dětský Ještěd SkyRace ® 2016

16.04.2016 Liberec [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

DĚTSKÝ běh Hunger Games

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [201] Matěj Drbohlav 2003 CZE Sk Ještěd Liberec 05:07 00:00
2 1 / Ženy [208] Matilda ježková 2004 CZE TJ Dukla Liberec 05:12 00:05
3 2 / Ženy [210] Katerina Kubištová 2002 CZE CZE 05:36 00:29
4 3 / Ženy [203] Adéla Hampejsová 2004 CZE ŠNECI na MAX 05:38 00:31
5 2 / Muži [204] Vojtěch Konečný 2004 CZE RadhoštSky trail 06:12 01:05
6 4 / Ženy [202] Amálie Kmínková 2005 CZE CZE 07:06 01:59
7 5 / Ženy [206] Karolína Honzíková 2005 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 07:32 02:25
8 6 / Ženy [205] Zuzana Zelenková 2005 CZE SUADRA 07:39 02:32
9 7 / Ženy [207] Veronika Kubečková 2005 CZE CZE 08:29 03:22

DĚTSKÝ běh Bárta Simpsona

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [109] Filip Hampejs 2006 CZE ŠNECI na MAX 02:57 00:00
2 1 / Ženy [123] Adéla Šeflová 2007 CZE AC Slovan Liberec 03:00 00:03
3 2 / Muži [110] Filip Konečný 2006 CZE RadhoštSky trail 03:04 00:06
4 3 / Muži [111] Martin Putík 2007 CZE Máťa 03:04 00:06
5 4 / Muži [118] Lukáš Honzík 2007 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 03:07 00:09
6 2 / Ženy [114] Berenika Lajtkepová 2006 CZE AC Slovan Liberec 03:13 00:15
7 3 / Ženy [108] Dominika Kopalová 2006 CZE SK Ještěd 03:15 00:18
8 5 / Muži [113] Tadeáš Valerián 2006 CZE Klofárna 03:16 00:18
9 4 / Ženy [119] Karolína Kubištová 2007 CZE HESU 03:17 00:19
10 6 / Muži [102] Jakub Kurfiřt 2008 CZE SOSK 03:19 00:21

DĚTSKÝ Krtečkův běh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7] Oskar Doležel 2011 CZE Catcha
2 2 / Muži [16] Vincent Ježek 2012 CZE CZE
3 3 / Muži [12] Ondra Mlčkovský 2011 CZE CZE
4 4 / Muži [20] David Lhoták 2012 CZE CZE
5 1 / Ženy [23] Natalie Valihrachová 2012 CZE CZE
6 2 / Ženy [6] Laura Pětníková 2011 CZE CZE
7 3 / Ženy [5] zuzanka hruskova 2010 CZE CZE
8 5 / Muži [10] Jakub Salák 2011 CZE HKNMPSM
9 6 / Muži [21] David Jánošík 2011 CZE CZE
10 7 / Muži [15] Filip Šimon 2012 CZE CZE