silniční závod v rámci ELM

19.06.2016 Mcely, okres Nymburk [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 23, muzi : 22, zeny: 1, M: 6, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 12, muzi : 12, zeny: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 12, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 21, muzi : 17, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 2, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 32, muzi : 28, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 28, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 4, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 15, muzi : 14, zeny: 1, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 14, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina C - 4 okruhy

start ~ 12:45:27

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:40 00:00 29:19 (12) 58:20 (15) 01:26:39 (5)
2 2 / C-M50 [567] Stanislav Kosák 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:45 00:05 29:16 (4) 58:19 (12) 01:26:40 (7)
3 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 01:53:46 00:06 29:18 (8) 58:16 (3) 01:26:39 (6)
4 4 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE BMCRacing 01:53:48 00:08 29:19 (13) 58:17 (5) 01:26:39 (4)
5 5 / C-M50 [602] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:51 00:11 29:16 (3) 58:17 (4) 01:26:37 (3)
6 6 / C-M50 [571] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:54 00:14 29:09 (1) 58:14 (2) 01:26:36 (2)
7 7 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:53:54 00:14 29:17 (7) 58:14 (1) 01:26:40 (8)
8 8 / C-M50 [584] Robert KLEINER 1966 CZE BMC racing team 01:53:56 00:15 29:21 (19) 58:19 (10) 01:26:41 (10)
9 9 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:54:03 00:22 29:16 (2) 58:17 (6) 01:26:41 (9)
10 10 / C-M50 [588] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:56:13 02:33 29:20 (16) 58:18 (7) 01:26:44 (12)
11 11 / C-M50 [560] Miloslav Kudrnac 1961 CZE Cyklo Point Jičín 01:56:20 02:40 29:20 (17) 58:18 (8) 01:26:44 (11)
12 1 / C-Z30 [621] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:56:40 03:00 29:18 (9) 58:20 (14) 01:26:51 (13)
13 12 / C-M50 [557] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:56:50 03:10 29:21 (18) 58:21 (17) 01:27:00 (15)
14 2 / C-Z30 [574] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrenink F. Trka... 01:56:55 03:14 29:17 (6) 58:19 (11) 01:26:51 (14)
15 13 / C-M50 [592] Karol Majerník 1957 CZE Ha Pe Cyklo sport 01:57:14 03:34 29:19 (14) 58:20 (16) 01:27:00 (16)
16 1 / C-Z [551] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:57:20 03:40 29:21 (20) 58:26 (19) 01:27:03 (17)
17 14 / C-M50 [562] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:58:54 05:14 29:20 (15) 58:26 (18) 01:27:06 (18)
18 2 / C-Z [607] Anežka Lhotáková 1997 CZE 02:03:16 09:35 29:18 (11) 58:20 (13) 01:27:17 (19)
19 15 / C-M50 [556] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 02:05:15 11:34 29:16 (5) 01:02:51 (21) 01:34:53 (21)
20 16 / C-M50 [598] David Zítko 1959 CZE ATOMBIKE TREK FORBI... 02:06:40 13:00 29:40 (21) 59:21 (20) 01:31:14 (20)
DNF / C-M50 [583] Přemysl Šváb 1965 CZE CSK Markus 29:18 (10) 58:19 (9) 01:08:03 (1)