Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muži : 31, ženy: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muži : 21, ženy: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muži : 32, ženy: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina MTB 40 km

start ~ 14:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km
1 1 / M49 [47] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:46:55.2 24:28.7 (1) 51:36.9 (2)
2 2 / M49 [155] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:52:58.3 06:03.1 26:22.0 (11) 54:21.1 (9)
3 3 / M49 [144] Pavel Kuča 1967 CZE Nilfisk Alto Pro Racing 01:57:58.7 11:03.5 27:35.9 (17) 57:38.2 (18)
4 4 / M49 [42] Michal Škaroupka 1969 CZE Brno 01:59:14.9 12:19.7 26:54.4 (16) 56:51.4 (15)
5 5 / M49 [139] Stanislav Hort 1971 CZE 01:59:19.2 12:24.0 28:17.1 (21) 58:10.3 (20)
6 6 / M49 [12] Jiří Frkal 1970 CZE Brno 02:00:45.7 13:50.5 27:48.4 (18) 57:33.6 (17)
7 7 / M49 [13] Tomáš Hawerland 1965 CZE Brno Řečkovice 02:04:29.1 17:33.9 28:31.9 (23) 59:16.9 (21)
8 8 / M49 [60] Radek Pegáč 1969 CZE HAPE Sport Brno 02:05:21.3 18:26.1 28:12.2 (20) 59:19.0 (22)
9 9 / M49 [137] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 02:12:13.1 25:17.9 30:17.7 (32) 01:03:32.2 (32)
10 10 / M49 [143] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:13:16.2 26:21.0 30:57.2 (36) 01:04:40.3 (35)
11 11 / M49 [6] Pavel Došek 1968 CZE Třebívlice 02:14:02.9 27:07.7 30:12.5 (31) 01:02:43.4 (28)
12 12 / M49 [7] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:16:28.0 29:32.8 32:26.8 (42) 01:05:58.1 (36)
13 13 / M49 [36] Rudolf Růžička 1974 CZE Brno 02:19:33.5 32:38.3 32:25.9 (41) 01:07:09.9 (38)
14 14 / M49 [35] Marek Povolný 1967 CZE 02:22:05.4 35:10.2 32:47.1 (44) 01:06:50.8 (37)
15 15 / M49 [15] david Jančík 1971 CZE Brno 02:24:31.4 37:36.2 32:18.7 (40) 01:07:54.4 (43)
16 16 / M49 [24] Michal Markvart 1971 CZE Brno 02:29:07.0 42:11.8 32:00.6 (39) 01:07:54.2 (42)
17 17 / M49 [142] Tomáš Kosík 1969 CZE Brno 02:41:52.5 54:57.3 35:36.8 (51) 01:15:25.4 (53)
18 18 / M49 [136] Radomir Dolezal 1967 CZE troubsko 02:44:39.3 57:44.1 36:24.9 (55) 01:15:58.7 (54)
DNF / M49 [29] Otto Ónodi 1974 CZE 39:27.6 (66) 01:23:18.6 (64)