Golden Spike Chlum 2017

31.01.2017 Mladá Boleslav, Jemníky

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [126] Matouš VRABEC 2003 CZE 7.A 10:58 00:00
2 2 / Muži [124] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE 7.A 11:17 00:19
3 3 / Muži [125] Jan HOFMAN 2003 CZE 7.A 12:09 01:11
4 4 / Muži [123] Martin HÁLA 2004 CZE 6.A 12:37 01:39
5 5 / Muži [113] Martin HOJNÝ 2003 CZE 7.A 12:42 01:43
6 6 / Muži [122] Tomáš BAČINA 2004 CZE 6.A 12:42 01:44
7 7 / Muži [117] Ondřej HON 2004 CZE 6.A 12:56 01:57
8 8 / Muži [120] Tomáš KOLOC 2004 CZE 6.A 13:59 03:01
9 9 / Muži [108] Lukáš BOBEK 2005 CZE 6.A 14:03 03:04
10 10 / Muži [115] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE 7.A 14:04 03:05

Mladší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [233] Veronika HABOVÁ 2003 CZE 7.A 12:19 00:00
2 2 / Ženy [220] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE 7.A 13:29 01:10
3 3 / Ženy [232] Veronika MILEROVÁ 2005 CZE 6.A 13:39 01:20
4 4 / Ženy [217] Karolína POŠEPNÁ 2005 CZE 6.A 13:43 01:24
5 5 / Ženy [219] Bára CHMELAŘOVÁ 2004 CZE 7.A 13:58 01:39
6 6 / Ženy [204] Klára KŘIVSKÁ 2003 CZE 7.A 14:00 01:41
7 7 / Ženy [231] Eliška ŠTIPLOVÁ 2004 CZE 7.A 14:17 01:58
8 8 / Ženy [223] Tina PODZIMKOVÁ 2005 CZE 6.A 14:23 02:04
9 9 / Ženy [210] Dominika URBÁNKOVÁ 2003 CZE 7.C 14:34 02:15
10 10 / Ženy [211] Eva ČURDOVÁ 2004 CZE 6.B 14:38 02:19

Starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [335] Jakub DAVID 2003 CZE 8.A 09:18 00:00
2 2 / Muži [330] Daniel HABA 2001 CZE 9.A 10:12 00:54
3 3 / Muži [333] ONDŘEJ TOMŠÍK 2002 CZE 8.A 11:01 01:43
4 4 / Muži [328] Jan ZOUFALÝ 2003 CZE 8.B 11:02 01:44
5 5 / Muži [323] Marek Hromník 2001 CZE SVK 11:03 01:45
6 6 / Muži [332] Zdeněk VYHNÁNEK 2002 CZE 9.A 11:08 01:50
7 7 / Muži [324] Martin SOBOTKA 2002 CZE 8.A 11:19 02:01
8 8 / Muži [327] Michal ŠTANDERA 2002 CZE 9.B 11:19 02:01
9 9 / Muži [307] Matúš TOPOR 2001 CZE SVK 11:19 02:01
10 10 / Muži [316] Vojtěch DVOŘÁK 2002 CZE 9.A 11:38 02:20

Starší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [421] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE 8.A 12:03 00:00
2 2 / Ženy [422] Adéla STEHLÍKOVÁ 2002 CZE 9.B 12:11 00:07
3 3 / Ženy [420] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE 8.A 12:24 00:20
4 4 / Ženy [418] Bára CHALOUPKOVÁ 2003 CZE 8.A 12:40 00:37
5 5 / Ženy [419] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE 8.A 12:52 00:48
6 6 / Ženy [416] Terka ANDĚLOVÁ 2003 CZE 8.A 13:45 01:41
7 7 / Ženy [417] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE 8.A 14:41 02:37
8 8 / Ženy [415] Verča VENEROVÁ 2003 CZE 8.A 14:45 02:41
9 9 / Ženy [409] Veronika KVAIZAROVÁ 2003 CZE 8.A 14:54 02:51
10 10 / Ženy [408] Verča BLÁHOVÁ 2002 CZE 8.A 14:58 02:54

Učitelé

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [502] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 09:53 00:00