2. ČP masters Ostrava TOI

29.09.2018 Ostrava

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:16 00:00 06:52 (2) 13:50 (1) 20:50 (1) 27:51 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:27 00:11 06:50 (1) 13:50 (2) 20:59 (2) 28:08 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:20 02:04 07:24 (3) 14:47 (3) 22:59 (3) 30:07 (3)
4 3 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 39:45 04:29 07:35 (4) 15:41 (5) 23:39 (4) 31:36 (4)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 39:57 04:41 07:40 (7) 16:18 (8) 24:17 (7) 32:03 (5)
6 5 / MC-M50 [220] Zdeněk Löffelmann 1965 CZE N1 TEAM 40:05 04:49 07:49 (8) 15:49 (7) 24:19 (8) 32:07 (7)
7 6 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:19 05:03 07:38 (6) 15:43 (6) 23:46 (5) 32:06 (6)
8 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 40:29 05:13 07:37 (5) 15:41 (4) 24:15 (6) 32:12 (8)
9 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 41:53 06:37 07:54 (9) 16:18 (9) 24:44 (9) 32:52 (9)
10 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 41:54 06:38 07:59 (10) 16:18 (10) 24:53 (10) 33:26 (10)

Ženy Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [614] Karla Štěpánová 1991 CZE KONA Cycling team 35:58 00:00 07:18 (1) 14:24 (1) 22:19 (1) 28:36 (1)
2 2 / ZE [605] Kamila Janu 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 37:24 01:25 07:28 (3) 14:47 (2) 22:59 (3) 30:07 (2)
3 1 / Juniorky [613] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team 38:37 02:38 07:28 (4) 15:15 (3) 22:59 (2) 31:27 (3)
4 3 / ZE [603] Celestýna Součková 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 39:27 03:29 07:24 (2) 15:26 (4) 23:42 (4) 31:37 (4)
5 2 / Juniorky [616] Monika Seidlová 2001 CZE Cyklo team Kolárna 39:52 03:53 07:41 (6) 15:34 (5) 23:42 (5) 31:46 (5)
6 3 / Juniorky [606] Michaela Navrkalová 2002 CZE CKK ZNOJMO 40:32 04:33 07:38 (5) 15:42 (6) 24:18 (6) 32:17 (6)
7 4 / ZE [690] malgorzata mazurek 1994 CZE polsko 40:50 04:52 07:49 (7) 16:18 (8) 24:20 (7) 32:50 (7)
8 4 / Juniorky [688] Závodník Neznámý 2012 CZE Prosím stav se u časomíry 41:18 05:19 07:57 (8) 16:18 (7) 24:21 (8) 32:51 (8)
9 5 / ZE [669] karila mikolajewska 1995 CZE polsko 42:40 06:41 08:34 (9) 17:30 (9) 25:59 (9) 34:26 (9)
10 (-1) 6 / ZE [600] lucie gruchalová 1983 CZE CK Hobby Bohumín 40:18 09:05 (10) 19:27 (10) 30:07 (10) 40:18 (10)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 46:12 00:00 06:21 (2) 12:51 (1) 19:26 (1) 26:06 (1) 32:46 (1) 39:31 (1)
2 2 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 46:40 00:28 06:32 (4) 13:16 (3) 19:52 (2) 26:34 (2) 33:13 (2) 39:54 (2)
3 1 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 47:50 01:38 06:35 (5) 13:29 (4) 20:26 (4) 27:25 (4) 34:18 (3) 41:10 (3)
4 2 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Author masters 48:00 01:47 06:36 (6) 13:30 (5) 20:26 (5) 27:25 (5) 34:18 (4) 41:11 (4)
5 3 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 48:31 02:19 07:13 (12) 14:05 (11) 20:53 (10) 27:45 (10) 34:38 (10) 41:21 (8)
6 3 / MB-M40 [109] Vlastik Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 49:41 03:29 07:14 (15) 14:03 (8) 21:09 (8) 28:08 (6) 35:11 (5) 42:18 (5)
7 4 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 50:03 03:51 06:57 (9) 14:08 (9) 21:13 (9) 28:23 (9) 35:40 (7) 42:49 (7)
8 5 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE Žatec 50:17 04:05 06:55 (8) 13:58 (7) 21:06 (7) 28:18 (7) 35:32 (6) 42:48 (6)
9 4 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 50:26 04:13 06:41 (7) 13:46 (6) 20:58 (6) 28:21 (8) 35:43 (8) 43:07 (8)
10 6 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 50:36 04:24 06:31 (3) 13:15 (2) 20:07 (3) 27:04 (3) 36:05 (9) 43:28 (9)

Muži Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [612] ROBERT Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 45:20 00:00 06:33 (3) 13:01 (2) 19:27 (1) 25:53 (1) 32:30 (2) 39:01 (2)
2 2 / ME [607] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 45:21 00:01 06:43 (7) 13:16 (5) 19:47 (5) 26:11 (3) 32:41 (3) 39:02 (3)
3 3 / ME [601] Karel Arlt 2000 CZE G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč 45:32 00:12 06:29 (2) 12:59 (1) 19:29 (2) 25:53 (2) 32:29 (1) 39:01 (1)
4 4 / ME [670] petr hampl 1993 CZE TJ Favorit Brno 46:22 01:02 06:41 (5) 13:15 (4) 19:46 (4) 26:24 (4) 33:04 (4) 39:40 (4)
5 5 / ME [604] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 47:00 01:40 06:29 (1) 13:02 (3) 19:45 (3) 26:29 (5) 33:14 (5) 40:06 (5)
6 6 / ME [615] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 47:40 02:20 06:52 (8) 13:34 (7) 20:15 (6) 27:02 (6) 33:57 (6) 40:52 (6)
7 7 / ME [698] tomaš kalita 1988 CZE HEAD Bike TJ Opava 47:51 02:30 06:52 (9) 13:49 (9) 20:37 (9) 27:27 (7) 34:10 (7) 41:11 (7)
8 8 / ME [672] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 48:43 03:23 06:40 (4) 13:35 (8) 20:27 (8) 27:34 (9) 34:30 (9) 41:32 (9)
9 9 / ME [668] Zdeněk Oupic 1993 CZE ME 668 Zdeněk Oupic 49:57 04:37 06:58 (10) 14:01 (10) 21:05 (11) 28:17 (11) 35:29 (11) 42:41 (11)
10 10 / ME [697] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 50:25 05:05 06:43 (6) 13:34 (6) 20:27 (7) 27:29 (8) 34:30 (8) 42:32 (10)