Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Krakonošova 100

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [220] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 09:25:19 00:00 30:06 (3) 01:14:57 (1) 02:38:00 (2) 04:12:53 (1) 07:09:57 (1)
2 2 / Muži [129] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:36:43 11:24 29:56 (1) 01:15:05 (2) 02:19:34 (1) 04:14:07 (2) 07:10:43 (2)
3 3 / Muži [305] Roman Košťák 1974 CZE GASSO Team 09:52:44 27:25 30:05 (2) 01:18:15 (3) 02:40:35 (3) 04:33:51 (3) 07:18:21 (3)
4 4 / Muži [357] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 10:55:28 01:30:09 35:41 (16) 01:31:07 (13) 02:51:13 (8) 05:25:53 (12) 08:17:21 (5) 09:29:15 (1)
5 5 / Muži [460] Vladimír Řehák 1988 CZE RUNCAT / Montura 11:26:52 02:01:33 34:35 (7) 01:28:27 (6) 02:52:34 (10) 05:21:46 (6) 08:31:39 (8) 09:50:42 (4)
6 6 / Muži [501] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 11:27:21 02:02:02 36:14 (19) 01:31:09 (14) 02:51:15 (9) 05:25:39 (11) 08:20:23 (6) 09:35:52 (2)
7 7 / Muži [111] Jiří Berger 1979 CZE F.n.O. 11:29:53 02:04:34 34:16 (6) 01:31:05 (12) 02:57:20 (12) 05:19:33 (5) 08:17:11 (4) 09:40:56 (3)
8 8 / Muži [548] Josef Tománek 1989 CZE Bylnice 11:35:28 02:10:09 34:36 (8) 01:28:30 (7) 02:48:14 (7) 05:24:01 (8) 08:33:53 (9) 09:51:17 (5)
9 9 / Muži [201] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:35:29 02:10:10 37:09 (27) 01:35:56 (27) 03:10:01 (29) 05:29:19 (15) 08:42:59 (12) 10:00:27 (8)
10 10 / Muži [198] Jan Hais 1994 CZE Pec pod snezkou 11:37:10 02:11:51 37:47 (35) 01:42:06 (56) 03:09:07 (27) 05:43:20 (19) 08:48:35 (14) 10:07:53 (9)

Krakonošova 55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45 00:00 40:16 (2) 02:18:04 (4)
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27 04:41 42:24 (8) 02:21:33 (5)
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07 10:22 48:23 (34) 02:30:10 (10)
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58 16:13 40:12 (1) 02:17:25 (2)
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25 34:40 41:17 (4) 02:17:50 (3)
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29 34:43 40:45 (3) 02:16:45 (1)
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07 38:22 41:34 (6) 02:21:49 (6)
8 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38 38:53 44:14 (11) 02:46:40 (29)
9 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44 38:58 44:39 (15) 02:30:56 (11)
10 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34 39:49 44:23 (12) 02:39:02 (16)

běh 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži do 39 [9] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:34:18 00:00 27:48 (1)
2 2 / Muži do 39 [19] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 01:34:29 00:11 27:50 (2)
3 3 / Muži do 39 [54] Dušan Davídek 1981 CZE Vrchlabí 01:38:48 04:30 28:15 (3)
4 4 / Muži do 39 [50] Martin Krupička 1985 CZE Rudná u Prahy 01:49:47 15:29 34:23 (8) 03:07:25 (1)
5 1 / Ženy do 59 [26] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:51:05 16:47 30:42 (4)
6 1 / Muži nad 60 [1] Alexander Alekseev 1956 CZE SC FARMA VYSEHRAD 01:52:54 18:36 32:35 (5)
7 5 / Muži do 39 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:56:28 22:10 34:09 (7)
8 6 / Muži do 39 [29] Jan Pašek 1984 CZE Plzeň 01:56:39 22:21 34:29 (9)
9 1 / Muži do 59 [39] Pavel Trefný 1970 CZE Církev bratrská 01:57:48 23:30 35:20 (14)
10 2 / Muži do 59 [32] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 01:57:52 23:34 33:25 (6)