Excalibur Race Mladé buky sobota

02.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [307] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 09:11:17 00:00
2 2 / D1 [309] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 09:11:18 00:00
3 3 / D1 [305] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 09:11:40 00:22
4 4 / D1 [179] christiaan dekker 2011 CZE Markoušovice 09:11:42 00:24
5 5 / D1 [303] adéla glosová 2011 CZE rudník 09:11:46 00:29
6 6 / D1 [329] Nikola kalinová 2011 CZE úlice 09:11:58 00:40
7 7 / D1 [304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 09:12:09 00:51
8 8 / D1 [301] Jáchym Čábelka 2011 CZE Kolín 09:12:09 00:51
9 9 / D1 [339] Emílie Šedová 2011 CZE Odhodlaný prcek :-) 09:12:18 01:00
10 10 / D1 [338] Jan šrámek 2012 CZE Vrchlabí 09:12:26 01:08

dětský závod D2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [312] Jakub Císař 2009 CZE Hořice 09:22:55 00:00
2 1 / Ženy [300] Natalia dekker 2009 CZE Markoušovice 09:23:00 00:05
3 2 / Ženy [313] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 09:23:02 00:06
4 3 / Ženy [330] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 09:23:05 00:10
5 4 / Ženy [316] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 09:23:11 00:16
6 2 / Muži [317] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 09:23:16 00:20
7 3 / Muži [174] Kristián Suchánek 2009 CZE Mladé Buky 09:23:22 00:26
8 4 / Muži [335] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 09:23:30 00:34
9 5 / Muži [334] šimon dvořáček 2010 CZE Dřevčice 09:23:33 00:37
10 6 / Muži [178] Šimon Janeš 2010 CZE BMX Pardubice 09:23:38 00:42

dětský závod D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [322] Matěj Kučera 2006 CZE AVENGERS Kunčina Ves 09:34:25 00:00
2 2 / Muži [333] Václav Ackermann 2006 CZE Hornobranská elita 09:34:40 00:15
3 1 / Ženy [324] Rita Sondová 2005 CZE SVVAT 09:34:42 00:17
4 2 / Ženy [332] Anna Tázlerová 2007 CZE Atletika Jaroměř 09:34:44 00:18
5 3 / Ženy [327] Lada mrazova 2008 CZE Mlade Buky 09:34:52 00:27
6 3 / Muži [176] Filip Rejzek 2005 CZE Česká Skalice 09:35:03 00:37
7 4 / Muži [325] Nikolas Tylš 2008 CZE Trutnov 09:35:05 00:40
8 4 / Ženy [177] Karina Košťálová 2006 CZE Jaroměř 09:35:11 00:46
9 5 / Ženy [180] Adéla novotná 2006 CZE Jaroměř 09:35:13 00:47
10 5 / Muži [323] David Oupic 2008 CZE Trutnov 09:35:19 00:53

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [147] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 40:57 00:00
2 2 / muži [11] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 44:01 03:03
3 3 / muži [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 45:13 04:15
4 1 / M [35] Patrik Stupka 1996 CZE AC Česká Lípa 45:57 04:59
5 4 / muži [38] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 46:21 05:24
6 1 / M40 [1] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 47:11 06:14
7 2 / M [37] Petr Králík 1985 CZE Praha 47:19 06:21
8 2 / M40 [40] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 47:21 06:23
9 3 / M40 [19] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 47:26 06:29
10 3 / M [23] Daniel Kedršt 1981 CZE SRTG Kolín 49:24 08:27

Sky dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [102] Petr Müller ml. 2002 CZE Kasperovci 01:01:56 00:00
2 2 / muži [101] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:01:57 00:00
3 3 / muži [150] Pavel Molnár 1990 CZE Silný Klády Six Balls 01:11:36 09:40
4 4 / muži [81] Václav Ackermann 1973 CZE Hornobranská elita 01:12:32 10:36
5 1 / ženy [82] Andrea Neffe 1975 CZE Hornobranská elita 01:12:33 10:36
6 5 / muži [149] Jan Rathouský 1991 CZE Silný Klády Six Balls 01:12:50 10:54
7 6 / muži [122] Martin Bobák 2002 CZE Nový Bor 01:15:54 13:58
8 2 / ženy [133] Martina Adamů 1987 CZE Kasperovci 01:16:03 14:06
9 7 / muži [134] Ondřej Marvan 1990 CZE Kasperovci 01:16:11 14:15
10 8 / muži [107] Martin Hubáček 1991 CZE Kasperovci 01:18:23 16:27

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [147] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 40:57 00:00
2 2 / muži [11] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 44:01 03:03
3 3 / muži [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 45:13 04:15
4 4 / muži [38] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 46:21 05:24
5 5 / muži [148] Filip Drinka 1991 CZE OCRA CZ Team 53:54 12:57
6 6 / muži [142] Michal David 1977 CZE Kasperovci 56:06 15:08
7 1 / ženy [146] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:00:37 19:39
8 7 / muži [143] Petr Tietz 1984 CZE Kasperovci 01:01:53 20:55
9 8 / muži [145] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 01:02:20 21:22
10 2 / ženy [62] Petra Sotonová 1994 CZE Extreme Obstacle Runners 01:04:40 23:43

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1