Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 2.5km celkem: 4, muzi : 2, zeny: 2, h12: 1, h14: 1, h18: 0, h19: 0, d12: 0, d14: 0, d18: 1, d19: 1 [html] [pdf]
běh 7.5km celkem: 15, muzi : 10, zeny: 5, m18: 2, m39: 4, m49: 2, m59: 2, m60: 0, z18: 1, z39: 2, z49: 1, z59: 1, z60: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muzi : 16, zeny: 5, MC-M50: 12, MD-M60: 4, ZA: 2, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 2, muzi : 0, zeny: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 22, muzi : 22, zeny: 0, M open: 0, MA-M30: 9, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Junioři: 0, ME: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21 00:00 07:26 (2) 14:52 (2) 22:15 (1) 29:44 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36 00:15 07:26 (1) 14:52 (1) 22:22 (2) 29:57 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14 00:53 07:36 (4) 15:10 (3) 22:54 (3) 30:37 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27 01:06 07:44 (5) 15:27 (4) 23:06 (4) 30:47 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32 01:11 07:31 (3) 15:31 (5) 23:16 (5) 30:53 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38 01:16 08:20 (9) 15:56 (8) 23:30 (6) 31:05 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48 02:27 07:53 (6) 15:43 (6) 23:40 (7) 31:43 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09 03:48 07:53 (7) 15:51 (7) 24:03 (8) 32:32 (8)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16 04:55 08:25 (10) 16:41 (9) 25:05 (9) 33:34 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42 05:21 08:33 (13) 16:53 (10) 25:23 (10) 33:56 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 43:26 06:05 08:29 (11) 16:58 (11) 25:41 (11) 34:32 (11)
12 9 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 43:36 06:15 08:32 (12) 17:08 (13) 25:53 (13) 34:49 (12)
13 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 43:41 06:20 08:37 (14) 17:16 (14) 26:14 (14) 35:02 (13)
14 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 44:21 06:59 08:38 (16) 17:28 (15) 26:21 (15) 35:15 (14)
15 4 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 44:26 07:05 08:58 (18) 18:03 (18) 26:35 (17) 35:28 (15)
16 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 45:05 07:44 08:38 (15) 17:42 (16) 26:35 (16) 35:34 (16)
17 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:33 08:58 (17) 18:02 (17) 28:07 (18) 37:33 (17)
18 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 39:01 09:16 (19) 18:57 (19) 28:51 (19) 39:01 (18)
19 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 41:20 10:04 (20) 20:15 (20) 30:16 (20) 41:20 (19)
20 (-1) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 46:03 11:39 (21) 23:12 (21) 34:40 (21) 46:03 (20)
DNF / MC-M50 [227] Radek Beneš 1968 CZE Lawi-Granfondo team 08:19 (8) 17:05 (12) 25:43 (12)