:40 (10) 26:20 (10) 33:02 (9)
10 7 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 40:32 04:10 06:26 (10) 13:04 (9) 19:48 (11) 26:35 (11) 33:30 (11)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Kadeti [612] Tomáš Pařez 2004 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 40:17 00:00 06:06 (1) 13:02 (4) 19:36 (2) 26:19 (2) 33:04 (2)
2 1 / Kadetky [611] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 40:42 00:24 06:30 (3) 12:59 (3) 19:43 (4) 26:34 (3) 33:32 (3)
2 2 / Kadeti [614] libor švec 2004 CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 40:42 00:24 06:33 (4) 12:59 (2) 19:43 (3) 26:38 (4) 33:32 (4)
4 3 / Kadeti [603] Richard severyn 2007 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 43:13 02:56 06:59 (6) 13:51 (6) 20:51 (5) 28:11 (5) 35:51 (5)
5 1 / Juniorky [617] Michaela Navrkalová 2002 CZE kc kooperativa jablonec nad nisou 44:10 03:52 06:41 (5) 13:51 (5) 21:10 (6) 28:36 (6) 36:16 (6)
6 4 / Kadeti [610] Adam BUKAČ 2003 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 44:34 04:17 06:29 (2) 12:55 (1) 19:07 (1) 25:36 (1) 32:08 (1)
7 (-1) 5 / Kadeti [604] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 36:48 07:16 (9) 14:17 (8) 21:38 (8) 29:05 (8) 36:48 (7)
8 (-1) 2 / Kadetky [616] Nikola NAVRKALOVÁ 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 36:54 07:02 (7) 14:10 (7) 21:30 (7) 29:05 (7) 36:54 (8)
9 (-1) 3 / Kadetky [605] Hana Jurová 2006 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 38:07 07:12 (8) 14:23 (9) 22:01 (9) 29:58 (9) 38:07 (9)
10 (-1) 6 / Kadeti [606] Dominik HŘEBEJK 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 38:58 07:23 (10) 14:49 (10) 22:32 (10) 30:40 (10) 38:58 (10)

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18

mimo soutěž A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 45:24 00:00 05:13 (2) 10:43 (1) 16:15 (1) 21:55 (1) 27:41 (1) 33:30 (1) 39:19 (1)
2 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 45:45 00:20 05:08 (1) 10:43 (2) 16:35 (2) 22:24 (2) 28:13 (2) 34:10 (3) 39:54 (2)
3 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 45:54 00:30 05:24 (3) 10:58 (3) 16:39 (3) 22:25 (3) 28:16 (3) 34:07 (2) 39:58 (3)
4 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 47:15 01:51 05:46 (6) 11:32 (4) 17:17 (4) 23:09 (4) 29:07 (4) 35:06 (4) 41:12 (4)
5 3 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 47:35 02:10 05:30 (4) 11:33 (6) 17:21 (6) 23:22 (6) 29:24 (6) 35:20 (5) 41:17 (5)
6 3 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 47:53 02:28 05:39 (5) 11:33 (5) 17:20 (5) 23:21 (5) 29:24 (5) 35:28 (6) 41:26 (6)
7 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 50:36 05:12 06:18 (13) 12:25 (10) 18:45 (8) 25:01 (7) 31:16 (7) 37:40 (7) 44:10 (7)
8 5 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 51:32 06:07 06:06 (8) 12:18 (8) 18:34 (7) 25:02 (8) 31:34 (8) 38:12 (8) 44:49 (8)
9 6 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 51:50 06:26 06:01 (7) 12:17 (7) 18:48 (9) 25:25 (10) 32:05 (10) 38:29 (9) 45:07 (9)
10 (-1) 7 / MB-M40 [108] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 45:38 06:19 (14) 12:36 (11) 18:59 (11) 25:31 (11) 32:14 (11) 38:50 (10) 45:38 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ME [607] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 49:48 00:00 05:57 (1) 12:01 (1) 17:59 (1) 24:06 (1) 30:20 (1) 36:35 (1) 43:07 (1)
2 2 / ME [619] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 51:03 01:14 06:12 (2) 12:23 (2) 18:35 (2) 24:57 (2) 31:12 (2) 37:37 (2) 44:29 (2)
3 3 / ME [608] Petr Andrýsek 1975 CZE Cognito.CZ 51:17 01:28 06:13 (3) 12:30 (3) 18:46 (3) 25:07 (3) 31:41 (3) 38:19 (3) 44:51 (3)
4 (-1) 4 / ME [618] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 47:09 06:16 (4) 12:57 (4) 19:37 (4) 26:18 (4) 33:13 (4) 40:01 (4) 47:09 (4)
5 (-1) 5 / ME [613] adam puchar 1982 CZE Kyjov 49:10 06:47 (5) 13:35 (5) 20:29 (5) 27:37 (5) 34:36 (5) 41:49 (5) 49:10 (5)
6 (-1) 6 / ME [615] jiří kalous 1975 CZE BikePart.cz 51:47 06:59 (6) 14:15 (7) 21:43 (7) 28:56 (6) 51:47 (7) 51:47 (7) 51:47 (6)
7 (-1) 7 / ME [601] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 52:48 07:04 (7) 14:05 (6) 21:30 (6) 29:12 (7) 36:41 (6) 44:12 (6) 52:48 (7)
8 8 / ME [607] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 49:48 00:00 05:57 (1) 12:01 (1) 17:59 (1) 24:06 (1) 30:20 (1) 36:35 (1) 43:07 (1)
9 9 / ME [619] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 51:03 01:14 06:12 (2) 12:23 (2) 18:35 (2) 24:57 (2) 31:12 (2) 37:37 (2) 44:29 (2)
10 10 / ME [608] Petr Andrýsek 1975 CZE Cognito.CZ 51:17 01:28 06:13 (3) 12:30 (3) 18:46 (3) 25:07 (3) 31:41 (3) 38:19 (3) 44:51 (3)