3. ČP Masters TOI Flemda

07.10.2018 Rýmařov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 29:18 00:00 07:20 (1) 14:26 (1) 21:48 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 29:47 00:28 07:20 (2) 14:40 (2) 22:11 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 30:53 01:35 07:51 (4) 15:23 (3) 23:09 (3)
4 3 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58 02:40 08:05 (6) 16:05 (5) 24:02 (4)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 32:12 02:54 08:16 (8) 16:14 (7) 24:09 (5)
6 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 32:24 03:05 08:22 (9) 16:15 (8) 24:19 (6)
7 5 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 32:41 03:23 08:04 (5) 16:13 (6) 24:31 (7)
8 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 33:27 04:09 08:27 (10) 16:45 (10) 25:09 (9)
9 6 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 33:34 04:16 08:33 (12) 16:48 (11) 25:08 (8)
10 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 33:43 04:24 08:16 (7) 16:42 (9) 25:13 (10)

Ženy Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / ZE [601] Jana Czeczinkarová 1997 CZE Mitas Trek 30:09 00:00 07:35 (1) 15:04 (1) 22:30 (1)
2 2 / ZE [605] Kamila Janu 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 30:28 00:18 07:41 (3) 15:09 (2) 22:46 (2)
3 3 / ZE [603] Tereza Švihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 30:52 00:43 07:40 (2) 15:23 (3) 23:12 (3)
4 1 / Juniorky [612] Michaela Navrkalová 2002 CZE kc kooperativa jablonec nad nisou 32:11 02:02 08:01 (4) 16:08 (4) 24:14 (4)
5 4 / ZE [617] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 32:32 02:23 08:23 (8) 16:29 (8) 24:32 (6)
6 5 / ZE [604] Celestýna Součková 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 32:45 02:35 08:08 (6) 16:11 (6) 24:39 (7)
7 2 / Juniorky [611] Nicole Hartychová 2001 CZE Mitas trek 32:57 02:47 08:12 (7) 16:11 (5) 24:20 (5)
8 3 / Juniorky [608] Seidlová Monika 2001 CZE Mohelnice 33:47 03:37 08:23 (9) 16:51 (9) 25:25 (8)
9 6 / ZE [614] petra kozelská 1998 CZE Bike 2000 34:19 04:09 08:08 (5) 16:25 (7) 26:00 (10)
10 7 / ZE [619] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 34:46 04:36 08:35 (10) 17:05 (10) 25:59 (9)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 41:13 00:00 06:59 (3) 13:56 (3) 20:31 (2) 27:17 (1) 34:09 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 41:22 00:08 06:59 (1) 13:42 (1) 20:31 (1) 27:29 (2) 34:25 (2)
3 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 41:25 00:12 07:04 (4) 13:57 (4) 20:47 (4) 27:45 (4) 34:41 (4)
4 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 41:31 00:17 06:59 (2) 13:52 (2) 20:47 (3) 27:44 (3) 34:41 (3)
5 1 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Author masters 42:57 01:43 07:06 (7) 14:02 (5) 21:10 (5) 28:20 (5) 35:39 (5)
6 2 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 43:36 02:22 07:20 (8) 14:33 (8) 21:42 (7) 28:51 (7) 36:09 (6)
7 3 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 44:07 02:53 07:06 (6) 14:17 (6) 21:40 (6) 28:51 (6) 36:29 (7)
8 5 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE Žatec 44:28 03:14 07:28 (12) 14:42 (9) 22:05 (8) 29:43 (8) 37:11 (9)
9 6 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE mtb přichovice 44:28 03:14 07:31 (14) 14:44 (11) 22:06 (10) 29:44 (10) 37:12 (10)
10 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 44:28 03:14 07:27 (11) 14:44 (10) 22:05 (9) 29:43 (9) 37:11 (8)

Muži Open

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / ME [613] Robert Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 40:21 00:00 06:58 (1) 13:41 (3) 20:23 (1) 27:06 (3) 33:47 (2)
2 2 / ME [615] Lukáš Smola 1992 CZE toi toi cykloklub slaný 40:23 00:02 07:11 (7) 13:52 (4) 20:31 (4) 27:05 (1) 33:47 (1)
3 3 / ME [622] petr hampl 1993 CZE TJ Favorit Brno 40:33 00:12 06:59 (3) 13:40 (1) 20:23 (2) 27:05 (2) 33:47 (3)
4 4 / ME [624] Patryk kostecki 1993 POL DOMIN SPORT 41:00 00:38 07:11 (6) 13:56 (6) 20:42 (5) 27:35 (5) 34:18 (5)
5 5 / ME [606] Karel Arlt 2000 CZE CEZ CYKLO TEAM TÁBOR 41:17 00:56 06:59 (2) 13:41 (2) 20:23 (3) 27:10 (4) 34:18 (4)
6 6 / ME [610] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 41:35 01:13 07:06 (5) 13:56 (5) 20:48 (6) 27:40 (6) 34:40 (6)
7 7 / ME [620] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 42:11 01:49 07:22 (8) 14:11 (8) 21:09 (9) 28:10 (7) 35:09 (7)
8 8 / ME [623] Krzysztof domin 2000 CZE DOMIN SPORT 42:24 02:03 07:22 (9) 14:12 (9) 21:08 (7) 28:11 (8) 35:17 (8)
9 9 / ME [616] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 42:37 02:16 07:01 (4) 14:05 (7) 21:09 (8) 28:16 (9) 35:26 (9)
10 10 / ME [621] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 44:17 03:56 07:30 (10) 14:35 (11) 22:01 (11) 33:09 (11) 38:43 (11)