8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

03.11.2018 Stará Ves n/O

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:06.6
2 2 / žáci TUFO CZ OTROKOVICE 24:02.3
3 3 / žáci HEAD Bike TJ Opava 24:36.5
4 4 / žáci GK Gliwice 24:43.5
5 5 / žáci CK olympik Trnava 25:39.3

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 Moravec team 31:56.6
2 2 / MC-M50 Cyklo Bendl 32:46.0
3 1 / MD-M60 TO EUROPE-PEKSPORT 32:48.3
4 3 / MC-M50 IN-LIFE Cycling Team 35:07.5
5 4 / MC-M50 Paula-Trans 35:47.1

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti TJ UNIČOV 28:59.0
2 2 / Kadeti PUSKINAK.CZ 29:21.3
3 3 / Kadeti ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 29:21.8
4 4 / Kadeti CKM Poprad 30:01.4
5 5 / Kadeti GK Gliwice 30:59.9

mimo soutěž C

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži MAX CURSOR 32:48.1
2 2 / Muži klub nadšencov amaterskej cyklistiky 33:51.8
3 3 / Muži ck bánská bystrica 34:14.7
4 4 / Muži Obecký športový klub Tatran 36:04.9
(5) 4 / Muži SK Šafrata Bohumín
(6) 4 / Muži UKS Stobrawa Kluczbork
7 7 / Muži MAX CURSOR 32:48.1

Masters A, B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MB-M40 Nutrend Specialized Racing 43:08.2
2 2 / MB-M40 Rock Machine Cyklomax 43:11.2
3 3 / MB-M40 CYKLO PROFI GOLD FREN 43:12.9
4 1 / MA-M35 Cross bike 45:05.9
5 4 / MB-M40 Cycling Brno 47:28.6

mimo soutěž A, B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
DNF / Muži KROSS RACING TEAM 01:12:22.6
DNF / Muži KROSS RACING TEAM 01:12:22.6

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Junioři IVAR CS - AUTHOR TEAM 50:09.8
2 1 / ME Head Bike Opava 50:23.4
3 2 / ME CST MTB Team 51:17.7
4 3 / ME Topforex Lappiere 52:21.0
5 4 / ME Viktoria Rybnik 54:01.4