Excalibur Race Vranov u Brna neděle

05.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [14] Pavel Hrdina 1988 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 59:11 00:00
2 2 / M [6] Richard Hynek 1998 CZE Moravany 01:03:40 04:29
3 3 / M [105] Petr Dorňák 1992 CZE Frenštát pod Radhoštěm 01:04:00 04:49
4 4 / M [110] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 01:08:20 09:09
5 5 / M [1] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:10:07 10:56
6 6 / M [142] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:11:15 12:04
7 7 / M [2] Lukáš Hanyk 1991 CZE Burik Spartan Extreme 01:17:18 18:06
8 8 / M [235] Richard Chrappa 1989 CZE HardGym 01:17:32 18:21
9 9 / M [28] Martin Vepřek 1990 CZE Kolšov 01:17:49 18:38
10 10 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:18:17 19:06

Hell dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / ženy [200] Jiřina Hampejsová 1989 CZE Hospozín 42:22 00:00
2 1 / muži [103] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA-CZ 01:27:08 44:46
3 2 / muži [37] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:27:17 44:54
4 3 / muži [8] Richard Chrappa 1989 CZE Fotr a lotr 01:29:34 47:11
5 4 / muži [9] Martin Šálek 1967 CZE Fotr a lotr 01:29:34 47:12
6 2 / ženy [221] Natálie Poloczková 1994 CZE Gladiators powered by Edgar 01:33:13 50:51
7 5 / muži [220] Jiří Cimler 1984 CZE Gladiators powered by Edgar 01:33:17 50:55
8 6 / muži [170] Ondřej Nyklíček 1978 CZE Nyklíčkovi 01:37:27 55:04
9 7 / muži [171] Luděk Nyklíček 1978 CZE Nyklíčkovi 01:37:29 55:06
10 8 / muži [4] Patrik waldhans 1991 CZE Barbarian extreame team 01:45:08 01:02:46

Hell týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [110] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 01:08:20 00:00
2 2 / M [2] Lukáš Hanyk 1991 CZE Burik Spartan Extreme 01:17:18 08:57
3 3 / M [235] Richard Chrappa 1989 CZE HardGym 01:17:32 09:12
4 4 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:18:17 09:57
5 5 / M [109] Michal Miksovsky 1984 CZE Gladiators Kralupy 01:21:13 12:53
6 1 / M40 [15] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym Praha 01:22:07 13:47
7 6 / M [240] Ondrej Zsíros 1994 CZE HardGym2 01:28:34 20:13
8 7 / M [234] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 01:28:55 20:34
9 1 / Z [96] Vendula Soukupová 1991 CZE Nedáme vám to lacino 01:32:43 24:22
10 2 / M40 [268] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 01:34:29 26:08