8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

03.11.2018 Stará Ves n/O

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [651] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:06 00:00 07:32 (1) 15:13 (1)
2 2 / žáci [662] Jan Hyneček 2005 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 24:02 00:55 08:10 (2) 15:58 (2)
3 3 / žáci [652] Jakub mušálek 2007 CZE HEAD Bike TJ Opava 24:36 01:29 08:20 (4) 16:21 (3)
4 4 / žáci [612] Bartosz marut 2005 CZE GK Gliwice 24:43 01:36 08:15 (3) 16:29 (4)
5 5 / žáci [657] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 25:39 02:32 08:40 (7) 17:11 (6)
6 6 / žáci [646] Lukáš Raška 2007 CZE Short Bike Academy Opletal 25:43 02:36 08:52 (11) 17:18 (9)
7 7 / žáci [608] Šimon KOVAČIČIN 2005 CZE SC SAMOTIŠKY 25:44 02:37 08:29 (5) 17:09 (5)
8 1 / kadetky [648] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 25:45 02:38 08:40 (6) 17:12 (7)
9 8 / žáci [658] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 25:52 02:45 08:50 (8) 17:17 (8)
10 9 / žáci [606] Lukasz wawrzacz 2005 CZE GK Gliwice 25:52 02:46 08:54 (12) 17:23 (10)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [232] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 31:56 00:00 08:05 (1) 15:59 (1) 23:54 (1)
2 2 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 32:46 00:49 08:08 (2) 16:26 (2) 24:36 (2)
3 1 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 32:48 00:51 08:21 (3) 16:34 (3) 24:40 (3)
4 3 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 35:07 03:10 08:38 (4) 17:26 (4) 26:25 (5)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 35:47 03:50 09:01 (6) 17:46 (5) 26:24 (4)
6 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 35:48 03:52 09:05 (8) 17:46 (6) 26:38 (6)
7 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 36:05 04:08 09:05 (7) 18:07 (8) 27:10 (7)
8 5 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 36:09 04:13 08:45 (5) 17:51 (7) 27:17 (8)
9 6 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 37:04 05:07 09:14 (9) 18:17 (9) 27:35 (9)
10 7 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 37:23 05:27 09:26 (10) 18:27 (10) 27:46 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti [629] Daniel Mráz 2004 CZE TJ UNIČOV 28:59 00:00 07:14 (1) 14:16 (1) 21:31 (1)
2 2 / Kadeti [616] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:21 00:22 07:31 (2) 14:47 (2) 22:03 (3)
3 3 / Kadeti [659] Marek Majdanics 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 29:21 00:22 07:42 (4) 14:47 (3) 22:03 (2)
4 4 / Kadeti [663] Christian haas 2004 CZE CKM Poprad 30:01 01:02 07:31 (3) 14:47 (4) 22:22 (4)
5 5 / Kadeti [615] Adam suliga 2003 CZE GK Gliwice 30:59 02:00 07:53 (6) 15:29 (6) 23:04 (5)
6 6 / Kadeti [619] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 31:36 02:37 07:43 (5) 15:28 (5) 23:28 (6)
7 1 / ZE [634] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 32:22 03:23 08:26 (7) 16:21 (7) 24:22 (7)
8 7 / Kadeti [650] Radim Husička 2004 CZE TJ Sigma Hranice 32:45 03:46 08:41 (10) 16:33 (8) 24:37 (8)
9 8 / Kadeti [627] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 34:15 05:16 08:37 (8) 17:09 (10) 25:44 (10)
10 9 / Kadeti [654] David ŠIGUT 2003 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 34:51 05:52 08:45 (11) 16:51 (9) 25:09 (9)

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [666] Martin Šíma 1966 CZE MAX CURSOR 32:48 00:00 08:21 (1) 16:39 (1) 24:48 (1)
2 2 / Muži [620] milan jánošík 1961 CZE klub nadšencov amaterskej cyklistiky 33:51 01:03 08:33 (2) 17:13 (3) 25:30 (2)
3 3 / Muži [623] ivan haas 1967 CZE ck bánská bystrica 34:14 01:26 08:48 (3) 17:12 (2) 25:31 (3)
4 4 / Muži [621] Jaroslav ulík 1963 CZE Obecký športový klub Tatran 36:04 03:16 08:54 (4) 17:49 (4) 27:00 (4)
5 (-1) 5 / Muži [635] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín 30:03 10:07 (5) 19:57 (5) 30:03 (5)
6 (-1) 6 / Muži [628] edward gulaj 1953 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 30:22 10:20 (6) 20:24 (6) 30:22 (6)
7 7 / Muži [666] Martin Šíma 1966 CZE MAX CURSOR 32:48 00:00 08:21 (1) 16:39 (1) 24:48 (1)
8 8 / Muži [620] milan jánošík 1961 CZE klub nadšencov amaterskej cyklistiky 33:51 01:03 08:33 (2) 17:13 (3) 25:30 (2)
9 9 / Muži [623] ivan haas 1967 CZE ck bánská bystrica 34:14 01:26 08:48 (3) 17:12 (2) 25:31 (3)
10 10 / Muži [621] Jaroslav ulík 1963 CZE Obecký športový klub Tatran 36:04 03:16 08:54 (4) 17:49 (4) 27:00 (4)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 43:08 00:00 07:02 (1) 14:06 (1) 21:13 (1) 28:27 (1) 35:45 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:11 00:03 07:17 (2) 14:24 (2) 21:37 (3) 28:50 (2) 36:01 (2)
3 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:12 00:04 07:19 (3) 14:25 (3) 21:36 (2) 28:50 (3) 36:03 (3)
4 1 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 45:05 01:57 07:30 (4) 14:50 (4) 22:23 (4) 30:03 (4) 37:24 (4)
5 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 47:28 04:20 07:55 (5) 15:42 (5) 23:34 (5) 31:32 (5) 39:32 (5)
6 2 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 48:03 04:55 07:58 (6) 15:44 (6) 23:38 (6) 31:44 (6) 39:54 (6)
7 5 / MB-M40 [143] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 48:25 05:17 08:12 (9) 16:08 (8) 24:12 (8) 32:11 (7) 40:14 (7)
8 6 / MB-M40 [140] Michal Rotter 1977 CZE Trutnov 48:35 05:27 08:09 (7) 16:08 (7) 24:12 (7) 32:23 (8) 40:26 (8)
9 3 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 51:06 07:58 08:10 (8) 16:52 (10) 25:20 (10) 33:45 (10) 42:19 (9)
10 7 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 51:52 08:43 08:13 (10) 16:28 (9) 24:58 (9) 33:36 (9) 43:00 (11)

mimo soutěž A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
DNF / Muži [639] BOGDAN CZARNOTA 1975 POL KROSS RACING TEAM 07:18 (1) 30:39 (1) 46:00 (1) 57:08 (1) 01:04:41 (1)
DNF / Muži [639] BOGDAN CZARNOTA 1975 POL KROSS RACING TEAM 07:18 (1) 30:39 (1) 46:00 (1) 57:08 (1) 01:04:41 (1)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Junioři [675] Bruno Stoček 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 50:09 00:00 07:11 (2) 14:25 (2) 21:37 (3) 28:43 (2) 35:59 (2) 43:07 (2)
2 1 / ME [642] Vojtěch Voznička 1999 CZE Head Bike Opava 50:23 00:13 07:07 (1) 14:06 (1) 21:26 (1) 28:32 (1) 35:47 (1) 43:05 (1)
3 2 / ME [637] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 51:17 01:07 07:15 (4) 14:25 (4) 21:37 (4) 28:57 (4) 36:24 (3) 43:43 (3)
4 3 / ME [674] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 52:21 02:11 07:12 (3) 14:25 (3) 21:36 (2) 28:48 (3) 36:24 (4) 44:24 (4)
5 4 / ME [638] Szymon Biel 1987 POL Viktoria Rybnik 54:01 03:51 07:16 (5) 14:46 (5) 22:32 (5) 30:19 (5) 38:07 (5) 45:57 (5)
6 5 / ME [641] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 54:32 04:22 07:46 (6) 15:27 (7) 23:05 (6) 30:51 (6) 38:39 (6) 46:34 (6)
7 2 / Junioři [624] Kacper wawrzacz 2002 CZE Grupa kolarska gliwice 55:19 05:09 07:46 (7) 15:29 (8) 23:05 (7) 31:01 (7) 38:58 (7) 47:13 (7)
8 3 / Junioři [622] Matúš lávečka 2002 CZE CK Karpaty Smolenice 55:48 05:38 07:50 (9) 15:23 (6) 23:08 (8) 31:12 (8) 39:19 (8) 47:28 (8)
9 6 / ME [640] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 56:09 05:59 07:58 (10) 15:46 (10) 23:37 (9) 31:35 (9) 39:37 (9) 48:01 (9)
10 4 / Junioři [676] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 57:54 07:44 07:47 (8) 15:41 (9) 23:49 (10) 32:03 (10) 40:34 (10) 49:02 (10)