Hořátevská rovina

24.09.2016 Hořátev, Polabí 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km (děti velké) celkem: 18, muzi : 6, zeny: 12, CH10: 0, CH12: 4, CH14: 2, doprovod: 0, D10: 0, D12: 8, D14: 4 [html] [pdf]
Malá Hořátevská rovina 11km (děti malé) celkem: 29, muzi : 17, zeny: 12, CH10: 17, CH12: 0, CH14: 0, doprovod: 0, D10: 12, D12: 0, D14: 0 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 40km celkem: 204, muzi : 172, zeny: 32, JUNIOR: 8, M30: 31, M40: 48, M50: 52, M60: 0, M61+: 0, JUNIORKY: 3, Z35: 13, Z45: 8, Z46: 8, M51: 33 [html] [pdf]

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km (děti velké)

start ~ 12:49:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D14 [305] Martina Bartošová 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 27:11 00:00
2 1 / CH14 [323] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 27:58 00:46
3 2 / D14 [338] Natálie Pleskačová 2003 CZE Expres CZ - Merida Kolín 29:30 02:18
4 2 / CH14 [328] Ondřej Štekrt 2002 CZE Hořátev 30:16 03:04
5 1 / CH12 [300] Tomáš Dohnal 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:08 03:56
6 2 / CH12 [311] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:45 04:34
7 1 / D12 [310] Tereza Dohnalová 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:47 04:35
8 3 / CH12 [302] Marcel Adamec 2004 CZE Poděbrady 31:48 04:36
9 2 / D12 [325] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 32:59 05:47
10 3 / D12 [316] Kristýna Krejčíková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 33:19 06:08
11 4 / D12 [324] Nela Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 34:31 07:19
12 3 / D14 [336] Iva Demeterová 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:10 08:58
13 5 / D12 [326] Gaboša Šnídlová 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:11 08:59
14 4 / D14 [335] Veronika Dědková 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:13 09:01
15 4 / CH12 [314] Petr Kořínek 2005 CZE 39:40 12:29
16 6 / D12 [340] Julie Anna Špačková 2004 CZE Nymburk 41:58 14:47
17 7 / D12 [321] Natálie Nováková 2005 CZE Praha 9 ČM 43:32 16:21
18 8 / D12 [339] Matylda Pešánová 2005 CZE Nymburk 51:19 24:07

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km (děti malé)

start ~ 12:50:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / CH10 [304] Karel Bartoš 2006 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 29:00 00:00
2 2 / CH10 [337] Richard Severyn 2007 CZE Expres Merida Kolín 32:54 03:54
3 1 / D10 [334] Nicol Jelínková 2008 CZE CZ EXPRES MERIDA TEAM Kolín 34:03 05:03
4 2 / D10 [306] Michaela Bázlíková 2006 CZE Tatce 37:07 08:07
5 3 / CH10 [318] Štěpán Kurka 2008 CZE Poděbrady 37:30 08:30
6 4 / CH10 [346] Kryštof Antoš 2009 CZE Nymburka 38:06 09:05
7 3 / D10 [344] Chiara Betková 2007 CZE Tsunami 38:14 09:14
8 5 / CH10 [312] Daniel Horyna 2007 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 38:15 09:14
9 6 / CH10 [330] Vojtěch Šulc 2006 CZE Poděbrady 38:35 09:35
10 4 / D10 [343] Viktoria Mrázková 2007 CZE Tsunami 39:02 10:01
11 7 / CH10 [319] Filip Málek 2008 CZE Hořátev 40:33 11:33
12 8 / CH10 [332] Oskar Zabák 2008 CZE SKP Nymburk 40:36 11:36
13 9 / CH10 [329] Petr Šulc 2008 CZE Poděbrady 42:11 13:11
14 10 / CH10 [309] ondřej červenka 2008 CZE Kounice 42:15 13:15
15 11 / CH10 [347] David Víta 2008 CZE Poděbrady 42:16 13:15
16 12 / CH10 [345] Oliver Betka 2010 CZE Tsunami 42:19 13:18
17 13 / CH10 [333] Felix Zabák 2009 CZE Hořátev 42:48 13:48
18 5 / D10 [327] Lili Šnídlová 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 44:43 15:43
19 6 / D10 [313] Barbora Kopecká 2009 CZE Nymburk 48:42 19:41
20 7 / D10 [315] Kateřina Kořínková 2007 CZE 48:53 19:53
21 8 / D10 [308] Rozárie Čenovská 2010 CZE VODNÍ SKAUTI NYMBURK 50:05 21:05
22 9 / D10 [341] Elen Semanco 2008 CZE Poděbrady 51:14 22:14
23 14 / CH10 [317] Šimon Kudláček 2011 CZE Křinec 53:25 24:25
24 10 / D10 [320] Žaneta Nováková 2008 CZE Praha 9 ČM 53:35 24:35
25 11 / D10 [301] Marie Adamcová 2009 CZE Poděbrady 01:11:41 42:41
26 15 / CH10 [303] Michal Adamec 2007 CZE Poděbrady 01:12:13 43:12
27 16 / CH10 [342] Matyáš Novotný 2009 CZE CZE 01:13:18 44:18
DNS / CH10 [331] Alex Vávra 2008 CZE Bundes Republich Fahfra
DNS / D10 [322] Veronika Skurková 2008 CZE CZE

výsledková listina Hořátevská rovina 40km

start ~ 13:00:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [190] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:19:22 00:00
2 2 / M30 [2] Michael Kubín 1993 CZE BMC CZ Racing team 01:19:25 00:03
3 1 / M40 [1] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:22:04 02:42
4 2 / M40 [191] Jan Rada 1977 CZE Eleven Mercedes Mitas 01:22:07 02:45
5 3 / M30 [3] Lukáš Ouzký 1993 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:10 02:48
6 4 / M30 [9] Ondřej Beran 1989 CZE Metrostav 01:22:11 02:48
7 3 / M40 [7] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:11 02:49
8 1 / M50 [4] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:14 02:51
9 4 / M40 [6] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:17 02:55
10 5 / M40 [75] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:18 02:56
11 6 / M40 [79] Roman Kříž 1977 CZE odpadyweb.cz 01:22:19 02:56
12 2 / M50 [123] michal rydval 1974 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:24:50 05:28
13 3 / M50 [149] Petr Tindel 1972 CZE cyklosvitilny.cz 01:24:55 05:33
14 5 / M30 [13] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:25:06 05:44
15 4 / M50 [8] Jan Kučera 1969 CZE KC Slavia Praha 01:25:07 05:45
16 6 / M30 [5] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:25:32 06:09
17 7 / M40 [124] Michal Ryglewicz 1980 CZE Cykloski Žitník 01:26:05 06:43
18 8 / M40 [54] Martin Hejdrych 1985 CZE Jízdní Kola Mladá Boleslav 01:26:10 06:47
19 7 / M30 [127] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:26:11 06:49
20 9 / M40 [92] Jiří Malý 1980 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:28:03 08:41
21 10 / M40 [202] Zdeněk Veis 1976 CZE Radonice 01:28:06 08:44
22 11 / M40 [186] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:28:10 08:47
23 12 / M40 [200] Pavel Hejna 1981 CZE TJ Všechlapy 01:28:11 08:48
24 5 / M50 [125] Josef Sádlo 1973 CZE Křinec 01:28:12 08:50
25 13 / M40 [165] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 01:29:17 09:54
26 14 / M40 [67] Pavel Janata 1983 CZE Pivo si platim sam 01:29:18 09:55
27 8 / M30 [89] Tomáš Macek 1995 CZE Pdy 01:29:44 10:22
28 6 / M50 [159] Petr Vlček 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:29:47 10:24
29 9 / M30 [130] Matěj Sojka 1997 CZE Poděbrady 01:29:59 10:37
30 1 / M51 [119] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:30:13 10:51
31 10 / M30 [177] Lukáš Šmigelský 1996 CZE Kellys Bikeranch 01:30:31 11:09
32 15 / M40 [193] Radim Semanco 1976 CZE Poděbrady 01:30:37 11:15
33 2 / M51 [144] Miroslav šípek 1965 CZE KH-tour GCT 01:31:21 11:59
34 11 / M30 [171] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:31:28 12:06
35 12 / M30 [140] Tomáš Šemlej 1993 CZE ŠEMLEJ 01:31:40 12:18
36 7 / M50 [139] Vladimír Šemlej 1971 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:31:41 12:19
37 16 / M40 [102] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 01:31:52 12:30
38 13 / M30 [101] Jan Mejzr 1989 CZE jamenet.cz 01:31:55 12:33
39 17 / M40 [142] Jan Šimonek 1980 CZE Záhornice 01:32:09 12:47
40 14 / M30 [156] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:10 12:48
41 8 / M50 [62] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:11 12:49
42 3 / M51 [197] Vladimír Morávek 1952 CZE Jablonec nad Nisou 01:32:28 13:06
43 4 / M51 [188] Jiří Probst 1958 CZE Bike and Surf team 01:32:29 13:06
44 15 / M30 [28] Lukáš Dědek 1997 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:37 13:14
45 18 / M40 [176] Radko Draganov 1979 CZE vitaminklub.cz 01:32:42 13:19
46 9 / M50 [57] Zdeněk Hodboď 1972 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:45 13:23
47 1 / Z45 [204] Katarína Ludvíková 1979 CZE Kilpi 01:32:47 13:25
48 5 / M51 [131] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:48 13:26
49 10 / M50 [43] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 01:32:51 13:28
50 6 / M51 [32] Richard Dohnal 1962 CZE praha 01:32:57 13:34
51 7 / M51 [161] Pavel Vojtěch 1964 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:33:36 14:13
52 19 / M40 [27] Tomáš Davídek 1985 CZE Všechlapy 01:33:40 14:18
53 11 / M50 [174] Luboš Dušek 1975 CZE TJ Sokol Hořátev 01:33:49 14:27
54 20 / M40 [84] Zdeněk Kudláček 1979 CZE Křinecké Šlapky 01:34:05 14:43
55 21 / M40 [34] Vladislav Dudek 1979 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:34:06 14:44
56 22 / M40 [175] Jiří Novák 1977 CZE Parker 01:34:11 14:48
57 1 / Z35 [105] Tereza Nedorostová 1988 CZE BSK racing team 01:34:12 14:49
58 16 / M30 [22] Tomáš Buk 1988 CZE Lysá nad Labem 01:34:14 14:51
59 2 / Z35 [184] Andrea Maťhová 1997 CZE Poděbrady 01:34:35 15:13
60 12 / M50 [109] Roman Novák 1974 CZE Nymburk 01:34:41 15:19
61 23 / M40 [66] Petr Jaderný 1983 CZE Poděbrady 01:35:04 15:41
62 13 / M50 [51] Michal Hanousek 1975 CZE Model Bike Team 01:35:27 16:05
63 14 / M50 [113] Jaroslav Paroulek 1970 CZE SKP Nymburk 01:35:29 16:07
64 15 / M50 [103] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 01:35:32 16:10
65 17 / M30 [59] Michal Horký 1990 CZE Besip 01:35:35 16:13
66 18 / M30 [24] Jan Cibulka 1993 CZE Besip 01:35:36 16:13
67 16 / M50 [163] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín 01:35:37 16:15
68 19 / M30 [167] Martin Zbýň 1989 CZE Přerov nad Labem 01:35:54 16:31
69 8 / M51 [104] Josef Michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:35:56 16:34
70 3 / Z35 [100] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:35:59 16:37
71 1 / JUNIOR [45] Tomáš Gallistl 2001 CZE Suchdol 01:35:59 16:37
72 24 / M40 [96] Michal Masár 1979 CZE Všechlapy 01:36:00 16:37
73 20 / M30 [73] František Kraus 1987 CZE Hostinec u Černů 01:36:48 17:25
74 17 / M50 [187] Josef Horvatovič 1971 CZE Pečky 01:36:50 17:27
75 18 / M50 [115] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 01:37:26 18:04
76 19 / M50 [91] Petr Mach 1975 CZE Kolin 01:37:52 18:30
77 21 / M30 [78] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 01:37:58 18:36
78 20 / M50 [135] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 01:38:04 18:41
79 25 / M40 [85] Viktor Kudláček 1981 CZE Křinec 01:38:05 18:42
80 26 / M40 [36] Josef Ďuriš 1984 CZE Topení Ďuriš 01:38:05 18:43
81 2 / Z45 [76] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:38:29 19:06
82 22 / M30 [65] Jiří Hůza 1992 CZE Vinárna Hacienda 01:38:39 19:16
83 27 / M40 [31] Ondřej Petr 1979 CZE Lokomotiva Nymburk 01:38:49 19:26
84 9 / M51 [153] Petr Urbánek 1963 CZE 01:38:52 19:30
85 28 / M40 [137] JAN SVOBODA 1976 CZE ČERNÍKY 01:38:55 19:32
86 21 / M50 [128] Miroslav Slavík 1975 CZE High-Energy 01:38:56 19:33
87 22 / M50 [40] Jiří Fišar 1967 CZE Všechlapy 01:39:25 20:02
88 4 / Z35 [48] Iveta Halamová 1986 CZE Nymburk 01:39:27 20:05
88 23 / M50 [29] Jiří Denemark 1968 CZE Škvorec 01:39:27 20:05
90 3 / Z45 [12] Martina Bartošová 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:40:12 20:50
91 24 / M50 [21] Fanda Buchta 1973 CZE Vlastějovice-City 01:40:27 21:04
92 25 / M50 [185] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school 01:40:48 21:26
93 10 / M51 [205] Jiří Rejf 1951 CZE Praha 6 01:41:07 21:45
94 11 / M51 [155] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:41:14 21:52
95 12 / M51 [15] Zdeněk Bejda 1958 CZE Kolín 01:41:15 21:52
96 26 / M50 [133] Martin Stybor 1974 CZE REVITALI 01:41:17 21:54
97 2 / JUNIOR [50] Jiří Hampl 2001 CZE Suchdol 01:41:18 21:56
98 27 / M50 [121] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 4 01:42:53 23:31
99 13 / M51 [52] Karel Hauerland 1951 CZE Nymburk 01:42:55 23:33
100 29 / M40 [14] Martin Bazlik 1977 CZE Tatce 01:42:58 23:36
101 3 / JUNIOR [86] Matěj Kukla 1998 CZE PODĚBRADY 01:43:14 23:52
102 4 / JUNIOR [17] Filip Borovička 1999 CZE Hořátev 242 01:43:24 24:01
103 28 / M50 [166] Ian Wood 1969 GBR Praha 8 01:43:33 24:11
104 1 / Z46 [41] Ilona Fliedrová 1963 CZE Lokomotiva Nymburk 01:43:39 24:16
105 30 / M40 [37] Zdenek Farkaš 1979 CZE Nymburk 01:43:50 24:27
106 23 / M30 [147] Jan Špinka 1989 CZE SK Krakovany 01:43:54 24:32
107 24 / M30 [90] Lukáš Macek 1988 CZE Dolní Bousov 01:43:58 24:36
108 31 / M40 [118] Martin Polesný 1982 CZE Mladá Boleslav 01:43:59 24:37
109 25 / M30 [117] Jan Polesny 1987 CZE Mladá Boleslav 01:43:59 24:37
110 4 / Z45 [189] Katerina Serbusova 1977 CZE Polabska smecka 01:44:04 24:41
111 29 / M50 [129] Jaroslav Slovák 1973 CZE Přerov nad Labem 01:44:05 24:42
112 14 / M51 [154] Miloš Vančura 1954 CZE Hisport Team 01:44:09 24:47
113 5 / JUNIOR [68] Vojtěch Jelínek 1999 CZE CNK 01:44:10 24:48
114 32 / M40 [198] Martin Štefáček 1979 CZE Dvory 01:44:31 25:09
115 15 / M51 [44] Vladimír Frisch 1962 CZE Benátky nad Jizerou 01:44:36 25:13
116 30 / M50 [199] Josef Just 1968 CZE Mochov 01:44:51 25:29
117 31 / M50 [182] Čepek Roman 1971 CZE Réma Nymburk 01:45:09 25:47
118 33 / M40 [157] Roman Vávra 1978 CZE MTC Poděbrady 01:45:11 25:49
119 16 / M51 [16] Martin Boháč 1964 CZE Kounice 01:45:16 25:53
120 34 / M40 [106] Petr Nechoďdoma 1977 CZE Pečky 01:45:27 26:04
121 17 / M51 [201] Antonín Nedorost 1962 CZE Neratovice 01:45:27 26:05
122 32 / M50 [30] Luděk Dohnal 1975 CZE DEVIL 01:45:39 26:16
123 33 / M50 [168] Vít Zdražil 1970 CZE samoself 01:45:40 26:17
124 34 / M50 [169] Vladimír Ženíšek 1975 CZE Hobík z Kralup 01:45:50 26:27
125 26 / M30 [83] Tobias Kučera 1992 CZE Frýdštejn 01:46:27 27:05
126 27 / M30 [82] Benjamin Kučera 1991 CZE Frýdštejn 01:46:31 27:09
127 18 / M51 [46] Jaroslav Hájek 1964 CZE Nymburk 01:47:05 27:42
128 6 / JUNIOR [150] Štěpán Tindel 2001 CZE cyklosvitilny.cz 01:47:05 27:42
129 35 / M50 [181] Rostislav Šlemín 1975 CZE Kostelní Lhota 01:47:50 28:27
130 35 / M40 [151] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín 01:48:02 28:39
131 36 / M40 [173] Libor Žoha 1978 CZE Poděbrady 01:48:07 28:44
132 5 / Z45 [141] Štěpánka Šimečková 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:30 29:07
133 37 / M40 [47] Jiří Hájek 1977 CZE Kounice 01:48:33 29:11
134 19 / M51 [207] Petr Helekal 1958 CZE Poděbrady 01:48:40 29:17
135 20 / M51 [23] Luboš Bulíček 1962 CZE Sány 01:48:43 29:20
136 21 / M51 [55] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně 01:48:56 29:33
137 22 / M51 [145] Lubomír Šípek 1958 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:49:21 29:59
138 1 / JUNIORKY [88] Natálie Kurková 2001 CZE Poděbrady 01:49:35 30:13
139 7 / JUNIOR [72] Pavel Krátký 2001 CZE Zvěřínek 01:50:43 31:21
140 38 / M40 [196] Jakub Antoš 1979 CZE Nymburk 01:50:58 31:35
141 8 / JUNIOR [61] Štěpán Hortlík 2001 CZE Lázně Bohdaneč 01:51:08 31:46
142 28 / M30 [136] Jiří Svoboda 1989 CZE Praha 01:51:22 31:59
143 36 / M50 [158] Josef Verner 1967 CZE Kounice 01:51:25 32:02
144 23 / M51 [94] Dušan Martínek 1960 CZE Like Bike Rasochy 01:51:27 32:04
145 37 / M50 [203] David Dvořák 1968 CZE Dvory 01:51:27 32:05
146 29 / M30 [11] Lukáš Ajchler 1988 CZE Doubek 01:51:28 32:05
147 39 / M40 [162] David Vokoun 1978 CZE Kounice 01:52:05 32:43
148 38 / M50 [26] marek červenka 1974 CZE Kounice 01:52:12 32:50
149 39 / M50 [10] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 01:52:34 33:11
150 24 / M51 [81] Oto Kubeš 1964 CZE Nymburk 01:53:44 34:22
151 40 / M40 [138] Vladimír Šebetka 1978 CZE Městec Králové 01:54:07 34:45
152 41 / M40 [132] Petr Strnad 1978 CZE Praha 10 01:54:15 34:53
153 2 / Z46 [160] Jaroslava Vnuková 1951 CZE BSK racing team 01:56:15 36:53
154 40 / M50 [110] Jan Novák 1973 CZE Praha 9 ČM 01:56:51 37:29
155 2 / JUNIORKY [64] Lucie Hrdličková 2001 CZE Mike Bike Team 01:56:54 37:32
156 5 / Z35 [80] Milada Křížová 1985 CZE Nymburk 01:56:56 37:34
157 42 / M40 [152] Jakub Marvan 1977 CZE STS Chvojkovice 01:58:25 39:03
158 43 / M40 [122] Jan Roček 1981 CZE Red Bull Racing 01:58:25 39:03
159 6 / Z35 [18] Radka Brousilová 1990 CZE Cyklistika Nymburk 01:58:27 39:05
160 3 / Z46 [98] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:58:57 39:35
161 7 / Z35 [180] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 01:59:31 40:08
162 25 / M51 [70] Zdeněk Koštýř 1953 CZE Nymburk 02:00:13 40:51
163 26 / M51 [19] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB 02:01:16 41:54
164 4 / Z46 [172] Adriána Borovičkova 1970 CZE Hořátev 02:01:18 41:56
165 8 / Z35 [126] Gabriela Sekyrková 1982 CZE Sadská 02:01:19 41:57
166 41 / M50 [60] Pavel Hortlík 1969 CZE Lázně Bohdaneč 02:02:32 43:09
167 27 / M51 [206] Jaromír Snížek 1942 CZE Poděbrady 02:05:27 46:05
168 44 / M40 [53] Dušan Havlík 1980 CZE Nymburk 02:05:28 46:05
169 28 / M51 [42] Jan Fousek 1963 CZE Sadská 02:07:15 47:52
170 6 / Z45 [111] Michaela Nováková 1974 CZE Praha 9 ČM 02:07:31 48:08
171 29 / M51 [183] Jindřich Maťha 1961 CZE Poděbrady 02:07:31 48:09
172 3 / JUNIORKY [195] Barbora Hetmanová 2001 CZE TPCA bike team 02:10:44 51:21
173 42 / M50 [194] Vladimír Hetman 1967 CZE TPCA bike team 02:10:47 51:24
174 43 / M50 [56] PAVEL HEŘMÁNEK 1968 CZE MODEL OBALY NYMBURK 02:11:39 52:17
175 30 / M51 [35] Jaroslav Ďuriš 1956 CZE Topení Ďuriš 02:12:02 52:40
176 9 / Z35 [179] Tereza Krchníková 1990 CZE Praha 02:15:31 56:09
177 44 / M50 [178] jan jírů 1966 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 02:15:32 56:09
178 45 / M40 [112] roman odl 1978 CZE primatruck 02:18:01 58:38
179 5 / Z46 [108] Dana Nosková 1964 CZE Katastr 02:18:17 58:54
180 45 / M50 [33] Milan Dokoupil 1972 CZE Sadská 02:27:18 01:07:55
181 46 / M50 [116] Martin Polák 1971 CZE Kounice 02:30:10 01:10:47
182 10 / Z35 [74] Radka Krejčí 1984 CZE Lysá nad Labem 02:31:01 01:11:39
183 6 / Z46 [95] Libuše Martínková 1963 CZE Like Bike Rasochy 02:39:34 01:20:12
184 7 / Z45 [38] Marcela Farkašová 1977 CZE Model Bike Team 02:40:35 01:21:13
185 46 / M40 [107] Jiří Nepožítek 1976 CZE Přerov nad Labem 02:45:48 01:26:26
186 47 / M50 [69] Václav Jiříčný 1968 CZE Kolin 02:56:55 01:37:32
186 7 / Z46 [148] Jana Švejdová 1965 CZE Josefův Důl
186 48 / M50 [120] Jan Proněk 1973 CZE Praha
186 47 / M40 [63] Otakar Horyna 1981 CZE Sadská
186 49 / M50 [97] Petr Mašek 1973 CZE Sadská
186 11 / Z35 [58] Blanka Hollerová 1981 CZE Praha
DNF / Z35 [134] Lucie Svetlíková 1988 CZE Katastr
DNF / M51 [93] Miloslav Mareš 1957 CZE Benátky nad Jizerou
DNF / Z35 [99] Markéta Matoušková 1996 CZE BTK EURO BIKE Praha
DNF / M50 [87] Petr Kunc 1974 CZE Nymburk
DNF / M51 [192] Jiří Ponec 1949 CZE Lokomotiva Nymburk
DNF / Z46 [39] Jindřiška Frischová 1970 CZE Benátky nad Jizerou
DNF / M30 [71] David Košvanec 1987 CZE Nymburk
DNS / M51 [20] Bohuslav Budka 1965 CZE primatruck
DNS / M40 [146] Maránek Šnídlů 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M50 [143] Miloš ŠINDELÁŘ 1967 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M50 [170] Jan Žirovnický 1970 CZE Všechlapy
DNS / Z45 [164] Marcela Vonková 1971 CZE Písková Lhota
DNS / M30 [77] Pavel Kropáček 1988 CZE CZE