mobil   print   ďż˝esky   polski   english

Výsledková listina Krkonošské 70 MTB

1.9.2013 Janské Lázně

40km Woman

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháTetřevky k cíliodstup
1 Woman4052KrkonošskéLviceLucie Blažková(1970)
Karolína Bergerová(1992)
Romana Ježková(1975)
02:58:39.3 01:28:33.7 00:00:00
2 Woman4051KRSRUMKateřina Hlavová(1980)
Michaela Maděrová(1980)
Erika Kohoutová(1982)
03:43:12.5 01:48:26.4 00:44:33.2

40km Masters

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháTetřevky k cíliodstup
1 Master4069Carla.Kupkolo.czPetr Holub(1966)
Luboš Toman(1969)
Lukáš Karban(1972)
02:08:23.4 01:03:33.1 00:00:00
2 Master4071BikeSport Hradec KrálovéJaroslav Krejcar(1967)
Luboš Maroušek(1972)
Petr Puš(1967)
02:12:28.2 01:05:22 00:04:04.8
3 Master4073Redpoint HQBCAleš Flégl(1963)
Michal Demjanovič(1960)
Jiří Slabý(1956)
02:22:20 01:10:38.7 00:13:56.6
4 Master4068Bike ŘípStanislav Kozák(1972)
Pavel Horáček(1972)
Zdeněk Hora(1962)
02:30:37 01:16:58.2 00:22:13.6
5 Master4067Sokol Horní BrannáFrantišek Zuzánek(1950)
Miloslav Zuzánek(1955)
Oldřich Hakl(1955)
02:47:51.9 01:17:32.7 00:39:28.5
6 Master4066GumihuntiSláva Žalský(1942)
Pavel Petržela(1963)
Sláva Rinn(1957)
02:57:13.2 01:27:28.8 00:48:49.8
7 Master4070CK GRUPPETTO JCPavel Šťovíček(1970)
Jaroslav Rachota(1959)
Pavel Bříza(1957)
03:04:52.5 01:31:47.8 00:56:29.1

40km Firmy

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháTetřevky k cíliodstup
1 Firmy4061Kamax tym 2Jan Truhlík(1977)
Miroslav Kujan(1963)
Bohumil Juris(1984)
02:39:19 01:24:07.8 00:00:00
2 Firmy4054HPI-CZJan Bača(1976)
Jan Bartoš(1974)
Ladislav Bartoš(1972)
02:39:53.2 01:17:45.9 00:00:34.2
3 Firmy4058Ostrov Dobré NáladyIveta Kultová(1987)
Petr Hanyš(1970)
Petr Hřebačka(1969)
02:48:01.4 01:20:34.3 00:08:42.4
4 Firmy4065ABB TrutnovRadek Čipera(1964)
Václav Rada(1974)
Pavel Hainiš(1982)
02:49:14.4 01:22:28.7 00:09:55.4
5 Firmy4059Bike Tuning Team RudnáLukáš Kyndl(1993)
Karel Popel(1960)
Tomáš Čermák(1990)
02:55:44.6 01:38:52.2 00:16:25.6
6 Firmy4062Kamax tym 1Jan Vodrážka(1973)
Jan Malý(1975)
Martin Trakal(1973)
02:58:51.4 01:28:33 00:19:32.4
7 Firmy4063Team Sanssouci Janské LázněMojmír Doubek(1965)
Jan Hloušek(1975)
Michal Hrnčíř(1975)
03:08:31.5 01:31:58.8 00:29:12.5
8 Firmy4072Ostrov dobré nálady BKarel Sak(1961)
Josef Procházka(1968)
Marek Jetmar(2004)
03:14:10.9 01:34:50.5 00:34:51.9
9 Firmy4064DCK JoudaMarie Mrkvičková(1977)
Martin Roubíček(1977)
Aleš Mrkvička(1976)
03:23:59.7 01:46:13.4 00:44:40.7
10 Firmy4055KONE II.Pavel Kouřil(1974)
Petr Svoboda(1969)
Oldřich Málek(1980)
03:44:03.6 01:52:11.6 01:04:44.6
11 Firmy4053KONE I. Zlata Sklenková(1981)
Martin Stráhl(1978)
Martin Valeš(1973)
03:47:20.3 01:46:19.2 01:08:01.3
12 Firmy4060KONE IIIJakub Okénka(1987)
Jan Vilímek(1983)
Pavel Hanák (1969)
04:34:17.4 02:17:24 01:54:58.4

70km Mix

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháTetřevky k cíliodstup
1 Mix702Bikeclinic CannondaleVojtěch Mareš(1978)
Jan Šťastný(1985)
Jana Šimánková(1985)
03:10:56.8 01:08:28.2 02:03:13.1 00:00:00
2 Mix7035CYKLOTRENINK.comPetr Tatíček(1985)
Dáša Svěráková(1979)
Mirek Brabec(1965)
03:11:55.6 01:08:12.9 02:02:40.3 00:00:58.8
3 Mix7031TOYOTA Dolak MTBJaromir Martinek(1974)
Jan Hruska(1975)
Monika Hruskova(1981)
03:16:34.4 01:11:33.1 02:06:35.5 00:05:37.6
4 Mix7033Sp MTB VrchlabíPetr Jebavý(1986)
Tomáš Brebera(1986)
Petra Volfová(1992)
03:39:13.9 01:19:04.5 02:18:40.4 00:28:17.1
5 Mix7038Lázně BělohradMilan Jezbera(1975)
Daniel Šír(1976)
Jana Riedelová(1984)
03:42:04.2 01:22:47.6 02:25:51.5 00:31:07.4
6 Mix7037MiJaJo teamJan Veselý(1990)
Michaela Fošumová(1971)
Josef Prucha(1971)
03:51:43.7 01:22:01.9 02:25:20.1 00:40:46.9
7 Mix703PETROVICEHana Krátká(1966)
Vojtěch Drbohlav(1979)
Michal Krátký(1964)
04:53:37.3 01:40:04.7 03:05:13.9 01:42:40.5
8 Mix701KČT MTB KralupyZdeněk Vejrosta(1961)
Lenka Pechová(1989)
Karel Šimek(1973)
05:07:45.7 01:41:42.9 03:07:27.4 01:56:48.9

70km Man

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháTetřevky k cíliodstup
1 Man7018TJ Baník MeziboříJan Fišnar(1980)
Tomáš Vagenknecht(1984)
Ladislav Rygl(1977)
02:48:33.9 00:59:50 01:48:12.9 00:00:00
2 Man7024RockMachine HSK teamLukáš Čáp(1984)
Roman Šťastný(1979)
Lukáš Bukovský(1977)
02:49:35.2 01:00:03 01:49:06.1 00:01:01.3
3 Man7013lidé&HORYDaniel Polman(1979)
Tomáš Berger(1987)
Michal Vlášek(1989)
02:58:53 01:02:32.9 01:54:42.3 00:10:19.1
4 Man7014BeManiax TeamMartin Kohl(1979)
Pavel Kubín(1981)
Ondra Mikule(1988)
03:00:26.6 01:04:52.6 01:55:35.1 00:11:52.7
5 Man7030INS atelier Náchod - BTomáš Strnad(1972)
Marek Strnad(1972)
Karel Bernard(1967)
03:06:46.8 01:05:47.1 01:59:53.9 00:18:12.9
6 Man7029INS atelier Náchod - CJiri Krejsar(1964)
Josef Lelek(1972)
Martin Šupich(1977)
03:21:17.5 01:11:08.6 02:09:35 00:32:43.6
7 Man7015X-iont Team - www.penzionadelka.cz AVašek Husák(1977)
Libor Kříž(1978)
Lukáš Chmelař(1991)
03:31:49.1 01:15:38.8 02:14:55.2 00:43:15.2
8 Man7028INS atelier Náchod - DPetr Škoda(1979)
Dušan Waldecker(1979)
Vít Mráz(1979)
03:38:08.7 01:19:36.4 02:21:36.5 00:49:34.8
9 Man7027 Carla kupkolo.czJaroslav Hák(1978)
Radek Marek(1978)
Luděk Novotný(1974)
03:39:10.9 01:19:08.5 02:20:15.3 00:50:37
10 Man7022INS atelier NáchodJiří Petr(1974)
David Divíšek(1976)
Petr Matúš(1965)
03:47:21 01:18:14.2 02:22:12.3 00:58:47.1
11 Man7034SK OlympLukáš Havel(1974)
Jiří Davídek(1964)
Miloš Pokorný(1974)
03:50:53.8 01:17:34.9 02:19:36.2 01:02:19.9
12 Man7032Pilotní projekt(il)Martin Hloušek(1982)
David Novosad(1975)
Pilot Střemhlavý(1977)
03:51:23.4 01:21:53.9 02:27:30.4 01:02:49.5
13 Man7016X-iont Team - www.penzionadelka.cz BPavel Cibulka(1977)
Bohuslav Vítek(1977)
Josef Kubíček(1981)
03:55:09.7 01:22:01.7 02:27:15.5 01:06:35.8
14 Man706Funbike Team Ústí nad LabemMartin Bárta(1973)
Michal Kříž(1973)
Jiří Bína(1970)
03:57:01.1 01:25:25.1 02:31:48 01:08:27.2
15 Man707Horská služba Černý DůlJan Čepelka(1960)
Roman Hlávko(1976)
Štěpán Jiras(1980)
03:57:38.6 01:19:41.7 02:30:35.6 01:09:04.7
16 Man7021Nadšenci z posázavíJiří Vrbata(1958)
Jan Vrbata(1986)
Daniel Artus(1972)
04:17:35.1 01:32:15.3 02:43:07.2 01:29:01.2
17 Man7010Český rozhlasLadislav Musil(1967)
Jakub Hříbal(1972)
Petr Polanský(1967)
04:17:43 01:30:56.9 02:45:00.1 01:29:09.1
18 Man7025P.S.A. eleven teamTomáš Blahout(1973)
Roman Sladký(1972)
Pavel Pravda(1973)
04:20:25.9 01:27:49.1 02:46:58.5 01:31:52
19 Man709PARDUBICE BIKERS s JelenemPavel Wohanka(1975)
Lukáš Hons(1980)
Zdeněk Odvody(1982)
04:28:23.2 01:31:33.4 02:50:36.9 01:39:49.3
20 Man7020Pakobylka teamMichal Lupač(1975)
Jan Rubeš(1975)
Tomáš Knittel(1984)
04:43:37.8 01:38:16.7 02:58:22.4 01:55:03.9
21 Man708Dragon TeamPavel Šimon(1980)
Sebastian Šimon(1979)
Josef Matoušek(1979)
04:47:40.9 01:44:38.1 03:06:03.3 01:59:07
22 Man7036Bikeři Flower VillageMichal Augusta(1974)
David Šorban(1976)
Radek Kotrba(1974)
04:50:51.5 01:36:32.7 02:56:20.4 02:02:17.6
23 Man7019SK Luštěnice 2012Roman Havelka(1975)
Roman Prchlík(1971)
Filip Hajnik (1972)
04:55:44 01:38:25.9 03:06:49.6 02:07:10.1
24 Man705KONEPetr Kameník (1976)
Martin Slatinka(1990)
Roman Ther(1981)
05:09:00.4 01:38:32.3 03:08:39 02:20:26.5
25 Man7012Klub P.R.S.A.Matěj Čížek(1985)
Vojtěch Koten(1983)
Ondřej Suchánek(1982)
05:09:50.5 01:40:03.1 03:12:42.4 02:21:16.6
26 Man7023Bikestars Vrchlabí 1Tomáš Filip(1964)
Milan Šír(1964)
Petr Schiefert(1962)
05:10:14.2 01:50:14.9 03:19:19.7 02:21:40.3
27 Man7026Take ThatDavid Aichler(1985)
Jan Baše(1986)
Jiří Bedlivý(1986)
05:11:44.9 01:48:25.7 03:26:54.3 02:23:11
DNF Man7011Skicross team ChomutovRobin Elexa(1984)
Jan Toth(1976)
Petr Takač(1987)

Počet uživatelů: 33909

Dotaz zabral 0.0437 s

© ptaak

Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!