Hořátevská rovina

23.09.2017 Hořátev, Polabí [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hořátevská rovina 40km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
(1) 1 / M50 [4] Karel Bartoš 1973 CZE Bike and Surf Team
(2) 1 / M40 [5] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(3) 1 / M40 [7] Michal Ryglewicz 1980 CZE Cykloski Žitník
(4) 1 / JUNIOR [12] Jakub Bacílek 2001 CZE Oceloví letci
(5) 1 / Z45 [13] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci
(6) 1 / Z35 [15] Lenka Bednářová 1987 CZE Nymburk
(7) 2 / M50 [26] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM
(8) 1 / M30 [30] Jaroslav Dokládal 1987 CZE Nymburk
(9) 3 / M40 [31] Radko Draganov 1979 CZE VitaminKlub.cz
(10) 3 / M40 [32] Vladislav Dudek 1979 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(11) 3 / M40 [41] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI
(12) 3 / M40 [57] Jan Chrtek 1978 CZE www.cyklobryle.cz
(13) 3 / M40 [61] Petr Juřina 1982 CZE Mnichovo Hradiště
(14) 2 / JUNIOR [69] Pavel Krátký 2001 CZE Hořátev
(15) 1 / JUNIORKY [74] Naty Kurková 2001 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(16) 3 / M50 [81] Milan Mašek 1975 CZE DUTIK
(17) 1 / M60 [84] Ladislav Méri 1965 CZE Hořátev
(18) 4 / M50 [85] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov
(19) 1 / M61+ [88] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Podbořany
(20) 1 / Z46 [89] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Podbořany
(21) 5 / M50 [91] Miloslav Musil 1967 CZE Kolín
(22) 5 / M50 [96] Roman Novák 1974 CZE Kostomlátky
(23) 2 / M30 [98] Martin Řehák 1991 CZE Expressi scott team Kolín
(24) 8 / M40 [102] Michal Nýč 1982 CZE Praha 8
(25) 8 / M40 [105] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice
(26) 2 / M60 [107] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci
(27) 7 / M50 [111] Jiří Procházka 1970 CZE BTK EURO BIKE Praha
(28) 3 / M30 [114] Michal Rajevski 1989 CZE Nymburk
(29) 8 / M50 [115] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy
(30) 8 / M50 [129] Vladimír Šemlej 1971 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
(31) 10 / M40 [131] Roman Kopecký 1978 CZE Nymburk
(32) 3 / M60 [132] Miroslav Šípek 1965 CZE KH-tour GCT
(33) 10 / M50 [134] Martin Šťovíček 1974 CZE ˇMetrostav
(34) 2 / Z46 [143] Jaroslava Vnuková 1951 CZE BSK racing
(35) 2 / Z45 [148] Josef Bezdička 1979 CZE Hořátev
(36) 4 / M30 [149] Štěpán Malý 1992 CZE Budčeves
(37) 2 / JUNIORKY [150] Iva Demeterová 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(38) 11 / M40 [153] Václav Šimr 1981 CZE Kostěnice
(39) 4 / M60 [154] Jiří Probst 1958 CZE Bike and Surf team
(40) 4 / M60 [155] Petr Urbánek 1963 CZE
(41) 11 / M50 [156] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora
(42) 6 / M60 [92] Antonín Nedorost 1962 CZE Neratovice
(43) 2 / Z35 [93] Tereza Nedorostová 1988 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
(44) 2 / Z35 [19] Michaela Ciprová 1987 CZE Praha 9
(45) 12 / M50 [128] JAN SVOBODA 1976 CZE ČERNÍKY
(46) 4 / Z35 [20] Martina Ciprová 1987 CZE Praha
(47) 13 / M50 [39] Michal Hanousek 1975 CZE Model Bike Team
(48) 7 / M60 [101] MILOSLAV NOVOTNÝ 1966 CZE MALEŠOV
(49) 3 / Z45 [71] Jaroslava Křížková 1976 CZE BeManiax Madbike
(50) 8 / M60 [17] Martin Boháč 1964 CZE Kounice
(51) 14 / M50 [122] Miroslav Slavík 1975 CZE Cyklokroužek Kounice
(52) 4 / Z45 [123] Lenka Slavíková 1979 CZE Cyklokroužek Kounice
(53) 15 / M50 [141] Josef Verner 1967 CZE Cyklokroužek Kounice
(54) 9 / M60 [142] Petr Veselý 1961 CZE Cyklokroužek Kounice
(55) 9 / M60 [42] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně
(56) 16 / M50 [21] Roman Čepek 1971 CZE Réma Nymburk
(57) 16 / M50 [59] Martin Jeník 1971 CZE Nymburk
(58) 5 / Z45 [121] Kateřina Serbusová 1977 CZE semice
(59) 5 / Z45 [90] Ivana Müllerová 1973 CZE AUTO KELY Mladá Boleslav
(60) 3 / JUNIOR [136] Štěpán Tindel 2001 CZE Symbio+ BMC
(61) 3 / Z46 [24] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
(62) 5 / M30 [145] Martin Zbýň 1989 CZE Přerov nad Labem
(63) 18 / M50 [113] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9
(64) 18 / M50 [29] Luděk Dohnal 1975 CZE Devil
(65) 7 / Z45 [95] Veronika Nešněrová 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(66) 7 / Z45 [99] Michaela Nováková 1974 CZE TNTN
(67) 12 / M40 [65] Jan Kohout 1986 CZE TNTN
(68) 20 / M50 [97] Jan Novák 1973 CZE TNTN
(69) 13 / M40 [3] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(70) 21 / M50 [68] Pavel Koudele 1973 CZE Radim u Kolina
(71) 4 / JUNIOR [119] Zdeněk Sazama 2000 CZE Úvaly
(72) 22 / M50 [120] Zdeněk Sazama, st. 1967 CZE Úvaly
(73) 11 / M60 [139] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(74) 5 / JUNIOR [63] David Kaňka 2003 CZE KOZOJEDY
(75) 23 / M50 [106] Karel Petera 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM
(76) 23 / M50 [72] Petr Kunc 1974 CZE Nymburk
(77) 14 / M40 [116] Jan Roček 1981 CZE pirati.cz
(78) 12 / M60 [82] jindřich maťha 1961 CZE poděbrady
(79) 5 / Z35 [83] andrea maťhová 1997 CZE poděbrady
(80) 6 / JUNIOR [55] Vojtěch Hrubý 2002 CZE Přeštice
(81) 6 / JUNIOR [53] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(82) 25 / M50 [50] Josef Horvatovič 1971 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(83) 9 / Z45 [130] Štěpánka Šimečková 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(84) 4 / Z46 [34] Ilona Fliedrová 1963 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(85) 26 / M50 [135] Pavel Technik 1967 CZE Poděbrady
(86) 26 / M50 [45] Jiri Hnat 1968 CZE Nymburk
(87) 13 / M60 [100] Vlastimil Novotný 1963 CZE HZS SŹDC Nymburk
(88) 13 / M60 [110] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern
(89) 10 / Z45 [14] Martina Bartošová 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(90) 10 / Z45 [157] Veronika Poncová 1976 CZE Lysá nad Labem
(91) 28 / M50 [73] Pavel Kupec 1973 CZE Kelvion
(92) 28 / M50 [87] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady
(93) 15 / M40 [33] Zdenek Farkaš 1979 CZE Nymburk
(94) 2 / M61+ [36] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky
(95) 30 / M50 [25] Jiří Denemark 1968 CZE Škvorec
(96) 30 / M50 [127] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly
(97) 15 / M60 [86] Josef Michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(98) 15 / M60 [133] Pavel Vojtěch 1964 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(99) 32 / M50 [137] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín
(100) 6 / M30 [78] Miloš Málek 1993 CZE Poděbrady
(101) 6 / M30 [37] Jakub Fukal 1988 CZE Poděbrady
(102) 33 / M50 [52] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(103) 33 / M50 [75] Petr Lančarič 1969 CZE Praha
(104) 17 / M60 [38] Jaroslav Hájek 1964 CZE Nymburk
(105) 35 / M50 [103] Jaroslav Paroulek 1970 CZE SKP Nymburk
(106) 3 / M61+ [138] Miloš Vančura 1954 CZE Hisport Team
(107) 36 / M50 [147] Petr ŽEMLA 1976 CZE Hradištko
(108) 16 / M40 [58] Pavel Janata 1983 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(109) 8 / JUNIOR [76] Vojtěch Lančarič 2003 CZE Praha
(110) 8 / M30 [124] Matěj Sojka 1997 CZE Pdy
(111) 37 / M50 [118] Josef Sádlo 1973 CZE Křinec
(112) 37 / M50 [158] Jiří Ponec 1972 CZE Lysá nad Labem
(113) 37 / M50 [6] Krejčík Marek 1976 CZE Chvalovice
(114) 12 / Z45 [70] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(115) 6 / Z35 [126] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř
(116) 13 / Z45 [104] Alena Pavlatová 1975 CZE Praha 5
(117) 9 / M30 [66] František Kotlář 1988 CZE Budčeves
(118) 17 / M40 [67] Vladimír Kotlář 1986 CZE Budčeves
(119) 40 / M50 [144] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín
(120) 10 / M30 [43] Petr Hluchý 1998 CZE CT Exil
(121) 18 / M60 [44] Petr Hluchý 1966 CZE Lázně Toušeň
(122) 18 / M40 [236] Jiří Malý 1980 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(123) 18 / M40 [231] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
(124) 18 / M40 [237] Ján Sokirka 1977 CZE Milovice
(125) 19 / M60 [46] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE
(126) 14 / Z45 [168] Renáta Rochowanská 1978 CZE TRANSBRODY
(127) 41 / M50 [178] Tomáš Cukr 1976 CZE Poděbrady
(128) 20 / M60 [125] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(129) 21 / M40 [179] Lukáš Lipták 1982 CZE TJLokomotivaNymburk
(130) 11 / M30 [232] Lukáš Šmigelský 1996 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM
(131) 22 / M40 [173] Petr Jaderný 1983 CZE Poděbrady
(132) 3 / JUNIORKY [169] Kristýna Málková 2001 CZE Mosazný muž Povrly
(133) 42 / M50 [175] Libor Miškovsky 1970 CZE CSC
(134) 12 / M30 [238] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(135) 12 / M30 [47] Jan Horáček 1992 CZE RAJEC Allivictus
(136) 12 / M30 [9] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas
(137) 23 / M40 [164] Tomáš Sajdl 1980 CZE Nymburk
(138) 23 / M40 [177] Martin Vlasák 1986 CZE Hořátev
(139) 4 / JUNIORKY [54] Lucie Hrdličková 2001 CZE Mike Bike Team
(140) 15 / M30 [176] Lukáš Dědek 1997 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(141) 21 / M60 [23] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
(142) 25 / M40 [2] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany
(143) 4 / M61+ [170] Jiří Rejf 1951 CZE Praha
(144) 16 / M30 [140] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
(145) 5 / M61+ [233] Aad van Driel 1954 NLD Kluky u Pisku
(146) 9 / JUNIOR [172] Miroslav Novotný 2001 CZE Hořátev

Malá Hořátevská rovina 11km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / CH14 [219] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 25:53 00:00
2 2 / CH14 [188] Tomáš Pařez 2004 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 26:23 00:30
3 1 / D14 [204] Martina Bartošová 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 26:30 00:36
4 3 / CH14 [201] Marcel Adamec 2004 CZE DDM Poděbrady 26:39 00:46
5 1 / CH12 [210] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 26:49 00:55
6 2 / CH12 [203] Karel Bartoš 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 28:20 02:26
7 3 / CH12 [191] Patrik Mašín 2005 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 28:27 02:33
8 4 / CH12 [227] Ondřej Volejník 2006 CZE Poděbrady 30:31 04:38
9 1 / D12 [220] Nela Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:16 05:23
10 2 / D12 [221] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:17 05:23