Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muzi : 86, zeny: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muzi : 31, zeny: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muzi : 21, zeny: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muzi : 32, zeny: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina MTB 40 km

start ~ 14:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km
1 1 / Muži [129] Tomáš Vrbacký 1991 CZE 54:58 00:00 26:35 (2)
2 2 / Muži [38] Tomáš Starý 1972 CZE Tišnov 55:43 00:45 24:52 (1)
3 3 / Muži [102] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 58:42 03:44 26:36 (3)
4 4 / Muži [125] David Skala 1973 CZE Brno 01:01:50 06:52 30:13 (4)
5 5 / Muži [123] Martin Mitáš 1974 CZE Brno 01:02:45 07:47 30:20 (5)
6 6 / Muži [95] Pavel Šperka 1965 CZE 01:14:44 19:46 36:23 (7)
7 7 / Muži [96] Jakub Kadaník 1990 CZE 01:15:02 20:04 36:48 (8)
8 8 / Muži [113] Marian Hrkel 1981 CZE 01:16:22 21:24 36:10 (6)
9 9 / Muži [105] Vladimír Bulinský 1998 CZE Brno 01:16:57 21:59 37:46 (9)
10 10 / Muži [114] Libor Hruška 1966 CZE Brno 01:20:20 25:22 38:29 (10)
11 11 / Muži [126] Zdeněk Strmiska 1971 CZE Brno 01:20:36 25:38 39:24 (12)
12 12 / Muži [94] Josef Bambuch 1976 CZE 01:21:45 26:47 38:31 (11)
13 13 / Muži [22] Lubomír Křivan 1969 CZE Brno 01:22:42 27:44 40:24 (13)
14 1 / Ženy [97] Šárka Hawerlandová 1990 CZE 01:22:45 27:47 40:25 (14)
15 14 / Muži [110] Jiří Freml 1983 CZE Brno - Bystrc 01:25:18 30:20 40:47 (15)
16 15 / Muži [107] Miroslav Černý 1979 CZE Vyškov 01:27:07 32:09 42:20 (16)
17 2 / Ženy [127] Radka Šindelářová 1984 CZE Brno 01:27:37 32:39 43:12 (18)
18 3 / Ženy [104] Andrea Bulinska 1974 CZE Brno 01:29:51 34:53 42:55 (17)
19 16 / Muži [93] Roman Němčák 1981 CZE 01:30:39 35:41 44:01 (20)
20 4 / Ženy [162] Martina Šmýdová 1984 CZE Cbase 01:30:57 35:59 43:59 (19)
21 5 / Ženy [108] Martina Doupovcová 1978 CZE 01:31:29 36:31 45:15 (22)
22 17 / Muži [118] Jakub Kalát 1986 CZE Letohrad 01:32:19 37:21 44:08 (21)
23 6 / Ženy [132] Jitka Zemánková 1970 CZE Brno 01:34:43 39:45 45:19 (23)
24 7 / Ženy [92] Silvie Loubalová 1979 CZE 01:37:47 42:49 47:14 (25)
25 18 / Muži [111] Grzegorz Gano 1980 CZE Katowice 01:37:48 42:50 45:22 (24)
26 1 / M49 [47] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:46:55 51:57 24:28 (1)
27 1 / M29 [147] Marcel Marek 1986 CZE BB Cyklosport SUP 01:48:06 53:08 25:35 (6)
28 1 / M39 [55] Olda Jeřábek 1980 CZE 01:48:14 53:16 25:27 (3)
29 2 / M29 [56] Pavel Váňa 1988 CZE 01:50:10 55:12 24:50 (2)
30 19 / Muži [115] Martin Hruška 1999 CZE Brno 01:50:40 55:42 51:43 (26)
31 2 / M39 [16] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 01:52:20 57:22 25:52 (7)
32 3 / M39 [160] Pavel Vančuřík 1982 CZE SPORTOVNIDUM.CZ 01:52:40 57:42 26:22 (12)
33 2 / M49 [155] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:52:58 58:00 26:22 (11)
34 3 / M29 [25] Lukáš Matulka 1992 CZE Cbase 01:53:11 58:13 26:01 (9)
35 4 / M39 [31] Igor Palásek 1975 CZE CBASE Brno 01:53:16 58:18 25:32 (5)
36 5 / M39 [9] Ruslan Fedak 1977 CZE Brno 01:54:22 59:24 26:52 (15)
37 4 / M29 [157] Zdeněk Šťastný 1987 CZE PELLS TEAM 01:54:46 59:48 26:14 (10)
38 6 / M39 [48] Libor Vojtek 1984 CZE PELLS TEAM 01:55:16 01:00:18 26:47 (13)
39 1 / M51 [53] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 01:56:18 01:01:20 25:31 (4)
40 3 / M49 [144] Pavel Kuča 1967 CZE Nilfisk Alto Pro Racing 01:57:58 01:03:00 27:35 (17)
41 4 / M49 [42] Michal Škaroupka 1969 CZE Brno 01:59:14 01:04:16 26:54 (16)
42 5 / M49 [139] Stanislav Hort 1971 CZE 01:59:19 01:04:21 28:17 (21)
43 6 / M49 [12] Jiří Frkal 1970 CZE Brno 02:00:45 01:05:47 27:48 (18)
44 1 / M18 [34] Šimon Potůček 1997 CZE Cbase 02:00:49 01:05:51 26:51 (14)
45 7 / M39 [140] Petr Hrabal 1975 CZE BRNO 02:01:30 01:06:32 28:05 (19)
46 7 / M49 [13] Tomáš Hawerland 1965 CZE Brno Řečkovice 02:04:29 01:09:31 28:31 (23)
47 8 / M49 [60] Radek Pegáč 1969 CZE HAPE Sport Brno 02:05:21 01:10:23 28:12 (20)
48 8 / M39 [8] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Brno 02:06:30 01:11:32 29:46 (27)
49 9 / M39 [54] Lukáš Ryba 1979 CZE 02:07:25 01:12:27 29:39 (26)
50 8 / Ženy [91] Andrea Krumlová 1966 CZE 02:07:50 01:12:52 56:24 (27)
51 10 / M39 [20] Radim Konečný 1982 CZE 02:08:30 01:13:32 28:32 (24)
52 2 / M18 [156] Martin Šťasta 1998 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 02:10:14 01:15:16 29:24 (25)
53 11 / M39 [3] Pavel Bortlík 1983 CZE Tišnov 02:11:32 01:16:34 30:11 (29)
54 2 / M51 [150] Václav Pantůček 1964 CZE Brno 02:12:08 01:17:10 30:40 (34)
55 9 / M49 [137] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 02:12:13 01:17:15 30:17 (32)
56 10 / M49 [143] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:13:16 01:18:18 30:57 (36)
57 12 / M39 [14] Martin Hovanec 1984 CZE 02:13:38 01:18:40 26:00 (8)
58 11 / M49 [6] Pavel Došek 1968 CZE Třebívlice 02:14:02 01:19:04 30:12 (31)
59 5 / M29 [30] Jakub Pacher 1986 CZE Brno 02:15:01 01:20:03 30:09 (28)
60 12 / M49 [7] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:16:28 01:21:30 32:26 (42)
61 3 / M51 [27] Josef Musil 1964 CZE 02:18:17 01:23:19 31:53 (38)
62 4 / M51 [17] Petr Klobouk 1964 CZE 0 02:19:16 01:24:18 30:52 (35)
63 13 / M49 [36] Rudolf Růžička 1974 CZE Brno 02:19:33 01:24:35 32:25 (41)
64 13 / M39 [158] Jiří Štencl 1984 CZE Brno 02:20:01 01:25:03 30:39 (33)
65 5 / M51 [39] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 02:20:49 01:25:51 32:57 (46)
66 14 / M39 [57] Michal Linhart 1978 CZE 02:21:16 01:26:18 32:57 (45)
67 6 / M29 [161] Ondřej Zela 1987 CZE GHOST-MOJEKOLO 02:21:37 01:26:39 33:03 (47)
68 14 / M49 [35] Marek Povolný 1967 CZE 02:22:05 01:27:07 32:47 (44)
69 15 / M39 [26] Zdenek Moucka 1984 CZE Zdarna 02:23:42 01:28:44 32:39 (43)
70 15 / M49 [15] david Jančík 1971 CZE Brno 02:24:31 01:29:33 32:18 (40)
71 6 / M51 [41] Milan Šindelář 1963 CZE Třebíč 02:24:33 01:29:35 33:21 (48)
72 16 / M49 [24] Michal Markvart 1971 CZE Brno 02:29:07 01:34:09 32:00 (39)
73 7 / M51 [62] Pavel Machač 1962 CZE 02:29:10 01:34:12 36:02 (53)
74 1 / Z39 [154] Jana Synková 1978 CZE Brno 02:32:17 01:37:19 34:27 (50)
75 16 / M39 [19] Jakub Kolařík 1982 CZE 02:32:50 01:37:52 35:43 (52)
76 7 / M29 [43] Peter Štrba 1985 CZE Brno 02:33:23 01:38:25 33:56 (49)
77 2 / Z39 [4] Lenka Černá 1981 CZE 02:33:35 01:38:37 36:39 (56)
78 8 / M29 [135] Ivos Coufal 1992 CZE Blansko 02:38:27 01:43:29 36:44 (59)
79 17 / M49 [142] Tomáš Kosík 1969 CZE Brno 02:41:52 01:46:54 35:36 (51)
80 18 / M49 [136] Radomir Dolezal 1967 CZE troubsko 02:44:39 01:49:41 36:24 (55)
81 8 / M51 [2] Petr Báder 1964 CZE pepe bike 02:47:30 01:52:32 36:42 (58)
82 9 / M51 [100] Zdeněk Bartoš 1962 CZE www.cemba.cz 02:48:01 01:53:03 37:58 (61)
83 10 / M51 [10] Ladislav Fildán 1955 CZE Brno 02:49:42 01:54:44 39:09 (65)
84 11 / M51 [32] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 02:51:19 01:56:21 38:27 (63)
85 17 / M39 [59] Jan Zachoval 1981 CZE 02:51:27 01:56:29 38:29 (64)
86 1 / Z41 [141] Iveta Jurenová 1965 CZE Brno 03:00:01 02:05:03 41:19 (67)
87 18 / M39 [63] Roman Šidlík 1976 CZE 03:01:45 02:06:47 41:45 (68)
88 2 / Z41 [152] MILANA RÁCZOVÁ 1966 CZE BRNO 03:04:19 02:09:21 42:10 (69)
89 12 / M51 [58] Miroslav Hála 1953 CZE 03:06:35 02:11:37 42:18 (70)
90 3 / Z39 [148] Markéta Mlejnková 1978 CZE Brno 03:45:26 02:50:28 48:15 (71)
90 20 / Muži [99] Petr Železný 1951 CZE 55:57 (27)
90 9 / Ženy [98] Dagmar Železná 1955 CZE 58:30 (29)
DNF / M39 [5] Josef Čuma 1980 CZE Cbase 28:17 (22)
DNF / M39 [134] Michal Bednář 1976 CZE Brno 36:46 (60)
DNF / M29 [61] Michal Šašek 1987 CZE 30:11 (30)
DNF / M18 [159] jan valný 1996 CZE hvozdec 11 36:41 (57)
DNF / Ženy [122] Vlaďka Machčková 1980 CZE Brno 01:18:30 (28)
DNF / M49 [29] Otto Ónodi 1974 CZE 39:27 (66)
DNF / M29 [151] Jan Pokorný 1988 CZE Brno 31:49 (37)
DNF / Muži [45] Daniel Těžký 1988 CZE Brno 02:53:47 (29)
DNF / Z39 [33] Veronika Paulíčková 1986 CZE Brno 37:59 (62)
DNF / M29 [37] Adam Sehnálek 1986 CZE Brno 36:04 (54)

výsledková listina MTB 20 km

start ~ 14:18:00

výsledková listina Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [627] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42 00:00
2 2 / Muži [555] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26 05:43
3 3 / Muži [568] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27 05:45
4 1 / Ženy [629] Magdalena Staňková 1987 CZE 28:53 07:10
4 1 / Ženy [632] Lenka Novotná 1983 CZE 28:53 07:10
6 4 / Muži [556] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39 07:57
7 5 / Muži [553] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42 07:59
8 3 / Ženy [612] Šimová Aneta 1988 CZE Brno 30:02 08:19
9 4 / Ženy [613] Dana Pospíšilová 1960 CZE Prostějov 30:48 09:05
10 5 / Ženy [561] Dominika Lopasovska 1988 CZE Modra 32:13 10:30
11 6 / Ženy [572] Šárka Vejrostová 1976 CZE Štěpánovice 32:47 11:04
12 7 / Ženy [552] Candisleisy Angolares 1989 CZE Brno 35:24 13:41
13 6 / Muži [564] Michal Rigo 1997 CZE Oslavany 35:44 14:01
14 8 / Ženy [560] Irena Kučerová 1984 CZE Brno 37:33 15:51
15 9 / Ženy [566] Lucie Sedláčková 1971 CZE Brno 39:29 17:46
16 10 / Ženy [571] Michaela Vaňková 2003 CZE Vojkovice 40:07 18:24
17 11 / Ženy [557] Lenka Chmelařová 1998 CZE Oslavany 44:28 22:45
18 7 / Muži [569] Dušan Tichý 1998 CZE Zbýšov 44:28 22:45
19 8 / Muži [504] Lukáš Cintula 1991 CZE Borský Mikuláš 01:48:54 01:27:11
20 9 / Muži [529] Miloš Brichta 1982 CZE Brno 01:53:42 01:31:59
21 10 / Muži [511] Tomáš Jílek 1983 CZE Kuřim 01:56:14 01:34:31
22 11 / Muži [509] Daniel Gladiš 1968 CZE Lelekovice 01:56:53 01:35:10
23 12 / Muži [506] Luděk Elbl 1964 CZE Brno 02:00:37 01:38:54
24 13 / Muži [520] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:01:12 01:39:29
25 14 / Muži [501] Peter Bellay 1988 CZE Skalica 02:02:45 01:41:02
26 15 / Muži [525] Robert Šatný 1981 CZE 02:03:12 01:41:30
27 16 / Muži [510] Jaroslav Holub 1962 CZE Praha 10 02:05:33 01:43:50
28 17 / Muži [502] Václav Bezděk 1985 CZE Brno 02:06:46 01:45:03
29 18 / Muži [508] Jozef Gallot 1986 CZE Scarborough 02:06:57 01:45:14
30 19 / Muži [507] Petr Fajkus 1989 CZE Brno 02:08:02 01:46:20
31 20 / Muži [512] Antonín Karásek 1982 CZE Adamov 02:08:33 01:46:50
32 21 / Muži [522] Petr Lick 1959 CZE Boskovice 02:08:37 01:46:54
33 22 / Muži [515] Jiří Sláma 1960 CZE Brno - Medlánky 02:10:13 01:48:31
34 23 / Muži [523] Dalibor Uhlíř 1980 CZE Brno 02:17:12 01:55:29
35 24 / Muži [513] František Mazuch 1990 CZE Jihlava 02:20:50 01:59:07
36 25 / Muži [519] David Vránek 1978 CZE Brno 02:21:09 01:59:26
37 12 / Ženy [524] Alena Hunkesová 1964 CZE 02:30:43 02:09:00
38 26 / Muži [521] Martin O Malley 1996 CZE 02:34:41 02:12:58
39 27 / Muži [528] Ivo Tomáš 1960 CZE 02:47:02 02:25:19
40 28 / Muži [526] Filip Solomon 1981 CZE 02:48:12 02:26:29
41 29 / Muži [516] MAREK ŠAFER 1977 CZE ŠLAPANICE 02:54:02 02:32:19
DNF / Muži [503] Pavel Burian 1979 CZE Velká Bíteš
DSQ / Muži [527] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY

výsledková listina Běh 10 km

start ~ 15:00:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [537] Vít Kněžínek 1991 CZE Brno 42:11 00:00
2 2 / Muži [606] Jan Pospíšil 1994 CZE Prostějov 44:55 02:44
3 3 / Muži [603] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 45:51 03:39
4 4 / Muži [610] Lukáš Švestka 1982 CZE Prostějov 47:04 04:52
5 5 / Muži [624] Lukáš Sláma 1984 CZE 48:26 06:14
6 6 / Muži [635] Jiří Huťka 1991 CZE 50:13 08:01
7 7 / Muži [549] Jiří Vejrosta 1971 CZE Štěpánovice 52:04 09:52
8 1 / Ženy [608] Adriana Slaníková 1993 CZE Uherské Hradiště 52:32 10:20
9 8 / Muži [607] Milan Ředina 1971 CZE Prostějov 52:59 10:47
10 9 / Muži [620] Ivan Dyba 1964 CZE 53:10 10:58
11 10 / Muži [621] Lukáš Maršálek 1990 CZE 53:21 11:10
12 11 / Muži [544] Martin Svoboda 1977 CZE Brno 53:27 11:15
13 12 / Muži [631] Ondřej Staněk 1985 CZE 54:37 12:25
14 13 / Muži [609] Vladimír Šoumal 1980 CZE Brno 55:16 13:04
15 14 / Muži [543] Filip Skřivan 1985 CZE Brno 56:01 13:50
16 15 / Muži [540] Zdeněk Pluháček 1985 CZE Mikulov 56:22 14:10
17 16 / Muži [531] Radek Bednář 1986 CZE Brno 56:25 14:13
18 2 / Ženy [541] Eva Pluháčková 1987 CZE Mikulov 57:43 15:31
19 17 / Muži [548] Marek Vejrosta 1996 CZE Tišnov 57:45 15:33
20 18 / Muži [639] Robert Jahoda 1974 CZE 59:26 17:14
21 19 / Muži [536] Patrik Kis 1977 CZE Modrice 59:42 17:30
22 3 / Ženy [551] Marie Zagorová 1987 CZE Ostrava 01:03:28 21:16
23 20 / Muži [626] Ondra Škrob 2000 CZE 01:03:29 21:17
24 4 / Ženy [634] Radka Šichová 1980 CZE 01:03:55 21:43
25 5 / Ženy [605] Jana Ocelova 1984 CZE Brno 01:04:18 22:06
26 6 / Ženy [625] Barbora Slámová 1981 CZE 01:05:08 22:56
27 21 / Muži [630] Roman Daněk 1981 CZE Brno 01:07:22 25:10

výsledková listina Běh 5 km

start ~ 15:00:40

výsledková listina Ivanovický kros půlmaraton

start ~ 15:00:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km
1 1 / Muži [577] Zdeněk Dokulil 1980 CZE 01:27:07 00:00 42:37 (1)
2 2 / Muži [598] Stanislav Široký 1977 CZE Blansko 01:32:46 05:39 45:34 (2)
3 3 / Muži [575] Petr Boháček 1974 CZE Brno 01:34:41 07:33 45:35 (3)
4 4 / Muži [579] Jiří Hajdamach 1994 CZE Ráječko 01:35:05 07:58 46:11 (6)
5 5 / Muži [574] Jaroslav Bárta 1982 CZE Sobůlky 01:36:48 09:41 45:35 (4)
6 6 / Muži [593] Radek Sedlák 1963 CZE Brno 01:38:29 11:22 47:12 (7)
7 7 / Muži [638] Michael Lapčík 1988 CZE 01:39:10 12:03 49:20 (9)
8 8 / Muži [580] KAREL HALOUZKA 1973 CZE Tvarožná 01:39:41 12:34 49:23 (10)
9 9 / Muži [602] libor konečný 1971 CZE kuřim 01:42:55 15:48 49:35 (11)
10 10 / Muži [637] Pavel Kocman 1968 CZE 01:43:04 15:56 50:55 (12)
11 11 / Muži [616] Pavel Hověžák 1975 CZE Kuřim 01:45:17 18:10 45:59 (5)
12 12 / Muži [581] Petr Horný 1969 CZE Ledeč nad Sázavou 01:46:49 19:42 52:38 (16)
13 13 / Muži [596] Pavel Svoboda 1978 CZE Lelekovice 01:47:13 20:05 51:38 (13)
14 14 / Muži [628] Zdenko Tichý 1982 CZE 01:47:59 20:52 52:27 (15)
15 15 / Muži [576] Milan Čech 1975 CZE Blansko 01:56:15 29:07 01:00:06 (22)
16 16 / Muži [586] Radim Krejczy 1977 CZE Tišnov 01:57:20 30:13 52:16 (14)
17 17 / Muži [585] Martin Klimánek 1977 CZE Brno 01:58:01 30:53 57:52 (20)
18 18 / Muži [591] Miroslav Navrátil 1971 CZE Tišnov 01:58:42 31:35 54:00 (17)
19 19 / Muži [542] Pavel Poneš 1978 CZE Brno 02:00:38 33:31 57:22 (18)
20 1 / Ženy [592] Kateřina Petříková 1971 CZE Brno 02:03:01 35:54 01:00:31 (23)
21 20 / Muži [623] Jiří Šťastný 1960 CZE 02:06:12 39:04 01:00:47 (24)
22 21 / Muži [590] Zdeněk Milka 1984 CZE Brno 02:06:20 39:13 57:48 (19)
23 22 / Muži [583] Marek Indra 1973 CZE Dražovice 02:07:23 40:16 01:04:03 (27)
24 23 / Muži [619] František Hlavsa 1947 CZE 02:09:29 42:22 01:04:51 (29)
25 24 / Muži [584] Radovan Indra 1976 CZE Brno - Medlánky 02:09:42 42:35 01:04:03 (28)
26 25 / Muži [594] Pavel Simon 1973 CZE Lipůvka 02:12:08 45:01 01:01:58 (26)
27 26 / Muži [618] Tomáš Kruml 1966 CZE Brno 02:13:39 46:32 01:01:24 (25)
28 27 / Muži [599] Jaromír Šmíd 1979 CZE Brno 02:15:35 48:28 59:35 (21)
29 2 / Ženy [622] Jana Škrobová 1971 CZE 02:17:16 50:09 01:06:05 (31)
30 28 / Muži [595] Viktor Slavíček 1977 CZE Brno 02:17:55 50:48 01:06:27 (33)
31 29 / Muži [614] Kamil Berka 1976 CZE Praha 02:21:12 54:05 01:06:10 (32)
32 3 / Ženy [578] Petra Hadlová 1990 CZE Praha 02:35:32 01:08:25 01:13:10 (34)
33 30 / Muži [588] Karel Malysz 1977 CZE Kuřim 02:54:35 01:27:28 01:22:02 (35)
DNF / Muži [636] Jiří Mikolášek 1958 CZE 01:05:09 (30)
DNF / Muži [633] Aleš Hrabovský 1981 CZE Brno 49:07 (8)