Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muzi : 86, zeny: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muzi : 31, zeny: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muzi : 21, zeny: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muzi : 32, zeny: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina MTB 40 km

start ~ 14:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km
1 1 / Muži [129] Tomáš Vrbacký 1991 CZE 54:58 00:00 26:35 (2)
2 2 / Muži [38] Tomáš Starý 1972 CZE Tišnov 55:43 00:45 24:52 (1)
3 3 / Muži [102] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 58:42 03:44 26:36 (3)
4 4 / Muži [125] David Skala 1973 CZE Brno 01:01:50 06:52 30:13 (4)
5 5 / Muži [123] Martin Mitáš 1974 CZE Brno 01:02:45 07:47 30:20 (5)
6 6 / Muži [95] Pavel Šperka 1965 CZE 01:14:44 19:46 36:23 (7)
7 7 / Muži [96] Jakub Kadaník 1990 CZE 01:15:02 20:04 36:48 (8)
8 8 / Muži [113] Marian Hrkel 1981 CZE 01:16:22 21:24 36:10 (6)
9 9 / Muži [105] Vladimír Bulinský 1998 CZE Brno 01:16:57 21:59 37:46 (9)
10 10 / Muži [114] Libor Hruška 1966 CZE Brno 01:20:20 25:22 38:29 (10)
11 11 / Muži [126] Zdeněk Strmiska 1971 CZE Brno 01:20:36 25:38 39:24 (12)
12 12 / Muži [94] Josef Bambuch 1976 CZE 01:21:45 26:47 38:31 (11)
13 13 / Muži [22] Lubomír Křivan 1969 CZE Brno 01:22:42 27:44 40:24 (13)
14 1 / Ženy [97] Šárka Hawerlandová 1990 CZE 01:22:45 27:47 40:25 (14)
15 14 / Muži [110] Jiří Freml 1983 CZE Brno - Bystrc 01:25:18 30:20 40:47 (15)
16 15 / Muži [107] Miroslav Černý 1979 CZE Vyškov 01:27:07 32:09 42:20 (16)
17 2 / Ženy [127] Radka Šindelářová 1984 CZE Brno 01:27:37 32:39 43:12 (18)
18 3 / Ženy [104] Andrea Bulinska 1974 CZE Brno 01:29:51 34:53 42:55 (17)
19 16 / Muži [93] Roman Němčák 1981 CZE 01:30:39 35:41 44:01 (20)
20 4 / Ženy [162] Martina Šmýdová 1984 CZE Cbase 01:30:57 35:59 43:59 (19)
21 5 / Ženy [108] Martina Doupovcová 1978 CZE 01:31:29 36:31 45:15 (22)
22 17 / Muži [118] Jakub Kalát 1986 CZE Letohrad 01:32:19 37:21 44:08 (21) 01:32:19 (1)
23 6 / Ženy [132] Jitka Zemánková 1970 CZE Brno 01:34:43 39:45 45:19 (23)
24 7 / Ženy [92] Silvie Loubalová 1979 CZE 01:37:47 42:49 47:14 (25)
25 18 / Muži [111] Grzegorz Gano 1980 CZE Katowice 01:37:48 42:50 45:22 (24)
26 1 / M49 [47] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:46:55 51:57 24:28 (1) 51:36 (2)
27 1 / M29 [147] Marcel Marek 1986 CZE BB Cyklosport SUP 01:48:06 53:08 25:35 (6) 52:48 (4)
28 1 / M39 [55] Olda Jeřábek 1980 CZE 01:48:14 53:16 25:27 (3) 52:46 (3)
29 2 / M29 [56] Pavel Váňa 1988 CZE 01:50:10 55:12 24:50 (2) 50:57 (1)
30 19 / Muži [115] Martin Hruška 1999 CZE Brno 01:50:40 55:42 51:43 (26)
31 2 / M39 [16] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 01:52:20 57:22 25:52 (7) 53:22 (6)
32 3 / M39 [160] Pavel Vančuřík 1982 CZE SPORTOVNIDUM.CZ 01:52:40 57:42 26:22 (12) 54:20 (8)
33 2 / M49 [155] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:52:58 58:00 26:22 (11) 54:21 (9)
34 3 / M29 [25] Lukáš Matulka 1992 CZE Cbase 01:53:11 58:13 26:01 (9) 54:50 (10)
35 4 / M39 [31] Igor Palásek 1975 CZE CBASE Brno 01:53:16 58:18 25:32 (5) 53:45 (7)
36 5 / M39 [9] Ruslan Fedak 1977 CZE Brno 01:54:22 59:24 26:52 (15) 55:36 (13)
37 4 / M29 [157] Zdeněk Šťastný 1987 CZE PELLS TEAM 01:54:46 59:48 26:14 (10) 55:09 (11)
38 6 / M39 [48] Libor Vojtek 1984 CZE PELLS TEAM 01:55:16 01:00:18 26:47 (13) 55:41 (14)
39 1 / M51 [53] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 01:56:18 01:01:20 25:31 (4) 52:50 (5)
40 3 / M49 [144] Pavel Kuča 1967 CZE Nilfisk Alto Pro Racing 01:57:58 01:03:00 27:35 (17) 57:38 (18)
41 4 / M49 [42] Michal Škaroupka 1969 CZE Brno 01:59:14 01:04:16 26:54 (16) 56:51 (15)
42 5 / M49 [139] Stanislav Hort 1971 CZE 01:59:19 01:04:21 28:17 (21) 58:10 (20)
43 6 / M49 [12] Jiří Frkal 1970 CZE Brno 02:00:45 01:05:47 27:48 (18) 57:33 (17)
44 1 / M18 [34] Šimon Potůček 1997 CZE Cbase 02:00:49 01:05:51 26:51 (14) 57:10 (16)
45 7 / M39 [140] Petr Hrabal 1975 CZE BRNO 02:01:30 01:06:32 28:05 (19) 58:09 (19)
46 7 / M49 [13] Tomáš Hawerland 1965 CZE Brno Řečkovice 02:04:29 01:09:31 28:31 (23) 59:16 (21)
47 8 / M49 [60] Radek Pegáč 1969 CZE HAPE Sport Brno 02:05:21 01:10:23 28:12 (20) 59:19 (22)
48 8 / M39 [8] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Brno 02:06:30 01:11:32 29:46 (27) 01:01:13 (24)
49 9 / M39 [54] Lukáš Ryba 1979 CZE 02:07:25 01:12:27 29:39 (26) 01:01:55 (27)
50 8 / Ženy [91] Andrea Krumlová 1966 CZE 02:07:50 01:12:52 56:24 (27)
51 10 / M39 [20] Radim Konečný 1982 CZE 02:08:30 01:13:32 28:32 (24) 59:43 (23)
52 2 / M18 [156] Martin Šťasta 1998 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 02:10:14 01:15:16 29:24 (25) 01:01:45 (26)
53 11 / M39 [3] Pavel Bortlík 1983 CZE Tišnov 02:11:32 01:16:34 30:11 (29) 01:01:44 (25)
54 2 / M51 [150] Václav Pantůček 1964 CZE Brno 02:12:08 01:17:10 30:40 (34) 01:02:57 (30)
55 9 / M49 [137] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 02:12:13 01:17:15 30:17 (32) 01:03:32 (32)
56 10 / M49 [143] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:13:16 01:18:18 30:57 (36) 01:04:40 (35)
57 12 / M39 [14] Martin Hovanec 1984 CZE 02:13:38 01:18:40 26:00 (8) 55:12 (12)
58 11 / M49 [6] Pavel Došek 1968 CZE Třebívlice 02:14:02 01:19:04 30:12 (31) 01:02:43 (28)
59 5 / M29 [30] Jakub Pacher 1986 CZE Brno 02:15:01 01:20:03 30:09 (28) 01:02:49 (29)
60 12 / M49 [7] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:16:28 01:21:30 32:26 (42) 01:05:58 (36)
61 3 / M51 [27] Josef Musil 1964 CZE 02:18:17 01:23:19 31:53 (38) 01:09:03 (45)
62 4 / M51 [17] Petr Klobouk 1964 CZE 0 02:19:16 01:24:18 30:52 (35) 01:04:04 (34)
63 13 / M49 [36] Rudolf Růžička 1974 CZE Brno 02:19:33 01:24:35 32:25 (41) 01:07:09 (38)
64 13 / M39 [158] Jiří Štencl 1984 CZE Brno 02:20:01 01:25:03 30:39 (33) 01:03:33 (33)
65 5 / M51 [39] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 02:20:49 01:25:51 32:57 (46) 01:07:25 (40)
66 14 / M39 [57] Michal Linhart 1978 CZE 02:21:16 01:26:18 32:57 (45) 01:08:45 (44)
67 6 / M29 [161] Ondřej Zela 1987 CZE GHOST-MOJEKOLO 02:21:37 01:26:39 33:03 (47) 01:07:19 (39)
68 14 / M49 [35] Marek Povolný 1967 CZE 02:22:05 01:27:07 32:47 (44) 01:06:50 (37)
69 15 / M39 [26] Zdenek Moucka 1984 CZE Zdarna 02:23:42 01:28:44 32:39 (43) 01:07:43 (41)
70 15 / M49 [15] david Jančík 1971 CZE Brno 02:24:31 01:29:33 32:18 (40) 01:07:54 (43)
71 6 / M51 [41] Milan Šindelář 1963 CZE Třebíč 02:24:33 01:29:35 33:21 (48) 01:09:16 (46)
72 16 / M49 [24] Michal Markvart 1971 CZE Brno 02:29:07 01:34:09 32:00 (39) 01:07:54 (42)
73 7 / M51 [62] Pavel Machač 1962 CZE 02:29:10 01:34:12 36:02 (53) 01:13:46 (50)
74 1 / Z39 [154] Jana Synková 1978 CZE Brno 02:32:17 01:37:19 34:27 (50) 01:11:28 (47)
75 16 / M39 [19] Jakub Kolařík 1982 CZE 02:32:50 01:37:52 35:43 (52) 01:14:04 (51)
76 7 / M29 [43] Peter Štrba 1985 CZE Brno 02:33:23 01:38:25 33:56 (49) 01:12:37 (49)
77 2 / Z39 [4] Lenka Černá 1981 CZE 02:33:35 01:38:37 36:39 (56) 01:14:53 (52)
78 8 / M29 [135] Ivos Coufal 1992 CZE Blansko 02:38:27 01:43:29 36:44 (59) 01:16:35 (55)
79 17 / M49 [142] Tomáš Kosík 1969 CZE Brno 02:41:52 01:46:54 35:36 (51) 01:15:25 (53)
80 18 / M49 [136] Radomir Dolezal 1967 CZE troubsko 02:44:39 01:49:41 36:24 (55) 01:15:58 (54)
81 8 / M51 [2] Petr Báder 1964 CZE pepe bike 02:47:30 01:52:32 36:42 (58) 01:16:43 (56)
82 9 / M51 [100] Zdeněk Bartoš 1962 CZE www.cemba.cz 02:48:01 01:53:03 37:58 (61) 01:19:30 (58)
83 10 / M51 [10] Ladislav Fildán 1955 CZE Brno 02:49:42 01:54:44 39:09 (65) 01:21:19 (62)
84 11 / M51 [32] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 02:51:19 01:56:21 38:27 (63) 01:21:24 (63)
85 17 / M39 [59] Jan Zachoval 1981 CZE 02:51:27 01:56:29 38:29 (64) 01:21:15 (61)
86 1 / Z41 [141] Iveta Jurenová 1965 CZE Brno 03:00:01 02:05:03 41:19 (67) 01:25:55 (66)
87 18 / M39 [63] Roman Šidlík 1976 CZE 03:01:45 02:06:47 41:45 (68) 01:25:46 (65)
88 2 / Z41 [152] MILANA RÁCZOVÁ 1966 CZE BRNO 03:04:19 02:09:21 42:10 (69) 01:28:46 (68)
89 12 / M51 [58] Miroslav Hála 1953 CZE 03:06:35 02:11:37 42:18 (70) 01:27:39 (67)
90 3 / Z39 [148] Markéta Mlejnková 1978 CZE Brno 03:45:26 02:50:28 48:15 (71) 01:41:54 (69)
90 20 / Muži [99] Petr Železný 1951 CZE 55:57 (27)
90 9 / Ženy [98] Dagmar Železná 1955 CZE 58:30 (29)
DNF / M39 [5] Josef Čuma 1980 CZE Cbase 28:17 (22)
DNF / M39 [134] Michal Bednář 1976 CZE Brno 36:46 (60) 01:20:37 (60)
DNF / M29 [61] Michal Šašek 1987 CZE 30:11 (30) 01:03:17 (31)
DNF / M18 [159] jan valný 1996 CZE hvozdec 11 36:41 (57) 01:19:03 (57)
DNF / Ženy [122] Vlaďka Machčková 1980 CZE Brno 01:18:30 (28)
DNF / M49 [29] Otto Ónodi 1974 CZE 39:27 (66) 01:23:18 (64)
DNF / M29 [151] Jan Pokorný 1988 CZE Brno 31:49 (37) 01:11:32 (48)
DNF / Muži [45] Daniel Těžký 1988 CZE Brno 02:53:47 (29)
DNF / Z39 [33] Veronika Paulíčková 1986 CZE Brno 37:59 (62) 01:19:43 (59)
DNF / M29 [37] Adam Sehnálek 1986 CZE Brno 36:04 (54)