Mikulášský Chlum 2017

06.12.2017 Mladá Boleslav, Jemníky

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [120] Ondřej HON 2004 CZE MB3 09:32.39
2 2 / Muži [127] Petr Čada 2005 CZE MB3 09:39.75 00:07.36
3 3 / Muži [126] Tomáš BAČINA 2004 CZE MB3 09:54.93 00:22.54
4 4 / Muži [128] Jáchym Průšek 2006 CZE MB3 10:21.17 00:48.78
5 5 / Muži [113] Jakub Ulrich 2006 CZE MB3 10:43.95 01:11.56
6 6 / Muži [111] David Kožíšek 2005 CZE MB3 10:45.03 01:12.64
7 7 / Muži [123] Dominik Maslen 2004 SVK SR 10:46.0 01:13.61
8 8 / Muži [112] Adam Středa 2005 CZE MB3 10:56.08 01:23.69
9 9 / Muži [117] Patrik SOLNIČKA 2004 CZE MB3 10:57.32 01:24.93
10 10 / Muži [121] Tomáš Vizingr 2006 CZE MB3 11:15.86 01:43.47

Mladší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [227] Karolína POŠEPNÁ 2005 CZE MB3 10:33.78
2 2 / Ženy [226] Veronika MILEROVÁ 2005 CZE MB3 10:58.66 00:24.88
3 3 / Ženy [220] Nela Vávrová 2005 CZE MB3 11:08.21 00:34.43
4 4 / Ženy [216] Michaela KREDBOVÁ 2004 CZE MB3 11:30.24 00:56.46
5 5 / Ženy [205] Erika Klimová 2005 CZE MB3 12:20.36 01:46.58
6 6 / Ženy [225] Veronika Kolářová 2005 CZE MB3 12:28.75 01:54.97
7 7 / Ženy [202] Helena Heřmanská 2005 CZE MB3 12:33.1 01:59.32
8 8 / Ženy [211] Dagmar JUHÁSOVÁ 2005 CZE MB3 12:43.26 02:09.48
9 9 / Ženy [215] Monika Behálová 2005 SVK SR 12:49.18 02:15.4
10 10 / Ženy [221] Alexandra Paladi 2005 SVK SR 12:52.46 02:18.68

Starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [334] Jakub DAVID 2002 CZE MB3 08:50.25
2 2 / Muži [326] Nicholas Ditri 2003 SVK SR 09:06.88 00:16.63
3 3 / Muži [325] Matouš VRABEC 2003 CZE MB3 09:16.29 00:26.04
4 4 / Muži [329] Jindřich Plíšek 2003 CZE MB3 09:52.53 01:02.28
5 5 / Muži [313] Viktor WOLF 2002 CZE MB3 09:56.7 01:06.45
6 6 / Muži [333] Jan HOFMAN 2003 CZE MB3 10:11.52 01:21.27
7 7 / Muži [331] Michal Volkovics 2002 SVK SR 10:12.05 01:21.8
8 8 / Muži [328] Jan ZOUFALÝ 2003 CZE MB3 10:23.09 01:32.84
9 9 / Muži [324] Roman MOC 2003 CZE MB3 10:33.52 01:43.27
10 10 / Muži [330] ONDŘEJ TOMŠÍK 2003 CZE MB3 10:46.55 01:56.3

Starší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [424] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE MB3 10:52.21
2 2 / Ženy [419] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE MB3 11:33.03 00:40.82
3 3 / Ženy [413] Tereza Hašlarová 2004 CZE MB3 11:36.98 00:44.77
4 4 / Ženy [415] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 11:39.84 00:47.63
5 5 / Ženy [420] Adéla FLODRMANOVÁ 2004 CZE MB3 12:01.8 01:09.59
6 6 / Ženy [422] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE MB3 12:01.95 01:09.74
7 7 / Ženy [423] Veronika HABOVÁ 2003 CZE MB3 12:04.0 01:11.79
8 8 / Ženy [418] Tereza Andělová 2003 CZE MB3 12:27.56 01:35.35
9 9 / Ženy [417] Veronika KVAIZAROVÁ 2003 CZE MB3 12:39.86 01:47.65
10 10 / Ženy [414] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 12:42.46 01:50.25

Učitelé

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [434] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 10:21.73
1 1 / Muži [434] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 10:21.73