Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

MTB 40 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km
1 1 / Muži [129] Tomáš Vrbacký 1991 CZE 54:58 00:00 26:35
2 2 / Muži [38] Tomáš Starý 1972 CZE Tišnov 55:43 00:45 24:52
3 3 / Muži [102] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 58:42 03:44 26:36
4 4 / Muži [125] David Skala 1973 CZE Brno 01:01:50 06:52 30:13
5 5 / Muži [123] Martin Mitáš 1974 CZE Brno 01:02:45 07:47 30:20
6 6 / Muži [95] Pavel Šperka 1965 CZE 01:14:44 19:46 36:23
7 7 / Muži [96] Jakub Kadaník 1990 CZE 01:15:02 20:04 36:48
8 8 / Muži [113] Marian Hrkel 1981 CZE 01:16:22 21:24 36:10
9 9 / Muži [105] Vladimír Bulinský 1998 CZE Brno 01:16:57 21:59 37:46
10 10 / Muži [114] Libor Hruška 1966 CZE Brno 01:20:20 25:22 38:29

MTB 20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

Duatlon (20 10)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [627] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42 00:00
2 2 / Muži [555] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26 05:43
3 3 / Muži [568] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27 05:45
4 1 / Ženy [629] Magdalena Staňková 1987 CZE 28:53 07:10
(5) 1 / Ženy [632] Lenka Novotná 1983 CZE 28:53 07:10
6 4 / Muži [556] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39 07:57
7 5 / Muži [553] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42 07:59
8 3 / Ženy [612] Šimová Aneta 1988 CZE Brno 30:02 08:19
9 4 / Ženy [613] Dana Pospíšilová 1960 CZE Prostějov 30:48 09:05
10 5 / Ženy [561] Dominika Lopasovska 1988 CZE Modra 32:13 10:30

Běh 10 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [537] Vít Kněžínek 1991 CZE Brno 42:11 00:00
2 2 / Muži [606] Jan Pospíšil 1994 CZE Prostějov 44:55 02:44
3 3 / Muži [603] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 45:51 03:39
4 4 / Muži [610] Lukáš Švestka 1982 CZE Prostějov 47:04 04:52
5 5 / Muži [624] Lukáš Sláma 1984 CZE 48:26 06:14
6 6 / Muži [635] Jiří Huťka 1991 CZE 50:13 08:01
7 7 / Muži [549] Jiří Vejrosta 1971 CZE Štěpánovice 52:04 09:52
8 1 / Ženy [608] Adriana Slaníková 1993 CZE Uherské Hradiště 52:32 10:20
9 8 / Muži [607] Milan Ředina 1971 CZE Prostějov 52:59 10:47
10 9 / Muži [620] Ivan Dyba 1964 CZE 53:10 10:58

Běh 5 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

Ivanovický kros půlmaraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [577] Zdeněk Dokulil 1980 CZE 01:27:07 00:00 42:37
2 2 / Muži [598] Stanislav Široký 1977 CZE Blansko 01:32:46 05:39 45:34
3 3 / Muži [575] Petr Boháček 1974 CZE Brno 01:34:41 07:33 45:35
4 4 / Muži [579] Jiří Hajdamach 1994 CZE Ráječko 01:35:05 07:58 46:11
5 5 / Muži [574] Jaroslav Bárta 1982 CZE Sobůlky 01:36:48 09:41 45:35
6 6 / Muži [593] Radek Sedlák 1963 CZE Brno 01:38:29 11:22 47:12
7 7 / Muži [638] Michael Lapčík 1988 CZE 01:39:10 12:03 49:20
8 8 / Muži [580] KAREL HALOUZKA 1973 CZE Tvarožná 01:39:41 12:34 49:23
9 9 / Muži [602] libor konečný 1971 CZE kuřim 01:42:55 15:48 49:35
10 10 / Muži [637] Pavel Kocman 1968 CZE 01:43:04 15:56 50:55