Hořátevská rovina

22.09.2018 Hořátev, Polabí 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km celkem: 58, muži : 30, ženy: 28, CH10: 17, CH12: 9, CH14: 4, doprovod: 1, D10: 18, D12: 4, D14: 5 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 40km celkem: 203, muži : 176, ženy: 27, JUNIOR: 6, M30: 22, M40: 48, M50: 59, M60: 34, M61 : 0, JUNIORKY: 2, Z35: 9, Z45: 13, Z46: 3, M61+: 6, [m]13: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / CH12 [223] Karel Bartoš 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 29:50 00:00
2 2 / CH12 [220] Ondřej Volejník 2006 CZE Poděbrady 31:31 01:40
3 1 / D14 [234] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:58 02:07
4 2 / D14 [219] Tina Musilová 2004 CZE Poděbrady-Kluk 32:03 02:13
5 1 / CH14 [306] Daniel Svoboda 2004 CZE SDH Suhrovice - Drhleny 33:18 03:27
6 3 / CH12 [232] Mikuláš Mašek 2007 CZE dutik 33:31 03:40
7 2 / CH14 [307] Michal Matoušek 2004 CZE Mladá Boleslav 33:34 03:44
8 4 / CH12 [212] Lukáš Dvořák 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 33:50 03:59
9 1 / CH10 [233] Jiří Ponec 2008 CZE Lysá nad Labem 34:05 04:15
10 5 / CH12 [250] Tomáš Holčák 2006 CZE Nymburk 34:11 04:21
11 3 / D14 [215] Šárka Kolková 2004 CZE LO Mladá Boleslav 34:33 04:43
12 2 / CH10 [217] Filip Málek 2008 CZE Hořátev 34:53 05:02
13 6 / CH12 [213] Marek Jeník 2007 CZE Barton 34:55 05:05
14 4 / D14 [236] Gabča Šnídlová 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 35:11 05:20
15 3 / CH10 [214] Vojta Kislinger 2008 CZE máma 36:10 06:20
16 4 / CH10 [239] Kryštof Antoš 2008 CZE DDM Poděbrady 36:34 06:44
17 3 / CH14 [308] matyáš abrman 2005 CZE Jičín 36:46 06:55
18 7 / CH12 [207] Patrik Cuc 2007 CZE SK Slovan Poděbrady 37:01 07:10
19 5 / D14 [242] Kateřina Holá 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 37:04 07:13
20 5 / CH10 [248] Lukáš Holčák 2010 CZE Nymburk 38:03 08:13
21 4 / CH14 [243] Stanislav Jiran 2005 CZE Velké Chvalovice 38:14 08:23
22 8 / CH12 [218] Tomáš Musil 2007 CZE Poděbrady 38:31 08:40
23 1 / D12 [241] Tereza Holá 2007 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 40:06 10:16
24 2 / D12 [228] Nela Hubálková 2006 CZE Hořátev 40:24 10:33
25 6 / CH10 [302] Adam Dědek 2008 CZE mama and tata 41:06 11:15
26 7 / CH10 [238] patrik farkaš 2010 CZE nymburk 41:57 12:06
26 1 / D10 [209] Petra Dokoupilová 2009 CZE Sadská 41:57 12:06
28 8 / CH10 [245] adam čáp 2010 CZE nymburk 41:58 12:08
29 3 / D12 [303] Klára Miková 2006 CZE Hořátev 42:04 12:14
30 2 / D10 [235] Lili Šnídlová 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 42:09 12:18
31 9 / CH10 [240] Matyáš Beran 2010 CZE Generali 42:21 12:30
32 3 / D10 [208] Rozárie Čenovská 2010 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 42:25 12:34
33 4 / D10 [216] Barbora Kopecká 2009 CZE Nymburk 42:54 13:03
34 10 / CH10 [246] Daniel Rott 2010 CZE Pátek 44:38 14:47
35 5 / D10 [227] Daniela Hroudová 2008 CZE Hořátev 46:22 16:32
36 11 / CH10 [205] Adam Bezdička 2010 CZE Minecraft 47:22 17:31
37 6 / D10 [210] Radka Dokoupilová 2008 CZE Sadská 47:55 18:04
38 7 / D10 [304] Daniela Matejovska 2012 CZE Nymburk 48:59 19:08
39 12 / CH10 [249] marek jirouš 2010 CZE polaba nymburk 50:45 20:55
40 8 / D10 [301] Viktorie Dědková 2011 CZE mama and tata 51:05 21:15
41 9 / D10 [221] Barbora Zahálková 2010 CZE Hořátev 52:01 22:11
42 13 / CH10 [244] Jakub Kohlíček 2012 CZE X ski school Strážné 52:22 22:31
43 10 / D10 [247] barbora šídová 2008 CZE všechlap 52:35 22:45
44 4 / D12 [309] Sofie Abrmanová 2007 CZE Jičín 54:01 24:11
45 11 / D10 [305] Anežka Mašková 2011 CZE Dutik 55:01 25:11
46 14 / CH10 [226] Jáchym Hrouda 2013 CZE Hořátev 56:44 26:53
47 15 / CH10 [204] Patrik Bezdička 2013 CZE Hořátev 01:00:06 30:15
48 12 / D10 [225] Klára Čechalová 2010 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:11:09 41:18
49 13 / D10 [224] Andrea Čechalová 2012 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:11:32 41:42
50 14 / D10 [211] Marie Dokoupilová 2010 CZE Sadská 01:14:33 44:42
51 16 / CH10 [237] Antonin Bezdička 2013 CZE Minecraft 01:17:08 47:18
DNF / D10 [222] Tereza Zahálková 2012 CZE Hořátev
DNS / D10 [201] Marie Adamcová 2009 CZE DDM Poděbrady
DNS / CH10 [231] Štěpán Kurka 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / doprovod [202] Zuzana Adamcová 1975 CZE doprovod
DNS / CH12 [203] Michal Adamec 2007 CZE DDM Poděbrady
DSQ / D10 [229] Lenka Krušinová 2010 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DSQ / D10 [230] Eliška Krušinová 2013 CZE TJ Lokomotiva Nymburk