Dětská K7 MTB

06.09.2014 Janské Lázně [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

BABY celkem: 31, muzi : 26, zeny: 5, BABY: 15, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 1, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 2, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 24, muzi : 16, zeny: 8, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 6, kluci 11-12: 7, kluci 13-14: 3, holky 6-8: 0, holky 9-10: 3, holky 11-12: 2, holky 13-14: 3 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]

výsledková listina BABY

start ~ 11:20:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BABY [47] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 01:44 00:00
2 2 / BABY [16] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 01:47 00:02
3 3 / BABY [1] Viktor Čámský 2011 CZE 01:51 00:06
4 4 / BABY [11] Antonín Kachlík 2010 CZE 02:12 00:27
5 5 / BABY [14] Ema Kolbová 2010 CZE 02:21 00:37
6 6 / BABY [38] Johanka Honzíková 2009 CZE SK Janské Lázně 02:45 01:00
7 7 / BABY [26] Jakub Žák 2010 CZE 03:02 01:18
8 8 / BABY [49] Ivana Jakym 2010 CZE 03:13 01:29
9 9 / BABY [10] Adam Kachlík 2009 CZE 03:17 01:33
10 10 / BABY [50] Vitalinka Kalyn 2012 CZE 03:44 02:00
11 11 / BABY [40] Šimon Peclinovský 2012 CZE Rybníkáři 03:47 02:02
12 12 / BABY [32] Ema Vlčková 2010 CZE SK Janské Lázně 03:58 02:13
13 13 / BABY [55] Matýsek Husák 2012 CZE GHOST-RUBENA Racing team 04:07 02:22
14 14 / BABY [48] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 04:15 02:31
15 15 / BABY [3] Lukáš Černý 2014 CZE 06:22 04:38
16 1 / kluci 6-8 [18] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 08:14 06:30
17 2 / kluci 6-8 [9] Josef Doubek 2007 CZE 08:21 06:36
18 3 / kluci 6-8 [8] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 08:25 06:40
19 4 / kluci 6-8 [19] Samuel Vik 2007 CZE 08:38 06:54
20 5 / kluci 6-8 [17] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 08:52 07:08
21 6 / kluci 6-8 [13] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 08:54 07:10
22 1 / kluci 9-10 [53] Brian Furlong 2004 CZE 09:33 07:49
23 7 / kluci 6-8 [29] Tomáš Černý 2007 CZE 10:26 08:42
24 1 / holky 6-8 [44] Edita Pozlerová 2007 CZE 10:40 08:55
25 8 / kluci 6-8 [54] Luke Furlong 2008 CZE 11:57 10:13
26 9 / kluci 6-8 [12] Marek Kachlík 2008 CZE 12:02 10:18
27 10 / kluci 6-8 [27] David Kalyn 2008 CZE SK Janské Lázně 12:05 10:21
28 11 / kluci 6-8 [41] Krystýna Pešatová 2007 CZE Rybníkáři 12:12 10:28
29 12 / kluci 6-8 [46] Jakub Skála 2008 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 12:13 10:29
30 13 / kluci 6-8 [15] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 12:21 10:36
DNF / holky 6-8 [34] Leontýna Krudencová 2006 CZE SK Janské Lázně

výsledková listina RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:20:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 9-10 [43] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 14:47 00:00
2 1 / kluci 13-14 [25] Jan Švejda 2001 CZE 14:53 00:05
3 1 / kluci 11-12 [4] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Car Vella Trutnov 15:04 00:16
4 2 / kluci 11-12 [42] Dominik Kašpar 2003 CZE Sk Jánské Lázně 16:58 02:10
5 2 / kluci 13-14 [28] Alla Kalyn 2001 CZE SK Janské Lázně 17:06 02:18
6 2 / kluci 9-10 [21] Vavřinec Doubek 2004 CZE 17:28 02:40
7 1 / holky 13-14 [37] Adélka Miškovská 2000 CZE SK Janské Lázně 17:31 02:43
8 3 / kluci 11-12 [35] Leonard Fleischer 2002 CZE SK Janské Lázně 17:44 02:57
9 4 / kluci 11-12 [24] Josef Procházka 2003 CZE 17:52 03:04
10 1 / holky 11-12 [23] Weronika Mikołajczyk 2002 POL 17:57 03:09
11 5 / kluci 11-12 [33] Jonáš Tlachač 2002 CZE SK Janské Lázně 18:01 03:13
12 2 / holky 13-14 [39] Aneta Fleischeová 2000 CZE SK Janské Lázně 18:20 03:33
13 1 / holky 9-10 [5] Eva Krákorová 2004 CZE Olfin Car Vella Trutnov 18:34 03:46
14 2 / holky 11-12 [22] Ola Mikołajczyk 2002 POL 19:08 04:20
15 3 / kluci 13-14 [45] Filip Tér 2001 CZE MTB Zbečník 19:28 04:40
16 3 / holky 13-14 [51] Tamara Němcová 2001 CZE SK Janské Lázně 19:32 04:44
17 3 / kluci 9-10 [20] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 19:45 04:57
18 6 / kluci 11-12 [30] Nela Mičánková 2002 CZE SK Janské Lázně 20:54 06:06
19 2 / holky 9-10 [2] Kája Černá 2005 CZE 21:37 06:49
20 3 / holky 9-10 [7] Kateřina Matasová 2004 CZE 23:26 08:38
21 4 / kluci 9-10 [31] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 24:35 09:47
22 5 / kluci 9-10 [56] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 24:49 10:01
23 6 / kluci 9-10 [36] Vojta Honzík 2004 CZE SK Janské Lázně 24:55 10:07
24 7 / kluci 11-12 [52] Martin Svoboda 2003 CZE 25:24 10:36

výsledková listina MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:21:31