29.09.2018 - 30.09.2018 Kladno
start ~ 10:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 62 účastníků
(
62 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | | Baumrukr Ondřej | CZE | 1987 | Sofa Predators | Přeštice |
M | | Bečvář Václav | CZE | 1995 | Jedomělice | Jedomělice |
M | | Burian Tomas | CZE | 1981 | Brno | Brno |
M | | Cirhan Dominik | CZE | 1996 | Česká Kamenice | Česká Kamenice |
M | | Černý Lukáš | CZE | 1984 | Slanýkobylky | Louny |
M | | Dienstbier Ondřej | CZE | 1983 | Sofa Predators | Rokycany |
M | | Doležal Roman | CZE | 1986 | Sofa Predators | Most |
M | | Fáry Jaromír | CZE | 1996 | Martiněves | Martiněves |
M | | Hajčiar Michael | CZE | 2002 | Bezděkov, okr. Klatovy | Bezděkov, okr. Klatovy |
M | | Harant Jan | CZE | 1984 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky |
M | | Hrdlička Jiří | CZE | 1979 | Czech Extreme Team | Libušín |
M | | Janu Richard | CZE | 1997 | Zlonin | Zlonin |
M | | Juklíček Jan | CZE | 1988 | Vinařice u Kladna | Vinařice u Kladna |
M | | Kadrnožka Marek | CZE | 1985 | Sofa Predators | Kladno |
M | | Knotek Michal | CZE | 1987 | Sofa Predators | Plzeň |
M | | Kocián Vojtěch | CZE | 1991 | V cíli padnu | Praha 8 |
M | | Konrád Aleš | CZE | 1983 | Sofa Predators | Plzeň |
M | | Kos David | CZE | 1990 | Knovíz | Knovíz |
M | | Kratochvíl Zdeněk | CZE | 1988 | Pardubice | Pardubice |
M | | Kučera Vojtěch | CZE | 1989 | Praha | Praha |
M | | Mertl Michal | CZE | 2000 | Pchery | Pchery |
M | | Morstein Karel | CZE | 1985 | Hořesedly | Hořesedly |
M | | Palička Ondřej | CZE | 1991 | Sofa Predators | Chemnitz |
M | | Panák Břetislav | CZE | 1989 | SlanýKobylky | Třinec |
M | | Petrásek Robin | CZE | 1989 | Praha 9 | Praha 9 |
M | | Pokorný Martin | CZE | 1985 | Kladno | Kladno |
M | | Pošta Roman | CZE | 1994 | SRTG Kladno | Kladno |
M | | Poštolka Jakub | CZE | 1991 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | | Repiský Tomáš | CZE | 1989 | Stochov | Stochov |
M | | Rousek Aleš | CZE | 1986 | Třebíč | Třebíč |
M | | Řasa Josef | CZE | 1985 | Tantrum Monstra | Žatec |
M | | Salaj Petr | CZE | 1985 | GLADIATORRACETEAM | Praha - Modřany |
M | | Svoboda Martin | CZE | 1990 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | | Štíbal Martin | CZE | 1988 | MK KLADNO | Doksy |
M | | Trousil Jan | CZE | 1980 | Bauer Spedition | Krupka 1 |
M | | Vávra Jan | CZE | 2003 | Znojmo | Znojmo |
M | | Vavroušek Jaroslav | CZE | 1995 | Sofa Predators | Horní Jiřetín |
M | | Velisek Jan | CZE | 1990 | Praha 9 | Praha 9 |
M | | Voborský Matěj | CZE | 2000 | Třebívlice | Třebívlice |
M | | Vrlík Petr | CZE | 1987 | Kunžak | Kunžak |
M | | Vršan Jakub | CZE | 1985 | postoloprty | postoloprty |
M | | Zelinka Richard | CZE | 1995 | Mšené Lázně | Mšené Lázně |
M | | Bittner Milan | CZE | 1987 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
M | | Čejkovský Milan | CZE | 1989 | Tuten tým Ä.3 | Kladno |
M | | Delsart Jiří | CZE | 2000 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno |
M | | Kováčik Branislav | CZE | 1988 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M | | Kratochvíl Jakub | CZE | 1995 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M | | Kraus Karel | CZE | 1994 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno |
M | | Limberg Luboš | CZE | 1988 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
M | | Novák Pavel | CZE | 1990 | Tuten tým Ä.3 | Kladno |
M | | Vymazal Ondřej | CZE | 1992 | tým Nejsme originálnà | Spojovací 612, Chrudim |
M | | Behenský Jan | CZE | 1991 | ocra cz team | Plzeň |
M | | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí |
M | | Holeček Jaroslav | CZE | 1992 | Kladno | Kladno |
M | | Chrappa Richard | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | Bratislava |
M | | Kysilka Lukáš | CZE | 1987 | Městec Králové | Městec Králové |
M | | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | | Novák Lukáš | CZE | 1991 | Ocr Kids Poděbrady | Poděbrady |
M | | RAJNIAK MICHAL | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | HYBE |
M | | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | | Třešňák Petr | CZE | 1983 | Slanýkobylky | Slany |