Hořátevská rovina

22.09.2018 Hořátev, Polabí

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km celkem: 59, muzi : 30, zeny: 29, CH10: 17, CH12: 9, CH14: 4, doprovod: 1, D10: 19, D12: 4, D14: 5 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 40km celkem: 203, muzi : 176, zeny: 27, JUNIOR: 7, M30: 22, M40: 48, M50: 59, M60: 34, M61 : 6, JUNIORKY: 2, Z35: 9, Z45: 13, Z46: 3 [html] [pdf]

startovní listina Malá Hořátevská rovina 11km

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 59 účastníků ( 30 mužů, 29 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
D10 [225] Čechalová Klára CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 2010
D10 [224] Čechalová Andrea CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 2012
CH12 [213] Jeník Marek CZE Barton 2007
D10 [201] Adamcová Marie CZE DDM Poděbrady 2009
CH12 [203] Adamec Michal CZE DDM Poděbrady 2007
CH10 [239] Antoš Kryštof CZE DDM Poděbrady 2008
D10 [305] Mašková Anežka CZE Dutik 2011
CH10 [240] Beran Matyáš CZE Generali 2010
CH10 [204] Bezdička Patrik CZE Hořátev 2013
D10 [206] Bezdičková Klara CZE Hořátev 2010
CH10 [226] Hrouda Jáchym CZE Hořátev 2013
D10 [227] Hroudová Daniela CZE Hořátev 2008
D12 [228] Hubálková Nela CZE Hořátev 2006
D12 [303] Miková Klára CZE Hořátev 2006
CH10 [217] Málek Filip CZE Hořátev 2008
D10 [222] Zahálková Tereza CZE Hořátev 2012
D10 [221] Zahálková Barbora CZE Hořátev 2010
D12 [309] Abrmanová Sofie CZE Jičín 2007
CH14 [308] abrman matyáš CZE Jičín 2005
D14 [215] Kolková Šárka CZE LO Mladá Boleslav 2004
CH10 [233] Ponec Jiří CZE Lysá nad Labem 2008
CH10 [237] Bezdička Antonin CZE Minecraft 2013
CH10 [205] Bezdička Adam CZE Minecraft 2010
CH14 [307] Matoušek Michal CZE Mladá Boleslav 2004
CH12 [250] Holčák Tomáš CZE Nymburk 2006
CH10 [248] Holčák Lukáš CZE Nymburk 2010
D10 [216] Kopecká Barbora CZE Nymburk 2009
D10 [304] Matejovska Daniela CZE Nymburk 2012
CH12 [218] Musil Tomáš CZE Poděbrady 2007
CH12 [220] Volejník Ondřej CZE Poděbrady 2006
D14 [219] Musilová Tina CZE Poděbrady-Kluk 2004
CH10 [246] Rott Daniel CZE Pátek 2010
CH14 [306] Svoboda Daniel CZE SDH Suhrovice - Drhleny 2004
CH12 [207] Cuc Patrik CZE SK Slovan Poděbrady 2007
D10 [209] Dokoupilová Petra CZE Sadská 2009
D10 [211] Dokoupilová Marie CZE Sadská 2010
D10 [210] Dokoupilová Radka CZE Sadská 2008
CH12 [223] Bartoš Karel CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2006
CH12 [212] Dvořák Lukáš CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2006
D12 [241] Holá Tereza CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2007
D14 [242] Holá Kateřina CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2005
D10 [230] Krušinová Eliška CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2013
D10 [229] Krušinová Lenka CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2010
CH10 [231] Kurka Štěpán CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2008
D10 [208] Čenovská Rozárie CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2010
D14 [234] Šimečková Tereza CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2005
D10 [235] Šnídlová Lili CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2008
D14 [236] Šnídlová Gabča CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2005
CH14 [243] Jiran Stanislav CZE Velké Chvalovice 2005
CH10 [244] Kohlíček Jakub CZE X ski school Strážné 2012
doprovod [202] Adamcová Zuzana CZE doprovod 1975
CH12 [232] Mašek Mikuláš CZE dutik 2007
CH10 [302] Dědek Adam CZE mama and tata 2008
D10 [301] Dědková Viktorie CZE mama and tata 2011
CH10 [214] Kislinger Vojta CZE máma 2008
CH10 [238] farkaš patrik CZE nymburk 2010
CH10 [245] čáp adam CZE nymburk 2010
CH10 [249] jirouš marek CZE polaba nymburk 2010
D10 [247] šídová barbora CZE všechlap 2008

startovní listina Hořátevská rovina 40km

start ~ 13:04:43 , přihlášeno: 203 účastníků ( 176 mužů, 27 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M60 [157] Urbánek Petr CZE 1963
M50 [103] Šemlej Vladimír CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 1971
M60 [198] Vitáček Tomáš CZE Viessmann 1964
M50 [115] Volf Petr CZE Agro Kolín 1970
M50 [108] Trčka Jan CZE Albeř 1968
M50 [199] Peterka Martin CZE Auto-Combi Kutná Hora 1971
JUNIOR [52] Kaňka David CZE BAKAKO Nová Paka 2003
M50 [121] ŽEMLA Petr CZE BMS 1976
Z45 [45] HRUBÁ HANA CZE BSK racing 1973
M60 [65] LOJÍN FRANTIŠEK CZE BSK racing 1966
Z46 [114] Vnuková Jaroslava CZE BSK racing 1951
M50 [83] Procházka Jiří CZE BTK EURO BIKE Praha 1970
M50 [9] Bartoš Karel CZE Bike and Surf team 1973
M40 [90] Řípa Zdeněk CZE Brandýs nad Labem 1983
M30 [57] Kotlar Frantisek CZE Budčeves 1988
M50 [93] Sedlatý Martin CZE Buffino team Čelákovice 1972
M50 [116] Vosáhlo Pavel CZE Bělá pod Bezdězem 1975
M61 [30] Fučík Josef CZE CK Vinohradské Šlapky 1954
M40 [19] Bezdička Miroslav CZE CS Stodulky 1980
M50 [156] Miškovsky Libor CZE CSC 1970
M40 [49] Jonáš Filip CZE Cannondale Mratín 1980
M61 [22] Budějský Miroslav CZE Caymanpharma MTB 1953
JUNIOR [171] Bondor Martin CZE Chrast 2000
Z35 [144] Brousilová Radka CZE Cyklistika Nymburk 1990
M50 [97] Slavík Miroslav CZE Cyklokroužek Kounice 1975
M60 [111] Verner Josef CZE Cyklokroužek Kounice 1967
M60 [112] Veselý Petr CZE Cyklokroužek Kounice 1961
M40 [170] Ryglewicz Michal CZE Cykloski Žitník 1980
M40 [14] Bárta Josef CZE Dobrovice 1983
M40 [34] Hejdrych Ladislav CZE EXPONATI 1982
M30 [153] Kubín Michael CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 1993
M30 [31] Fukal Jakub CZE FFM 1988
M40 [118] Vrba Jan CZE FofrTeam 1983
M50 [107] Tindel Petr CZE GAPP System-Cabtech 1972
M40 [141] Beran Lukáš CZE Generali 1984
M40 [140] Kapr Jakub CZE Generali 1983
M40 [139] Zíma Jaroslav CZE Generali 1984
M50 [71] Míchal Miroslav CZE Golčův Jeníkov 1974
M40 [7] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
M40 [18] Bezdička Josef CZE Hořátev 1979
Z35 [20] Borovičková Kristína CZE Hořátev 1997
M40 [44] Hrouda Jan CZE Hořátev 1978
M40 [6] Nýč Michal CZE Hořátev 1982
M50 [122] Žižka Jan CZE Hořín, Mělník 1971
Z35 [21] Brožová Monika CZE Humpolec 1997
M61 [16] Beka Josef CZE INSTATOP Kosmonosy 1949
M40 [32] Hába Jan CZE JOSKATEL TEAM 1980
M50 [102] Šafra Pavel CZE Joskatel team 1974
M30 [180] Kavalír Jakub CZE KC Kutná hora 1993
M50 [184] semanco radim CZE KC Kutná hora 1976
M60 [60] Kroupa Milan CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1967
M60 [120] Zvolský Roman CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1965
M40 [51] Kaňka David CZE KOZOJEDY 1979
Z45 [311] Punčochářová Dita CZE Kerberos 1977
Z45 [95] Serbusová Kateřina CZE Kilpi Racing Team 1977
M61 [188] van Driel Aad NLD Kluky u Pisku 1954
M30 [149] Dědek Lukáš CZE Kolín 1991
M60 [74] Musil Miloslav CZE Kolín 1967
M40 [109] Urban Aleš CZE Kounice 1986
M60 [54] Khek Roman CZE Kraken team Dobříš 1967
M40 [66] Lojín František CZE Kraken team Dobříš 1986
M60 [159] Vokoun Pavel CZE Kralupy nad Vltavou 1963
M50 [176] Kubišta Michal CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 1971
M50 [91] Sádlo Josef CZE Křinec 1973
Z45 [73] Müllerová Ivana CZE LO Mladá Boleslav 1973
M50 [75] Němec Aleš CZE Liberec 1972
Z35 [186] Halamová Iveta CZE Lokomotiva Nymburk 1986
M40 [82] Petr Ondřej CZE Lokomotiva Nymburk 1979
M50 [197] fiedler václav CZE Lokomotiva Nymburk 1968
Z35 [38] Horáková Michaela CZE Loučeň 1990
M40 [11] Adámek Lukáš CZE Lošany 1979
M40 [200] Křena Martin CZE Lysá nad Labem 1987
Z45 [131] Poncová Veronika CZE Lysá nad Labem 1976
M50 [132] Ponec Jiří CZE Lysá nad Labem 1972
M50 [196] vydra radek CZE Lysá nad Labem 1977
M50 [316] houžvička milan CZE Lzsá nad Labem 1970
M60 [183] Hluchý Petr CZE Lázně Toušeň 1966
M50 [175] jirásek Tomáš CZE MTB Hřiměždice 1973
M40 [86] Roček Jan CZE Masožraví sumci 1981
JUNIORKY [43] Hrdličková Lucie CZE Mike Bike Team 2001
M60 [92] Sedlák Milan CZE Mladá Boleslav 1961
M40 [50] Juřina Petr CZE Mnichovo Hradiště 1982
M30 [113] Vinš Pavel CZE Nemám, viď 1989
M30 [154] Nožička Tomáš CZE Nový Bydžov 1993
M60 [166] Štefan Petr CZE Nový Bydžov 1966
M50 [137] Andrlík Petr CZE Nymburk 1975
Z35 [15] Bednářová Lenka CZE Nymburk 1987
M40 [25] Dokládal Jaroslav CZE Nymburk 1987
M30 [136] Drahokoupil Dan CZE Nymburk 1991
M60 [33] Hájek Jaroslav CZE Nymburk 1964
M40 [47] Jakeš Michal CZE Nymburk 1979
M50 [48] Jeník Martin CZE Nymburk 1971
M40 [55] Kopecký Roman CZE Nymburk 1978
M60 [62] Kubeš Oto CZE Nymburk 1964
M50 [63] Kunc Petr CZE Nymburk 1974
Z35 [61] Křížová Milada CZE Nymburk 1985
Z35 [64] Linková Jana CZE Nymburk 1997
M50 [194] kubák jaroslav CZE Nymburk 1969
M50 [123] Čenovský Ondřej CZE Nymburk 1973
M60 [195] Černý Zdeněk CZE Nymburk 1961
M40 [89] Řezáč Jiří CZE Nymburk 1981
Z45 [13] Bacílková Lenka CZE Oceloví letci 1973
M60 [12] Pinďák Jiří CZE Oceloví letci 1960
M30 [310] Holoubek Josef CZE Opatovice I 1991
Z45 [177] Lexová Martina CZE Ostroměř 1975
M30 [147] Jírovec Martin CZE Out off season 1994
JUNIOR [148] krátký pavel CZE Out off season 2001
M40 [185] Soucek Tomas CZE PKF - Jedlickova 1980
M50 [96] Skalicky Petr CZE PSK Líbeznice 1977
M40 [150] Jaderný Petr CZE Parker 1983
M30 [98] Sojka Matěj CZE Pdy 1997
M40 [179] Bauer Pavel CZE Pečky 1984
M50 [72] miškov pavel CZE Podĕbrady 1976
M30 [68] Málek Miloš CZE Poděbrady 1993
M60 [182] Technik Pavel CZE Poděbrady 1967
M40 [110] Vendl Zdenek CZE Poděbrady 1981
M60 [145] Maťha Jindřich CZE Poděbrady Bohemia sekt team 1961
M50 [173] Smolík Petr CZE Polabští vrchaři 1977
M40 [58] Kotlář Vladimír CZE Pondělní dietáři 1986
M40 [87] Rýpar Jiří CZE Praha 10 - Petrovice 1980
M60 [80] Peterka Jiří CZE Praha 4 1966
M30 [81] Peterka Jakub CZE Praha 4 1993
Z46 [191] Peterková Kateřina CZE Praha 4 1971
Z45 [79] Pavlatová Alena CZE Praha 5 1975
M60 [84] Přibyl Petr CZE Praha 9 1967
Z45 [162] Rákosníková Kateřina CZE Praha 9 1973
M50 [192] Novák Jan CZE Praha 9 ČM 1973
M50 [117] Vosátka Petr CZE Praha Chodov 1975
M40 [152] Švejdar Pavel CZE Promat Lovčice 1979
M30 [119] Zbýň Martin CZE Přerov nad Labem 1989
M30 [4] Horáček Jan CZE RAJEC TREK 1992
M50 [130] Petera Karel CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1973
M50 [59] Koudele Pavel CZE Radim u Kolina 1973
M50 [100] Svoboda Miroslav CZE SDH Suhrovice - Drhleny 1977
M60 [29] Fousek Jan CZE Sadská 1963
M50 [69] Mašek Petr CZE Sadská 1973
M50 [28] Dvorsky Tomas CZE Semice 1968
M50 [94] Serbus Jan CZE Semice 1974
M61 [24] Čihák Lubomír CZE Semice 1953
M30 [56] Košický Štefan CZE Sokoleč 1991
M40 [53] Karas Jaroslav CZE Symbio CE.Energy 1982
JUNIOR [106] Tindel Štěpán CZE Symbio+ CE.Energy 2001
M30 [23] Cibulka Jan CZE TETA TEAM 1993
M30 [40] Horký Michal CZE TETA TEAM 1990
M60 [39] Horký Petr CZE TETA TEAM 1967
M40 [27] Dudek Vladislav CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1979
M50 [36] Hodboď Zdeněk CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1972
M50 [41] Horvatovič Josef CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1971
JUNIOR [126] Horyna Vlastík CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2005
M50 [125] Horyna Vlastimil CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1973
JUNIOR [42] Hospodka Patrik CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2002
M40 [138] Janata Pavel CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1983
M50 [143] Krejčík Marek CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1976
Z45 [142] Krejčíková Katarína CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1978
M30 [174] Krupička Vlastimil CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1990
JUNIORKY [127] Kurková Naty CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2001
M60 [313] Michl Josef CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1959
M50 [181] Novák Roman CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1974
M40 [193] Pohl Miloslav CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1981
M60 [312] Soukal František CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1962
M60 [399] bruna fanda CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1965
Z35 [129] maťhová andrea CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1997
M60 [398] plaček fanda CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1965
M40 [187] van Driel Dennis NLD TJ Lokomotiva Nymburk 1978
M60 [315] vojtěch pavel CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1964
M60 [104] ŠINDELÁŘ Miloš CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1967
M50 [133] Šimeček Luděk CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1977
JUNIOR [134] Šimeček Marek CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2003
Z45 [135] Šimečková Štěpánka CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1975
M30 [67] Macek Tomáš CZE TJ Lokomotiva Nymburk-LO 1995
M60 [37] Homolka Pavel CZE TO EUROPE PEK SPORT 1963
M40 [178] Krejčí Jan CZE Tj sokol Ostroměř 1979
M60 [17] Bělohlávek Jiří CZE Třebestovice 1964
M40 [26] Draganov Radko CZE VitaminKlub.cz 1979
M50 [317] Buchta Fanda CZE Vlastějovice-City 1973
M50 [85] Remeš Michal CZE Všechlapy 1971
M40 [77] Nouzák Roman CZE WÜRTH Cycling Team Czech Republic 1981
M50 [158] Kohlíček Martin CZE X ski school Strážné 1971
M30 [172] hyksa vojtěch CZE auto mercia 1997
Z46 [151] Kadlecová Hana CZE bajker.eu 1959
M50 [314] Kadleček František CZE bajker.eu 1974
M50 [128] Mašek Milan CZE dutik 1975
M60 [88] Řehák Jiří CZE eva.cz 1967
M40 [160] sajdl tomáš CZE fc dulano 1980
M60 [46] Jadrný Oldřich CZE kolvydry 1961
Z45 [76] Nešněrová Veronika CZE kolvydry 1976
M50 [164] Straka Jan CZE kolvydry 1969
M50 [167] Svěcený Jiří CZE kolvydry 1971
M50 [168] novotný radek CZE kolvydry 1974
M50 [169] novotný václav CZE kolvydry 1971
M40 [146] schovánek radek CZE kolvydry 1984
M60 [163] Štefán Jiří CZE kolvydry 1964
M50 [165] ševčík pavol CZE kolvydry 1969
M40 [105] Tavoda Ondřej CZE kouřim 1985
M30 [155] tichý milan CZE prase 1988
M50 [190] soukup martin CZE tria klub 1976
Z45 [189] dvořáková simona CZE triaklub poděbrady 1981
M40 [161] šída libor CZE všechlapy 1979
M40 [124] Chrtek Jan CZE www.cyklobryle.cz 1978
M50 [99] Svítek Jan CZE Úvaly 1974
M40 [78] Oupický Lukass CZE Čelákovice 1982
M61 [35] Helmich Mirek CZE Černí koně 1957
M50 [101] Svoboda Jan CZE Černíky 1976