Excalibur Race Mladé buky neděle

03.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [87] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:02:44 00:00
2 2 / M [74] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 01:09:23 06:39
3 3 / M [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 01:11:58 09:13
4 1 / M40 [72] Martin Cupák 1971 CZE OCRA CZ TEAM 01:14:59 12:14
5 4 / M [13] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA CZ 2 01:15:09 12:24
6 5 / M [24] Tomáš Labuda 1996 CZE Mladé Buky 01:15:18 12:33
7 6 / M [1] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:17:29 14:45
8 2 / M40 [100] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:18:26 15:41
9 3 / M40 [92] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 01:19:15 16:31
10 7 / M [37] Vojtěch Růžek 1999 CZE Gladiators Kralupy 01:19:26 16:41

Hell dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [65] Bohuslav Šála 1990 CZE SK Samuraj Domažlice 01:19:23 00:00
2 2 / muži [66] Radim Červeňák 1991 CZE SK Samuraj Domažlice 01:19:24 00:01
3 3 / muži [59] Ondřej Nyklíček 1978 CZE Nyklíčkovi 01:53:52 34:29
4 4 / muži [60] Luděk Nyklíček 1978 CZE Nyklíčkovi 01:54:52 35:29
5 5 / muži [53] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 01:55:10 35:47
6 6 / muži [54] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená hora 01:55:10 35:47
7 7 / muži [56] Roman Uhlík 1986 CZE Kolín 01:56:26 37:03
8 1 / ženy [55] Lucie Jirásková 1989 CZE Kolín 01:56:26 37:03
9 8 / muži [50] Aleš Poskočil 1986 CZE Přelouč 535 01 01:59:08 39:45
10 9 / muži [49] Jan Levý 1981 CZE Živanice 01:59:10 39:47

Hell týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [87] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:02:44 00:00
2 2 / M [74] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 01:09:23 06:39
3 1 / M40 [72] Martin Cupák 1971 CZE OCRA CZ TEAM 01:14:59 12:14
4 3 / M [13] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA CZ 2 01:15:09 12:24
5 4 / M [84] Martin Holas 1985 CZE horská smečka 01:23:49 21:04
6 5 / M [85] Michal Galandak 1989 CZE Undead Groovy Team 01:24:21 21:36
7 6 / M [86] Tomáš Myšák 1985 CZE Hradec Králové 01:27:53 25:08
8 1 / muži [93] Martin Kadrmas 2000 CZE Slatina u Vysokého Mýta 01:32:18 29:33
9 7 / M [27] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:38:26 35:41
10 2 / M40 [68] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:40:13 37:28