Excalibur Race Vranov u Brna sobota

04.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D1 [307] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:50 00:00
2 2 / D1 [314] Dalibor Tichý 2011 CZE STRG PROSTĚJOV 04:05 00:15
3 3 / D1 [344] Hynek dokoupil 2011 CZE Brno 04:05 00:15
4 4 / D1 [339] Vojtěch nováček 2011 CZE Vranov 04:39 00:49
5 5 / D1 [304] Dominik Černý 2011 CZE Vyškov 04:42 00:52
6 6 / D1 [346] Tomáš kuruc 2012 CZE Brno 04:54 01:04
7 7 / D1 [312] Vojtěch Řepa 2011 CZE Lomnice 04:57 01:06
8 8 / D1 [335] Jakub Řehůřek 2013 CZE Svitávka 04:57 01:07
9 9 / D1 [301] Vendulka Bartoskova 2011 CZE Brno 05:00 01:10
10 10 / D1 [315] Jan Závodník 2011 CZE Brno 05:14 01:24

dětský závod D2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D2 [320] David Pavlů 2009 CZE Žďárná 05:00 00:00
2 2 / D2 [322] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 05:10 00:10
3 3 / D2 [351] Tadeáš Miškolci 2010 CZE SRTG Česká Třebová 05:21 00:20
4 4 / D2 [352] Jakub švéda 2009 CZE Křtiny 05:32 00:32
5 5 / D2 [323] Vojtěch Pokorný 2009 CZE Křtiny 05:41 00:41
6 6 / D2 [317] Valerie Kosová 2009 CZE Lomnička 05:49 00:49
7 7 / D2 [321] Bedřich Pavlů 2009 CZE Žďárná 05:50 00:50
8 8 / D2 [316] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 06:11 01:10
9 9 / D2 [343] Eliška knotkov 2010 CZE Brno 06:21 01:21
10 10 / D2 [319] Libor Navrátilík 2010 CZE Křenovice 06:42 01:42

dětský závod D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D3 [340] Sebastian Šana 2008 CZE OCR Olomouc 04:34 00:00
2 2 / D3 [328] Matěj Kučera 2006 CZE AVENGERS Kunčina Ves 04:41 00:06
3 3 / D3 [337] Linda dokoupilová 2006 CZE Brno 04:53 00:18
4 4 / D3 [338] Beáta dokoupilová 2008 CZE Brno 04:59 00:25
5 5 / D3 [334] Ondřej Tichý 2008 CZE STRG PROSTĚJOV 05:25 00:51
6 6 / D3 [331] Kateřina Pavlů 2006 CZE Žďárná 05:34 01:00
7 7 / D3 [332] Adéla Pustějovská 2006 CZE STRG PROSTĚJOV 05:49 01:14
8 8 / D3 [327] Nella Kachlířová 2006 CZE Bošovice 05:52 01:18
9 9 / D3 [325] Lukas Havlat 2008 CZE Pekna 46 brno 05:59 01:24
10 10 / D3 [326] Adam Hlavizna 2008 CZE Prostějov 06:26 01:52

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [72] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 38:57 00:00
2 2 / M [68] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA-CZ 39:11 00:14
3 3 / M [5] Petr Vinický 1980 CZE OCRA-CZ 39:22 00:24
4 4 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 43:10 04:12
5 5 / M [30] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA-CZ 45:22 06:24
6 1 / M40 [16] Rostislav Fišer 1974 CZE OCRA-CZ 46:30 07:32
7 6 / M [17] Roman Tóth 1994 CZE Březí 48:46 09:48
8 7 / M [126] Jiří Cimler 1984 CZE Gladiators powered by Edgar 49:53 10:55
9 1 / Z [120] Jana Coufalová 1997 CZE Ludgeřovice 50:12 11:14
10 8 / M [94] Michal Nutil 1994 CZE Byst 50:44 11:46

Sky dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / muži [187] Andrej Osuský 1992 SVK Experiment 01:08:59 00:00
2 2 / muži [186] Antonín Spáčil 1993 CZE Experiment 01:09:38 00:39
3 3 / muži [140] Jaroslav Pelikán 1988 CZE Bananas 01:10:22 01:23
4 1 / ženy [141] Michaela Pelikánová 1992 CZE Bananas 01:10:23 01:24
5 4 / muži [136] Tomáš Souček 1989 CZE Rabbits Znojmo 01:14:41 05:42
6 2 / ženy [137] Vendula Němcová 1997 CZE Rabbits Znojmo 01:16:09 07:10
7 3 / ženy [130] Andrea Becha 1984 CZE Warriors 01:16:43 07:44
8 5 / muži [131] Jan Becha 1985 CZE Warriors 01:16:47 07:48
9 6 / muži [90] Marek Pavlovec 1985 CZE Lipůvka 01:18:31 09:31
10 7 / muži [91] Radek Šilberský 1986 CZE Praha, Praha 6 01:19:14 10:15

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [68] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA-CZ 39:11 00:00
2 2 / M [5] Petr Vinický 1980 CZE OCRA-CZ 39:22 00:10
3 3 / M [30] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA-CZ 45:22 06:10
4 1 / M40 [16] Rostislav Fišer 1974 CZE OCRA-CZ 46:30 07:18
5 4 / M [126] Jiří Cimler 1984 CZE Gladiators powered by Edgar 49:53 10:41
6 5 / M [127] Matěj Šindler 1991 CZE Gladiators powered by Edgar 55:56 16:44
7 1 / Z [12] Barbora Stejskalová 1989 CZE Gladiators powered by Edgar 56:46 17:34
8 1 / muži [199] Kuba Maceček 1990 CZE GYMáci 01:02:05 22:53
9 2 / Z [20] Natálie Poloczková 1994 CZE Gladiators powered by Edgar 01:02:08 22:56
10 6 / M [189] Miloslav Kříž 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:02:45 23:33

Sky týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1