Excalibur Race Kladno sobota

29.09.2018 Kladno

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [301] Dominik Černý 2011 CZE SRTG Vyškov 01:31 00:00
2 2 / D1 [335] Ondřej Slaměník 2011 CZE Praha 01:33 00:02
3 3 / D1 [302] Matyáš Fišer 2011 CZE Praha 8 01:40 00:09
4 4 / D1 [343] Daniel Jirkovský 2011 CZE OCRA CZ TEAM 01:45 00:14
5 5 / D1 [306] Václav Veber 2012 CZE Libčice nad Vltavou 01:48 00:17
6 6 / D1 [326] Sophia Výdová 2013 CZE Slaný 01:51 00:20
7 7 / D1 [322] Natálie Havránková 2011 CZE OCRA CZ TEAM 01:54 00:23
8 8 / D1 [304] David Macek 2012 CZE Praha 5 01:56 00:25
9 9 / D1 [342] Nela Janoušová 2012 CZE OCRA CZ TEAM 02:04 00:33
10 10 / D1 [334] Nikola Kučerová 2011 CZE Kladno 02:09 00:38

dětský závod D2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D2 [312] Petr Zelenka 2010 CZE Praha 4 03:51 00:00
2 2 / D2 [327] Thea Výdová 2009 CZE Slaný 04:14 00:23
3 3 / D2 [336] Barbora Slaměníková 2009 CZE Praha 04:26 00:35
4 4 / D2 [325] Daniel kučera 2010 CZE SRTG Rokycany 04:31 00:40
5 5 / D2 [310] Vojtech Veber 2009 CZE Libčice nad Vltavou 05:30 01:39
6 1 / D3 [344] Martina novotná 2007 CZE Slaný 05:48 01:57
7 6 / D2 [340] Ondřej Janouš 2009 CZE OCRA CZ TEAM 05:49 01:58
8 7 / D2 [311] Lukáš Vyčichlo 2009 CZE Spartan Gym 05:59 02:08
9 8 / D2 [323] Michal Havránek 2010 CZE OCRA CZ TEAM 06:31 02:40
10 9 / D2 [329] Aneta šímová 2010 CZE GLADIATOR RACE team 06:41 02:50

dětský závod D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [339] Viktorie Preti 2006 CZE OCRA CZ TEAM 03:50 00:00
2 2 / D3 [313] Daniel Fišer 2008 CZE Praha 8 03:59 00:09
3 3 / D3 [320] Nicol Peťovská 2008 CZE Hostivice 04:08 00:18
4 4 / D3 [319] Michal Zelenka 2008 CZE Praha 4 04:20 00:29
5 5 / D3 [318] Ondřej Vávra 2006 CZE Znojmo 04:25 00:35
6 6 / D3 [324] Michal Jaroslav Stolín 2007 CZE Náchod 04:35 00:44
7 7 / D3 [316] Lukáš Odehnal 2008 CZE Praha 9 -Černý Most 04:39 00:49
8 8 / D3 [317] Petr Šafařík 2007 CZE Děčín 27 06:16 02:26
9 9 / D3 [330] Nikola Aberlová 2007 CZE Duchcov 06:56 03:05
10 10 / D3 [332] Michal Lukš 2008 CZE SRTG Strupčice 07:40 03:49

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [1] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 39:48 00:00
2 2 / M [31] Martin Štíbal 1988 CZE MK KLADNO 43:59 04:11
3 1 / M40 [9] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym Praha 44:36 04:47
4 3 / M [3] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 46:06 06:18
5 4 / M [149] Tomáš Vyčichlo 1982 CZE Spartan Gym 48:12 08:23
6 2 / M40 [4] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 48:33 08:45
7 5 / M [23] Petr Vrlík 1987 CZE Kunžak 49:31 09:42
8 3 / M40 [172] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 49:36 09:48
9 6 / M [170] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 49:57 10:08
10 7 / M [2] Martin Kadrmaz 2000 CZE 50:10 10:22

Sky dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [83] MICHAL RAJNIAK 1989 SVK Elite Team OCRA Slovakia 41:14 00:00
2 2 / muži [82] Richard Chrappa 1989 SVK Elite Team OCRA Slovakia 41:15 00:00
3 3 / muži [126] Tomáš Vorobok 1990 CZE Predators 47:19 06:05
4 4 / muži [127] Lukáš Vorobok 1990 CZE Predators 47:20 06:05
5 5 / muži [144] Ondřej Simandl 1993 CZE bratřijaksepatří.cz 48:09 06:54
6 6 / muži [145] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 48:09 06:55
7 1 / ženy [111] Monika Novotná 1977 CZE Monika a Honza 01:12:15 31:01
8 7 / muži [110] Jan Keller 1976 CZE Monika a Honza 01:12:16 31:01
9 2 / ženy [117] Martina Hladíková 1990 CZE Kabrňáci 01:13:27 32:12
10 8 / muži [116] Jiří Zeithaml 1984 CZE Kabrňáci 01:13:27 32:13

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [1] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 39:48 00:00
2 2 / M [170] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 49:57 10:08
3 3 / M [2] Martin Kadrmaz 2000 CZE 50:10 10:22
4 4 / M [169] Jakub Kratochvíl 1995 CZE Fénix Plzeň 51:24 11:36
5 1 / Z [8] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 51:36 11:48
6 5 / M [156] Miroslav Kubiska 1987 CZE Tuten tým č. 2 01:05:41 25:52
7 1 / M40 [168] Marian Šteňko 1976 CZE Fénix Plzeň 01:06:08 26:20
8 6 / M [160] Pavel Novák 1990 CZE Tuten tým č.3 01:11:09 31:20
9 2 / M40 [154] Petr Delsart 1968 CZE Tuten tým č. 2 01:12:27 32:38
10 7 / M [155] Jiří Delsart 2000 CZE Tuten tým č. 2 01:20:17 40:28

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1