Excalibur Race Vranov u Brna

05.08.2017 Vranov u Brna

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2] Peter Ceniga 1990 SVK Elit team Ocra Slovakia 53:25.0
2 2 / M [83] Lukáš Novák 1991 CZE Fitness Food Menu Poděbrady 53:25.5 00:00.5
3 3 / M [67] Marek Zeman 1997 CZE Edgarpower.cz 53:49.7 00:24.7
4 4 / M [16] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 54:40.5 01:15.5
5 1 / M40 [68] Aleš Velička 1973 CZE Edgarpower.cz 55:24.5 01:59.5
6 5 / M [107] Petr Vinický 1980 CZE Swep Ocra-CZ 56:40.7 03:15.7
7 6 / M [17] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 56:46.1 03:21.1
8 7 / M [80] Marek Kadrmas 2000 CZE SRTG Pardubice 59:13.1 05:48.1
9 8 / M [4007] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59.5 09:34.5
10 9 / M [12] František Zouhar 1987 CZE Krásensko 01:04:31.3 11:06.3

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [2012] Radek Simandl 1993 CZE Dvojčátka 01:02:52.0
2 2 / muži [1012] Ondřej Simandl 1993 CZE Dvojčátka 01:02:52.9 00:00.9
3 3 / muži [2008] Lukáš Kuchař 1986 CZE EXTRA Brno 01:04:18.6 01:26.6
4 4 / muži [1008] Michael Kubiš 1994 CZE EXTRA Brno 01:04:18.7 01:26.7
5 5 / muži [1006] Richard Chrappa 1989 CZE Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31.0 01:39.0
6 1 / ženy [2006] Bronislava Mrákavová 1986 SVK Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31.6 01:39.6
7 6 / muži [1003] Lukas Háva 1990 CZE Predator Workout Pocatky 01:08:00.9 05:08.9
8 7 / muži [2003] Tadeas Vitek 1992 CZE Predator Workout Pocatky 01:08:09.3 05:17.3
9 8 / muži [1104] Michal Komárek 1979 CZE EXTRA Brno 01:13:26.2 10:34.2
10 9 / muži [2104] Pavel Sinkule 1981 CZE EXTRA Brno 01:13:30.5 10:38.5

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [4007] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59.5
2 1 / Z [3007] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 01:17:37.2 14:37.7
3 2 / M [3113] Martin Hráček 1988 CZE SVVAT 01:18:37.1 15:37.6
4 3 / M [3013] Stanislav Kvapil 1981 CZE OCR Runners Olomouc 01:20:10.2 17:10.7
5 2 / Z [2007] Stanislava Lolková 1989 CZE EXTRA Brno 01:26:41.8 23:42.3
6 1 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 24:00.8
6 1 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 24:00.8
8 3 / M40 [2014] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:29:02.3 26:02.8
9 4 / M [3014] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:32:49.3 29:49.8
10 4 / M40 [1113] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24.7 30:25.2

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [537] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons team 32:38.9
2 2 / M [532] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 35:58.9 03:20.0
3 3 / M [531] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 36:22.3 03:43.4
4 4 / M [534] Jakub Dufek 1994 CZE Lysice 38:05.0 05:26.1
5 5 / M [523] David Janošek 1993 CZE Zubří 38:26.5 05:47.6
6 6 / M [519] Zbyněk Kurial 1986 CZE Moravia Run Břeclav 40:14.8 07:35.9
7 7 / M [526] Martin Pekárek 1988 CZE Brno- Vinohrady 40:33.4 07:54.5
8 1 / M40 [78] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 41:48.0 09:09.1
9 1 / Z [505] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 42:50.0 10:11.1
10 2 / Z [512] Lucie Exnerová 1989 CZE Eoshop.cz 43:13.0 10:34.1

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [1502] Jiří Doležel 1987 CZE Dolfek team 55:19.9
2 1 / ženy [2502] Veronika Doleželová 1986 CZE Dolfek team 55:20.1 00:00.2
3 2 / ženy [1505] Kateřina Kubíková 1996 CZE Supermanky 56:46.2 01:26.3
4 3 / ženy [2505] Alena Švarcová 1993 CZE Supermanky 56:46.7 01:26.8
5 4 / ženy [1508] Vendula Němcová 1997 CZE Rabbits Znojmo 58:21.2 03:01.3
6 2 / muži [2508] Tomáš Souček 1989 CZE Rabbits Znojmo 58:21.3 03:01.4
7 3 / muži [2506] Petr Kučera 1975 CZE Kunčina Ves 01:01:52.5 06:32.6
8 4 / muži [1506] Miloslav Kučera 1974 CZE 01:01:52.6 06:32.7
9 5 / ženy [2504] Radka Nováková 1990 CZE Přerov 01:02:33.5 07:13.6
10 5 / muži [1504] Jiří Kroutil 1981 CZE 01:02:34.5 07:14.6

krátká trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2512] Tomáš Ryšavý 1992 CZE Predator Workout Pocatky 38:22.1
2 2 / M [1512] Lukáš Kadlec 1994 CZE Predator Workout Pocatky 42:50.6 04:28.5
3 3 / M [3512] Antonín Vítek 2001 CZE Predator Workout Pocatky 45:38.2 07:16.1
4 4 / M [2510] Petr Glos 1987 CZE Hope2spartans 48:21.7 09:59.6
5 5 / M [4512] Jiří Vojta 1989 CZE Predator Workout Pocatky 48:31.9 10:09.8
6 1 / Z [4510] Iveta Zirklerová 1991 CZE 48:37.5 10:15.4
7 6 / M [3510] Jan Janata 1992 CZE Horní Branná 49:13.8 10:51.7
8 2 / Z [1511] Zuzana Jílková 2002 CZE Predator Workout Počátky - Ladies 53:52.2 15:30.1
9 3 / Z [4511] Blanka Vopravilová 1986 CZE Predator Workout Počátky - Ladies 01:06:50.8 28:28.7
10 4 / Z [1510] Iveta Dušková 1988 CZE Trutnov 01:10:37.1 32:15.0

děti D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [304] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26.7
2 2 / D1 [303] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 03:37.6 00:10.9
3 3 / D1 [320] Tomáš Teplan 2010 CZE Brno 04:03.7 00:37.0
4 4 / D1 [315] Nela Čigášová 2010 CZE Ostrava 04:20.5 00:53.8
5 5 / D1 [309] Emílie Šedová 2011 CZE Vrchlabí 04:45.8 01:19.1
6 6 / D1 [310] Nikola Šůstková 2010 CZE Brno - Žabovřesky 05:09.0 01:42.3
7 7 / D1 [305] Richard Novák 2012 CZE EXTRA Brno 05:11.6 01:44.9
8 8 / D1 [311] Jiří Tesař 2012 CZE Brno-Horní Heršpice 09:46.4 06:19.7
9 9 / D1 [304] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26.7
10 10 / D1 [303] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 03:37.6 00:10.9

děti D2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D2 [300] Sebastian Šana 2008 CZE SRTG Olomouc 02:53.2
2 2 / D2 [308] Stanislav Svoboda 2008 CZE Predator Workout Počátky 02:56.8 00:03.6
3 3 / D2 [302] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 03:13.6 00:20.4
4 4 / D2 [317] Sabina Šnýdrová 2009 CZE Lanškroun 03:20.8 00:27.6
5 5 / D2 [306] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 03:25.1 00:31.9
6 6 / D2 [301] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 03:25.8 00:32.6
7 7 / D2 [300] Sebastian Šana 2008 CZE SRTG Olomouc 02:53.2
8 8 / D2 [308] Stanislav Svoboda 2008 CZE Predator Workout Počátky 02:56.8 00:03.6
9 9 / D2 [302] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 03:13.6 00:20.4
10 10 / D2 [317] Sabina Šnýdrová 2009 CZE Lanškroun 03:20.8 00:27.6

děti D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [318] Tereza Dvořáková 2005 CZE Extra Brno 02:25.6
2 2 / D3 [307] Filip Pospíšek 2006 CZE Moravany 02:34.7 00:09.1
3 3 / D3 [319] Matěj Krňák 2006 CZE Kajesy 02:47.6 00:22.0
4 4 / D3 [312] Anna Dvořáková 2007 CZE Extra Brno 03:10.7 00:45.1
5 5 / D3 [316] Matyas Hanák 2006 CZE Ostrava 03:21.4 00:55.8
6 6 / D3 [318] Tereza Dvořáková 2005 CZE Extra Brno 02:25.6
7 7 / D3 [307] Filip Pospíšek 2006 CZE Moravany 02:34.7 00:09.1
8 8 / D3 [319] Matěj Krňák 2006 CZE Kajesy 02:47.6 00:22.0
9 9 / D3 [312] Anna Dvořáková 2007 CZE Extra Brno 03:10.7 00:45.1
10 10 / D3 [316] Matyas Hanák 2006 CZE Ostrava 03:21.4 00:55.8