Excalibur Race Vranov u Brna

05.08.2017 Vranov u Brna [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2] Peter Ceniga 1990 SVK Elit team Ocra Slovakia 53:25 00:00
2 2 / M [83] Lukáš Novák 1991 CZE Fitness Food Menu Poděbrady 53:25 00:00
3 3 / M [67] Marek Zeman 1997 CZE Edgarpower.cz 53:49 00:24
4 4 / M [16] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 54:40 01:15
5 1 / M40 [68] Aleš Velička 1973 CZE Edgarpower.cz 55:24 01:59
6 5 / M [107] Petr Vinický 1980 CZE Swep Ocra-CZ 56:40 03:15
7 6 / M [17] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 56:46 03:21
8 7 / M [80] Marek Kadrmas 2000 CZE SRTG Pardubice 59:13 05:48
9 8 / M [4007] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59 09:34
10 9 / M [12] František Zouhar 1987 CZE Krásensko 01:04:31 11:06

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [2012] Radek Simandl 1993 CZE Dvojčátka 01:02:52 00:00
2 2 / muži [1012] Ondřej Simandl 1993 CZE Dvojčátka 01:02:52 00:00
3 3 / muži [2008] Lukáš Kuchař 1986 CZE EXTRA Brno 01:04:18 01:26
4 4 / muži [1008] Michael Kubiš 1994 CZE EXTRA Brno 01:04:18 01:26
5 5 / muži [1006] Richard Chrappa 1989 CZE Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31 01:39
6 1 / ženy [2006] Bronislava Mrákavová 1986 SVK Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31 01:39
7 6 / muži [1003] Lukas Háva 1990 CZE Predator Workout Pocatky 01:08:00 05:08
8 7 / muži [2003] Tadeas Vitek 1992 CZE Predator Workout Pocatky 01:08:09 05:17
9 8 / muži [1104] Michal Komárek 1979 CZE EXTRA Brno 01:13:26 10:34
10 9 / muži [2104] Pavel Sinkule 1981 CZE EXTRA Brno 01:13:30 10:38

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [4007] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59 00:00
2 1 / Z [3007] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 01:17:37 14:37
3 2 / M [3113] Martin Hráček 1988 CZE SVVAT 01:18:37 15:37
4 3 / M [3013] Stanislav Kvapil 1981 CZE OCR Runners Olomouc 01:20:10 17:10
5 2 / Z [2007] Stanislava Lolková 1989 CZE EXTRA Brno 01:26:41 23:42
6 1 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00 24:00
(7) 1 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00 24:00
8 3 / M40 [2014] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:29:02 26:02
9 4 / M [3014] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:32:49 29:49
10 4 / M40 [1113] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24 30:25

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [537] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons team 32:38 00:00
2 2 / M [532] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 35:58 03:20
3 3 / M [531] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 36:22 03:43
4 4 / M [534] Jakub Dufek 1994 CZE Lysice 38:05 05:26
5 5 / M [523] David Janošek 1993 CZE Zubří 38:26 05:47
6 6 / M [519] Zbyněk Kurial 1986 CZE Moravia Run Břeclav 40:14 07:35
7 7 / M [526] Martin Pekárek 1988 CZE Brno- Vinohrady 40:33 07:54
8 1 / M40 [78] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 41:48 09:09
9 1 / Z [505] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 42:50 10:11
10 2 / Z [512] Lucie Exnerová 1989 CZE Eoshop.cz 43:13 10:34

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [1502] Jiří Doležel 1987 CZE Dolfek team 55:19 00:00
2 1 / ženy [2502] Veronika Doleželová 1986 CZE Dolfek team 55:20 00:00
3 2 / ženy [1505] Kateřina Kubíková 1996 CZE Supermanky 56:46 01:26
4 3 / ženy [2505] Alena Švarcová 1993 CZE Supermanky 56:46 01:26
5 4 / ženy [1508] Vendula Němcová 1997 CZE Rabbits Znojmo 58:21 03:01
6 2 / muži [2508] Tomáš Souček 1989 CZE Rabbits Znojmo 58:21 03:01
7 3 / muži [2506] Petr Kučera 1975 CZE Kunčina Ves 01:01:52 06:32
8 4 / muži [1506] Miloslav Kučera 1974 CZE 01:01:52 06:32
9 5 / ženy [2504] Radka Nováková 1990 CZE Přerov 01:02:33 07:13
10 5 / muži [1504] Jiří Kroutil 1981 CZE 01:02:34 07:14

krátká trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2512] Tomáš Ryšavý 1992 CZE Predator Workout Pocatky 38:22 00:00
2 2 / M [1512] Lukáš Kadlec 1994 CZE Predator Workout Pocatky 42:50 04:28
3 3 / M [3512] Antonín Vítek 2001 CZE Predator Workout Pocatky 45:38 07:16
4 4 / M [2510] Petr Glos 1987 CZE Hope2spartans 48:21 09:59
5 5 / M [4512] Jiří Vojta 1989 CZE Predator Workout Pocatky 48:31 10:09
6 1 / Z [4510] Iveta Zirklerová 1991 CZE 48:37 10:15
7 6 / M [3510] Jan Janata 1992 CZE Horní Branná 49:13 10:51
8 2 / Z [1511] Zuzana Jílková 2002 CZE Predator Workout Počátky - Ladies 53:52 15:30
9 3 / Z [4511] Blanka Vopravilová 1986 CZE Predator Workout Počátky - Ladies 01:06:50 28:28
10 4 / Z [1510] Iveta Dušková 1988 CZE Trutnov 01:10:37 32:15

děti D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [304] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26 00:00
2 2 / D1 [303] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 03:37 00:10
3 3 / D1 [320] Tomáš Teplan 2010 CZE Brno 04:03 00:37
4 4 / D1 [315] Nela Čigášová 2010 CZE Ostrava 04:20 00:53
5 5 / D1 [309] Emílie Šedová 2011 CZE Vrchlabí 04:45 01:19
6 6 / D1 [310] Nikola Šůstková 2010 CZE Brno - Žabovřesky 05:09 01:42
7 7 / D1 [305] Richard Novák 2012 CZE EXTRA Brno 05:11 01:44
8 8 / D1 [311] Jiří Tesař 2012 CZE Brno-Horní Heršpice 09:46 06:19

děti D2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D2 [300] Sebastian Šana 2008 CZE SRTG Olomouc 02:53 00:00
2 2 / D2 [308] Stanislav Svoboda 2008 CZE Predator Workout Počátky 02:56 00:03
3 3 / D2 [302] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 03:13 00:20
4 4 / D2 [317] Sabina Šnýdrová 2009 CZE Lanškroun 03:20 00:27
5 5 / D2 [306] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 03:25 00:31
6 6 / D2 [301] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 03:25 00:32

děti D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [318] Tereza Dvořáková 2005 CZE Extra Brno 02:25 00:00
2 2 / D3 [307] Filip Pospíšek 2006 CZE Moravany 02:34 00:09
3 3 / D3 [319] Matěj Krňák 2006 CZE Kajesy 02:47 00:22
4 4 / D3 [312] Anna Dvořáková 2007 CZE Extra Brno 03:10 00:45
5 5 / D3 [316] Matyas Hanák 2006 CZE Ostrava 03:21 00:55