Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

běh 2.5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / h14 [670] Adam Trojan 2004 CZE Třebíč 10:47.4
2 1 / h12 [668] Jakub Caha 2005 CZE Třebíč 10:55.4 00:08.0
3 1 / d18 [669] Radka Březnová 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 11:45.3 00:57.9
4 1 / d19 [667] Ivana Cahová 1978 CZE Třebíč 15:02.6 04:15.2
5 2 / h14 [670] Adam Trojan 2004 CZE Třebíč 10:47.4
6 2 / h12 [668] Jakub Caha 2005 CZE Třebíč 10:55.4 00:08.0
7 2 / d18 [669] Radka Březnová 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 11:45.3 00:57.9
8 2 / d19 [667] Ivana Cahová 1978 CZE Třebíč 15:02.6 04:15.2

běh 7.5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / m39 [810] Zdeněk Ryšavý 1991 CZE Okříšky 31:55.3 10:12.6 (1) 20:58.5 (1)
2 1 / m18 [800] Ondřej Grulich 2001 CZE TJ Spartak Třebíč 33:20.8 01:25.5 10:37.8 (2) 22:03.3 (2)
3 2 / m18 [807] Jan Caha 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 33:50.6 01:55.3 11:15.2 (6) 22:39.5 (4)
4 1 / z18 [802] Nikola Procháyková 2002 CZE Třebíč 33:53.5 01:58.2 11:13.8 (5) 22:39.5 (3)
5 1 / m49 [808] Pavel Heimlich 1977 CZE Třebíč 34:03.0 02:07.7 11:05.7 (3) 22:45.8 (5)
6 2 / m39 [822] Jan Doležal 1989 CZE Brtnice 34:45.0 02:49.7 11:06.0 (4) 22:52.0 (6)
7 3 / m39 [803] Petr Pavlíček 1983 CZE Pozdátky 34:51.2 02:55.9 11:30.4 (9) 23:16.1 (7)
8 4 / m39 [820] Michal Soška 1990 CZE Jihlava 35:21.0 03:25.7 11:29.1 (8) 23:40.2 (9)
9 2 / m49 [801] Dušan Procházka 1972 CZE TJ Spartak Třebíč Triatlon 36:44.8 04:49.5 11:19.0 (7) 23:39.5 (8)
10 1 / z39 [806] Klára Březnová 1993 CZE TJ Spartak Třebíč 39:05.2 07:09.9 12:50.3 (11) 25:59.4 (10)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21.1 07:26.6 (2) 14:52.5 (2) 22:15.3 (1) 29:44.4 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36.3 00:15.2 07:26.3 (1) 14:52.2 (1) 22:22.4 (2) 29:57.6 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14.5 00:53.4 07:36.6 (4) 15:10.8 (3) 22:54.6 (3) 30:37.5 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27.4 01:06.3 07:44.1 (5) 15:27.1 (4) 23:06.2 (4) 30:47.6 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32.8 01:11.7 07:31.0 (3) 15:31.3 (5) 23:16.2 (5) 30:53.6 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38.0 01:16.9 08:20.3 (9) 15:56.4 (8) 23:30.7 (6) 31:05.9 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48.6 02:27.5 07:53.0 (6) 15:43.9 (6) 23:40.1 (7) 31:43.3 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09.9 03:48.8 07:53.2 (7) 15:51.1 (7) 24:03.1 (8) 32:32.7 (8)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16.5 04:55.4 08:25.7 (10) 16:41.5 (9) 25:05.1 (9) 33:34.8 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42.3 05:21.2 08:33.6 (13) 16:53.5 (10) 25:23.3 (10) 33:56.7 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [612] Tereza Svihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 39:31.9 07:44.5 (1) 15:31.6 (1) 23:31.0 (1) 31:26.5 (1)
2 2 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 43:01.7 03:29.8 08:22.1 (2) 17:04.5 (2) 25:39.3 (2) 34:13.8 (2)
3 3 / ZE [612] Tereza Svihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 39:31.9 07:44.5 (1) 15:31.6 (1) 23:31.0 (1) 31:26.5 (1)
4 4 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 43:01.7 03:29.8 08:22.1 (2) 17:04.5 (2) 25:39.3 (2) 34:13.8 (2)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 42:09.9 07:02.5 (1) 13:59.1 (2) 21:01.5 (1) 28:01.9 (1) 35:08.0 (1)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 42:19.8 00:09.9 07:04.0 (3) 13:58.7 (1) 21:03.0 (2) 28:07.1 (2) 35:11.8 (2)
3 2 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:16.1 01:06.2 07:03.1 (2) 14:07.3 (3) 21:18.8 (3) 28:37.9 (3) 35:57.7 (3)
4 3 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:20.9 03:11.0 07:25.1 (6) 14:58.5 (8) 22:30.0 (5) 30:07.8 (6) 37:55.5 (6)
5 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 45:26.5 03:16.6 07:24.9 (5) 14:57.5 (5) 22:29.5 (4) 30:07.7 (5) 37:48.7 (4)
6 4 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 45:39.7 03:29.8 07:25.7 (8) 14:57.8 (6) 22:30.5 (7) 30:08.0 (7) 37:55.1 (5)
7 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 45:55.8 03:45.9 07:26.1 (9) 14:58.3 (7) 22:30.3 (6) 30:06.9 (4) 38:00.3 (7)
8 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:41.7 04:31.8 07:39.9 (11) 15:15.0 (10) 23:01.2 (8) 30:49.6 (8) 38:48.9 (8)
9 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 47:00.0 04:50.1 07:15.5 (4) 14:43.0 (4) 24:21.1 (12) 31:50.5 (11) 39:20.6 (9)
10 5 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 47:19.4 05:09.5 07:50.4 (12) 15:42.4 (11) 23:36.2 (10) 31:36.5 (10) 39:35.0 (11)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / ME [614] David Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 42:04.7 07:01.8 (1) 13:53.3 (1) 21:00.8 (1) 28:01.1 (1) 35:07.5 (1)
2 2 / ME [610] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 43:10.0 01:05.3 07:03.7 (2) 14:09.9 (2) 21:22.7 (2) 28:40.3 (2) 35:58.2 (2)
3 3 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:21.7 02:17.0 07:13.7 (3) 14:19.7 (3) 21:35.0 (3) 28:55.8 (3) 36:37.5 (3)
4 4 / ME [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 49:03.3 06:58.6 08:10.2 (4) 16:19.8 (4) 24:40.2 (4) 32:45.2 (4) 40:58.2 (4)
5 (-1) 5 / ME [606] Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 47:07.1 09:44.8 (5) 18:58.6 (5) 28:09.6 (5) 37:49.6 (5) 47:07.1 (5)
6 6 / ME [614] David Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 42:04.7 07:01.8 (1) 13:53.3 (1) 21:00.8 (1) 28:01.1 (1) 35:07.5 (1)
7 7 / ME [610] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 43:10.0 01:05.3 07:03.7 (2) 14:09.9 (2) 21:22.7 (2) 28:40.3 (2) 35:58.2 (2)
8 8 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:21.7 02:17.0 07:13.7 (3) 14:19.7 (3) 21:35.0 (3) 28:55.8 (3) 36:37.5 (3)
9 9 / ME [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 49:03.3 06:58.6 08:10.2 (4) 16:19.8 (4) 24:40.2 (4) 32:45.2 (4) 40:58.2 (4)
10 (-1) 10 / ME [606] Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 47:07.1 09:44.8 (5) 18:58.6 (5) 28:09.6 (5) 37:49.6 (5) 47:07.1 (5)