4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

21.10.2017 Stará Ves n/O

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:42 00:00
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 40:53 00:10
3 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 42:26 01:43
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 43:10 02:28
5 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 43:28 02:45
6 6 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 44:03 03:21
7 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:15 03:32
8 2 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 44:22 03:40
9 3 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 CZE Diversey Team 44:27 03:44
10 4 / MB-M40 [102] Vlastimil Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 44:35 03:52

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:38 00:00
2 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:23 01:44
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:46 02:07
4 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:51 02:13
5 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 30:52 02:14
6 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:30 02:51
7 4 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:40 03:01
8 4 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 31:54 03:15
9 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58 03:19
10 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 33:05 04:26

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [617] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:47 00:00
2 2 / žáci [645] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 24:04 00:16
3 3 / žáci [601] Martin Adámek 2004 CZE Force team Jeseník 24:22 00:34
4 4 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Force team Jeseník 24:54 01:07
5 1 / žákyně [607] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:05 01:17
6 5 / žáci [606] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:09 01:21
7 6 / žáci [626] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 25:59 02:11
8 7 / žáci [623] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:29 02:41
9 8 / žáci [627] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 27:16 03:28
10 2 / žákyně [625] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:35 03:47

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / [m]16 [637] Josef Macháč 2001 CZE Cyklo team Kolarna 29:45 00:00
2 1 / Kadeti [634] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 30:14 00:29
3 2 / Kadeti [640] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 30:21 00:35
4 1 / ZE [644] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 30:37 00:52
5 2 / ZE [643] Barbora Průdková 1996 CZE SUPERIOR MTB TEAM 31:06 01:20
6 3 / ZE [641] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 31:23 01:38
7 3 / Kadeti [635] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 31:47 02:02
8 4 / Kadeti [639] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 32:57 03:11
9 5 / Kadeti [632] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 33:21 03:36
10 4 / ZE [638] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 33:29 03:44

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ME [669] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 52:55 00:00
2 2 / ME [676] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 53:23 00:28
3 1 / Junioři [689] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 53:24 00:28
4 3 / ME [668] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 55:03 02:07
5 2 / Junioři [671] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 55:03 02:07
6 3 / Junioři [688] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 56:03 03:07
7 4 / ME [670] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 57:25 04:29
8 5 / ME [690] Dominik Prudek 1998 CZE Moravec team 58:30 05:34
9 4 / Junioři [686] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 59:18 06:22
10 6 / ME [674] Szymon Biel 1987 POL Trek Velonews 01:00:20 07:24

mimo soutěž A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [683] Roman Kroček 1984 CZE Cross bike 43:46 00:00
2 2 / Muži [660] ervin Krejčířík 1976 CZE Cyklosport Hranice 48:46 04:59
(3) (-1) 2 / Muži [661] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves
(4) (-1) 2 / Muži [682] Jan Brychta 1981 CZE Praha
(5) (-1) 2 / Muži [659] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany
(6) (-1) 2 / Muži [663] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno
7 (-2) 7 / Muži [662] Radek Košárek 1977 CZE SK Jiří team 21:26:31
DNF / Muži [665] Rafal Tkuczcak 1972 CZE Hotel Cztery Brzozy Team

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [658] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 30:06 00:00
2 2 / Muži [664] Broněk Ševčík 1964 CZE FORCE KCK Zlín 33:10 03:03
3 3 / Muži [656] Tomáš Bohatý 1959 CZE SKC TUFO Prostějov 35:26 05:19
(4) (-1) 3 / Muži [684] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín
(5) (-1) 3 / Muži [657] Stefan Bluszcz 1952 CZE Lowellpro Safrata