02.06.2018 Mladé buky, Trutnov
start ~ 11:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 46 účastníků
(
46 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 4 | 11:02:00 | Beer Jan | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
M | 68 | 11:34:00 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
M | 60 | 11:30:00 | Fleischer Dominik | CZE | 1993 | Hronov | Hronov |
M | 48 | 11:24:00 | glos petr | CZE | 1981 | 6105 | rudník |
M | 18 | 11:09:00 | Gramel Peter | CZE | 1984 | SRTG Čelákovice | starý vestec |
M | 21 | 11:10:30 | Hainiš Pavel | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
M | 33 | 11:16:30 | Hanáček Michal | CZE | 1988 | Pilulka athletic team | Praha 2 |
M | 165 | 12:22:30 | Hanák Ondřej | CZE | 1986 | Trutnov | Trutnov |
M | 42 | 11:21:00 | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky |
M | 156 | 12:18:00 | Hoza Jakub | CZE | 1997 | Upice | Upice |
M | 36 | 11:18:00 | Jaroš Josef | CZE | 1982 | Sport Club Vrchlabà | Vrchlabí |
M | 66 | 11:33:00 | Jirásek Aleš | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
M | | | Kameníček Michal | CZE | 1986 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Cerhenice |
M | 23 | 11:11:30 | Kedršt Daniel | CZE | 1981 | SRTG Kolín | Starý Kolín |
M | 37 | 11:18:30 | Králík Petr | CZE | 1985 | Praha | Praha |
M | 72 | 11:36:00 | Krikl Tomáš | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 64 | 11:32:00 | Křikava Tomáš | CZE | 1985 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 63 | 11:31:30 | Kunštár Pavel | CZE | 1988 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
M | 67 | 11:33:30 | Lábus Radek | CZE | 1981 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | 53 | 11:26:30 | Moupic Ondřej | CZE | 1988 | Rudník | Rudník |
M | 65 | 11:32:30 | Novák Petr | CZE | 1994 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 52 | 11:26:00 | Pavlik Jakub | CZE | 1989 | Karlinska rezidence Hany Pavlik | Praha 8 |
M | 22 | 11:11:00 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 16 | 11:08:00 | Sanko Robin | CZE | 1990 | Shybuj.cz | Smidary |
M | 17 | 11:08:30 | Snopko David | CZE | 1982 | SHYBUJ.CZ | Ohnišťany |
M | 35 | 11:17:30 | Stupka Patrik | CZE | 1996 | AC Česká Lípa | Česká Lípa |
M | 54 | 11:27:00 | Šimůnek Jaroslav | CZE | 1992 | Rudník | Rudník |
M | 39 | 11:19:30 | Štěpán Jan | CZE | 1996 | Muddyhob | Dolní Podluží |
M | 20 | 11:10:00 | Valášek Jan | CZE | 1985 | Hronov | Hronov |
M | 59 | 11:29:30 | Větrovský Jakub | CZE | 1984 | OCRA CZ team | Poděbrady |
M | 31 | 11:15:30 | Zikeš Milan | CZE | 1990 | Kasperovci | Trutnov |
M | 141 | 12:10:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
M | 148 | 12:14:00 | Drinka Filip | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | |
M | 25 | 11:12:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ 2 | Kostelec nad Orlicí |
M | 138 | 12:09:00 | Hudec Jakub | CZE | 1997 | Kasperovci | Žacléř |
M | 38 | 11:19:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | OCRA CZ 2 | Šťáhlavy |
M | 144 | 12:12:00 | Králík Petr | CZE | 1990 | Kasperovci | Libňatov |
M | 140 | 12:10:00 | Krejdl Jan | CZE | 1981 | Kasperovci | Trutnov |
M | 139 | 12:09:30 | Kult Jiří | CZE | 1985 | Kasperovci | |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | OCRA CZ 2 | Liberec |
M | 83 | 11:41:30 | Mánek Jaroslav | CZE | 1981 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 147 | 12:13:30 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | Poděbrady |
M | 85 | 11:42:30 | Štembera Petr | CZE | 1982 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 143 | 12:11:30 | Tietz Petr | CZE | 1984 | Kasperovci | Úpice |
M | 86 | 11:43:00 | Větrovský Jiří | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |