silniční závod v rámci ELM

19.06.2016 Mcely, okres Nymburk [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

A - 6 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / A-M30 [179] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 02:44:11 00:00 28:0555:1801:21:5801:48:3902:16:13
2 2 / A-M30 [183] Radomír Melša 1977 CZE melša sport tři dvor... 02:44:15 00:03 28:0955:2101:22:0001:48:3802:16:11
3 3 / A-M30 [161] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:18 00:06 28:0955:2201:22:0001:48:4002:16:17
4 1 / M [43] Jiří Bouška 1979 CZE LAWI - Author Team 02:44:21 00:10 28:0855:2001:21:5901:48:3702:16:15
5 4 / A-M30 [162] Premysl Kuchar 1977 CZE Eleven Cube Riders 02:44:22 00:10 28:0655:1801:21:5801:48:3802:16:16
6 5 / A-M30 [168] Karel Nekut 1980 CZE CTKardašovařečice 02:44:23 00:11 28:0655:1801:21:5901:48:3802:16:12
7 6 / A-M30 [176] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:23 00:11 28:0855:2101:21:5901:48:3702:16:17
8 7 / A-M30 [202] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 02:44:26 00:14 28:0755:1901:21:5901:48:3802:16:15
9 8 / A-M30 [198] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:44:27 00:15 28:0855:2201:22:0001:48:3902:16:16
10 2 / M [9] Jakub Andrš 1996 CZE Eleven Mercedes Mita... 02:44:29 00:17 28:0655:1701:21:5801:48:3802:16:15

B - 5 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4
1 1 / B-M40 [413] Jiří MIKULÁŠEK 1976 CZE CYKLO TEAM MIKULÁŠEK... 02:17:56 00:00 27:2855:0201:22:4501:50:26
2 2 / B-M40 [372] Petr Novotný 1974 CZE AGRO Kolín 02:17:56 00:00 27:2855:0001:22:4301:50:26
3 3 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:17:58 00:02 27:2755:0101:22:4201:50:27
4 4 / B-M40 [369] Michal Běhounek 1976 CZE VeloservisTeam 02:18:03 00:07 27:2855:0201:22:4401:50:28
5 5 / B-M40 [398] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:18:08 00:12 27:2955:0201:22:4401:50:27
6 6 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:18:16 00:20 27:2855:0101:22:4401:50:30
7 7 / B-M40 [419] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:18:30 00:34 27:2855:0201:22:4301:50:28
8 8 / B-M40 [418] Pavel Najmon 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:21:57 04:01 27:2755:0301:22:4501:50:59
9 9 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 02:22:06 04:10 27:2955:0301:22:4501:51:19
10 10 / B-M40 [355] Duncan Lloyd 1967 CZE Chapeau Cycling Club 02:25:46 07:50 27:3055:0901:23:0201:53:35

C - 4 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3
1 1 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:40 00:00 29:1958:2001:26:39
2 2 / C-M50 [567] Stanislav Kosák 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:45 00:05 29:1658:1901:26:40
3 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 01:53:46 00:06 29:1858:1601:26:39
4 4 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE BMCRacing 01:53:48 00:08 29:1958:1701:26:39
5 5 / C-M50 [602] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:51 00:11 29:1658:1701:26:37
6 6 / C-M50 [571] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:54 00:14 29:0958:1401:26:36
7 7 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:53:54 00:14 29:1758:1401:26:40
8 8 / C-M50 [584] Robert KLEINER 1966 CZE BMC racing team 01:53:56 00:15 29:2158:1901:26:41
9 9 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:54:03 00:22 29:1658:1701:26:41
10 10 / C-M50 [588] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:56:13 02:33 29:2058:1801:26:44

D - 3 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2
1 1 / D-M60 [762] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:56 00:00 27:2054:23
2 2 / D-M60 [756] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:58 00:01 27:2354:23
3 3 / D-M60 [717] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:04 00:08 27:2354:24
4 4 / D-M60 [718] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:22:06 00:09 27:2654:25
5 5 / D-M60 [749] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 01:22:08 00:11 27:2554:24
6 6 / D-M60 [708] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:22:52 00:55 27:3455:03
7 7 / D-M60 [751] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:55 01:58 27:2755:06
8 8 / D-M60 [766] Jiří Beránek 1956 CZE Johnson Controls a.š 01:24:09 02:12 27:3455:04
9 9 / D-M60 [750] Jaromír Tomek 1952 CZE www.velo-team.com 01:24:39 02:42 27:5056:15
10 10 / D-M60 [731] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:24:54 02:57 27:3555:16

E - 2 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1
1 1 / E-M70 [828] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:00:52 00:00 31:25
2 2 / E-M70 [803] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:58 00:05 31:24
3 3 / E-M70 [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 01:01:09 00:17 31:25
4 4 / E-M70 [826] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 01:03:00 02:07 31:58
5 5 / E-M70 [816] Václav TRSEK 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:03:03 02:10 31:39
6 6 / E-M70 [807] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:04:40 03:47 31:59
7 7 / E-M70 [809] Václav Kopecký 1942 CZE SK Cyklo Kladno 01:04:57 04:04 32:00
8 8 / E-M70 [811] Jan Hájek 1940 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:29 05:36 32:15
9 9 / E-M70 [812] Karel Prach 1946 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:33 05:40 32:32
10 10 / E-M70 [825] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 01:06:33 05:41 32:26