mobil   print   ďż˝esky   polski   english

Výsledková listina Žacléřské 70 MTB

Žacléř 28. září 2014

Open-48km

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1165CS Specialized HK/Lorenc SpedicePetr Nagy(1978)
Michal Novák(1991)
Vladimír Vaněk(1983)
02:07:06.3 01:04:34.6 00:00:00
2154SK KbelyJiří Svoboda(1992)
Jakub Kalfař(1992)
Jiří Nosek(1970)
02:07:27.3 01:05:07.4 00:00:21
3149SK Kbely 2Michal Dolejš(1968)
David Ducháč(1974)
Ondra Šmíd(1990)
02:13:29.2 01:07:58 00:06:22.9
4172Lannutti team 1Jirka Kříž(1958)
Tomáš Trunschka(1980)
Míra Veselý(1968)
02:18:57.3 01:10:38 00:11:51
5167TJ Sokol Nové Město nad MetujíAleš Balcar(1977)
Tomáš Kejzlar(1983)
Pavel Dvořák(1972)
02:22:28.6 01:07:15.7 00:15:22.3
6171Alset Racing TeamDavid Štíbr(1978)
Petr Kyndl(1965)
Jan Čermák(1966)
02:25:17.7 01:13:18.4 00:18:11.4
7163Tři mušketýřiMartin Chutný(1991)
Tomáš Vosátka(1982)
Pavel Janeček(1990)
02:27:37.7 01:14:00.3 00:20:31.4
8162TJ Sokol Nové Město nad Metují IIVladimír Burian(1965)
Jan Leugner(1974)
Aleš Prostředník(1963)
02:27:37.7 01:14:00.3 00:20:31.4
9178CKFV Nová PakaTomáš Staňek(1970)
František Vagenknecht(1977)
Michal Konečný(1995)
02:28:42.2 01:14:10.3 00:21:35.9
10179CS Specialized HK MastersRudolf Nosek(1970)
Miloš Voleský(1969)
Marek Škoda(1981)
02:31:17.1 01:13:58.9 00:24:10.8
11180Remerx - Merida - TLH TeamMichal Kadeřávek(1972)
Jan Slavíček(1969)
Ondřej Kalaš(1987)
02:39:24.3 01:18:37 00:32:18
12164HSK druhá kolonaPetr Velík(1981)
Radek Pilnáček(1977)
Zdeněk Veselka(1975)
02:40:00.1 01:18:04.3 00:32:53.8
13152Lannutti team 2Jaroslav Hrubý(1955)
Ondra Zelený(1976)
Martin Loucký(1973)
02:40:07.3 01:14:47.3 00:33:01
14158Ježci z JilmuZdeněk Ježek(1973)
Vít Ježek(1999)
Romana Ježková(1975)
02:42:30.4 01:22:16.2 00:35:24.1
15156KÚC Bikesport-elitaRadek Kalita(1969)
Jíří Fiala(1972)
Bronislav Skokan(1976)
02:46:33.3 01:24:29.8 00:39:27
16175bikeři z východuJiří Hořeňovský(1982)
Zbyňek Škop(1985)
Adam Penjak(1997)
02:49:21.6 01:23:50.6 00:42:15.3
17151STALAK DeVOSS Rychnov n.Kn. Ladislav Bolehovský(1956)
Josef Maryška(1973)
Pavel Řízek(1980)
02:50:52.4 01:22:29.2 00:43:46.1
18150KÚC BikesportFilip Endler(1988)
Zdeněk Endler(1980)
Štěpán Štork(1978)
02:57:58.6 01:25:41.6 00:50:52.3
19166Krakonošovy větryEda Mlynář(1960)
Petr Mraček(1963)
Petr Krákora(1970)
02:58:11.5 00:51:05.2
20168Boží hněvJan Hadač(1989)
Lukáš Haase(1988)
Daniel Haase(1991)
03:02:36.1 01:28:49 00:55:29.8
21159Paka na koleDaniel Zajíc (1980)
Tomáš Straňák(1982)
Zdeněk Tomáš (1976)
03:05:51.3 01:31:39.6 00:58:45
22148Cyklo Ski Team ŽacléřMarek Gracík(1971)
Vít Gracík(1999)
Jiří Holec(1963)
03:07:06.9 01:26:10 01:00:00.6
23161TRUCK EXPERT ASSISTANCEDavid Dvořák(1971)
Josef Hodač(1975)
František Jírec(1977)
03:26:40.1 01:43:31.2 01:19:33.8
24176www.uroambulance.czMichal Konopáč Konopa(1969)
Michal Háli Hálek(1972)
Michal Majza Zima(1966)
03:27:21.1 01:41:38.7 01:20:14.8
25160TRUCK EXPERTPetr Beňa(1967)
Martin Kyslík(1964)
Jan Petráň(1963)
03:35:42.5 01:46:59.3 01:28:36.2
26153ČESKÁ POJIŠŤOVNAJitka Vadkertiová(1984)
Radek Losman(1968)
Jiří Kubů(1960)
03:45:16.4 01:48:40.6 01:38:10.1
27157Vinárna HaciendaJiří Verner(1975)
Jan Pilař(1975)
Radek Vtípil(1983)
03:59:27 01:57:54.3 01:52:20.7
28177SudeťáciMarek Honemeyer(1973)
Pavel Dubský(1973)
Josef Souček(1974)
03:59:47.1 01:57:10.8 01:52:40.8
29116YUSENAntonín Růžička(1964)
Petr Hruška(1963)
Eduard Šneidar(1977)
04:03:12 01:40:36.6 01:56:05.7
30174SILVINI office teamHonza Pejsar(1979)
Honza Kožíšek(1987)
Aneta Pelcová(1994)
04:23:11.2 02:04:32.8 02:16:04.9
31170ADH teamMartin Balon(1978)
Jan Fait(1981)
Roman Buzi(1974)
04:33:06 02:10:11.3 02:25:59.7
32155Bikestars Vrchlabí AMilan Šír(1964)
Petr Schiefert(1962)
Michal Schiefert(1984)
04:58:02 02:14:58.9 02:50:55.7

Ženy-48km

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1147Eleven LadiesIvana Loubková(1980)
Jana Skrbková(1986)
Kateřina Loubková(1981)
02:26:43.2 01:14:59.1 00:00:00
2146RYCHLÝ RAKETYŽaneta Ryšavá(1974)
Lucie Hrnčířová(1984)
Monika Klapková(1970)
02:52:14.8 01:27:15.3 00:25:31.6
3144GALEKA TeamGabriela Gracíková(1968)
Lenka Tomášová(1981)
Kateřina Švihová(1978)
03:05:22.8 01:32:01.3 00:38:39.6
4143Dámská jízdaJana Mračková(1973)
Tamara Hynková(1970)
Michaela Háková(1971)
03:09:53.1 01:33:17.8 00:43:09.9

Muži-70km

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1138REMERX-MERIDA TEAMFilip Eberl(1982)
Pavel Skalický(1992)
Jan Fišnar(1981)
02:45:33.1 00:56:56.6 02:36:01.2 00:00:00
2133lidé&HORYDaniel Polman(1979)
Martin Kohl(1979)
Ondřej Mikule(1979)
02:58:54 01:01:43.8 02:47:38.1 00:13:20.9
3132CTB a CarlaPavel Kubín(1981)
Aleš Novák(1976)
Štěpán Trmata(1978)
03:05:20.4 01:04:59.2 02:54:30.3 00:19:47.3
4120RONAL, BANANOVÁ REPUBLIKA, CYKLOPOINT JCLukáš Roubal(1975)
Lukáš Karban(1980)
Aleš Bílek(1979)
03:13:22 01:07:29.2 03:01:46.2 00:27:48.9
5134Redpoint TeamPavel Ryšavý(1979)
Michal Vrbský(1978)
Martin Rýva(1968)
03:15:49.9 01:09:05.3 03:03:31.8 00:30:16.8
6131ELEVEN RUBENA TEST TEAM 2Pavel Strejček(1975)
Martin Mikuláš(1973)
Aleš Verba(1978)
03:27:17.7 01:11:08 03:13:38.9 00:41:44.6
7113MONKEY TOYSDaniel Máša(1974)
Jan Kalaš(1980)
Jan Eftimov(1976)
03:28:24.3 01:12:51.6 03:16:46.7 00:42:51.2
8121BAKAKO Nová PakaPetr Jelínek(1986)
Michal Polák(1977)
Martin Fikar(1983)
03:35:42.5 01:16:43.6 03:23:34.4 00:50:09.4
9128Merida TeamPetr Čechura(1982)
Jaroslav Fajtl(1990)
Josef Martinovský(1962)
03:35:51.3 01:12:59.6 03:21:59.1 00:50:18.2
10136HSK BeneckoMatěj Kubina(1992)
Karel Janata(1992)
Jiří Harcuba(1992)
03:48:58 01:17:46.8 03:28:49.6 01:03:24.9
11122SILVINIPetr Herink(1978)
Jan Neuwirt(1976)
Jaroslav Herma(1979)
04:11:37.1 01:37:20.8 03:57:16.1 01:26:04
12115RubukrLadislav Bůna(1979)
Petr Krtička(1979)
Martin Rubáček(1982)
04:26:28.1 01:34:09.8 04:10:11.7 01:40:55
13105ELEVEN RUBENA TEST TEAMLenka Borufková(1984)
Daniela Havránková(1980)
Martinka Fólová(1988)
04:28:50.5 01:32:23.1 04:12:44.1 01:43:17.4
14114Cyklo-klub OboraVladimír Přikryl(1983)
Jaroslav Rys(1983)
Tomáš Tauchman(1983)
04:32:38.3 01:32:13.9 04:18:01.2 01:47:05.2
15104BORDER GUARDSROBERT KONÍŘ(1974)
MIROSLAV PODROUŽEK(1975)
LUKÁŠ ČERNÝ(1974)
04:34:06.9 04:16:35.1 01:48:33.8
16118BHS-TeamAnton Brezáni(1978)
Jan Hrubý(1975)
Petr Sáblík(1979)
04:51:26.3 01:34:12.4 04:32:07.4 02:05:53.2
17103BOS týmJiří Šimůnek(1969)
Zdeněk Ondráček(1969)
Jindřich Antušek(1985)
05:19:25.9 01:44:25.9 04:56:06.7 02:33:52.8
DNF117ČEZ Biking HeroesMichal Svoboda(1983)
Michal Havelka(1976)
Vojtěch Valla(1973)

M120-70km

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1135ATOMBIKE TREK FORBIKES teamŠtěpán Karban(1971)
Tomáš Kučera(1977)
Pavel Jiřena(1967)
02:58:23.1 01:02:17.3 02:48:07.2 00:00:00
2123Loko Apache TrutnovPetr Holub(1966)
Petr Javůrek(1977)
Luboš Toman(1968)
03:07:00.6 01:05:53.5 02:55:53.4 00:08:37.5
3130KC Kooperativa / BMCFrantišek Landa(1974)
Martin Würz(1963)
Robert Kleiner(1966)
03:14:58.7 01:09:23.9 03:04:01.2 00:16:35.6
4139Lázně BělohradDaniel Šír(1976)
Vojtěch Záveský(1978)
Miroslav Kraus(1966)
03:29:04.7 01:13:16.3 03:16:55.1 00:30:41.6
5111Sokol NuslePavel Šenk(1975)
Radek Jonáš(1969)
Jiřan Kolín(1978)
03:39:09 01:15:46.5 03:26:34.8 00:40:45.9
6112Nadšenci z Posázaví 2Jiří Vrbata(1958)
Zdeněk Labský(1981)
Václav Zídek(1973)
03:40:41.8 01:16:35.5 03:26:45.2 00:42:18.7
7126SK Kbely 1Richard Zdeněk(1966)
Luděk Kolesa(1961)
Tomáš Mifek(1964)
03:47:24.5 01:20:19.1 03:34:00.9 00:49:01.4
8129CK MTB HlinskoMarek Rauchfuss(1969)
Milan Král(1965)
Martin Šindelář(1983)
03:55:50.7 01:22:26.1 03:42:01.5 00:57:27.6
9107cholerik, astmatik a flegmatikPatrik Hroneš(1970)
Aleš Němeček(1976)
Jiří Voňka(1954)
03:58:23.3 01:16:33.3 03:41:35.3 01:00:00.2
10110delta LIVEJiří Horký(1969)
Jan Švehla(1971)
Jan Mareš(1973)
04:05:30 01:24:05 03:50:21.4 01:07:06.9
11127HOBUKJarda Jirouš(1952)
Olda Vacek(1966)
Jarda Beran(1976)
04:16:07 01:28:41.5 04:00:34.5 01:17:43.9
12109ELEVEN-RUBENA TEST TEAM oldiesJiří Výbora(1965)
Miroslav Feige(1956)
Václav Dráb(1947)
04:18:01.5 01:25:51.3 03:58:10.9 01:19:38.4
13124MERIDA CZECHBob Koštanský(1966)
Mirek Bezák(1972)
Rosťa Žák(1971)
04:24:47.7 01:27:33.9 04:07:59.1 01:26:24.6
14119Nadšenci z PosázavíJan Ruzha(1966)
Jan Novotný(1950)
Jiří Pilát(1959)
04:46:02 01:39:23.4 04:28:44.5 01:47:38.9
15101trumpetisti hk Vamberkjan vejnar(1971)
martin kouba(1972)
miroslav hovad(1968)
05:28:26.6 01:51:50.6 05:07:28 02:30:03.5
16106B42Petr Holomeček(1973)
Martin Lederer(1974)
Jakub Votoček(1972)
05:32:00.8 01:49:41.4 05:11:39.3 02:33:37.7
DNF125Cyklo Point JičínJiří Holas(1958)
Štěpán Holas(1987)
Petr Kordík(1975)

Dopravci

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1165CS Specialized HK/Lorenc SpedicePetr Nagy(1978)
Michal Novák(1991)
Vladimír Vaněk(1983)
02:07:06.3 01:04:34.6 00:00:00
2172Lannutti team 1Jirka Kříž(1958)
Tomáš Trunschka(1980)
Míra Veselý(1968)
02:18:57.3 01:10:38 00:11:51
3171Alset Racing TeamDavid Štíbr(1978)
Petr Kyndl(1965)
Jan Čermák(1966)
02:25:17.7 01:13:18.4 00:18:11.4
4152Lannutti team 2Jaroslav Hrubý(1955)
Ondra Zelený(1976)
Martin Loucký(1973)
02:40:07.3 01:14:47.3 00:33:01
5161TRUCK EXPERT ASSISTANCEDavid Dvořák(1971)
Josef Hodač(1975)
František Jírec(1977)
03:26:40.1 01:43:31.2 01:19:33.8
6160TRUCK EXPERTPetr Beňa(1967)
Martin Kyslík(1964)
Jan Petráň(1963)
03:35:42.5 01:46:59.3 01:28:36.2
7153ČESKÁ POJIŠŤOVNAJitka Vadkertiová(1984)
Radek Losman(1968)
Jiří Kubů(1960)
03:45:16.4 01:48:40.6 01:38:10.1
8116YUSENAntonín Růžička(1964)
Petr Hruška(1963)
Eduard Šneidar(1977)
04:03:12 01:40:36.6 01:56:05.7
9170ADH teamMartin Balon(1978)
Jan Fait(1981)
Roman Buzi(1974)
04:33:06 02:10:11.3 02:25:59.7

Jednotlivci Muži

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
148Eleven Team Příchovice IIMiroslav Medek(1993)01:59:08.9 01:01:29.5 00:00:00
242Ladislav Rygl(1976)02:05:52 01:03:25.1 00:06:43.1
352SP MTB VrchlabíTomáš Brebera(1986)02:06:11.1 01:03:43.9 00:07:02.2
443Ondřej Penc(1977)02:08:42.5 01:04:11.9 00:09:33.6
555CK Carla.KupKoloTomáš Berger(1987)02:15:55.1 01:12:53.8 00:16:46.2
634Martin Laštůvka(1980)02:17:32.5 01:10:58 00:18:23.6
744Radek Čipera(1964)02:17:38.2 01:11:25.6 00:18:29.3
840Jaroslav Kosina(1976)02:20:41.1 01:11:50.6 00:21:32.2
937Lukáš Fejk(1988)02:23:53.4 01:12:58.3 00:24:44.5
1051Bike team KC JaroměřMartin Slezák(1984)02:26:01.7 01:14:45.6 00:26:52.8
1113PRO MUSIC PROLOG BIKEMartin Ryšavý(1975)02:26:38.5 01:14:54.1 00:27:29.6
1235Marek Vaniš(1979)02:33:39.3 01:14:55.7 00:34:30.4
1315Miroslav Fiala(1967)02:34:13.4 01:18:21 00:35:04.5
1438CEPRO TeamRichard Dohnal(1962)02:37:21.9 01:18:34.1 00:38:13
1554Václav Rada(1974)02:37:46.5 01:17:25.7 00:38:37.6
1650Bike stars VrchlabíJosef Pták(1969)02:40:08.9 01:19:37.4 00:41:00
1749Tomáš Dražek(1975)02:46:45 01:23:10.4 00:47:36.1
1833Igor Zeman(1964)02:46:55.9 01:22:59.8 00:47:47
1921Jiří Matoušek(1963)02:48:57.3 01:23:51.8 00:49:48.4
2014Pavel Barvínek(1966)02:53:20.9 01:24:14.9 00:54:12
212CS Team ŽacléřTomáš Otradovec(1978)02:54:27.5 01:28:42.2 00:55:18.6
2239Petr Matoušek(1950)02:54:42.9 01:29:37.4 00:55:34
235Jiří Kudrna(1972)02:58:13.5 01:25:34.5 00:59:04.6
241Šlechtislav Žalský(1942)03:00:00 01:30:01.5 01:00:51.1
2511KopyBikeMartin Kopečný(1971)03:01:08.4 01:31:02.4 01:01:59.5
266APACHE LOKO TRUTNOVMiroslav Lokvenc(1966)03:02:18 01:20:34.6 01:03:09.1
2741Sokol ŽirečKarel Mašin(1951)03:02:21 01:33:49.5 01:03:12.1
283Lukáš Urban(1984)03:03:45.1 01:24:16.5 01:04:36.2
2910Radek Šindler(1999)03:05:55.6 01:33:45.3 01:06:46.7
307BOS týmPetr Šimůnek(1973)03:06:06.7 01:31:33.8 01:06:57.8
3117VolanovStanislav Rada(1976)03:10:41.2 01:34:03.5 01:11:32.3
3220Jiří Gracík(1996)03:13:45.9 01:24:39 01:14:37
339Alset teamMichal Voháňka(1977)03:17:08.3 01:37:22.7 01:17:59.4
3418Jiří Plecháč(1978)03:17:31.5 01:33:13.4 01:18:22.6
3530Bedřich Pelc(1970)03:19:00 01:36:26.1 01:19:51.1
3616Jiří Pfeifer(1959)03:49:55.3 01:48:38.3 01:50:46.4
3712Lubor Chvalovský(1969)04:05:35.6 01:55:59.1 02:06:26.7
384Lukáš Moszor(1985)04:17:56.8 02:08:06.8 02:18:47.9
3919Zdeněk Čukan(1978)04:25:08.6 02:08:30.5 02:25:59.7
DNF46Eleven Team PříchoviceTomáš Málek(1980)
DNF45Antonín Falta(1997)

Jednotlivci Ženy

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
153RedpointTeamAneta Khýrová(1993)02:33:57.6 01:18:07.9 00:00:00
224Alset RacingMarkéta Kyndlová(1969)02:49:07.3 01:25:13 00:15:09.7
325Martina Endlerová(1980)03:03:20.7 01:28:57.5 00:29:23.1
427Racing Team AlsetPetra Čermáková(1973)03:04:20.6 01:32:31.8 00:30:23
547Ludmila Kábrtová(1980)03:42:54.6 01:08:57
626Martina Chvalovská(1966)04:05:39.5 01:57:16.3 01:31:41.9

Open 70km

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliPod CestníkemStachelbergodstup
1138REMERX-MERIDA TEAMFilip Eberl(1982)
Pavel Skalický(1992)
Jan Fišnar(1981)
02:45:33.1 00:56:56.6 02:36:01.2 00:00:00
2135ATOMBIKE TREK FORBIKES teamŠtěpán Karban(1971)
Tomáš Kučera(1977)
Pavel Jiřena(1967)
02:58:23.1 01:02:17.3 02:48:07.2 00:12:50
3133lidé&HORYDaniel Polman(1979)
Martin Kohl(1979)
Ondřej Mikule(1979)
02:58:54 01:01:43.8 02:47:38.1 00:13:20.9
4132CTB a CarlaPavel Kubín(1981)
Aleš Novák(1976)
Štěpán Trmata(1978)
03:05:20.4 01:04:59.2 02:54:30.3 00:19:47.3
5123Loko Apache TrutnovPetr Holub(1966)
Petr Javůrek(1977)
Luboš Toman(1968)
03:07:00.6 01:05:53.5 02:55:53.4 00:21:27.5
6120RONAL, BANANOVÁ REPUBLIKA, CYKLOPOINT JCLukáš Roubal(1975)
Lukáš Karban(1980)
Aleš Bílek(1979)
03:13:22 01:07:29.2 03:01:46.2 00:27:48.9
7130KC Kooperativa / BMCFrantišek Landa(1974)
Martin Würz(1963)
Robert Kleiner(1966)
03:14:58.7 01:09:23.9 03:04:01.2 00:29:25.6
8134Redpoint TeamPavel Ryšavý(1979)
Michal Vrbský(1978)
Martin Rýva(1968)
03:15:49.9 01:09:05.3 03:03:31.8 00:30:16.8
9131ELEVEN RUBENA TEST TEAM 2Pavel Strejček(1975)
Martin Mikuláš(1973)
Aleš Verba(1978)
03:27:17.7 01:11:08 03:13:38.9 00:41:44.6
10113MONKEY TOYSDaniel Máša(1974)
Jan Kalaš(1980)
Jan Eftimov(1976)
03:28:24.3 01:12:51.6 03:16:46.7 00:42:51.2
11139Lázně BělohradDaniel Šír(1976)
Vojtěch Záveský(1978)
Miroslav Kraus(1966)
03:29:04.7 01:13:16.3 03:16:55.1 00:43:31.6
12121BAKAKO Nová PakaPetr Jelínek(1986)
Michal Polák(1977)
Martin Fikar(1983)
03:35:42.5 01:16:43.6 03:23:34.4 00:50:09.4
13128Merida TeamPetr Čechura(1982)
Jaroslav Fajtl(1990)
Josef Martinovský(1962)
03:35:51.3 01:12:59.6 03:21:59.1 00:50:18.2
14111Sokol NuslePavel Šenk(1975)
Radek Jonáš(1969)
Jiřan Kolín(1978)
03:39:09 01:15:46.5 03:26:34.8 00:53:35.9
15112Nadšenci z Posázaví 2Jiří Vrbata(1958)
Zdeněk Labský(1981)
Václav Zídek(1973)
03:40:41.8 01:16:35.5 03:26:45.2 00:55:08.7
16126SK Kbely 1Richard Zdeněk(1966)
Luděk Kolesa(1961)
Tomáš Mifek(1964)
03:47:24.5 01:20:19.1 03:34:00.9 01:01:51.4
17136HSK BeneckoMatěj Kubina(1992)
Karel Janata(1992)
Jiří Harcuba(1992)
03:48:58 01:17:46.8 03:28:49.6 01:03:24.9
18129CK MTB HlinskoMarek Rauchfuss(1969)
Milan Král(1965)
Martin Šindelář(1983)
03:55:50.7 01:22:26.1 03:42:01.5 01:10:17.6
19107cholerik, astmatik a flegmatikPatrik Hroneš(1970)
Aleš Němeček(1976)
Jiří Voňka(1954)
03:58:23.3 01:16:33.3 03:41:35.3 01:12:50.2
20110delta LIVEJiří Horký(1969)
Jan Švehla(1971)
Jan Mareš(1973)
04:05:30 01:24:05 03:50:21.4 01:19:56.9
21122SILVINIPetr Herink(1978)
Jan Neuwirt(1976)
Jaroslav Herma(1979)
04:11:37.1 01:37:20.8 03:57:16.1 01:26:04
22127HOBUKJarda Jirouš(1952)
Olda Vacek(1966)
Jarda Beran(1976)
04:16:07 01:28:41.5 04:00:34.5 01:30:33.9
23109ELEVEN-RUBENA TEST TEAM oldiesJiří Výbora(1965)
Miroslav Feige(1956)
Václav Dráb(1947)
04:18:01.5 01:25:51.3 03:58:10.9 01:32:28.4
24124MERIDA CZECHBob Koštanský(1966)
Mirek Bezák(1972)
Rosťa Žák(1971)
04:24:47.7 01:27:33.9 04:07:59.1 01:39:14.6
25115RubukrLadislav Bůna(1979)
Petr Krtička(1979)
Martin Rubáček(1982)
04:26:28.1 01:34:09.8 04:10:11.7 01:40:55
26105ELEVEN RUBENA TEST TEAMLenka Borufková(1984)
Daniela Havránková(1980)
Martinka Fólová(1988)
04:28:50.5 01:32:23.1 04:12:44.1 01:43:17.4
27114Cyklo-klub OboraVladimír Přikryl(1983)
Jaroslav Rys(1983)
Tomáš Tauchman(1983)
04:32:38.3 01:32:13.9 04:18:01.2 01:47:05.2
28104BORDER GUARDSROBERT KONÍŘ(1974)
MIROSLAV PODROUŽEK(1975)
LUKÁŠ ČERNÝ(1974)
04:34:06.9 04:16:35.1 01:48:33.8
29119Nadšenci z PosázavíJan Ruzha(1966)
Jan Novotný(1950)
Jiří Pilát(1959)
04:46:02 01:39:23.4 04:28:44.5 02:00:28.9
30118BHS-TeamAnton Brezáni(1978)
Jan Hrubý(1975)
Petr Sáblík(1979)
04:51:26.3 01:34:12.4 04:32:07.4 02:05:53.2
31103BOS týmJiří Šimůnek(1969)
Zdeněk Ondráček(1969)
Jindřich Antušek(1985)
05:19:25.9 01:44:25.9 04:56:06.7 02:33:52.8
32101trumpetisti hk Vamberkjan vejnar(1971)
martin kouba(1972)
miroslav hovad(1968)
05:28:26.6 01:51:50.6 05:07:28 02:42:53.5
33106B42Petr Holomeček(1973)
Martin Lederer(1974)
Jakub Votoček(1972)
05:32:00.8 01:49:41.4 05:11:39.3 02:46:27.7
DNF125Cyklo Point JičínJiří Holas(1958)
Štěpán Holas(1987)
Petr Kordík(1975)
DNF117ČEZ Biking HeroesMichal Svoboda(1983)
Michal Havelka(1976)
Vojtěch Valla(1973)

Počet uživatelů: 37028

Dotaz zabral 0.1178 s

© ptaak

Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!