mobil   print   ďż˝esky   polski   english

Výsledková listina Krkonošské 70 MTB

6.9.2014 Janské Lázně

40km Woman

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliodstup
1 Woman4047RYCHLÝ RAKETYLucie Hrnčířová(1984)
Žaneta Ryšavá(1974)
Monika Klapková(1970)
03:18:49.4 00:00:00
2 Woman4046Bosorka teamIva Šedivá(1986)
Vendula Pekárková(1983)
Anna Křížová(1985)
03:29:57.9 00:11:08.5
3 Woman4093Nečekejte na násNela Mičánková(2002)
Aneta Fleischerová(2000)
Adéla Miškovská(2000)
04:48:29.3 01:29:39.9

40km Masters

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliodstup
1 Master4045ŠtvačiRadek Čipera(1964)
Roman Vašíček(1974)
David Štangler(1974)
02:22:52.4 00:00:00
2 Master405SK AUTORESTJiří Šlégr(1954)
Jiří Čepelka(1963)
Jiří Voňka(1954)
02:32:56.5 00:10:04.1
3 Master4065Vega CyklerBent Larsen(1953)
Jepser Helmersen(1962)
Rene Henriksen(1964)
03:24:47.8 01:01:55.4

40km Firmy

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliodstup
1 Firmy4062HSK-Rock MachineTomáš Ševců(1997)
Filip Trenda(1995)
Vladimír Vaněk(1983)
02:10:22.8 00:00:00
2 Firmy4056Bikepoint Roudnice n/LStanislav Kozák(1972)
Pavel Horáček(1971)
Zdeněk Krob(1964)
02:25:36.5 00:15:13.7
3 Firmy4063ZPA Smart EnergyDaniel Havelka(1977)
Jan Malinský(1979)
Aleš Mikula(1973)
02:28:29.1 00:18:06.3
4 Firmy4059Kimberly-Clark JaroměřLuděk Novotný(1974)
Milan Míl(1980)
Jiří Horák(1976)
02:34:22 00:23:59.2
5 Firmy4055SLL Janské LázněLuděk Pavlas(1984)
Mirek Jero(1984)
Jiří Vyhnálek(1975)
02:34:27 00:24:04.2
6 Firmy4061INS ATELIER NÁCHOD CJiří Petr(1974)
David Divíšek(1977)
Petr MAtúš(1965)
02:34:29 00:24:06.2
7 Firmy4067Radioking a KamaradiMichal Němec(1980)
Petr Hanyš(1981)
Petr Hřebačka(1982)
02:48:04.1 00:37:41.3
8 Firmy4068REVITBUILD s.r.o.Marek Rauchfuss(1969)
Aleš Dostálek(1971)
Igor Švanda(1975)
02:50:15.1 00:39:52.3
9 Firmy4060Autostyl a.s.Rudolf Procházka(1978)
František Folc(1974)
Jiří Stuchlík(1978)
02:52:42.4 00:42:19.6
10 Firmy4058 Profi Racers Loko TrutnovJan Koula(2000)
Ondřej Švaral(2000)
Martin David(1999)
02:58:58.2 00:48:35.4
11 Firmy4054Team Sanssouci Janské LázněMojmír Doubek(1965)
Matyáš Honzík(2001)
Jan Hloušek(1975)
03:09:50.9 00:59:28.1
12 Firmy4052DCK JoudaMarie Mrkvičková(1977)
Jiří Štefánik(1981)
Aleš Mrkvička(1976)
03:10:22 00:59:59.2
13 Firmy4064ZPA Smart Energy BJakub Horák(1982)
Jiří Friede(1982)
Radovan Sadílek(1978)
03:13:44.4 01:03:21.6
14 Firmy4066Ostrov dobré nálady BKarel Sak(1961)
Josef Procházka(1968)
Martin Síba(1996)
03:13:48 01:03:25.2
15 Firmy4051BOS teamJiří Šimůnek(1969)
Petr Šimůnek(1973)
Sylvie Šimůnková(1978)
03:22:26.5 01:12:03.7
16 Firmy4049ELEKTRO MOSEVPavlína Brejtrová(1972)
Pavel Kraus(1978)
Martin Královský(1972)
03:33:22.7 01:22:59.9
17 Firmy4069Aegon Cycling Team IIDamian Kotwica(1992)
Józef Wybraniec(1985)
Grzegorz Pietrzyński(1966)
03:35:54.2 01:25:31.4
18 Firmy4057Continental-Atelier-technikPetr Rinn(1966)
Jakub Rinn(1987)
Martin Šanda(1975)
03:46:03.8 01:35:41
19 Firmy4053To dáme! Carla Kupkolo.czLucie Blažková(1970)
Kateřina Jurčíková(1975)
Jan Blažek(1973)
03:53:22.7 01:42:59.9
20 Firmy4050Klimaservis Sůva Miloš Vaněk(1958)
Ladislav Šimko(1966)
Tereza Vaňková(1991)
03:53:24.8 01:43:02

40km Páry

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliodstup
1 Pary4090Kellys Bikeranch TeamLucie Hamanová(1987)
Michal Vlášek(1989)
02:14:00.5 00:00:00
2 Pary4087INS NáchodJiří Krejsar(1962)
Lenka Fridrichová(1994)
02:20:04.9 00:06:04.4
3 Pary4088Dylyn a MilkaJarin Svoboda(1971)
Dáša Svěráková(1979)
02:20:08.3 00:06:07.8
4 Pary4091HartmanCZLukáš Kopecký(1978)
Jana Kopecká(1979)
02:34:14.6 00:20:14.1
5 Pary4074StayersBarbora Strnadová(1982)
Marek Munzar(1996)
02:34:47.7 00:20:47.2
6 Pary4076Acomodo teamTomáš Kavalír(1980)
Marie Kavalírová(1980)
02:37:16 00:23:15.5
7 Pary4089Kola Šír Lázně BělohradJana Dostálová(1984)
David Dostál(1979)
02:42:07.8 00:28:07.3
8 Pary4082RS Team Martin Slezák(1984)
Martina Řádová(1995)
02:42:36.1 00:28:35.6
9 Pary4085Fun-time.cz,Velocentrum Specialized HKHonza Kalkus(1990)
Terka Rudolfova(1989)
02:43:49.7 00:29:49.2
10 Pary4086Bikestars VrchlabíJosef Slavík(1976)
Věra Hořejší(1988)
02:53:56.5 00:39:56
11 Pary4083Symbio+ CannondaleKarel Panuš(1974)
Petra Panušová(1975)
03:14:58.4 01:00:57.9
12 Pary4048All Stars Team KrkonošeJohanka Hradilová(2000)
Tomáš Matas(2000)
03:23:12.8 01:09:12.3
13 Pary4084GSW Development s.r.o.Jana Kubitová (1975)
Jakub Kubita(1996)
03:26:43.5 01:12:43
14 Pary4072S(nad)váhouFilip Urbanec(1986)
Lenka Nejmanová(1990)
03:29:51.4 01:15:50.9
15 Pary4071RAFKARNA.CZPetr Rybín(1968)
Kateřina Rybínová(1969)
03:33:03.5 01:19:03
16 Pary4081Aegon Cycling TeamAdam Knop(1979)
Alicja Danaj-Knop(1979)
03:34:55.1 01:20:54.6
17 Pary4078šneci s.r.o.Petr Králík(1971)
Barbora Trojanová(1972)
03:40:23.9 01:26:23.4
18 Pary4079Libelští bajkeřiPetr Drhlík(1983)
Markéta Drhlíková(1982)
03:45:06 01:31:05.5
19 Pary4077Rychlé koloPavel Otáhal(1976)
Hana Petrášková(1981)
04:08:06.9 01:54:06.4
DNF Pary4075ČuňataDavid Gabriel(1992)
Terka Holcová(1990)

70km Mix

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháodstup
1 Mix7031Carla.Kupkolo.cz+Ghost MitasJakub Kosina(1996)
Monika Tučková(1993)
Martin Šubr(1997)
03:25:05.4 01:17:38 00:00:00
2 Mix7021Velosport Valenta Scott TeamJiří Suchánek(1974)
Radek Štrosmajer(1979)
Anna Kolářová(1986)
03:37:15.4 01:21:30 00:12:10

70km Man

pořadí#týmsložení týmu čas v cíliTetřevky dlouháodstup
1 Man7034KAŠIBU TEAMMichal Kaněra(1986)
Jakub Šilar(1989)
Michal Bubílek(1986)
02:34:27.8 00:56:55 00:00:00
2 Man7037BAKAKO Nová PakaTomáš VAGENKNECHT(1984)
František VAGENKNECHT(1977)
Tomáš SLÁDEK(1988)
02:43:31.4 01:00:28.6 00:09:03.6
3 Man7036xxxJan Fišnar(1980)
Ladislav Rygl(1977)
Pavel Petr(1969)
02:44:05.7 01:02:34 00:09:37.9
4 Man7033Hlavičky makovičkyLukáš Čáp(1984)
Lukáš Drejsel(1986)
Roman Šťastný(1979)
02:47:25 01:03:28 00:12:57.2
5 Man7030GIANT Pítrs bikesJaruch Lecnar(1983)
Pítrs Sulzbacher(1975)
Lukáš Jánský(1981)
02:51:30.8 01:03:55 00:17:03
6 Man7035lidé&HORY DuratecDaniel Polman(1979)
Martin Kohl(1979)
Ondřej Mikule(1988)
02:51:41.7 01:05:51 00:17:13.9
7 Man7025Bikeclinic CannondaleVojtěch Mareš(1978)
Petr Doležal(1978)
Jakub Koška(1988)
02:55:21.7 01:07:09 00:20:53.9
8 Man7032Ins atelier NáchodKarel Bernard(1967)
Josef Lelek(1971)
Marek Strnad(1972)
03:00:11.2 01:08:31 00:25:43.4
9 Man7019OsmdesátsedmičkyAntonín Hodr(1987)
Jaroslav Voceďálek(1987)
Martin Klapal(1987)
03:07:23.3 01:08:42 00:32:55.5
10 Man7023Kbely cycling team 1Ladislav Musil(1968)
Honza Knytll(1978)
Jakub Kalfař(1992)
03:08:30.5 01:10:45 00:34:02.7
11 Man7028R2Jaromir Martinek(1974)
Michal Prokop(1978)
Jirka Jindrisek(1977)
03:10:43 01:12:48 00:36:15.2
12 Man7029Czech TallboysAleš Bílek(1979)
Jan Bílek(1986)
Štěpán Trmata(1978)
03:11:57.9 01:11:48 00:37:30.1
13 Man7039AUTHOR SMT KOOPERATIVA LBCPetr Cibulka(1976)
David Landa(1971)
Franta Landa(1974)
03:13:28.2 01:11:58 00:39:00.4
14 Man708X - IONT team BVašek Husák(1977)
Martin Hloušek(1982)
Libor Kříž(1978)
03:22:34.9 01:17:40 00:48:07.1
15 Man7041CANNONI HlinskoMichal Bříza(1972)
Jan Vašek(1963)
Milan Král(1965)
03:24:36.5 01:16:27 00:50:08.7
16 Man701Dlouhý,Široký a BystrozrakýRoman Svatoš(1980)
Jiří Hrouda(1979)
Radek Masnica(1978)
03:25:11.4 01:16:51 00:50:43.6
17 Man706AIRCOM PrahaJaroslav Otáhal(1972)
Martin Vojáček(1975)
Jiří Spudich(1978)
03:25:57.6 01:17:29 00:51:29.8
18 Man7044Kola Šír Lázně Bělohrad 2Dan Šír(1976)
Vojta Záveský(1976)
Jiří Podlipný(1977)
03:28:25 01:20:16 00:53:57.2
19 Man7015INS ateliér Náchod-xVít Mráz(1974)
Petr Háze(1977)
Jan Marák(1980)
03:32:22.6 01:21:10 00:57:54.8
20 Man7011Kbely cycling teamJiří Nosek(1970)
Michal Dolejš(1968)
David Ducháč(1974)
03:36:32.4 01:14:24 01:02:04.6
21 Man704Příště Už Nepojedu Kolo Tým Jiří Měchura (1973)
Roman Měchura (1972)
Daniel Vávra (1970)
03:41:15.6 01:24:12 01:06:47.8
22 Man703Jičín a okolíPavel Šťovíček(1970)
Josef Lavrik(1973)
Tomáš Kudrnáč(1989)
03:45:26.3 01:26:25 01:10:58.5
23 Man7040Nadšenci z PosázavíJiří Vrbata(1958)
Daniel Artus(1972)
Václav Zídek(1973)
03:47:54.7 01:30:44 01:13:26.9
24 Man7013Stark Cycling TeamJosef Ptáček(1973)
Jan Černý(1979)
Petr Kulhánek(1975)
03:52:50.3 01:18:22.5
25 Man7017X - IONT team APavel Cibulka(1977)
Bohuslav Vítek(1977)
Lukáš Chmelař(1991)
03:57:05.2 01:22:37.4
26 Man702Thunder teamDan Čejka(1999)
Tomáš Veselý(1976)
Patrik Šíla(1974)
03:57:30.9 01:30:25 01:23:03.1
27 Man7026Vega Cykler 2Bill Jørgensen(1963)
Casper Bogan(1968)
Petr Radonský(1966)
04:03:24.4 01:30:04 01:28:56.6
28 Man7014Sokol Nusle OrbisPavel Šenk(1975)
Jan Novotný(1975)
Radek Jonáš(1971)
04:04:06.2 01:30:05 01:29:38.4
29 Man7020Horská služba StrážnéPetr Volf(1964)
Miroslav Kubát(1967)
Jiří Jirka(1977)
04:10:19.6 01:32:54 01:35:51.8
30 Man7012J+P Sport Hlinsko APetr Svoboda(1968)
Michal Volf(1980)
Pavel Adel(1984)
04:19:51.7 01:33:30 01:45:23.9
31 Man7010CC CharlieMatěj Ševčík(1979)
Petr Punčochář(1980)
Pavel Matějka(1976)
04:19:54.6 01:36:17 01:45:26.8
32 Man7016TryskomyšáciMichal Bocek(1988)
Pavel Havlik(1967)
Vit Vacenovsky(1968)
04:28:44.3 01:31:35 01:54:16.5
33 Man707HOBUKOldřich Vacek(1966)
Jaromír Beran(1976)
Luboš Binar(1966)
04:37:01.6 01:39:27 02:02:33.8
34 Man7099Lázně BělohradVladimír Vik(1976)
Jan Beneš(1982)
Arnošt Bernard(19061)
04:42:14 01:34:44 02:07:46.2
35 Man7043Bombarďácijiří Štolba(1969)
Radek Terč(1966)
Lukáš Mruzek(1980)
04:45:17 02:10:49.2
36 Man7027KONEPetr Kameník(1976)
Martin Slatinka(1990)
Jan Šámal(1981)
04:46:30.1 01:43:42 02:12:02.3
37 Man7022PakobylkaJan Rubeš(1975)
Michal Lupač(1975)
David Čapek(1979)
04:51:28.4 01:46:09 02:17:00.6
38 Man7038Veteráni z PardubicMichal Vavroušek(1974)
Čestmír Krejčík(1972)
Petr Hrnčíř(1964)
04:54:46.4 01:50:40 02:20:18.6
39 Man709Dragon teamPavel Šimon(1980)
Sebastian Šimon(1979)
Josef Matoušek(1979)
05:36:34.7 03:02:06.9
40 Man7018Baumit spol. s r.o.Luděk Roubal(1964)
Jakub Louč(1984)
Vilém Bareš(1962)
06:00:25.1 03:25:57.3
DNF Man7042RakeťáciJiří Chudomel(1975)
Jiří Meisnar(1972)
Jan Bytomský(1992)
DNF Man7024KONE1Zbyněk Kozák(1987)
Martin Valeš(1973)
Petr Jančár(1976)

Počet uživatelů: 31396

Dotaz zabral 3.809 s

© ptaak

Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!