silniční závod v rámci ELM

19.06.2016 Mcely, okres Nymburk [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 23, muzi : 22, zeny: 1, M: 6, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 12, muzi : 12, zeny: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 12, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 21, muzi : 17, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 2, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 32, muzi : 28, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 28, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 4, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 15, muzi : 14, zeny: 1, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 14, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina B - 5 okruhů

start ~ 12:40:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / B-M40 [413] Jiří MIKULÁŠEK 1976 CZE CYKLO TEAM MIKULÁŠEK... 02:17:56 00:00 27:28 (7) 55:02 (4) 01:22:45 (9) 01:50:26 (2)
2 2 / B-M40 [372] Petr Novotný 1974 CZE AGRO Kolín 02:17:56 00:00 27:28 (4) 55:00 (1) 01:22:43 (2) 01:50:26 (1)
3 3 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:17:58 00:02 27:27 (2) 55:01 (3) 01:22:42 (1) 01:50:27 (4)
4 4 / B-M40 [369] Michal Běhounek 1976 CZE VeloservisTeam 02:18:03 00:07 27:28 (5) 55:02 (7) 01:22:44 (5) 01:50:28 (6)
5 5 / B-M40 [398] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:18:08 00:12 27:29 (9) 55:02 (5) 01:22:44 (4) 01:50:27 (3)
6 6 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:18:16 00:20 27:28 (8) 55:01 (2) 01:22:44 (6) 01:50:30 (7)
7 7 / B-M40 [419] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:18:30 00:34 27:28 (6) 55:02 (6) 01:22:43 (3) 01:50:28 (5)
8 8 / B-M40 [418] Pavel Najmon 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:21:57 04:01 27:27 (3) 55:03 (9) 01:22:45 (7) 01:50:59 (8)
9 9 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 02:22:06 04:10 27:29 (10) 55:03 (8) 01:22:45 (8) 01:51:19 (9)
10 10 / B-M40 [355] Duncan Lloyd 1967 CZE Chapeau Cycling Club 02:25:46 07:50 27:30 (11) 55:09 (10) 01:23:02 (10) 01:53:35 (10)
11 11 / B-M40 [386] Rostislav Hofman 1972 CZE KC Pivovar Vratislav... 02:35:11 17:15 27:30 (12) 55:10 (11) 01:26:48 (11) 02:00:00 (11)
DNF / B-M40 [393] Radek Beneš 1968 CZE LAWI GRANFONDO 27:25 (1) 55:37 (12) 02:57:18 (12)