Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muzi : 86, zeny: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muzi : 31, zeny: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muzi : 21, zeny: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muzi : 32, zeny: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [627] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42 00:00
2 2 / Muži [555] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26 05:43
3 3 / Muži [568] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27 05:45
4 1 / Ženy [629] Magdalena Staňková 1987 CZE 28:53 07:10
4 1 / Ženy [632] Lenka Novotná 1983 CZE 28:53 07:10
6 4 / Muži [556] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39 07:57
7 5 / Muži [553] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42 07:59
8 3 / Ženy [612] Šimová Aneta 1988 CZE Brno 30:02 08:19
9 4 / Ženy [613] Dana Pospíšilová 1960 CZE Prostějov 30:48 09:05
10 5 / Ženy [561] Dominika Lopasovska 1988 CZE Modra 32:13 10:30
11 6 / Ženy [572] Šárka Vejrostová 1976 CZE Štěpánovice 32:47 11:04
12 7 / Ženy [552] Candisleisy Angolares 1989 CZE Brno 35:24 13:41
13 6 / Muži [564] Michal Rigo 1997 CZE Oslavany 35:44 14:01
14 8 / Ženy [560] Irena Kučerová 1984 CZE Brno 37:33 15:51
15 9 / Ženy [566] Lucie Sedláčková 1971 CZE Brno 39:29 17:46
16 10 / Ženy [571] Michaela Vaňková 2003 CZE Vojkovice 40:07 18:24
17 11 / Ženy [557] Lenka Chmelařová 1998 CZE Oslavany 44:28 22:45
18 7 / Muži [569] Dušan Tichý 1998 CZE Zbýšov 44:28 22:45
19 8 / Muži [504] Lukáš Cintula 1991 CZE Borský Mikuláš 01:48:54 01:27:11
20 9 / Muži [529] Miloš Brichta 1982 CZE Brno 01:53:42 01:31:59
21 10 / Muži [511] Tomáš Jílek 1983 CZE Kuřim 01:56:14 01:34:31
22 11 / Muži [509] Daniel Gladiš 1968 CZE Lelekovice 01:56:53 01:35:10
23 12 / Muži [506] Luděk Elbl 1964 CZE Brno 02:00:37 01:38:54
24 13 / Muži [520] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:01:12 01:39:29
25 14 / Muži [501] Peter Bellay 1988 CZE Skalica 02:02:45 01:41:02
26 15 / Muži [525] Robert Šatný 1981 CZE 02:03:12 01:41:30
27 16 / Muži [510] Jaroslav Holub 1962 CZE Praha 10 02:05:33 01:43:50
28 17 / Muži [502] Václav Bezděk 1985 CZE Brno 02:06:46 01:45:03
29 18 / Muži [508] Jozef Gallot 1986 CZE Scarborough 02:06:57 01:45:14
30 19 / Muži [507] Petr Fajkus 1989 CZE Brno 02:08:02 01:46:20
31 20 / Muži [512] Antonín Karásek 1982 CZE Adamov 02:08:33 01:46:50
32 21 / Muži [522] Petr Lick 1959 CZE Boskovice 02:08:37 01:46:54
33 22 / Muži [515] Jiří Sláma 1960 CZE Brno - Medlánky 02:10:13 01:48:31
34 23 / Muži [523] Dalibor Uhlíř 1980 CZE Brno 02:17:12 01:55:29
35 24 / Muži [513] František Mazuch 1990 CZE Jihlava 02:20:50 01:59:07
36 25 / Muži [519] David Vránek 1978 CZE Brno 02:21:09 01:59:26
37 12 / Ženy [524] Alena Hunkesová 1964 CZE 02:30:43 02:09:00
38 26 / Muži [521] Martin O Malley 1996 CZE 02:34:41 02:12:58
39 27 / Muži [528] Ivo Tomáš 1960 CZE 02:47:02 02:25:19
40 28 / Muži [526] Filip Solomon 1981 CZE 02:48:12 02:26:29
41 29 / Muži [516] MAREK ŠAFER 1977 CZE ŠLAPANICE 02:54:02 02:32:19
DNF / Muži [503] Pavel Burian 1979 CZE Velká Bíteš
DSQ / Muži [527] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY