61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

20.10.2018 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 600, muži : 418, ženy: 182, MA: 156, MB: 120, MC: 95, MD: 32, ME: 9, MF: 6, ZA: 82, ZB: 60, ZC: 27, ZD: 13 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 10:59:55 , přihlášeno: 600 účastníků ( 418 mužů, 182 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA [21] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
MC [22] Andrejs Jan CZE Náchod 1973
MA [472] Antoš Michal CZE Astratex 1990
ZA [ ] Aulichova Michaela CZE Náchod 2006
MB [454] Axman Pavel CZE Hello Kitty Team 1975
ZB [512] Baczmańska Anna POL Opal Kudowa 1977
ZB [23] Bajzová Renata CZE Česká Skalice 1975
MC [478] Baláš Martin CZE Dolní Radechová 1973
MA [25] Balcar Jan CZE PS Náchod-Kamenec 1990
MB [26] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
MB [388] balcar Lukáš CZE Nováč reprezent 1982
MA [520] Balcar Ondřej CZE Vrchoviny 1984
MB [24] Balcar Tomáš CZE Praha 1981
ZA [27] Balcarová Michaela CZE Praha 1984
MA [375] bareš luboš CZE Wikov 1989
MA [28] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
MB [377] bárta Jan CZE Wikov 1981
ZB [29] Bartlová Petra CZE Velké Poříčí 1976
MB [30] Bartoň Petr CZE Sokol 1982
ZA [31] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
ZA [59] Baškovská Kateřina CZE Holky z Vršovky 1994
ZB [58] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
ME [401] Bednář Miloš CZE Vegetarian Club 1952
MD [61] Beneš František CZE TJ Sokol Lhota Č. Kostelec 1958
MB [507] Beneš Jiří CZE Maratonclub Odolov 1980
MC [528] Beneš Jiří CZE Náchod 1968
MB [60] Beneš Petr CZE HOCK horolezecký oddíl 1983
ZA [453] Beránková Martina CZE Hello Kitty Team 1987
ZC [62] Beranová Lenka CZE Velké Poříčí 1969
MC [63] Berka Luděk CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 1972
MA [383] Bernard Adam CZE Bezděkov nad Metují 2000
MD [64] Bílý Zdeněk CZE Hvězda Pardubice 1959
MC [65] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
MA [66] Blaha Libor CZE Team Bedihošť 1985
MC [579] Blažek Martin CZE ACS Rýchory 1971
MA [67] Boháč Ladislav CZE Velké Pořičí 1992
ZC [68] Brabencová Irena CZE Liberec 1970
MC [69] Brabenec Pavel CZE Liberec 1966
ZA [491] Breitrová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2002
MC [71] Brož Jan CZE Náměrka 1968
ZA [72] Brožová Nikol CZE Česká Skalice 2002
ZB [355] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
ZA [73] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
ZB [32] Březinová Alena CZE Run4run 1979
MC [441] bubák David CZE Červený Kostelec 1973
MB [74] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
ZB [75] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
MC [76] Bučák Zdeněk CZE Rtyně v Podkrkonoší 1969
MB [484] Burdych Tomáš CZE Easygorun 1982
ZD [77] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
ZA [78] Cejnarová Eliška CZE Velká Jesenice 1999
MB [ ] Celar Marek CZE Run4fun Hradec Králové 1982
ZA [597] Celbová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
MF [79] Culka Václav CZE Nové Město nad Metují 1935
MB [ ] Czajka Grzegorz POL Nowa Ruda 1979
MC [243] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
MB [471] Čapek Jan CZE Astratex 1982
MA [33] Čech Daniel CZE Náchod 1993
MA [80] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
ZA [81] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
MA [82] Čepelka Michal CZE Vršovka Firesport 1999
MB [83] Čermák Pavel CZE Náchod 1979
ZC [84] Černá Jitka CZE Nové Město nad Metují 1964
MA [464] černý jakub CZE SK Nové Město nad Metují 2003
MC [490] Čihák Ladislav CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1968
MC [420] Čížek Dušan CZE BAK SEAL 6 Team 1971
ZA [85] Čudová Sabina CZE Náchod 1991
MB [400] Divíšek David CZE INS Atelier Náchod 1977
ZB [86] Divišková Pavlína CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1974
MB [88] Dlouhý Petr CZE TJ Nové Město na Moravě 1976
MA [385] doležal Filip CZE Nováč reprezent 1997
MD [568] Doležal Luboš CZE CYKLOTONY 1954
MB [89] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
MA [91] Dostál Jan CZE VELLA TEAM NÁCHOD 1986
MF [90] Dostál Václav CZE Černožice 1942
ZC [92] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
ZA [570] Dostálová Vendula CZE Černožice 2010
MB [538] Douša Václav CZE Jenstejn 1979
MC [93] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MB [364] Dubský Petr CZE Wikov 1977
MB [94] Dufek Jiří CZE B4K - Červený Kostelec 1978
MA [529] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
MC [508] Duchacz Slawomir POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 1972
ZA [ ] Dušánková Blanka CZE Náchod 1991
MB [473] Dušek Michal CZE Červený Kostelec 1978
MA [365] Duška Jakub CZE Wikow 1989
ZA [95] Dušková Adéla CZE Červený Kostelec 1991
MA [526] Dvořák Jan CZE Zábrodí 1985
MD [96] Eliáš Petr CZE Hvězda SKP Pardubice 1960
MC [97] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
MC [98] Fajfr František CZE Vencl servis Žamberk 1972
MC [603] Falta Michal CZE LEVEL 1968
MB [99] Faraday Martin CZE Praha 1983
MC [100] Felkl Tomáš CZE Náchod 1973
MB [101] Fidler Martin CZE Elektro Viola s.r.o 1981
ZB [102] Filipcová Iveta CZE Nové Město nad Metují 1974
MB [34] Fišer David CZE Čajovna Bílý Drak 1976
ZC [103] Flašarová Lenka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1972
MB [104] Florian Tomáš CZE Integraf running team 1979
MA [378] forman Ondřej CZE Wikov 1985
MB [368] Friede Jan CZE Wikov 1977
MC [105] Gajdoš Dušan CZE Červený Kostelec 1973
MD [106] Gdula Petr CZE Hvězda Pardubice z.s. 1961
MD [107] Gloser Jiri CZE Glor Police nad Metuji 1956
ZC [108] Gloserová Alena CZE Police nad Metují 1969
ME [109] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
MC [110] Grosman Daniel CZE BC Nová Trojka 1971
MB [369] Gult Martin CZE Wikov Hronov 1975
MA [374] Gult Michal CZE Wikov 1985
MB [112] Habr Jan CZE Praha 3 1975
MB [115] Habr Jan CZE Jesenice 1978
MC [111] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MA [113] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
MC [114] Habr Petr CZE Žernov pro radost 1965
MA [373] Hájek Lukáš CZE Wikov 1991
MB [586] Hák Michal CZE Sokol Studenec 1975
MB [589] Hak Tomáš CZE Vítězná - Huntířov 1978
MA [116] Hakalisto Simo FIN - 1987
MA [117] Hanousek Jakub CZE Police nad metují 1991
ZB [621] Hanušová Kamila CZE Lhota pod Hořičkami 1983
ZB [118] Hanušová Lada CZE Náchod 1981
ZA [119] Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
ZC [120] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
MB [449] Harazin Jan CZE Amálka 1975
ZC [121] Havlíčková Šárka CZE Hradec Králové 1970
MA [467] hejčl petr CZE sk nové město nad metují 2003
MA [403] Hejduk Jan CZE Náchod 1998
MB [547] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
ZA [122] Hejzlarová Nikola CZE Nachod 2006
MB [123] Heller Tomáš CZE Hradec Králové 1981
ZD [124] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
MC [125] Herel Luboš CZE Lesk Kolín 1971
ZA [126] Hermanová Karolína CZE Hermani 1996
ZB [127] Herzogová Irena CZE Náchod 1977
MD [468] Hitschfel Jaroslav CZE 0 1954
ZA [128] Hladíková Lucie CZE SDH Nahořany 1990
ZA [502] Hladíková Marie CZE Náchod 1990
MA [129] Hlavatý Jiří CZE Vřesník 1994
MA [470] Hoffman David CZE hoffíci 2002
MC [469] Hoffman Pavel CZE hoffíci 1967
MB [130] Hofman Jan CZE Střihov 1982
MA [503] Hofman Josef CZE Pivní Fond (nealko) 2003
MA [427] Hofman Kamil CZE Náchod 1996
MC [505] Hofman Radoš CZE Pivní Fond 1971
ZB [504] Hofmanová Daniela CZE Pivní Fond 1975
MB [131] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
ZB [132] Holečková Žaneta CZE Červený Kostelec 1976
MA [530] Holub David CZE MSK 1997
MC [604] Holubec Luboš CZE TT Trutnov 1968
MB [133] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 1975
ZB [35] Horáková Martina CZE TJ Sokol Náchod 1978
MA [134] Horník Ondřej CZE Lipí 1987
ZA [135] Horníková Michaela CZE Lipí 1989
ZA [136] Horníková Simona CZE Lipí 1989
MA [492] Hornych Petr CZE Choré krávy 1987
MB [137] Hort David CZE Berger team 1975
ZB [138] Hortová Michaela CZE Berger team 1975
ZD [139] Hovorková Milina CZE TJ Petřiny Praha 1944
MA [606] Hradecký Jaromír CZE Skuteč 1985
ZA [140] Hrubá Eliška CZE Velké Poříčí 1991
MA [141] Hrůša Vojtěch CZE TJ Sokol HK 1999
MB [450] Hubka Lukáš CZE DOLDYSPORT.CZ 1981
MA [557] Hübl Radek CZE RunSport/Salomon Team 1988
ZA [142] Hurdálková Barbora CZE Hronov 1992
ZA [143] Hynková Renata CZE Hynkovka 1985
MB [144] Chalupský Ivo CZE IGW 1981
MA [602] Chour Ondřej CZE AC Česká Lípa 1987
MA [404] Jahelka Adam CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 2003
MA [405] Jahelka Kryštof CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 2005
MC [145] Jakoubek Roman CZE Trutnov 1967
ZC [146] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
MB [147] Jalovičár Martin CZE Svinišťany 1980
MC [148] Jančík Bořek CZE Svartes Hořice 1964
ZA [149] Jančíková Romana CZE Hořice 1997
MA [429] Janek Ralf CZE Náchod 1993
ZA [430] Janková Ester CZE Náchod 1993
MA [574] Janouch David CZE SK NMMET 2000
MA [151] Jašíček Radek CZE Vysoká Srbská 1990
ZA [152] Jašíčková Hedvika CZE HR Team 1992
ZA [153] Jašíčková Hedvika CZE Hronov 1992
MC [549] Ječmínek Miroslav CZE Hronov 1965
MA [391] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
MC [544] Jelen Petr CZE Hronov 1967
MF [154] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
MA [155] Ježek Daniel CZE Náchod 2001
MD [36] Jílek Pavel CZE Mazáci 1956
ZD [482] Jiráková Jana CZE Sokol Starkoč 1954
ME [510] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
MA [525] Jiráský Jakub CZE Náchod 1990
ZB [514] Jirmanová Petra CZE Praha 1979
MB [156] Johan Marek CZE Trutnov - Městská policie 1978
MC [559] Jon Jirka CZE SK Nové Město nad Metují 1968
MA [560] Jon Vojtěch CZE Bike Stars Vrchlabí 1999
ZB [563] Judová Petra CZE běhna z Trauče 1975
MB [583] junek aleš CZE hořice 1974
MC [390] Jurák Pavel CZE Velké Poříčí 1965
MA [37] Jurišta Pavel CZE PD-games 1988
ZA [38] Jurištová Eva CZE ZKO Hronov 1986
MD [462] Kábrt Zdeněk CZE Rtyně v Podkrkonoší 1961
ZC [157] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
MC [158] Kácovský Jiří CZE BAK SEAL 6 Team 1967
ZC [159] Kahánková Jitka CZE Raketové kecky 1966
MB [406] Kalandra Jan CZE Náchod 1981
MA [160] Kalina Pavel CZE Třemošnice 1986
MA [483] Kalužný Dominik CZE Náchod 2003
MB [161] Kalvoda Jan CZE Praha 1 1977
MA [162] Kantor Mikuláš CZE BC Nová Trojka 2006
MD [398] Kapucián Vladimír CZE TJ Sokol Starkoč 1963
ME [164] Karas Josef CZE Ostrava 1951
MA [165] Karlík Jáchym CZE Vysoká Srbská 2005
MC [166] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
ZA [457] Katsiaryna Prashuk POL Achiles Leszno 1991
MA [167] Kaválek Pavel CZE Žďárky 1989
ZB [168] Kavalkova Lucie CZE Kostelec nad Orlici 1979
ZB [496] Kavanová Klára CZE Wimex 1978
MA [456] Kejdana Martin CZE Hello Kitty Team 1986
ZB [169] Kirschova Eva CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 1978
MC [170] Klauz Jiří CZE Bakov nad Jizerou 1972
ZB [171] Kleinová Ivana CZE SDH Velké Poříčí 1981
ME [506] Kobližka Jaroslav CZE Kaden Náchod Holding 1950
MA [476] Koděra Lukáš CZE Praha 1994
ZA [573] Kochová Anna CZE AC TJ Jičín 2001
ZB [172] Koláčková Zorka CZE Náchod 1976
MC [443] Kolář Petr CZE Trutnov 1973
MB [173] Kolisko Vladimír CZE Červený Kostelec 1980
ZB [561] Kopčilová Markéta CZE run4fun 1975
MB [174] Kopecký Jiří CZE GoMango Hradec Králové 1974
MA [461] Kosař Roman CZE Náchod 1999
MA [175] Koska Tadeáš CZE Koska Family Team 2002
ZA [176] Kosková Benicie CZE Koska Family Team 1992
ZD [177] Kosková Eliška CZE Koska Family Team 1959
MC [178] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
ZB [534] Kostyšynová Eva CZE run4run 1977
MA [407] Košťál Jakub CZE www.jakubkostal.cz 1984
MB [180] Košťál Jan CZE Hořice 1981
MA [179] Košťál Václav CZE Hořice 1994
ZD [182] Košťálová Ivanka CZE Hořice 1956
ZB [181] Košťálová Olga CZE Hořice 1977
MC [39] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MA [436] Kováčik Martin CZE Náchod 1997
MA [459] král Aleš CZE Pinguin 1996
MC [552] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
MD [150] Králíček Aleš CZE Hasiči Kramolna NTC 1960
ZA [41] Králíčková Lenka CZE Hasiči Kramolna NTC 1989
MB [183] Králík Petr CZE Silniční práce Kočnar 1977
ZA [550] Kramlová Lucie CZE Náchod 1999
ZC [184] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
MF [555] krátký František CZE králíky 1943
MA [185] Krátký Karel CZE Decathlon Plzeň 1989
MB [479] Krejčiřík Roman CZE TJ Gábinka 1974
MD [186] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
MC [361] Krtička Michal CZE Wikov 1973
MB [187] Krtička Tomáš CZE Hronov 1982
MA [1] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
MD [511] Krzysztof Roman POL Opal Kudowa 1959
MA [542] Křivda Martin CZE K.O.B. Choceň 1995
MA [4] Křivda Tomáš CZE SK Nové Město nad Metují 1999
ZC [408] Křivdová Lenka CZE Sportovní klub hasičů KHK 1972
MD [188] Křováček Jaromír CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 1960
MA [465] kubeček Aleš CZE SK Nové Město nad Metují 2002
MA [190] Kubeček Antonín CZE ProBro 1996
MA [189] Kubeček Petr CZE ProBro 1993
MB [191] kubeček štěpán CZE SOS Mamuti z Lipovky 1976
ZB [192] Kubečková Terezie CZE SOS Mamuti z Lipovky 1976
ZB [193] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
MC [194] Kubín Martin CZE tRUtNov 1970
ZA [463] Kubová Kristýna CZE Hronov 1989
MB [5] Kubričan Pavel CZE SAUCONY 1983
MB [196] Kučera Daniel CZE Jihlava 1982
MB [409] Kučera Ladislav CZE Iscarex Česká Třebová 1976
MC [458] Kulda Jan CZE TJ Sokol Olešnice 1973
MA [587] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
MC [424] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
ME [197] Kuřík Jiří CZE Orel Studenec 1950
MA [198] Kvirenc Radim CZE Geodit Real - Nové Město nad Metují 1993
MA [509] Labík David CZE Hvězda Pardubice 2002
MA [42] Langenberger Adam CZE Children Of Olymp 1985
MB [578] Langenberger Lukáš CZE Children Of Olymp 1983
ZA [577] Langenbergerová Veronika CZE Children Of Olymp 1987
MB [199] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
ME [200] Lelek Vít CZE Čolek Team Červený Kostelec 1950
MC [376] Lembej Michal CZE Wikov 1973
MA [402] Lemfeld Petr CZE Dítětým 2000
ZA [474] Lemfeldová Petra CZE náchod 2002
MA [201] Leplt Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1985
MD [202] Leplt Jiří CZE Pivovar Miletín 1961
MB [203] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MA [384] Lhotský David CZE Nováč reprezent 1997
MF [9] Libra Jiří CZE LBC Nové Město nad Metují 1937
MA [566] Lichter Martin CZE Nové Město nad Metují 1986
MD [204] Lichter Michal CZE Nové Město nad Metují 1961
MA [205] Linhart Erik CZE Náchod 2003
MA [486] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MB [206] Linhart Miloš CZE Praha 8 1980
MC [394] Litoš Jiří CZE SDH Pavlišov 1969
MA [543] lochman Petr CZE KOmbajn Dražec 1990
ME [207] Louženský Jan CZE Moravany 1953
MA [208] Macura Lukáš CZE #COWDOG CREW 1985
MA [556] Magnusek Martin CZE SK Smrčina 1987
MD [554] magnusek milan CZE SK Smrčina 1961
MA [536] Mach David CZE Velké Poříčí 549 32 1994
MB [209] Mach Marek CZE Nový Hrádek 1975
MB [518] Machačka Pavel CZE Hradecké střely 1977
MA [519] Machačka Šimon CZE Hradec Králové 2009
ZA [210] Machová Alžběta CZE Náchod 1992
ZB [211] Machová Jana CZE Nový Hrádek 1976
ZC [212] Malá Dagmar CZE Náchod 1973
MB [213] Malina Miroslav CZE Račetice 1978
ZD [214] Mališová Karla CZE Praha 1960
MB [539] Malý Jaroslav CZE Praha 1975
ZB [356] Maly Marketa CZE Cukrářky 1979
MC [300] Maravaud Yannick CZE Libniatov 1971
MC [428] Mareš Stanislav CZE Náchod 1973
MC [425] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
ZC [215] Marková Lucie CZE Třebihošť 1966
MB [216] Martinec Jan CZE Náchod 1983
MA [595] Martínek Tomáš CZE GoodLuckGymHK 1991
MB [217] Mašek Petr CZE První odzadu 1981
MB [499] Matuška Martin CZE run4run 1980
MC [218] Matuška Václav CZE Velká Jesenice 1969
ZC [219] Matušková Jana CZE Velká Jesenice 1969
MA [517] May Petr CZE Bezděkov nad Metují 1985
MC [359] Mazač Jaroslav CZE Wikov 1968
MB [43] Mazáč Josef CZE Mazáci 1975
MC [220] McClurkin David CZE Hozený tyčky 1964
MB [221] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
MD [222] Menšík Jan CZE Jablonec nad Nisou 1956
MB [567] mertlík jakub CZE občerstvení na špalkách 1981
MD [223] Mertlík Jiří CZE Rtyně v Podkrkonoší 1961
ZC [10] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
MA [2] Míč Robert CZE VSK Univerzita Brno/Mizuno 1992
MA [576] Michal Petr CZE Nové Město nad Metují 1991
MA [224] Michl Martin CZE YOLO BAND 1993
MA [225] Michl Miroslav CZE YOLO BAND 1991
MC [480] Mikuška Pavel CZE Slavoj Babí 1964
MC [572] Míl Jiří CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1966
MA [227] Míl Ondřej CZE LFHK 1992
MC [226] Míl Tomáš CZE HELLA stínící technika 1971
MD [228] MILATA PAVEL CZE LOKO TRUTNOV 1961
MC [44] MILFAIT PETR CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 1971
MA [230] Miskay Michal SVK Spartan Celakovice 1984
ZB [229] Miskay Veronika CZE Spartan Celakovice 1982
MB [231] Míšek David CZE TJ Sokol Hradec Králové 1978
MB [553] Mocek Tomáš CZE AC Pardubice 1979
ZB [232] Moravcová Dana CZE run4run 1974
ZA [233] Moudrá Edita CZE Praha 1986
MA [234] Mrázek Josef CZE SK Nové Město nad Metují 2000
MB [235] Mucha Vladimír CZE Jadernička 1982
MA [593] Müller Martin CZE Náchod 1993
MA [594] Müller michal CZE náchod 1988
ZB [45] Myslivcova Denisa CZE Oblici 1977
ZA [418] Nahorna Kristyna CZE SK Plhov Náchod 2003
MA [236] Navrátil Štěpán CZE SKI Police nad Metují 2006
MD [495] Nečas Josef CZE Maratonstav Úpice 1958
ZB [585] Němcová Anna CZE Lysečinteam 1978
MC [584] němec ondřej CZE HO Bivak Ostrava 1973
ZA [237] Netíková Lenka CZE Nové Město nad Metují 1992
MB [533] Novák Daniel CZE Machov 1974
MA [238] Novák Martin CZE Česká Skalice 1994
ZC [239] Nováková Renata CZE Česká Skalice 1973
MA [240] Novotný Jan CZE AK Lomnice nad Popelkou 1986
ZA [596] Nyklíčková Veronika CZE BKL MAchov 2005
MA [46] Nývlt Matěj CZE Hasiči Kramolna NTC 1986
ZA [ ] Nývltová Sabina CZE Náchod 2002
MA [241] Oklepek Martin CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 1988
MB [242] Ondráček Martin CZE Havířov 1976
MC [3] Orálek Daniel CZE behejbrno.com 1970
MC [244] Pabl Martin CZE Kostelec nad Orlici 1971
MB [245] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 1980
ZA [423] Paprskárová Adéla CZE SDH Vršovka 1994
ZA [455] Pavlištová Judita CZE Hello Kitty Team 1987
MC [246] Peluňka Jan CZE Praha 10 1973
MA [590] Peš Michal CZE Náchod 1991
MC [247] Pešek Martin CZE Náchod 1967
MB [399] Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
MA [419] Petr Michal CZE INS Atelier Náchod 2004
MA [47] Petr Radek CZE Králíky 1985
ZC [607] Petr Ernestová Zuzana CZE SK Dolar Hajnice 1972
ZC [569] petrů blanka CZE rychna nad nisou 1972
MA [248] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
MA [532] Pinkava Michal CZE Ž3 Sport 1988
MA [379] Pinker Petr CZE Wikow 1985
MB [249] Pištora Martin CZE Nové Město nad Metují 1977
MA [250] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
MB [251] Podroužek Dušan CZE AC Slovan Liberec 1974
ZD [516] Podstavcová Jitka CZE Hronov 1962
MB [501] Pokorák Michal CZE Digital Media Publishing 1983
MC [437] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC [498] Polej Jiří CZE Hronov 1971
ZB [252] Polická Kateřina CZE Nové Město nad Metují 1980
MB [48] Pondělíček Radko CZE SK Hořovice 1982
ZA [475] Požárová Aneta CZE Praha 1997
MD [497] Prachař Vladimír CZE Wimex 1961
ZC [410] Práchenská Radka CZE Hradec Králové 1971
MB [253] Pražák Petr CZE Malé Poříčí 1974
MC [254] Pražák Radovan CZE Rtyně v Podkrkonoší 1967
MB [445] Prislinger Jan CZE Náchod 1982
ZB [255] Procházková Jana CZE Velké Poříčí 1975
MC [257] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
MA [256] Prokop Matěj CZE Clovek Levyt 1986
MC [422] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
MD [411] Prokop Ondřej CZE ČAU 1962
MC [431] Prokop Ondřej CZE Náchod 1969
ZB [537] Prouzová Šárka CZE Jenštejn 1979
ZA [258] Přibylová Petra CZE Hoky z Vršovky 1986
MA [421] Pšenička Otakar CZE SK Zlíč 1992
MA [259] Ptáček David CZE Lipí 1988
MA [487] Ptáček Štěpán CZE Hvězda Pardubice 2008
ZB [546] Půlpánová Petra CZE Náchod 1976
ZB [260] Rasslová Pavla CZE Praha 1979
MC [261] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
MA [262] Remeš Štěpán CZE Teplice nad Metují 1998
MA [581] remeta tomáš CZE náchod 1987
MB [263] Renský Michal CZE Run4run 1979
ZA [264] Repáňová Lucie CZE maminka 1999
MD [357] Richter Vojtěch CZE Wikow 1961
ZC [265] Roflíková Marcela CZE Bezstarostný běhodálové 1971
MB [266] Rohulán Vojtěch CZE TJ Slavoj Holešovice 1981
MB [367] Roško Vilém CZE Wikov 1981
MD [267] Roubíček Milan CZE ACES team K.Vary 1955
MA [268] Rücker Jakub CZE Bonbon Machov 1988
MB [269] Rücker Lukáš CZE Bonbon Machov 1978
MA [389] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
ZC [270] Rudolfová Jana CZE Draci Trutnov 1971
MA [271] Rummel Slávek CZE Tuscarora 03 1989
MA [272] Rummel Tomáš CZE Tuscarora 03 1989
MC [273] Rus Richard CZE Apache Loko Trutnov 1967
MA [274] Rut Martin CZE Z3 Sport 2003
ZA [275] Rutová Hana CZE Z3 Sport 1997
MA [276] Růžička Tomáš CZE Hradec Králové 1985
MB [277] rýdlo jaroslav CZE tři dva 1 1977
ZB [278] Rýdlová Denisa CZE Vella team Náchod 1982
MF [279] Řezáč Ivo CZE AK Chemopetrol Litvínov 1941
ZD [500] Říhová Zdeňka CZE Náchod 1959
ZB [280] Sadílková Zuzana CZE BC Nová Trojka 1975
ZB [281] sádlová radana CZE Rtyně v podkrkonoší 1975
MA [282] Saidl Filip CZE SKI Police nad Metují 2006
MB [283] Salač Václav CZE CAV Benátky nad Jizerou 1974
ZA [460] Sandtnerová Michaela CZE Pinguin 1996
MA [284] Sedláček Jan CZE SK Plhov Náchod 2004
ZB [562] Sedláčková Ilona CZE RUN4FUN 1977
ZA [466] Sedláčková Zuzana CZE SK Nové Město nad Metují 2003
ZB [360] Seidlová Lucie CZE Wikov 1981
MC [50] Seifert Jaroslav CZE Kingovi-Pinguin 1970
ZA [588] Seifrtová Martina CZE MM 1984
ZA [417] Shejbalová Eliška CZE SK Plhov Náchod 2001
ZA [426] Shejbalová Veronika CZE SK Plhov Náchod 2003
MA [285] Schrötter Michal CZE Náchod 1993
MA [286] Sichrovský Benjamin CZE Náchod 2000
MB [531] Silvan Tomáš CZE Ž3 Sport 1983
MC [488] Simon Leoš CZE Náchod 1970
MB [551] Simon Martin CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 1980
ZA [489] Simonová Valérie CZE Náchod 2004
MC [287] Skalský Miloš CZE AC Náchod 1967
MD [442] Skulina Ladislav CZE Sokol Mezilesí 1956
MB [381] Sláma Jan CZE Wikow 1983
ZA [288] Slavíková Kamila CZE Náchod 1984
MB [289] Smola Josef CZE Náchod 1980
MC [51] Smrček Pavel CZE Oblici 1973
MB [412] Sodomka Pavel CZE inSTAVex 1975
ZA [413] Sodomková Bára CZE SK Plhov Náchod 2005
ZA [290] Sodomková Bára CZE SK Plhov Náchod 2005
MA [52] Soldán Michal CZE Hasiči Kramolna NTC 1989
MC [291] Soukup Milan CZE TJ Znojmo 1964
MA [582] soukup zdeněk CZE Holovousy 1989
MA [432] Soulek Matěj CZE Velké Poříčí 1999
MA [447] Staněk Antonín CZE Nové Město nad Metují - Spy 2002
ZA [292] Stehlíková Kateřina CZE Náchod 1995
ZA [435] Stehlíková Tereza CZE Náchod 1997
ZB [293] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
MB [ ] Straňák Tomáš CZE AC Gomango Högner 1982
ZA [11] Stránská Adéla CZE Inov-8 team 1991
MD [295] Stránský Aleš CZE ISCAREX Česká Třebová 1960
ZA [296] Stráská Adéla CZE Eleven Run Team 1984
ZA [297] Strážnická Martina CZE Rozstání 15, Světlá pod Ještědem 1991
MC [440] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
MC [87] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
MC [439] Strnad Tomáš CZE Pivní Fond 1972
ZA [298] Středová Kamila CZE Velké Poříčí 1992
MC [299] Studnička Jaroslav CZE Skialp klub Krákorka 1970
MB [372] Stuchlík Michal CZE Wikov 1974
ZD [481] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
MB [301] Suchý Jaroslav CZE Krabčice 1981
ZA [302] Svitáková Edita CZE Lipí 1992
MB [494] Svoboda Jiří CZE Náchod 1981
MD [303] Šebela Jiří CZE Blansko 1958
MC [53] Šedivý Luděk CZE WEIDMULLER - KLIPPON TEAM 1973
MA [ ] Šefc Daniel CZE Newto(w)n Force 1999
ZC [304] Šefcová Eva CZE KOSTKA Racing 1964
MA [358] ševců petr CZE Wikov 1989
ZB [305] Šichová Marcela CZE Hradec Králové 1980
MB [580] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [565] Šimák Jan CZE Hradec králové 1983
ZB [564] Šimáková Klára CZE Hradec Králové 1983
ZC [306] Šimková Daniela CZE BAK SEAL 6 Team 1972
ZA [541] Šimková Kamila CZE SDH Bohdašín 2000
MC [523] Šimon Petr CZE Provodov 1968
MB [522] Škoda Martin CZE Provodov 1975
MA [307] Škoda Michal CZE Náchod 1993
MA [308] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
MD [309] Šolc Vítězslav CZE BKL Machov 1957
MC [438] Šolín David CZE Pivní Fond 1973
MB [310] Špaček Miloslav CZE Náchod 1978
MC [311] Špetla Jiří CZE HC Náchod 1970
MA [363] Šrámek Lukáš CZE Wikov 1990
ZA [312] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
ZA [313] Šromová Jana CZE SDH Velké Poříčí 1985
MD [477] Štefek Jan CZE Náchod 1962
MB [414] Štefl David CZE AC Gomango Högner 1980
MB [362] Štencl Josef CZE Wikov 1974
MB [605] štencl Radek CZE pronajme.cz 1977
MA [395] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
MC [314] Štrof Michal CZE Tenis Úpice 1973
ZA [434] Šulcová Markéta CZE TJ Sokol Žernov 2001
MB [366] Šupich Martin CZE Wikov 1977
ZA [591] švecová Helena CZE Praha 1991
ZB [315] Tojnarová Jolana CZE Náchod 1982
MB [316] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
MA [317] Tomášek Jakub CZE Iron Bros 1994
ZB [318] Tomášová Lenka CZE AC Gomango Högner 1981
MD [571] Troníček Jiří CZE Praha 3 1958
MC [444] tuček luděk CZE Bohemians 1905 1972
ME [319] Tučný Jan CZE MK Pardubice 1947
ZA [320] Tunklová Petra CZE Česká Skalice 1991
MB [321] Turek Marcel CZE Musher Club Český ráj 1982
MA [386] Tvrdík Matyáš CZE Nováč reprezent 1998
MC [387] Tvrdík Michal CZE Nováč reprezent 1970
MA [515] Tylš Marek CZE Babí 1988
ZB [592] Tyrychtrová Tereza CZE Batňovice 1981
MB [54] Ulich Ivo CZE M and T KLIKY TEAM 1974
MB [513] Umlauf Michal CZE Svaz Českách Bohémů 1980
ZA [322] Umlaufová Ema CZE Náchod 1997
MC [446] Urban Michal CZE Pronax group s.r.o. 1964
MD [415] Vacarda Vladimír CZE ELEVEN RUN TEAM 1959
ZD [396] Vacková Hana CZE TJ Sokol Starkoč 1956
MA [380] václavík Jakub CZE Wikov 1990
ZB [323] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
ZC [324] Valentová Dagmar CZE chodynka 1967
MB [325] Valeš Martin CZE Velká Jesenice 1974
ZB [452] Valtová Alžběta CZE Hello Kitty Team 1982
MA [326] Váňa Martin CZE Záholice SK 1984
ZA [327] Vanclová Anna CZE SPACE 2002
MA [371] vaněček Michal CZE Wikov 1986
MC [328] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
ZB [382] Vaňkátová Petra CZE Wikov 1982
MA [329] Vašátko Ondřej CZE Náchod 1996
MC [330] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MA [331] Vávra Ivan CZE Náchod 1989
MC [332] Vencl Václav CZE SPACE 1973
ZA [333] Venclová Anna CZE SPACE 2001
MA [334] Věříš Michal CZE Krakovany 1986
MB [598] Veselý Petr CZE OlfinCar Trutnov 1982
MA [335] Vetchý Jan CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 1985
ZA [558] vévodová martina CZE AK Perná 1989
MA [521] Vinter Tomáš CZE Hronov 2000
MB [55] Vit Miroslav CZE Praha 8 1977
MA [336] Vítek Martin CZE Ž3 Sport 1992
MC [575] Vítek Miroslav CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1972
ZC [416] Vítková Irena CZE Ž3SPORT 1969
ZB [56] Vítková Klára CZE Run4run 1982
ZA [337] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
ZB [12] Vítová Eva CZE SK Nové Město nad Metují 1975
ZB [540] Vítová Markéta CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 1982
MA [548] Vlach Petr CZE Cowdog team 1986
ZD [338] Vlachová Hana CZE Rtyně v Podkrkonoší 1962
MB [339] Vlášek Josef CZE Kamenec 1977
MA [341] Voborník Aleš CZE Náchod 1991
MB [493] Voborník Jan CZE Choré krávy 1979
MB [340] Voborník Vlastimil CZE Hradec Králové 1982
ZB [70] Voborníková Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
MA [342] Vojtas Filip CZE Náchod 2000
ZA [343] Vojtasová Denisa CZE Náchod 2000
MC [535] Voleský Miloš CZE Náchod,Běloves 1972
ZB [485] Vránová Alena CZE Easygorun 1980
MB [344] Vybíral Jiří CZE Praha 1981
MA [524] Výborný Václav CZE Náchod 1990
MB [345] Vymlátil Zdeněk CZE Moravská Třebová 1982
ZD [346] Vymlátilová Marie CZE Kunčina 1961
MC [545] Waldecker Dušan CZE Hronov 1972
MA [600] Werner Martin CZE Werrny.cz 1993
MC [370] Werner Oldřich CZE Wikov 1964
ZA [ ] Zárubová Magdaléna CZE Náchod 1989
MA [347] Závojko Martin CZE Náchod 1987
ZA [348] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
MA [599] Zelenka Jan CZE Avenier Financial Group Trutnov 1984
ZB [433] Zelenková Jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
MC [397] Zelman Milan CZE TJ Sokol Starkoč 1970
MA [448] zetek Jan CZE Náchod 2002
MA [527] Zetek Tomáš CZE Náchod 2000
MA [349] Zima Matěj CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1998
MC [392] zitko Erich CZE zkopecdokopec 1970
MA [393] Zítko Jakub CZE náchod 1995
ZA [451] Zítková Radka CZE Run4run 1988
MB [350] Zoubek Michal CZE Praha 3 1976
ZA [352] Zoubková Adéla CZE Moravská Třebová 1991
ZB [351] Zoubková Erika CZE Praha 3 1976
MB [57] Žabčík Marek CZE Pardubice 1980
MB [601] Žabokrtský Milan CZE Chloumek 1974
MA [354] Žák Jan CZE Ž3 sport 1988
MA [353] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991