5. ČP masters, VC Bivoj

22.10.2017 Stará Ves n/O

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:21 00:00
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 38:10 01:48
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 38:46 02:24
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 39:50 03:29
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 39:51 03:29
6 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 41:00 04:38
7 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 41:21 04:59
8 3 / MB-M40 [118] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 41:25 05:03
9 4 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 41:35 05:13
10 5 / MB-M40 [113] Michal Józkowicz 1974 POL Diversey Team 42:04 05:42

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 32:42 00:00
2 1 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 33:28 00:46
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 33:52 01:10
4 2 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 34:03 01:21
5 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 34:06 01:24
6 3 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 34:16 01:34
7 4 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 34:59 02:17
8 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 35:32 02:50
9 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 35:47 03:05
10 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 36:24 03:42

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [631] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 15:44 00:00
2 2 / žáci [632] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 16:12 00:27
3 1 / žákyně [623] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:07 02:23
4 3 / žáci [645] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 18:17 02:33
5 4 / žáci [622] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:20 02:36
6 5 / žáci [644] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 18:21 02:37
7 2 / žákyně [628] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 19:42 03:58
8 6 / žáci [618] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 20:09 04:25
9 7 / žáci [606] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 20:12 04:27
10 3 / žákyně [604] Sabina Košárková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 20:20 04:36

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Kadeti [642] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 32:43 00:00
2 2 / Kadeti [601] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 33:18 00:34
3 1 / ZE [638] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 33:20 00:36
4 2 / ZE [605] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 34:00 01:16
5 3 / Kadeti [611] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 34:18 01:34
6 4 / Kadeti [614] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 34:36 01:52
7 3 / ZE [635] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 35:21 02:37
8 5 / Kadeti [627] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 36:42 03:58
9 4 / ZE [648] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 37:14 04:30
10 6 / Kadeti [647] Štěpán Kyjonka 2003 CZE CK FEJO Petřvald 37:43 04:59

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 37:33 00:00
2 1 / Junioři [636] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 38:39 01:05
3 2 / ME [634] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 40:04 02:30
4 3 / ME [652] Tomáš Kalita 1988 CZE SK Bagbike 41:30 03:57
5 2 / Junioři [650] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 41:54 04:20
6 4 / ME [651] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 45:40 08:06
7 (-1) 5 / ME [649] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 37:17
8 (-1) 3 / Junioři [612] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 39:29
9 (-1) 4 / Junioři [624] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 40:24
10 (-1) 5 / Junioři [646] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 40:41

mimo soutěž A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
(1) (-1) 1 / Muži [641] Rafal Tluszczak 1972 POL Hotel 4 brzozy

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [639] Jan Zmuda 1959 CZE Loko Krnov 37:10 00:00