1. ČP masters

01.10.2017 Náměšť na Hané

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 38:37 00:00 04:56 (1) 09:40 (1) 14:26 (1) 19:13 (1) 24:02 (1) 28:53 (1) 33:41 (1)
2 2 / MA-M30 [17] Pavel Adel 1984 CZE KC Hlinsko 40:05 01:27 05:07 (3) 10:03 (3) 14:59 (3) 19:58 (2) 24:59 (3) 30:02 (2) 35:03 (3)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:07 01:29 05:07 (2) 09:53 (2) 14:46 (2) 19:58 (3) 24:58 (2) 30:02 (3) 35:03 (2)
4 4 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 40:51 02:14 05:14 (4) 10:11 (4) 15:13 (4) 20:15 (4) 25:20 (4) 30:22 (4) 35:35 (4)
5 5 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 41:50 03:12 05:21 (6) 10:29 (5) 15:43 (5) 20:51 (5) 26:07 (5) 31:23 (5) 36:38 (5)
6 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 41:59 03:21 05:57 (21) 11:06 (14) 16:11 (9) 21:27 (8) 26:32 (6) 31:41 (6) 36:51 (6)
7 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 43:06 04:28 05:20 (5) 10:35 (6) 15:59 (6) 21:20 (6) 26:53 (8) 32:24 (9) 37:48 (7)
8 7 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 43:10 04:32 05:24 (7) 10:44 (7) 16:04 (7) 21:27 (7) 26:53 (7) 32:23 (7) 37:49 (8)
9 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 43:15 04:37 05:32 (8) 10:48 (8) 16:05 (8) 21:29 (9) 26:55 (9) 32:23 (8) 37:50 (9)
10 3 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 43:25 04:47 05:35 (10) 10:51 (9) 16:11 (10) 21:36 (10) 27:03 (10) 32:31 (11) 37:59 (10)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 27:15 00:00 04:48 (2) 09:16 (1) 13:35 (1) 18:04 (1) 22:36 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:52 00:37 04:48 (1) 09:16 (2) 13:52 (2) 18:30 (2) 23:10 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:59 00:44 04:55 (5) 09:28 (4) 14:04 (3) 18:42 (3) 23:24 (4)
4 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 28:01 00:46 05:00 (8) 09:29 (5) 14:04 (4) 18:43 (4) 23:22 (3)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 28:05 00:50 04:59 (7) 09:36 (6) 14:16 (5) 18:53 (5) 23:31 (5)
6 3 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:34 01:19 05:01 (10) 09:42 (9) 14:20 (6) 19:02 (6) 23:48 (6)
7 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 28:41 01:26 04:52 (3) 09:22 (3) 14:50 (10) 19:26 (9) 24:05 (9)
8 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 28:45 01:30 05:01 (9) 09:40 (8) 14:22 (8) 19:10 (7) 24:00 (8)
9 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 28:54 01:39 04:53 (4) 09:38 (7) 14:21 (7) 19:10 (8) 23:59 (7)
10 7 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 28:57 01:42 04:59 (6) 09:51 (10) 14:41 (9) 19:27 (10) 24:11 (10)

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / žáci [604] Martin Adámek 2004 CZE Jeseník 14:59 00:00 05:27 (1) 10:15 (1)
2 2 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Jeseník 16:03 01:04 05:38 (2) 10:49 (2)
3 3 / žáci [605] Jakub Pěnkava 2004 CZE SC Samotišky 16:40 01:40 05:54 (3) 11:09 (3)
4 1 / žákyně [631] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 17:46 02:46 06:19 (6) 12:05 (4)
5 4 / žáci [606] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 18:08 03:08 06:17 (4) 12:12 (5)
6 2 / žákyně [630] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 18:12 03:12 06:19 (7) 12:24 (7)
7 3 / žákyně [633] Adéla Jančíková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 18:16 03:16 06:18 (5) 12:19 (6)
8 5 / žáci [601] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 20:31 05:31 07:06 (8) 13:53 (9)
9 4 / žákyně [632] Kateřina Mlynářová 2004 CZE ACS Drak Vrbno 20:34 05:34 07:09 (10) 13:53 (8)
10 6 / žáci [602] Lukáš Marek 2007 CZE SKP Duha Lanškroun 20:57 05:57 07:09 (9) 14:09 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ZE [664] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 28:17 00:00 05:00 (2) 09:42 (3) 14:16 (2) 18:54 (1) 23:33 (1)
2 2 / ZE [661] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 28:31 00:14 05:05 (3) 09:41 (2) 14:16 (1) 19:01 (2) 23:48 (2)
3 1 / Kadeti [647] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:10 00:52 05:18 (4) 10:13 (4) 14:54 (4) 19:32 (4) 24:06 (3)
4 2 / Kadeti [648] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 29:36 01:18 04:56 (1) 09:37 (1) 14:22 (3) 19:21 (3) 24:25 (4)
5 3 / ZE [663] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 30:39 02:22 05:36 (5) 10:30 (5) 15:28 (5) 20:29 (5) 25:32 (5)
6 (-1) 3 / Kadeti [646] Marek Jakub 2003 CZE EKOL 29:13 06:13 (6) 11:54 (6) 17:42 (6) 23:30 (6) 29:13 (6)
7 (-1) 4 / ZE [662] Iveta Zedníková 1987 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 29:54 06:28 (7) 12:14 (7) 18:04 (7) 23:52 (7) 29:54 (7)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [676] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 38:42 00:00 05:22 (2) 10:02 (1) 14:43 (1) 19:31 (2) 24:22 (1) 29:02 (2) 34:03 (1)
2 2 / ME [677] Emil Hekele 1977 CZE Stevens Bikes Emilio Sports 39:03 00:20 05:22 (3) 10:02 (2) 14:43 (2) 19:31 (1) 24:22 (2) 29:02 (1) 34:04 (2)
3 3 / ME [672] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 41:26 02:43 05:46 (4) 10:46 (4) 15:51 (4) 20:49 (3) 25:55 (3) 31:06 (3) 36:13 (3)
4 4 / ME [675] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 41:59 03:16 05:21 (1) 10:30 (3) 15:48 (3) 21:04 (4) 26:22 (4) 31:37 (4) 36:50 (4)
5 5 / ME [678] David Hladiš 1995 CZE Cykloteam kolarna 42:00 03:17 05:46 (5) 10:50 (5) 15:58 (5) 21:11 (5) 26:22 (5) 31:37 (5) 36:51 (5)
6 6 / ME [673] Paweł Lempart 1984 POL Polski Team Sport 42:52 04:09 05:58 (6) 11:16 (6) 16:33 (6) 21:50 (6) 27:06 (6) 32:22 (6) 37:37 (6)
DSQ / ME [674] Rei Miyoshi 1998 JPN Sim Works Racing 06:14 (7) 12:18 (7) 18:17 (7) 24:24 (7) 30:37 (7) 37:13 (7) 43:36 (7)