Mercedes Benz Bike Cup Gočárovy schody

28.09.2016 Hradec Králové [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Elita 50min 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20
1 1 / Muži [1111] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 53:52 00:00 01:5104:2706:5809:2712:0814:4717:2020:1122:4225:1427:5130:2633:0035:3538:1840:5743:4146:2948:5751:35
2 2 / Muži [1108] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 53:58 00:06 01:5104:2606:5809:2412:0214:4017:1919:5022:3325:1327:4930:2432:5735:3538:1940:5843:4146:2748:5751:35
3 3 / Muži [1107] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 54:03 00:11 01:5404:3007:0309:3412:1114:4917:1919:5222:3425:1527:5030:2533:0035:3538:1840:5743:4246:2949:0151:36
4 4 / Muži [599] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 54:04 00:11 02:4204:2706:5809:3012:0714:4617:1819:5122:3225:0827:4630:2132:5635:3138:1440:5343:3846:2548:5554:04
5 5 / Muži [84] Pavel Skalický 1992 CZE Cykloteam KOLARNA Olomouc 54:13 00:21 01:4804:2406:5709:3312:1014:4617:2119:5422:3425:1127:4630:2432:5935:3438:1440:5643:4046:2749:0151:36
6 6 / Muži [1112] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín 54:22 00:30 01:5504:3307:0609:4312:2114:5617:3620:1322:4425:2127:5930:3433:1035:4738:2340:5843:3646:2448:5951:37
7 7 / Muži [2] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 55:23 01:30 01:4804:2106:5309:2612:0014:3517:1519:4822:3225:1327:4730:3233:0236:1038:5441:3544:1546:5649:4152:26
8 8 / Muži [1103] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB team 56:07 02:15 01:4904:2406:5809:2912:0314:4017:1919:5322:3425:1327:5130:2733:1236:1338:5941:5044:3747:2650:1152:59
9 9 / Muži [86] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 56:28 02:35 01:4804:2707:0309:4012:2314:5717:3620:1522:5625:4128:2631:1033:5636:4539:3442:2045:1147:5750:4353:32
(10) 9 / Muži [40] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:5604:3307:1009:5312:3515:1818:0620:5523:4226:2729:0631:5134:4037:2540:1242:5345:4348:3051:1854:09
(11) 9 / Muži [82] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:4504:2807:1109:5712:4315:2718:0920:5323:4026:2629:2232:0634:5337:4140:2343:1045:5748:4951:3154:47
(12) 9 / Muži [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:0304:4107:2010:0212:4815:3318:1721:0123:4626:3129:2032:1035:0337:5140:4043:2946:2949:1552:0554:56
(13) 1 / Ženy [1104] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:1905:3508:5112:0815:2418:5222:2025:4929:1332:4436:1939:4643:1446:4850:1853:4957:36
(14) 1 / Ženy [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 02:1905:3008:4712:1615:4319:1322:4126:0429:3133:0336:3340:0143:3447:0550:3654:10
(15) 1 / Ženy [701] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:2806:0809:5213:3717:2921:0824:4528:2432:0035:4339:2543:0546:4450:2754:02
DNF / Muži [1113] Jan Strož 1989 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:5204:3007:0809:5112:3715:2418:2021:1124:1227:0830:05
DNF / Muži [1105] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 02:0104:4307:3010:2113:1716:1219:0221:5024:3727:2630:13
DNF / Muži [1115] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 02:0604:4707:3310:1813:1016:0318:5721:4924:4027:2930:16
DNF / Muži [1114] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 02:0704:5507:5010:4913:4816:4719:47

Nova jízda 25min 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [1106] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:27:51 00:00 21:04:3721:07:2521:10:2221:13:1421:16:1021:19:0121:21:5621:24:54
2 2 / Muži [129] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:15 00:24 21:04:3821:07:2921:10:2721:13:1821:16:1421:19:0721:22:1021:25:09
3 3 / Muži [137] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:57 01:06 21:04:4121:07:3521:10:3521:13:3921:16:4521:19:4821:22:5521:25:59
4 4 / Muži [83] Ondřej Semerád 1974 CZE CK MTB Hlinsko/Polička 21:29:09 01:18 21:04:5821:07:5321:10:5421:13:5821:17:0021:19:5821:23:0221:26:06
5 5 / Muži [87] David Gabriel 1992 CZE Trutnov 21:29:15 01:23 21:05:0021:07:5621:11:0221:14:0321:17:1121:20:1421:23:1821:26:24
6 6 / Muži [97] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO 21:29:18 01:26 21:04:5921:08:0021:10:5921:13:5721:16:5921:20:0121:23:0821:26:16
7 7 / Muži [91] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 21:30:46 02:54 21:05:0421:08:0421:11:1621:14:2621:17:4421:21:0221:24:2521:27:36
8 8 / Muži [678] Zdeněk Veselka 1974 CZE Fa RENE a.s. 21:30:47 02:55 21:05:0321:08:1421:11:2721:14:3721:17:5121:21:0821:24:2421:27:41
9 9 / Muži [95] jan Kolaja 1981 CZE Liberec 21:31:02 03:11 21:04:5521:08:0121:11:1321:14:3021:17:4521:21:1021:24:2621:27:42
(10) 9 / Muži [1102] Michal Vích 1998 CZE Superior Cyklofit 21:04:4121:07:5021:10:5921:14:0121:17:3321:20:4421:24:0921:27:36
(11) 9 / Muži [93] Petr Bělecký 1985 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:05:1121:08:2021:11:2821:14:3621:17:5721:21:1421:24:3621:27:54
(12) 9 / Muži [98] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 21:05:0221:08:1121:11:3021:14:4921:18:0521:21:2121:24:4921:28:06
(13) 9 / Muži [1071] Bohumil Juris 1984 CZE Cyklofit 21:05:1021:08:2121:11:3521:14:5321:18:2021:21:4321:25:1821:28:38
(14) 9 / Muži [145] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 21:05:3921:08:5421:12:1721:15:3621:18:5821:22:2021:25:4421:28:54
(15) 9 / Muži [168] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 21:04:5821:08:3621:12:0421:15:2721:18:5421:22:2721:25:5321:29:08
(16) 9 / Muži [92] Maxim Adami 2001 CZE Stratos auto cycling team 21:04:3821:07:4821:10:5521:14:0721:17:2621:20:5721:26:1921:29:36
(17) 9 / Muži [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 21:05:0821:08:3821:12:1121:15:4721:19:2521:22:5921:26:2721:29:49
(18) 9 / Muži [100] Daniel Trynkl 1998 CZE Proseč 21:05:5521:09:4321:13:3521:17:4521:21:4621:25:5121:29:56
(19) 1 / Ženy [1110] Monika Tučková 1993 CZE GHOST MITAS racing team 21:06:2321:10:3521:14:4621:18:4921:23:0421:27:1621:31:15
(20) 19 / Muži [2066] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 21:05:3821:09:0021:12:2321:15:4321:19:0621:22:33
(21) 19 / Muži [90] Tomáš Sodomka 1984 CZE SYMBIO+ CANNONDALE TEAM 21:06:0521:10:0821:14:4521:19:1421:23:5121:28:43
(22) 2 / Ženy [89] Bára Pilná 2000 CZE Spartak Vrchlabí 21:07:2821:12:1821:17:3921:22:4821:27:4821:32:44
(23) 21 / Muži [1109] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 21:05:0121:08:1921:11:25
(24) 21 / Muži [1078] daniel Rubeš 1973 CZE Agrofert 21:05:4021:09:0321:12:31
DNF / Muži [1096] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 21:05:3621:10:4721:21:04

děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [1068] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 01:20 00:00
2 1 / Ženy [1079] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:44 00:23
3 2 / Muži [1074] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 01:45 00:24
4 3 / Muži [1067] Marek Semerad 2012 CZE Sram Mitas Trek team 01:52 00:31
5 4 / Muži [418] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:57 00:36
6 2 / Ženy [1076] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 02:00 00:40
7 5 / Muži [1081] Matyáš Domin 2011 CZE Praha 8 02:02 00:41
8 6 / Muži [1070] Filip Fetterle 2010 CZE Květnice 02:04 00:43
9 7 / Muži [1091] Timi Bičík 2010 CZE Pardubice 02:06 00:45
10 3 / Ženy [1060] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 02:34 01:13

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 02:58 00:00 01:28
2 2 / Muži [1062] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:00 00:01 01:29
3 3 / Muži [1082] Vojtěch Novák 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:02 00:04 01:28
4 1 / Ženy [684] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:14 00:15 01:34
5 4 / Muži [42] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling 03:14 00:15 01:35
6 2 / Ženy [679] Adelka Hanykova 2008 CZE STALAK Rychnov n. Kn. 03:30 00:31 01:42
7 3 / Ženy [681] Nikol Jelínková 2008 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:34 00:36 01:43
8 5 / Muži [1086] David Puš 2007 CZE Cyklomax 03:35 00:36 01:42
9 4 / Ženy [1061] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 03:54 00:56 01:54
10 6 / Muži [1087] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 03:59 01:00 01:58

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [1066] Dan Rubeš 2005 CZE Agrofert 04:03 00:00 01:44:0502:40
2 1 / Ženy [1063] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:48 00:45 01:3003:13
3 2 / Muži [1089] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 04:51 00:48 01:2903:11
4 3 / Muži [1099] Matěj Háp 2005 CZE OK 99 Hradec Králové 05:41 01:38 01:5203:43
5 4 / Muži [1083] Petr Kocián 2006 CZE Hradec Králové 05:46 01:42 01:4903:44
6 2 / Ženy [1069] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ústí nad Orlicí 06:07 02:03 01:5303:56

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [1065] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLIN 04:10 00:00 01:2002:43