Mercedes Benz Bike Cup Gočárovy schody

28.09.2016 Hradec Králové [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Elita 50min 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [1111] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 53:52 00:00 01:51 (6) 04:27 (7) 06:58 (6) 09:27 (3) 12:08 (5) 14:47 (6) 17:20 (6) 20:11 (7) 22:42 (7) 25:14 (6) 27:51 (7) 30:26 (5) 33:00 (5) 35:35 (5) 38:18 (4) 40:57 (4) 43:41 (5) 46:29 (6) 48:57 (3) 51:35 (2)
2 2 / Muži [1108] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 53:58 00:06 01:51 (7) 04:26 (4) 06:58 (5) 09:24 (1) 12:02 (2) 14:40 (3) 17:19 (5) 19:50 (2) 22:33 (3) 25:13 (5) 27:49 (4) 30:24 (2) 32:57 (2) 35:35 (3) 38:19 (5) 40:58 (5) 43:41 (4) 46:27 (4) 48:57 (2) 51:35 (1)
3 3 / Muži [1107] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 54:03 00:11 01:54 (9) 04:30 (10) 07:03 (7) 09:34 (7) 12:11 (7) 14:49 (7) 17:19 (3) 19:52 (4) 22:34 (5) 25:15 (7) 27:50 (5) 30:25 (4) 33:00 (4) 35:35 (4) 38:18 (3) 40:57 (3) 43:42 (6) 46:29 (5) 49:01 (5) 51:36 (4)
4 4 / Muži [599] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 54:04 00:11 02:42 (19) 04:27 (6) 06:58 (3) 09:30 (5) 12:07 (4) 14:46 (5) 17:18 (2) 19:51 (3) 22:32 (2) 25:08 (1) 27:46 (2) 30:21 (1) 32:56 (1) 35:31 (1) 38:14 (1) 40:53 (1) 43:38 (2) 46:25 (2) 48:55 (1) 54:04 (9)
5 5 / Muži [84] Pavel Skalický 1992 CZE Cykloteam KOLARNA Olomouc 54:13 00:21 01:48 (2) 04:24 (2) 06:57 (2) 09:33 (6) 12:10 (6) 14:46 (4) 17:21 (7) 19:54 (6) 22:34 (6) 25:11 (2) 27:46 (1) 30:24 (3) 32:59 (3) 35:34 (2) 38:14 (2) 40:56 (2) 43:40 (3) 46:27 (3) 49:01 (6) 51:36 (3)
6 6 / Muži [1112] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín 54:22 00:30 01:55 (10) 04:33 (11) 07:06 (9) 09:43 (9) 12:21 (8) 14:56 (8) 17:36 (9) 20:13 (8) 22:44 (8) 25:21 (8) 27:59 (8) 30:34 (8) 33:10 (7) 35:47 (6) 38:23 (6) 40:58 (6) 43:36 (1) 46:24 (1) 48:59 (4) 51:37 (5)
7 7 / Muži [2] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 55:23 01:30 01:48 (3) 04:21 (1) 06:53 (1) 09:26 (2) 12:00 (1) 14:35 (1) 17:15 (1) 19:48 (1) 22:32 (1) 25:13 (3) 27:47 (3) 30:32 (7) 33:02 (6) 36:10 (7) 38:54 (7) 41:35 (7) 44:15 (7) 46:56 (7) 49:41 (7) 52:26 (6)
8 8 / Muži [1103] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB team 56:07 02:15 01:49 (5) 04:24 (3) 06:58 (4) 09:29 (4) 12:03 (3) 14:40 (2) 17:19 (4) 19:53 (5) 22:34 (4) 25:13 (4) 27:51 (6) 30:27 (6) 33:12 (8) 36:13 (8) 38:59 (8) 41:50 (8) 44:37 (8) 47:26 (8) 50:11 (8) 52:59 (7)
9 9 / Muži [86] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 56:28 02:35 01:48 (4) 04:27 (5) 07:03 (8) 09:40 (8) 12:23 (9) 14:57 (9) 17:36 (8) 20:15 (9) 22:56 (9) 25:41 (9) 28:26 (9) 31:10 (9) 33:56 (9) 36:45 (9) 39:34 (9) 42:20 (9) 45:11 (9) 47:57 (9) 50:43 (9) 53:32 (8)
(10) 9 / Muži [40] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:56 (11) 04:33 (12) 07:10 (11) 09:53 (11) 12:35 (10) 15:18 (10) 18:06 (10) 20:55 (11) 23:42 (11) 26:27 (11) 29:06 (10) 31:51 (10) 34:40 (10) 37:25 (10) 40:12 (10) 42:53 (10) 45:43 (10) 48:30 (10) 51:18 (10) 54:09 (10)
(11) 9 / Muži [82] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:45 (1) 04:28 (8) 07:11 (12) 09:57 (12) 12:43 (12) 15:27 (12) 18:09 (11) 20:53 (10) 23:40 (10) 26:26 (10) 29:22 (12) 32:06 (11) 34:53 (11) 37:41 (11) 40:23 (11) 43:10 (11) 45:57 (11) 48:49 (11) 51:31 (11) 54:47 (11)
(12) 9 / Muži [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:03 (13) 04:41 (13) 07:20 (13) 10:02 (13) 12:48 (13) 15:33 (13) 18:17 (12) 21:01 (12) 23:46 (12) 26:31 (12) 29:20 (11) 32:10 (12) 35:03 (12) 37:51 (12) 40:40 (12) 43:29 (12) 46:29 (12) 49:15 (12) 52:05 (12) 54:56 (12)
(13) 1 / Ženy [1104] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:19 (17) 05:35 (18) 08:51 (18) 12:08 (17) 15:24 (17) 18:52 (17) 22:20 (17) 25:49 (16) 29:13 (16) 32:44 (16) 36:19 (16) 39:46 (13) 43:14 (13) 46:48 (13) 50:18 (13) 53:49 (13) 57:36 (13)
(14) 1 / Ženy [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 02:19 (16) 05:30 (17) 08:47 (17) 12:16 (18) 15:43 (18) 19:13 (18) 22:41 (18) 26:04 (17) 29:31 (17) 33:03 (17) 36:33 (17) 40:01 (14) 43:34 (14) 47:05 (14) 50:36 (14) 54:10 (14)
(15) 1 / Ženy [701] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:28 (18) 06:08 (19) 09:52 (19) 13:37 (19) 17:29 (19) 21:08 (19) 24:45 (19) 28:24 (18) 32:00 (18) 35:43 (18) 39:25 (18) 43:05 (15) 46:44 (15) 50:27 (15) 54:02 (15)
DNF / Muži [1113] Jan Strož 1989 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:52 (8) 04:30 (9) 07:08 (10) 09:51 (10) 12:37 (11) 15:24 (11) 18:20 (13) 21:11 (13) 24:12 (13) 27:08 (13) 30:05 (13)
DNF / Muži [1105] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 02:01 (12) 04:43 (14) 07:30 (14) 10:21 (15) 13:17 (15) 16:12 (15) 19:02 (15) 21:50 (15) 24:37 (14) 27:26 (14) 30:13 (14)
DNF / Muži [1115] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 02:06 (14) 04:47 (15) 07:33 (15) 10:18 (14) 13:10 (14) 16:03 (14) 18:57 (14) 21:49 (14) 24:40 (15) 27:29 (15) 30:16 (15)
DNF / Muži [1114] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 02:07 (15) 04:55 (16) 07:50 (16) 10:49 (16) 13:48 (16) 16:47 (16) 19:47 (16)

Nova jízda 25min 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [1106] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:27:51 00:00 21:04:37 (1) 21:07:25 (1) 21:10:22 (1) 21:13:14 (1) 21:16:10 (1) 21:19:01 (1) 21:21:56 (1) 21:24:54 (1)
2 2 / Muži [129] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:15 00:24 21:04:38 (3) 21:07:29 (2) 21:10:27 (2) 21:13:18 (2) 21:16:14 (2) 21:19:07 (2) 21:22:10 (2) 21:25:09 (2)
3 3 / Muži [137] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:57 01:06 21:04:41 (5) 21:07:35 (3) 21:10:35 (3) 21:13:39 (3) 21:16:45 (3) 21:19:48 (3) 21:22:55 (3) 21:25:59 (3)
4 4 / Muži [83] Ondřej Semerád 1974 CZE CK MTB Hlinsko/Polička 21:29:09 01:18 21:04:58 (7) 21:07:53 (6) 21:10:54 (4) 21:13:58 (5) 21:17:00 (5) 21:19:58 (4) 21:23:02 (4) 21:26:06 (4)
5 5 / Muži [87] David Gabriel 1992 CZE Trutnov 21:29:15 01:23 21:05:00 (10) 21:07:56 (7) 21:11:02 (8) 21:14:03 (7) 21:17:11 (6) 21:20:14 (6) 21:23:18 (6) 21:26:24 (6)
6 6 / Muži [97] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO 21:29:18 01:26 21:04:59 (9) 21:08:00 (8) 21:10:59 (6) 21:13:57 (4) 21:16:59 (4) 21:20:01 (5) 21:23:08 (5) 21:26:16 (5)
7 7 / Muži [91] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 21:30:46 02:54 21:05:04 (14) 21:08:04 (10) 21:11:16 (10) 21:14:26 (9) 21:17:44 (9) 21:21:02 (9) 21:24:25 (9) 21:27:36 (7)
8 8 / Muži [678] Zdeněk Veselka 1974 CZE Fa RENE a.s. 21:30:47 02:55 21:05:03 (13) 21:08:14 (12) 21:11:27 (12) 21:14:37 (12) 21:17:51 (11) 21:21:08 (10) 21:24:24 (8) 21:27:41 (9)
9 9 / Muži [95] jan Kolaja 1981 CZE Liberec 21:31:02 03:11 21:04:55 (6) 21:08:01 (9) 21:11:13 (9) 21:14:30 (10) 21:17:45 (10) 21:21:10 (11) 21:24:26 (10) 21:27:42 (10)
(10) 9 / Muži [1102] Michal Vích 1998 CZE Superior Cyklofit 21:04:41 (4) 21:07:50 (5) 21:10:59 (7) 21:14:01 (6) 21:17:33 (8) 21:20:44 (7) 21:24:09 (7) 21:27:36 (8)
(11) 9 / Muži [93] Petr Bělecký 1985 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:05:11 (17) 21:08:20 (14) 21:11:28 (13) 21:14:36 (11) 21:17:57 (12) 21:21:14 (12) 21:24:36 (11) 21:27:54 (11)
(12) 9 / Muži [98] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 21:05:02 (12) 21:08:11 (11) 21:11:30 (14) 21:14:49 (13) 21:18:05 (13) 21:21:21 (13) 21:24:49 (12) 21:28:06 (12)
(13) 9 / Muži [1071] Bohumil Juris 1984 CZE Cyklofit 21:05:10 (16) 21:08:21 (15) 21:11:35 (15) 21:14:53 (14) 21:18:20 (14) 21:21:43 (14) 21:25:18 (13) 21:28:38 (13)
(14) 9 / Muži [145] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 21:05:39 (20) 21:08:54 (18) 21:12:17 (18) 21:15:36 (16) 21:18:58 (16) 21:22:20 (15) 21:25:44 (14) 21:28:54 (14)
(15) 9 / Muži [168] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 21:04:58 (8) 21:08:36 (16) 21:12:04 (16) 21:15:27 (15) 21:18:54 (15) 21:22:27 (16) 21:25:53 (15) 21:29:08 (15)
(16) 9 / Muži [92] Maxim Adami 2001 CZE Stratos auto cycling team 21:04:38 (2) 21:07:48 (4) 21:10:55 (5) 21:14:07 (8) 21:17:26 (7) 21:20:57 (8) 21:26:19 (16) 21:29:36 (16)
(17) 9 / Muži [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 21:05:08 (15) 21:08:38 (17) 21:12:11 (17) 21:15:47 (18) 21:19:25 (18) 21:22:59 (18) 21:26:27 (17) 21:29:49 (17)
(18) 9 / Muži [100] Daniel Trynkl 1998 CZE Proseč 21:05:55 (22) 21:09:43 (21) 21:13:35 (21) 21:17:45 (19) 21:21:46 (19) 21:25:51 (19) 21:29:56 (18)
(19) 1 / Ženy [1110] Monika Tučková 1993 CZE GHOST MITAS racing team 21:06:23 (24) 21:10:35 (23) 21:14:46 (23) 21:18:49 (20) 21:23:04 (20) 21:27:16 (20) 21:31:15 (19)
(20) 19 / Muži [2066] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 21:05:38 (19) 21:09:00 (19) 21:12:23 (19) 21:15:43 (17) 21:19:06 (17) 21:22:33 (17)
(21) 19 / Muži [90] Tomáš Sodomka 1984 CZE SYMBIO+ CANNONDALE TEAM 21:06:05 (23) 21:10:08 (22) 21:14:45 (22) 21:19:14 (21) 21:23:51 (21) 21:28:43 (21)
(22) 2 / Ženy [89] Bára Pilná 2000 CZE Spartak Vrchlabí 21:07:28 (25) 21:12:18 (25) 21:17:39 (24) 21:22:48 (22) 21:27:48 (22) 21:32:44 (22)
(23) 21 / Muži [1109] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 21:05:01 (11) 21:08:19 (13) 21:11:25 (11)
(24) 21 / Muži [1078] daniel Rubeš 1973 CZE Agrofert 21:05:40 (21) 21:09:03 (20) 21:12:31 (20)
DNF / Muži [1096] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 21:05:36 (18) 21:10:47 (24) 21:21:04 (25)

děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [1068] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 01:20 00:00
2 1 / Ženy [1079] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:44 00:23
3 2 / Muži [1074] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 01:45 00:24
4 3 / Muži [1067] Marek Semerad 2012 CZE Sram Mitas Trek team 01:52 00:31
5 4 / Muži [418] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:57 00:36
6 2 / Ženy [1076] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 02:00 00:40
7 5 / Muži [1081] Matyáš Domin 2011 CZE Praha 8 02:02 00:41
8 6 / Muži [1070] Filip Fetterle 2010 CZE Květnice 02:04 00:43
9 7 / Muži [1091] Timi Bičík 2010 CZE Pardubice 02:06 00:45
10 3 / Ženy [1060] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 02:34 01:13

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 02:58 00:00 01:28 (2)
2 2 / Muži [1062] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:00 00:01 01:29 (3)
3 3 / Muži [1082] Vojtěch Novák 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:02 00:04 01:28 (1)
4 1 / Ženy [684] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:14 00:15 01:34 (4)
5 4 / Muži [42] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling 03:14 00:15 01:35 (5)
6 2 / Ženy [679] Adelka Hanykova 2008 CZE STALAK Rychnov n. Kn. 03:30 00:31 01:42 (6)
7 3 / Ženy [681] Nikol Jelínková 2008 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:34 00:36 01:43 (8)
8 5 / Muži [1086] David Puš 2007 CZE Cyklomax 03:35 00:36 01:42 (7)
9 4 / Ženy [1061] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 03:54 00:56 01:54 (9)
10 6 / Muži [1087] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 03:59 01:00 01:58 (10)

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [1066] Dan Rubeš 2005 CZE Agrofert 04:03 00:00 01:44:05 (6) 02:40 (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1)
2 1 / Ženy [1063] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:48 00:45 01:30 (2) 03:13 (3)
3 2 / Muži [1089] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 04:51 00:48 01:29 (1) 03:11 (2)
4 3 / Muži [1099] Matěj Háp 2005 CZE OK 99 Hradec Králové 05:41 01:38 01:52 (4) 03:43 (4)
5 4 / Muži [1083] Petr Kocián 2006 CZE Hradec Králové 05:46 01:42 01:49 (3) 03:44 (5)
6 2 / Ženy [1069] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ústí nad Orlicí 06:07 02:03 01:53 (5) 03:56 (6)

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Ženy [1065] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLIN 04:10 00:00 01:20 (1) 02:43 (1)