Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 232, muzi : 131, zeny: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muzi : 27, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 475, muzi : 399, zeny: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38 00:00 44:14 (11) 02:46:40 (29)
2 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44 00:05 44:39 (15) 02:30:56 (11)
3 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10 16:32 48:59 (40) 02:46:27 (28)
4 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11 43:32 51:30 (50) 02:48:09 (30)
5 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59 44:21 51:37 (51) 02:46:08 (26)
6 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19 53:41 53:27 (56) 03:02:38 (47)
7 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50 01:02:11 48:58 (39) 02:48:27 (31)
8 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04 01:22:26 48:47 (38) 02:54:47 (41)
9 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53 01:40:15 54:19 (61) 03:03:24 (50)
10 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56 01:48:17 50:34 (45) 02:59:17 (46)
11 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13 01:49:34 51:12 (47) 03:02:59 (48)
12 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48 01:53:10 52:49 (55) 03:09:53 (63)
13 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43 02:18:05 54:24 (62) 03:11:11 (67)
14 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51 02:20:12 54:51 (71) 03:22:48 (82)
15 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12 02:26:33 55:25 (73) 03:22:10 (79)
15 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12 02:26:33 55:31 (75) 03:22:03 (78)
17 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22 02:39:44 01:01:36 (133) 03:23:35 (84)
18 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19 02:41:41 56:13 (90) 03:24:10 (85)
19 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03 02:58:24 58:51 (108) 03:28:54 (90)
20 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06 02:58:28 58:51 (109) 03:29:19 (92)
21 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50 03:04:12 50:20 (42) 03:04:07 (51)
22 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:14:38 55:46 (80) 03:15:51 (72)
23 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41 03:17:03 55:45 (78) 03:32:27 (100)
24 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46 03:24:08 01:04:49 (168) 03:34:02 (104)
25 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49 03:32:11 54:44 (69) 03:25:24 (87)
26 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50 03:32:11 54:44 (70) 03:25:38 (89)
27 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05 03:32:26 01:01:03 (129) 03:39:25 (109)
28 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52 03:42:14 01:02:49 (145) 03:39:41 (111)
29 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53 03:42:14 01:03:45 (153) 03:40:04 (112)
30 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42 03:48:03 57:38 (100) 03:41:23 (113)
31 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58 03:51:20 01:14:06 (208) 05:22:30 (218)
32 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55 03:57:17 01:07:58 (188) 03:57:01 (128)
32 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55 03:57:17 01:07:49 (186) 03:57:05 (129)
34 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01 03:59:23 01:02:10 (142) 04:00:10 (137)
35 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04 04:02:26 01:07:50 (187) 04:08:52 (163)
36 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10 04:04:32 55:26 (74) 03:31:41 (98)
37 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19 04:06:40 01:15:26 (210) 04:54:36 (201)
38 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34 04:08:55 58:24 (105) 03:41:35 (115)
39 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35 04:08:57 58:30 (106) 03:41:44 (117)
40 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36 04:08:57 58:37 (107) 03:41:39 (116)
41 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23 04:16:45 01:04:20 (162) 04:04:45 (152)
42 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26 04:16:48 01:01:16 (130) 03:41:55 (118)
43 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08 04:17:29 01:01:52 (138) 03:57:23 (130)
44 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17 04:17:38 01:02:05 (141) 03:41:59 (119)
45 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18 04:18:40 01:00:39 (124) 04:04:14 (147)
46 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22 04:18:43 59:47 (116) 04:04:25 (149)
47 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23 04:18:45 59:48 (117) 04:04:20 (148)
48 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25 04:18:46 59:50 (118) 04:04:35 (151)
49 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27 04:18:48 01:00:43 (126) 04:04:10 (146)
50 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41 04:22:02 01:07:39 (184) 04:26:56 (188)
51 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10 04:30:32 01:03:57 (158) 04:06:04 (159)
52 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51 04:33:12 01:04:09 (160) 03:59:14 (134)
53 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52 04:33:13 01:04:04 (159) 04:01:03 (142)
54 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20 04:35:42 01:01:48 (137) 03:59:55 (135)
55 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21 04:35:42 01:02:01 (140) 04:00:03 (136)
56 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04 04:37:25 01:03:22 (151) 03:51:33 (121)
56 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04 04:37:25 01:03:16 (150) 03:51:39 (122)
58 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 04:39:24 01:07:07 (183) 04:27:01 (189)
59 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 04:39:24 01:04:48 (167) 04:29:34 (192)
60 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48 04:51:10 59:02 (112) 04:20:02 (174)
61 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08 04:55:30 01:04:28 (163) 04:05:42 (155)
62 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12 04:55:33 01:04:37 (165) 04:05:47 (156)
63 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39 04:56:01 01:16:28 (214) 04:48:18 (198)
64 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40 04:56:02 01:15:46 (211) 04:54:42 (202)
65 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16 04:59:37 01:03:02 (148) 04:02:29 (143)
66 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17 04:59:38 01:05:04 (175) 04:00:18 (139)
67 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18 05:03:40 01:10:13 (198) 04:26:52 (187)
67 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18 05:03:40 01:05:12 (177) 04:29:40 (193)
69 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21 05:07:43 01:00:44 (127) 04:00:27 (140)
70 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26 05:26:47 01:02:42 (144) 04:39:48 (196)
71 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15 05:34:37 01:13:54 (207) 04:27:40 (190)
72 1 / [k]-685 [790] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13 05:37:35 01:04:59 (171) 04:05:51 (157)
73 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14 05:37:35 01:05:11 (176) 04:05:56 (158)
74 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07 05:58:28 01:04:47 (166) 04:29:29 (191)
75 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52 06:01:14 57:35 (99) 05:08:58 (210)
76 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46 06:22:07 01:05:16 (178)
77 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37 06:24:58 01:03:34 (152) 05:15:20 (214)
78 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12 06:25:34 01:16:12 (212) 05:05:35 (206)
79 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13 06:25:35 01:16:17 (213) 05:05:25 (205)
80 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22 06:28:43 01:03:46 (154) 04:15:32 (173)
81 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56 06:39:18 01:03:54 (157) 04:15:23 (172)
82 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45 06:55:06 01:10:31 (199) 04:22:24 (182)
83 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08 07:26:30 01:13:52 (206) 05:22:38 (219)
84 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12 08:20:34 01:28:37 (223) 05:12:45 (212)
85 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16 08:20:37 01:28:37 (222) 05:12:39 (211)
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 48:39 (35) 02:45:10 (24)
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08 (59) 03:08:11 (59)
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00 (173) 04:13:56 (168)
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51 (192) 04:24:58 (185)
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04 (197) 04:26:48 (186)
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43 (185) 04:29:51 (194)
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39 (225) 05:05:51 (207)
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18 (224) 05:06:30 (208)
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06 (221) 05:16:34 (216)
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04 (220) 05:16:38 (217)
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45 (201)
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50 (202)
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15 (215)
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28 (216)
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48 (228)
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52 (229)