Hořátevská rovina

24.09.2016 Hořátev, Polabí [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hořátevská rovina 40km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [190] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:19:22 00:00
2 2 / M30 [2] Michael Kubín 1993 CZE BMC CZ Racing team 01:19:25 00:03
3 1 / M40 [1] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:22:04 02:42
4 2 / M40 [191] Jan Rada 1977 CZE Eleven Mercedes Mitas 01:22:07 02:45
5 3 / M30 [3] Lukáš Ouzký 1993 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:10 02:48
6 4 / M30 [9] Ondřej Beran 1989 CZE Metrostav 01:22:11 02:48
7 3 / M40 [7] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:11 02:49
8 1 / M50 [4] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:14 02:51
9 4 / M40 [6] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:17 02:55
10 5 / M40 [75] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:18 02:56

Malá Hořátevská rovina 11km (děti velké)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D14 [305] Martina Bartošová 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 27:11 00:00
2 1 / CH14 [323] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 27:58 00:46
3 2 / D14 [338] Natálie Pleskačová 2003 CZE Expres CZ - Merida Kolín 29:30 02:18
4 2 / CH14 [328] Ondřej Štekrt 2002 CZE Hořátev 30:16 03:04
5 1 / CH12 [300] Tomáš Dohnal 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:08 03:56
6 2 / CH12 [311] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:45 04:34
7 1 / D12 [310] Tereza Dohnalová 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:47 04:35
8 3 / CH12 [302] Marcel Adamec 2004 CZE Poděbrady 31:48 04:36
9 2 / D12 [325] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 32:59 05:47
10 3 / D12 [316] Kristýna Krejčíková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 33:19 06:08

Malá Hořátevská rovina 11km (děti malé)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / CH10 [304] Karel Bartoš 2006 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 29:00 00:00
2 2 / CH10 [337] Richard Severyn 2007 CZE Expres Merida Kolín 32:54 03:54
3 1 / D10 [334] Nicol Jelínková 2008 CZE CZ EXPRES MERIDA TEAM Kolín 34:03 05:03
4 2 / D10 [306] Michaela Bázlíková 2006 CZE Tatce 37:07 08:07
5 3 / CH10 [318] Štěpán Kurka 2008 CZE Poděbrady 37:30 08:30
6 4 / CH10 [346] Kryštof Antoš 2009 CZE Nymburka 38:06 09:05
7 3 / D10 [344] Chiara Betková 2007 CZE Tsunami 38:14 09:14
8 5 / CH10 [312] Daniel Horyna 2007 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 38:15 09:14
9 6 / CH10 [330] Vojtěch Šulc 2006 CZE Poděbrady 38:35 09:35
10 4 / D10 [343] Viktoria Mrázková 2007 CZE Tsunami 39:02 10:01