Excalibur Race Kladno neděle

30.09.2018 Kladno

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [67] MICHAL RAJNIAK 1989 SVK Elite Team OCRA Slovakia 01:02:00 00:00
2 2 / M [76] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:03:27 01:26
3 3 / M [4] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:07:56 05:55
4 4 / M [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:09:28 07:27
5 5 / M [47] Vojtěch Růžek 1999 CZE Gladiators Kralupy 01:12:03 10:03
6 1 / M40 [9] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym 01:12:16 10:16
7 6 / M [48] Pavel Růžek 1993 CZE Gladiators Kralupy 01:12:24 10:23
8 7 / M [12] Erik Calka 1994 CZE Drangels Liberec 01:13:55 11:54
9 2 / M40 [82] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:15:33 13:32
10 8 / M [75] josef drechsler 1986 CZE Karlovy Vary 01:16:28 14:27

Hell dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [151] Matěj Šašek 1984 CZE bratřijaksepatří.cz 01:17:33 00:00
2 2 / muži [150] Ondřej Simandl 1993 CZE bratřijaksepatří.cz 01:17:33 00:00
3 3 / muži [118] Luděk Nyklíček 1978 CZE Upice 01:26:43 09:10
3 3 / muži [119] Roman Kostovský 1986 CZE SVVAT 01:26:43 09:10
5 5 / muži [96] Patrik waldhans 1991 CZE Barbarian extreame team 01:29:57 12:23
6 6 / muži [97] marek bielik 2000 CZE Barbarian extreame team 01:29:57 12:23
7 1 / ženy [99] Pavel Florián 1987 CZE Hercules Kids 01:35:58 18:24
8 7 / muži [98] Marek Pavlovec 1985 CZE Hercules Kids 01:35:58 18:25
9 8 / muži [121] Karel Bernášek 1989 CZE Kladno 01:39:56 22:22
10 9 / muži [120] Vojtěch Svoboda 1989 CZE Kladno 01:39:57 22:24

Hell týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M40 [9] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym 01:12:16 00:00
2 1 / M [43] Jan Chalabala 1991 CZE Spartan Gym 01:18:32 06:15
3 1 / Z [1] Zuzana Šašková 1983 CZE SOWA 01:22:48 10:31
4 2 / M [138] Jakub Kratochvíl 1995 CZE Fénix Plzeň 01:23:00 10:43
5 3 / M [42] Tomáš Vyčichlo 1982 CZE Spartan Gym 01:24:11 11:54
6 4 / M [140] Branislav Kováčik 1988 CZE Fénix Plzeň 01:24:31 12:14
7 5 / M [52] Lukáš Beran 1986 CZE Spartan Gym 01:25:04 12:47
8 2 / Z [8] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:25:54 13:37
9 6 / M [79] Ladislav Pleyer 1993 CZE OCRA CZ TEAM 01:26:09 13:52
10 3 / Z [2] Petra Jeřábková 1987 CZE Fénix Plzeň 01:28:33 16:16