Excalibur Race Mladé buky

03.06.2017 Mladé buky, Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [27] Lukáš Tyl 1986 CZE Přemyslovice 01:12:09 00:00
2 2 / M [26] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:12:49 00:40
3 3 / M [63] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:13:57 01:48
4 1 / M40 [34] Martin Cupák 1971 CZE Spartak Vrchlabí 01:14:08 01:59
5 4 / M [1] Martin Svoboda 1989 CZE Spartan Gym 01:14:21 02:12
6 5 / M [10] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:14:45 02:36
7 6 / M [14] Václav Tomíček 1996 CZE SRTG Hradec Králové 01:14:52 02:43
8 2 / M40 [29] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:16:02 03:53
9 1 / Z [12] Anna Pavelková 1998 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:16:40 04:31
10 7 / M [22] Jan Šeberka 1988 CZE Libotovská smečka 01:21:10 09:01

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2003] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:38:57 00:00
2 1 / M40 [1003] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:38:58 00:00
3 2 / M [2006] Štěpán Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00 02:02
4 3 / M [1006] Jan Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00 02:02
5 2 / M40 [2001] Milan Šprachta 1974 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06 16:08
6 4 / M [1001] Jakub Černý 1983 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06 16:09
7 5 / M [2002] Lukáš Havlas 1980 CZE Blbý a Blbější 02:05:57 26:59
8 6 / M [1002] Martin Čížek 1979 CZE Blbý a Blbější 02:06:04 27:06
9 7 / M [2004] Martin Zdražil 1994 CZE TEAM Z 02:14:26 35:28
10 8 / M [1004] Michal Hovorka 1986 CZE TEAM Z 02:14:26 35:28

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [2007] Vojtěch Jirovec 1978 CZE Norbertov 01:25:11 00:00
2 2 / muži [1008] Rostislav Hašek 1991 CZE HC Devro 01:29:41 04:30
3 3 / muži [1007] Jan Dvořáček 1988 CZE Norbertov 01:34:46 09:35
4 4 / muži [4008] David Svoboda 1985 CZE HC Devro 01:39:36 14:25
5 5 / muži [2009] Vratislav Miškovský 1993 CZE Svoboda nad Úpou 01:41:11 16:00
6 6 / muži [4007] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 01:45:30 20:19
7 1 / ženy [4010] Radka Zítková 1988 CZE Rychlá rota 01:46:45 21:33
8 7 / muži [3008] Jiří Máslo 1986 CZE HC Devro 01:47:11 22:00
9 2 / ženy [3010] Markéta Zeisková 1998 CZE Rychlá rota 01:47:15 22:03
10 3 / ženy [2010] Lucie Zeinerová 1989 CZE Rychlá rota 01:47:44 22:33

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M40 [520] Petr Kostovský 1974 CZE Batňovice 01:05:52 00:00
2 1 / M [519] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 01:07:48 01:56
3 1 / Z [521] Lucie Exnerova 1989 CZE Česká Skalice 01:09:54 04:01
4 2 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:14:10 08:18
5 3 / M [518] Petr Glos 1987 CZE HoPe2spartans 01:15:25 09:32
6 2 / Z [116] Romana Šolcova 1986 CZE Ventilek 01:15:52 10:00
7 4 / M [524] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 01:16:33 10:41
8 2 / M40 [509] Ruda Ždárský 1974 CZE Kasperovec 01:16:39 10:47
9 3 / Z [502] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 01:16:45 10:53
10 5 / M [115] Jakub Šolc 1987 CZE Ventilek 01:17:08 11:16

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Z [1014] Žaneta Nováková 1979 CZE 01:17:37 00:00
2 1 / M40 [2014] Karel Srnský 1975 CZE Hradec Králové 01:17:44 00:07
3 2 / Z [1011] Sofie Černá 2000 CZE Gucci Gang 01:28:50 11:13
4 1 / M [2011] Jan Jörka 2001 CZE Gucci Gang 01:28:51 11:14
5 1 / Z40 [2018] Lenka Šumová 1975 CZE 01:48:37 31:00
6 2 / M40 [1018] Roman Šuma 1975 CZE LA 01:48:38 31:01
7 3 / Z [2020] Petra Ruprichová 1986 CZE Rumové Víly 01:49:28 31:51
8 4 / Z [1020] Zuzana Pejchalová 1987 CZE 01:49:29 31:52
9 5 / Z [2016] Hana Trachtulcová 1979 CZE 01:54:09 36:32
10 3 / M40 [1016] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:54:09 36:32

krátká trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12 00:00
2 2 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41 00:28
3 3 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44 01:10:31
4 4 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30 01:11:18

dětský závod D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:19 00:00
2 2 / D1 [321] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 01:21 00:01
3 3 / D1 [315] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:23 00:04
4 4 / D1 [305] Šimon Cupák 2011 CZE Vrchlabí 01:25 00:06
5 5 / D1 [328] Natálie Chadimová 2010 CZE Holice 01:31 00:12
6 6 / D1 [313] Tomáš Melichar 2011 CZE CykloKramo Suchdol nad Odrou 01:35 00:16
7 7 / D1 [318] Filip Starý 2011 CZE Prachovice 01:36 00:17
8 8 / D1 [310] Bára Kazdova 2012 CZE MŠ Jaromer 01:48 00:29
9 9 / D1 [326] Filip Škraněk 2012 CZE Dobruška 02:11 00:52

dětský závod D2, D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [316] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:55 00:00
2 2 / D3 [307] Jakub Doležal 2006 CZE Vrchlabí 03:06 00:10
3 3 / D3 [325] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 03:07 00:11
4 4 / D3 [333] Jiří Peterka 2007 CZE Úpice 03:13 00:18
5 1 / D2 [304] Matyáš Buryšek 2008 CZE Motomach 3 03:14 00:19
6 5 / D3 [303] Lucie Babušková 2006 CZE Babušáci Květnice 03:16 00:20
7 6 / D3 [312] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18 00:22
8 7 / D3 [300] Vít Stehlík 2005 CZE Rudník 03:26 00:30
9 2 / D2 [317] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:28 00:32
10 3 / D2 [306] Johana Cupáková 2008 CZE Vrchlabí 03:31 00:36