Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 382, ženy: 93, Muži: 382, Ženy: 93 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 231, muži : 148, ženy: 83, Muži: 148, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 27, ženy: 23, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 13, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [147] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:46:47.0 21:10:55.970 14:18.6 (1) 48:28.8 (1) 01:34:50.0 (1) 02:41:53.0 (1) 04:45:37.0 (1) 06:09:20.0 (1) 07:25:20.0 (1) 08:19:10.0 (1)
2 2 / Muži [494] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 10:18:00.7 21:10:54.086 31:13.7 14:59.0 (2) 52:15.0 (3) 01:42:55.9 (4) 02:57:33.9 (2) 05:07:33.9 (2) 06:53:14.9 (2) 07:42:41.9 (2) 08:44:54.9 (2)
3 3 / Muži [193] Pavel Dušek 1992 CZE Hradec Králové 11:00:26.6 21:06:43.468 01:13:39.6 15:39.1 (5) 52:42.9 (4) 01:42:20.5 (2) 03:07:55.5 (4) 05:22:57.5 (3) 07:11:38.5 (5) 08:12:42.5 (3) 09:23:56.5 (3)
4 4 / Muži [428] Ondřej Pavelka 1993 CZE ondris.pavelka@gmail.com 11:00:35.1 21:06:41.245 01:13:48.1 15:39.0 (4) 51:32.5 (2) 01:42:22.8 (3) 03:05:40.8 (3) 05:23:02.8 (4) 07:11:49.8 (6) 08:12:50.8 (4) 09:24:18.8 (4)
5 5 / Muži [228] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:01:36.8 21:07:53.694 01:14:49.8 16:44.0 (12) 57:57.3 (17) 01:54:26.3 (13) 03:14:15.3 (7) 05:29:20.3 (7) 07:04:47.3 (4) 08:13:51.3 (5) 09:28:21.3 (5)
6 6 / Muži [420] Radek Paďour 1988 CZE Praha 6 Sedlec 11:19:17.5 21:08:42.152 01:32:30.5 18:20.5 (60) 01:01:56.0 (43) 02:02:02.8 (37) 03:29:22.8 (27) 05:50:49.8 (13) 07:22:34.8 (8) 08:28:25.8 (7) 09:46:45.8 (8)
7 7 / Muži [567] Marcel Šulej 1980 CZE ToniCzech Runners Club 11:19:35.7 21:09:51.000 01:32:48.7 16:50.2 (15) 57:41.5 (16) 01:53:04.0 (11) 03:12:23.0 (5) 05:27:56.0 (6) 07:03:46.0 (3) 08:15:39.0 (6) 09:34:53.0 (6)
8 8 / Muži [330] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:20:42.7 21:06:32.595 01:33:55.7 16:19.2 (6) 54:53.4 (7) 01:49:56.4 (6) 03:15:20.4 (10) 05:42:05.4 (10) 07:22:43.4 (9) 08:38:35.4 (9) 09:49:38.4 (9)
9 9 / Muži [245] Petr Herejt 1976 CZE UWG Plzeň 11:27:35.0 21:09:13.499 01:40:48.0 17:33.9 (37) 59:13.0 (24) 01:53:42.5 (12) 03:13:14.5 (6) 05:38:31.5 (9) 07:19:56.5 (7) 08:30:03.5 (8) 09:46:03.5 (7)
10 10 / Muži [381] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:44:02.4 21:08:38.000 01:57:15.4 17:55.4 (48) 01:00:09.1 (29) 02:00:25.0 (32) 03:23:47.0 (16) 05:48:53.0 (12) 07:31:31.0 (12) 08:42:23.0 (13) 10:07:11.0 (12)
11 11 / Muži [307] Petr Kincl 1983 CZE HO Tesla Brno 11:45:36.6 21:06:54.046 01:58:49.6 17:23.0 (29) 55:59.0 (12) 01:52:16.0 (9) 03:15:30.0 (11) 05:46:36.0 (11) 07:24:29.0 (10) 08:40:14.0 (11) 10:06:45.0 (11)
12 12 / Muži [554] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:45:51.5 21:06:41.000 01:59:04.5 53:11.5 (5) 01:45:10.0 (5) 03:15:03.0 (8) 05:26:17.0 (5) 07:24:30.0 (11) 08:39:15.0 (10) 09:54:55.0 (10)
13 13 / Muži [595] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 12:03:44.6 20:14:37.318 02:16:57.6 16:56.2 (16) 55:09.1 (8) 01:52:59.7 (10) 03:18:52.7 (12) 05:37:05.7 (8) 07:49:55.7 (17) 08:41:14.7 (12) 10:12:32.7 (13)
14 14 / Muži [310] Tomáš Klím 1975 CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 12:04:01.5 21:07:28.579 02:17:14.5 16:22.3 (7) 55:15.6 (10) 01:50:16.4 (7) 03:15:06.4 (9) 06:00:30.4 (16) 07:42:49.4 (13) 08:52:56.4 (14) 10:15:49.4 (14)
15 15 / Muži [442] Lukas Pilar 1980 CZE Columbia Montrail XRNNRS 12:06:19.0 20:10:26.863 02:19:32.0 17:00.4 (17) 01:02:35.1 (47) 02:00:05.1 (30) 03:26:04.1 (21) 06:01:14.1 (18) 07:54:22.1 (20) 08:58:21.1 (15) 10:22:05.1 (15)
16 16 / Muži [222] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:12:05.2 21:09:50.912 02:25:18.2 17:47.1 (44) 01:01:30.0 (39) 02:01:35.1 (36) 03:29:15.1 (26) 06:07:15.1 (25) 07:48:10.1 (15) 09:12:53.1 (20) 10:27:58.1 (16)
17 17 / Muži [182] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 12:15:09.7 21:06:43.768 02:28:22.7 15:38.8 (3) 54:40.5 (6) 01:55:26.2 (15) 03:26:26.2 (24) 06:02:12.2 (22) 07:47:16.2 (14) 09:02:21.2 (16) 10:31:22.2 (17)
18 18 / Muži [240] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 12:20:49.9 21:10:44.468 02:34:02.9 16:28.8 (10) 01:00:23.6 (30) 02:02:12.5 (40) 03:32:36.5 (33) 06:12:36.5 (29) 07:59:12.5 (21) 09:16:59.5 (24) 10:35:38.5 (18)
19 1 / Ženy [557] Kateřina Šoubová 1977 CZE Liberec 12:22:50.0 20:22:11.777 02:36:03.0 01:00:42.0 (33) 02:02:21.2 (41) 03:32:23.2 (32) 06:10:59.2 (26) 08:01:14.2 (24) 09:14:48.2 (21) 10:35:39.2 (19)
20 19 / Muži [551] Petr Šindelář 1975 CZE VLLNNA 12:31:22.6 21:08:12.171 02:44:35.6 18:54.9 (75) 01:04:49.3 (63) 02:05:28.8 (47) 03:37:01.8 (46) 06:24:31.8 (37) 08:04:57.8 (28) 09:20:37.8 (27) 10:50:25.8 (28)
21 20 / Muži [346] Martin Kučera 1974 CZE Březová nad Svitavou 12:31:53.3 21:08:02.178 02:45:06.3 19:23.7 (87) 01:04:32.5 (60) 02:10:26.8 (60) 03:43:26.8 (53) 06:20:59.8 (36) 08:05:56.8 (31) 09:19:00.8 (26) 10:43:25.8 (24)
22 21 / Muži [431] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:32:02.5 20:10:43.622 02:45:15.5 17:04.6 (22) 01:03:17.5 (50) 02:01:00.4 (35) 03:26:25.4 (23) 06:01:56.4 (19) 08:02:12.4 (26) 09:16:19.4 (23) 10:39:04.4 (21)
23 22 / Muži [344] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 12:32:02.8 20:10:43.322 02:45:15.8 17:08.0 (23) 01:03:13.5 (49) 02:00:57.7 (34) 03:26:21.7 (22) 06:02:00.7 (20) 08:02:24.7 (27) 09:17:02.7 (25) 10:43:06.7 (23)
24 23 / Muži [151] Leszek Bulanow 1971 POL Hipolitow 12:32:22.8 20:12:43.210 02:45:35.8 18:40.0 (71) 01:01:13.0 (37) 01:57:45.8 (20) 03:24:29.8 (19) 06:00:30.8 (17) 08:00:33.8 (22) 09:14:58.8 (22) 10:41:02.8 (22)
25 24 / Muži [547] David Šíma 1971 CZE Tigi-Shu, Praha 12:34:00.6 20:43:14.156 02:47:13.6 17:57.8 (49) 59:28.6 (27) 01:58:18.8 (22) 03:26:36.8 (25) 06:04:03.8 (24) 07:52:22.8 (19) 09:07:25.8 (17) 10:44:31.8 (26)
26 25 / Muži [287] Ondřej Jerhot 1973 CZE Tigi-Shu 12:34:01.4 20:43:11.677 02:47:14.4 18:01.7 (51) 59:22.3 (25) 01:58:21.3 (23) 03:37:28.3 (47) 06:04:03.3 (23) 07:52:20.3 (18) 09:11:52.3 (19) 10:44:29.3 (25)
27 26 / Muži [375] Pavel Marek 1968 CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 12:34:03.5 20:15:30.187 02:47:16.5 17:53.0 (46) 59:24.7 (26) 01:58:06.8 (21) 03:22:55.8 (14) 05:54:25.8 (14) 07:49:45.8 (16) 09:08:32.8 (18) 10:38:29.8 (20)
28 27 / Muži [304] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 12:38:06.2 20:15:33.775 02:51:19.2 18:25.4 (64) 01:02:08.6 (44) 02:03:39.2 (45) 03:31:41.2 (30) 06:12:58.2 (30) 08:08:03.2 (32) 09:23:50.2 (29) 10:46:26.2 (27)
29 28 / Muži [424] Jiří Partl 1990 CZE Synthon sports society 12:50:43.8 21:08:04.705 03:03:56.8 16:26.5 (9) 55:54.5 (11) 01:56:24.3 (16) 03:30:04.3 (28) 06:11:30.3 (27) 08:01:42.3 (25) 09:22:41.3 (28) 10:50:26.3 (29)
30 29 / Muži [290] Ales Jirak 1977 GER Berlin 12:51:48.6 21:07:03.582 03:05:01.6 17:59.1 (50) 01:04:23.4 (59) 02:08:16.4 (55) 03:38:38.4 (50) 06:24:55.4 (38) 08:13:10.4 (34) 09:29:26.4 (31) 10:56:45.4 (31)
31 30 / Muži [336] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 13:02:23.7 21:08:34.910 03:15:36.7 19:27.0 (90) 01:06:24.3 (71) 02:10:11.1 (59) 03:34:42.1 (36) 06:14:52.1 (31) 08:05:37.1 (30) 09:30:16.1 (32) 10:55:07.1 (30)
32 31 / Muži [475] martin rezac 1979 CZE praha 7 13:06:00.4 20:12:25.749 03:19:13.4 19:14.7 (84) 01:02:29.2 (46) 02:02:06.3 (38) 03:36:41.3 (45) 06:16:39.3 (35) 08:11:23.3 (33) 09:28:11.3 (30) 11:05:19.3 (33)
33 32 / Muži [368] Ondřej Malík 1985 CZE Rungo.cz 13:06:38.2 21:07:48.369 03:19:51.2 17:43.4 (42) 01:01:05.8 (36) 01:59:41.6 (27) 03:24:58.6 (20) 06:02:03.6 (21) 08:00:43.6 (23) 09:30:51.6 (33) 11:00:10.6 (32)
34 33 / Muži [505] pavel Slepica 1974 CZE Bystrovany 13:09:26.7 20:13:39.913 03:22:39.7 19:11.5 (79) 01:07:05.9 (80) 02:13:49.1 (71) 03:50:02.1 (70) 06:39:26.1 (52) 08:26:19.1 (39) 09:49:07.1 (37) 11:16:21.1 (35)
35 2 / Ženy [535] Judit Szabó 1979 HUN Budapest 13:10:34.3 20:06:44.972 03:23:47.3 21:22.8 (128) 01:09:44.8 (108) 02:12:40.0 (67) 03:48:32.0 (67) 06:41:14.0 (53) 08:33:31.0 (43) 09:51:57.0 (39) 11:23:31.0 (40)
36 34 / Muži [425] Ondřej Pátek 1989 CZE Praha 5 13:13:15.2 21:09:17.038 03:26:28.2 16:29.6 (11) 57:21.2 (14) 01:57:25.0 (19) 03:45:04.0 (55) 06:30:14.0 (41) 08:21:51.0 (37) 09:49:02.0 (36) 11:08:42.0 (34)
37 35 / Muži [120] Raphael Bicelli 1982 FRA Prague - Czech Republic 13:15:59.0 20:17:39.382 03:29:12.0 16:46.5 (14) 57:10.5 (13) 01:54:49.6 (14) 03:32:36.6 (34) 06:30:09.6 (40) 08:40:59.6 (48) 10:07:34.6 (49) 11:29:01.6 (44)
38 36 / Muži [356] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 13:16:23.6 20:59:30.758 03:29:36.6 17:09.1 (24) 59:01.8 (22) 01:56:32.2 (17) 03:49:10.2 (69) 06:33:38.2 (47) 08:31:31.2 (42) 09:53:02.2 (41) 11:18:34.2 (38)
39 37 / Muži [332] Pavel Kovařík 1975 CZE Rychnov nad Kněžnou 13:16:28.8 20:59:28.449 03:29:41.8 17:11.9 (27) 59:04.7 (23) 01:56:35.6 (18) 03:51:04.6 (71) 06:33:37.6 (46) 08:31:27.6 (41) 09:52:54.6 (40) 11:18:13.6 (37)
40 38 / Muži [457] Radim Prahl 1974 CZE Running Tours Prague 13:19:15.5 21:07:00.562 03:32:28.5 17:10.8 (25) 57:40.5 (15) 02:00:04.4 (29) 03:32:00.4 (31) 06:25:36.4 (39) 08:20:56.4 (36) 09:41:16.4 (35) 11:19:14.4 (39)
41 39 / Muži [607] Miroslav Vítek 1982 CZE Praha 12 13:26:19.1 20:46:39.140 03:39:32.1 17:11.7 (26) 01:01:46.3 (40) 02:02:10.9 (39) 03:35:26.9 (40) 06:15:34.9 (33) 08:16:25.9 (35) 09:39:58.9 (34) 11:17:06.9 (36)
42 40 / Muži [116] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:27:03.3 21:07:50.648 03:40:16.3 17:04.3 (21) 01:01:05.1 (35) 02:03:34.4 (43) 03:31:19.4 (29) 06:15:27.4 (32) 08:37:54.4 (47) 10:01:50.4 (44) 11:28:33.4 (43)
43 3 / Ženy [198] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 13:27:06.3 21:07:49.827 03:40:19.3 17:40.3 (40) 01:01:53.2 (42) 02:05:40.2 (48) 03:35:13.2 (38) 06:15:40.2 (34) 08:37:17.2 (44) 10:01:54.2 (45) 11:28:32.2 (42)
44 41 / Muži [297] Leoš Kafka 1979 CZE Český běžecký klub 13:32:05.3 21:07:51.196 03:45:18.3 17:01.6 (19) 58:19.8 (18) 02:00:56.8 (33) 03:35:21.8 (39) 06:33:34.8 (45) 08:37:43.8 (45) 10:04:01.8 (46) 11:33:28.8 (46)
45 42 / Muži [481] Boris Ryashko 1974 CZE DHL ITS Running Club 13:32:05.4 21:07:52.985 03:45:18.4 17:01.5 (18) 58:20.1 (19) 02:00:23.0 (31) 03:35:47.0 (41) 06:32:43.0 (43) 08:37:47.0 (46) 10:04:07.0 (47) 11:33:24.0 (45)
46 4 / Ženy [635] Klára Zelenková 1988 CZE SRTG Praha 13:33:29.7 21:07:46.772 03:46:42.7 17:44.0 (43) 01:04:13.4 (58) 02:08:27.2 (57) 03:35:58.2 (43) 06:32:53.2 (44) 08:29:50.2 (40) 09:51:40.2 (38) 11:28:29.2 (41)
47 43 / Muži [581] Michal Trunda 1979 CZE Králův Dvůr 13:37:14.7 20:11:58.375 03:50:27.7 18:19.1 (57) 01:03:32.5 (53) 02:18:52.6 (97) 04:09:32.6 (98) 06:43:26.6 (54) 08:46:15.6 (53) 10:11:36.6 (53) 11:39:52.6 (48)
48 44 / Muži [110] Jiří Baran 1966 CZE Staříč 13:38:26.1 21:07:39.640 03:51:39.1 18:30.1 (65) 01:05:04.9 (66) 02:13:20.4 (70) 03:56:09.4 (79) 06:57:31.4 (70) 09:02:03.4 (65) 10:18:17.4 (54) 11:45:54.4 (52)
49 45 / Muži [347] David Kuneš 1974 CZE EUrunner.eu 13:38:27.0 21:07:40.248 03:51:40.0 19:47.1 (104) 01:07:17.6 (85) 02:17:06.8 (89) 03:59:05.8 (86) 06:54:16.8 (68) 09:02:08.8 (67) 10:18:23.8 (55) 11:45:57.8 (53)
50 46 / Muži [400] Roman Němec 1980 CZE Trailrun.cz #Makej vole! 13:41:59.7 21:07:54.269 03:55:12.7 17:32.7 (34) 01:01:47.1 (41) 02:08:50.7 (58) 03:46:02.7 (60) 06:37:13.7 (50) 08:23:25.7 (38) 09:53:06.7 (42) 11:35:27.7 (47)
51 5 / Ženy [177] Blanka Divišková 1967 CZE RUN4FUN 13:43:30.2 20:06:13.824 03:56:43.2 20:22.6 (108) 01:07:29.3 (89) 02:08:26.2 (56) 03:41:27.2 (51) 06:38:27.2 (51) 08:52:10.2 (58) 10:21:10.2 (60) 11:51:35.2 (54)
52 47 / Muži [518] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 13:45:20.1 21:07:41.814 03:58:33.1 18:20.0 (58) 01:01:24.1 (38) 02:03:48.2 (46) 03:34:52.2 (37) 06:36:46.2 (49) 08:45:52.2 (52) 10:07:52.2 (50) 11:45:46.2 (51)
53 6 / Ženy [192] Slávka Ďurkáčová 1988 CZE Bratislava 13:55:23.8 21:08:08.329 04:08:36.8 19:08.5 (78) 01:07:08.0 (82) 02:11:15.7 (64) 03:45:50.7 (59) 06:36:10.7 (48) 08:42:47.7 (50) 10:05:50.7 (48) 11:45:03.7 (49)
54 48 / Muži [530] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 14:04:46.6 20:08:06.516 04:17:59.6 20:45.2 (114) 01:11:53.6 (132) 02:16:27.5 (87) 03:46:47.5 (62) 06:52:10.5 (65) 08:54:50.5 (61) 10:19:52.5 (58) 11:53:06.5 (55)
55 49 / Muži [469] Jan Putala 1981 CZE ToniCzech Runners Club 14:06:32.7 21:09:52.080 04:19:45.7 21:01.3 (118) 01:11:12.0 (123) 02:15:47.9 (83) 03:45:05.9 (56) 06:48:36.9 (59) 08:56:07.9 (63) 10:25:59.9 (64) 12:08:15.9 (60)
56 50 / Muži [638] Jiří Zita 1982 CZE Čelákovice 14:08:23.5 21:07:59.725 04:21:36.5 18:34.9 (67) 01:07:48.6 (91) 02:16:58.3 (88) 03:59:36.3 (87) 06:58:33.3 (74) 09:14:48.3 (79) 10:42:01.3 (75) 12:14:56.3 (66)
57 51 / Muži [366] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 14:10:42.4 21:08:09.151 04:23:55.4 20:43.8 (112) 01:11:04.9 (119) 02:25:38.8 (119) 04:15:32.8 (114) 07:23:42.8 (100) 09:26:24.8 (86) 10:41:24.8 (74) 12:17:29.8 (71)
58 52 / Muži [103] Michal Argaláš 1993 CZE OB TJ TŽ Třinec 14:11:06.2 21:07:45.641 04:24:19.2 19:33.2 (96) 01:07:20.9 (87) 02:14:43.4 (77) 03:58:35.4 (84) 06:51:24.4 (62) 08:49:55.4 (55) 10:19:19.4 (56) 12:03:41.4 (58)
59 53 / Muži [201] Luboš Fajgl 1975 CZE Cítov 14:15:31.7 20:28:29.501 04:28:44.7 22:40.3 (163) 01:12:11.6 (138) 02:23:40.5 (106) 04:12:46.5 (107) 07:26:08.5 (101) 09:29:29.5 (87) 10:55:18.5 (81) 12:34:51.5 (79)
60 54 / Muži [138] Miloš Bosnovič 1987 CZE Adidas Runners Prague 14:16:05.9 21:09:07.279 04:29:18.9 18:40.9 (72) 01:06:39.7 (74) 02:13:56.7 (72) 03:55:58.7 (78) 07:07:01.7 (79) 09:16:46.7 (83) 10:55:47.7 (84) 19:29:03.7 (335)
61 55 / Muži [538] Paweł Szczotka 1972 POL Warszawa 14:17:36.2 20:12:49.665 04:30:49.2 20:28.7 (110) 01:06:52.7 (76) 02:11:08.3 (63) 03:41:51.3 (52) 06:32:26.3 (42) 08:41:35.3 (49) 10:10:12.3 (52) 11:55:03.3 (57)
62 56 / Muži [353] Jiří Lešák 1988 CZE Jablonec nad Nisou 14:18:24.9 21:06:48.803 04:31:37.9 18:07.0 (52) 01:04:02.8 (57) 02:11:18.2 (65) 03:54:03.2 (74) 06:51:44.2 (63) 08:51:36.2 (57) 10:19:27.2 (57) 12:04:28.2 (59)
63 57 / Muži [642] Josef Zmátlo 1980 CZE Šmajdáci Konárovice 14:19:36.4 21:08:00.634 04:32:49.4 19:12.7 (81) 01:09:08.6 (101) 02:13:17.4 (69) 03:58:50.4 (85) 06:45:53.4 (56) 08:53:14.4 (60) 10:23:25.4 (61) 12:10:35.4 (63)
64 58 / Muži [317] Dušan Kolesár 1979 CZE Malé Svatoňovice 14:20:47.4 21:11:49.155 04:34:00.4 19:30.1 (93) 01:08:14.7 (93) 02:14:58.8 (79) 03:51:29.8 (72) 06:52:17.8 (66) 08:49:15.8 (54) 10:26:11.8 (65) 12:08:35.8 (61)
65 59 / Muži [358] Tomasz Lichota 1989 POL Swidnica 14:24:34.0 20:17:09.651 04:37:47.0 19:47.0 (102) 01:09:26.4 (104) 02:19:22.3 (98) 04:04:52.3 (92) 07:03:48.3 (76) 09:10:39.3 (73) 10:33:02.3 (68) 12:10:17.3 (62)
66 60 / Muži [419] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 14:24:48.2 21:08:00.449 04:38:01.2 19:14.2 (83) 01:10:52.0 (114) 02:24:43.6 (111) 04:07:51.6 (95) 07:07:38.6 (81) 09:04:19.6 (69) 10:36:30.6 (69) 12:20:32.6 (73)
67 7 / Ženy [592] Lenka Vacvalová 1989 SVK REEBOK RUN CREW 14:24:51.7 21:07:56.144 04:38:04.7 19:17.7 (86) 01:10:59.6 (116) 02:24:49.9 (113) 04:08:00.9 (96) 07:07:36.9 (80) 09:04:29.9 (71) 10:36:58.9 (70) 12:20:33.9 (74)
68 61 / Muži [459] Rudolf Procházka 1978 CZE Krkonošský setrvák 14:25:16.0 20:10:35.285 04:38:29.0 20:08.2 (106) 01:11:15.0 (124) 02:27:36.7 (126) 04:11:43.7 (106) 07:12:15.7 (90) 09:10:08.7 (72) 10:38:13.7 (72) 12:16:46.7 (69)
69 62 / Muži [382] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 14:25:31.3 21:10:03.710 04:38:44.3 17:33.6 (36) 01:04:44.9 (62) 02:10:55.3 (62) 03:45:08.3 (57) 06:48:22.3 (58) 09:11:32.3 (74) 10:45:50.3 (77) 12:18:54.3 (72)
70 8 / Ženy [284] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 14:31:49.9 21:07:43.646 04:45:02.9 01:06:32.4 (73) 02:14:22.4 (74) 03:59:46.4 (88) 06:57:34.4 (71) 08:58:10.4 (64) 10:30:34.4 (67) 12:15:28.4 (67)
71 9 / Ženy [108] Nina Baláková 1986 SVK SRTG Praha 14:33:58.4 21:07:48.293 04:47:11.4 17:40.6 (41) 01:02:20.5 (45) 01:59:36.7 (26) 03:21:54.7 (13) 06:11:49.7 (28) 09:04:24.7 (70) 10:21:09.7 (59) 11:45:18.7 (50)
72 63 / Muži [265] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:38:14.2 20:31:38.464 04:51:27.2 17:54.5 (47) 01:00:08.9 (28) 02:03:34.5 (44) 03:35:52.5 (42) 06:51:46.5 (64) 08:55:37.5 (62) 10:24:35.5 (62) 12:10:39.5 (64)
73 64 / Muži [582] Jan Třasák 1981 CZE Adidas Runners Prague 14:39:06.5 21:09:09.216 04:52:19.5 18:42.0 (73) 01:06:53.5 (77) 02:14:44.8 (78) 03:55:45.8 (75) 07:06:33.8 (78) 09:16:39.8 (82) 10:55:20.8 (82) 12:17:17.8 (70)
74 65 / Muži [387] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 14:40:15.6 20:19:44.650 04:53:28.6 22:20.9 (156) 01:13:14.2 (147) 02:27:46.3 (128) 04:04:27.3 (91) 07:04:50.3 (77) 09:13:30.3 (76) 10:39:59.3 (73) 12:25:04.3 (75)
75 10 / Ženy [376] Klára Márová 1984 CZE Adidas Runners Prague 14:40:38.0 21:08:34.695 04:53:51.0 19:13.7 (82) 01:07:24.3 (88) 02:17:44.3 (93) 04:14:31.3 (109) 07:14:13.3 (92) 09:25:54.3 (85) 10:56:27.3 (85) 12:34:26.3 (78)
76 66 / Muži [531] Jan Sušický 1992 CZE Praha - Klánovice 14:41:05.0 21:09:48.420 04:54:18.0 21:36.3 (134) 01:15:01.6 (156) 02:32:52.6 (152) 04:19:36.6 (128) 07:47:16.6 (139) 09:49:08.6 (112) 11:16:47.6 (104) 12:46:43.6 (87)
77 67 / Muži [342] Jakub Kubík 1993 CZE TJ Sokol Vejvanovice 14:43:51.7 21:06:35.239 04:57:04.7 18:22.4 (63) 01:05:15.0 (68) 02:15:00.8 (80) 03:59:50.8 (89) 07:12:09.8 (88) 09:38:36.8 (94) 11:05:58.8 (90) 12:43:07.8 (84)
78 68 / Muži [123] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 14:45:34.5 21:07:31.192 04:58:47.5 17:03.7 (20) 01:04:00.7 (56) 02:07:49.8 (53) 03:44:05.8 (54) 07:09:02.8 (85) 09:20:30.8 (84) 10:57:39.8 (86) 12:37:36.8 (81)
79 69 / Muži [214] Jan Fremund 1987 CZE Praha 10 14:45:53.2 20:37:19.489 04:59:06.2 23:20.0 (183) 01:12:03.6 (137) 02:26:41.5 (121) 04:10:03.5 (100) 07:15:01.5 (93) 09:13:41.5 (77) 10:46:18.5 (79) 12:33:50.5 (77)
80 70 / Muži [501] Radek Skála 1969 CZE CSC Český Brod 14:52:14.6 20:16:55.772 05:05:27.6 20:30.8 (111) 01:12:24.3 (145) 02:30:16.2 (138) 04:17:04.2 (118) 07:33:45.2 (119) 09:44:25.2 (106) 11:07:00.2 (92) 12:46:21.2 (86)
81 71 / Muži [200] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:52:37.3 21:01:16.793 05:05:50.3 19:46.9 (101) 01:07:07.4 (81) 02:22:41.2 (104) 04:07:34.2 (93) 07:07:49.2 (82) 09:02:06.2 (66) 10:37:04.2 (71) 12:38:00.2 (82)
82 72 / Muži [588] Tomáš Uher 1985 CZE RETIA 14:52:43.8 21:10:21.772 05:05:56.8 18:57.9 (76) 01:10:37.2 (110) 02:21:05.2 (103) 03:53:00.2 (73) 06:54:52.2 (69) 08:50:36.2 (56) 10:25:27.2 (63) 12:14:31.2 (65)
83 73 / Muži [416] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 14:55:36.9 20:09:51.257 05:08:49.9 21:02.7 (120) 01:11:19.9 (128) 02:24:47.7 (112) 04:25:11.7 (150) 07:36:13.7 (123) 09:35:10.7 (90) 11:08:43.7 (95) 12:43:39.7 (85)
84 74 / Muži [156] Piotr Cygan 1969 POL Run4Fun Ultra 14:56:56.6 20:11:49.276 05:10:09.6 18:48.9 (74) 01:06:44.4 (75) 02:12:35.7 (66) 03:46:36.7 (61) 07:08:33.7 (84) 09:15:51.7 (80) 10:55:36.7 (83) 12:41:27.7 (83)
85 75 / Muži [223] Filip Grusz 1984 CZE Podej mi pivo 14:58:32.6 21:07:46.357 05:11:45.6 17:39.7 (39) 01:03:58.1 (55) 02:07:58.6 (54) 03:47:36.6 (64) 06:50:37.6 (60) 09:13:44.6 (78) 10:48:18.6 (80) 12:32:49.6 (76)
86 76 / Muži [312] Jan Kocum 1980 CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 14:58:46.6 20:22:17.345 05:11:59.6 19:25.0 (88) 01:05:57.9 (70) 02:17:18.7 (90) 04:10:59.7 (104) 07:27:16.7 (103) 09:40:31.7 (98) 11:07:24.7 (93) 12:52:11.7 (92)
87 77 / Muži [474] Martin Rendl 1978 CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 14:58:47.5 20:22:21.321 05:12:00.5 19:17.3 (85) 01:05:27.1 (69) 02:17:23.7 (91) 04:10:52.7 (102) 07:27:16.7 (104) 09:40:41.7 (99) 11:06:07.7 (91) 12:52:12.7 (93)
88 78 / Muži [462] Jaroslav Prokop 1981 CZE Mrakotin 15:00:45.6 21:08:50.437 05:13:58.6 19:35.5 (98) 01:07:20.8 (86) 02:15:57.6 (84) 03:56:30.6 (81) 07:16:28.6 (94) 09:46:28.6 (109) 11:21:36.6 (110) 13:04:36.6 (103)
89 79 / Muži [166] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 15:03:54.7 21:09:30.029 05:17:07.7 22:35.2 (160) 01:15:19.4 (159) 02:36:21.0 (172) 04:29:22.0 (160) 07:34:54.0 (121) 09:50:08.0 (113) 11:13:41.0 (103) 13:03:23.0 (102)
90 80 / Muži [534] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 15:05:32.2 20:07:41.053 05:18:45.2 23:15.1 (180) 01:21:47.6 (230) 02:40:25.9 (185) 04:26:10.9 (152) 07:35:52.9 (122) 09:42:52.9 (102) 11:11:06.9 (98) 12:52:59.9 (94)
91 11 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 15:07:17.0 20:07:17.616 05:20:30.0 23:49.9 (196) 01:16:01.4 (164) 02:35:02.4 (164) 04:22:34.4 (140) 07:33:31.4 (117) 09:38:01.4 (91) 11:09:36.4 (96) 12:56:38.4 (97)
92 81 / Muži [450] Pavel Podhajský 1977 CZE Trutnov 15:07:27.8 20:07:15.845 05:20:40.8 23:45.6 (195) 01:15:45.3 (161) 02:34:52.2 (163) 04:22:44.2 (141) 07:33:36.2 (118) 09:38:08.2 (92) 11:09:51.2 (97) 12:56:33.2 (96)
93 82 / Muži [447] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:08:56.7 21:08:23.828 05:22:09.7 23:38.9 (191) 01:18:29.4 (189) 02:34:42.2 (162) 04:17:50.2 (121) 07:21:47.2 (98) 09:15:54.2 (81) 10:57:54.2 (87) 12:51:53.2 (91)
94 83 / Muži [545] Jan Šettner 1975 CZE Kunčina 15:11:07.8 20:06:06.933 05:24:20.8 21:13.6 (122) 01:10:37.6 (111) 02:27:12.1 (123) 04:17:56.1 (122) 07:29:11.1 (108) 09:42:44.1 (100) 11:13:09.1 (101) 12:58:34.1 (98)
95 84 / Muži [181] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 15:11:22.6 20:05:53.393 05:24:35.6 21:26.8 (129) 01:10:51.2 (113) 02:27:28.6 (124) 04:18:16.6 (124) 07:33:01.6 (114) 09:42:46.6 (101) 11:13:34.6 (102) 12:58:58.6 (99)
96 85 / Muži [503] Ladislav Sláma 1976 CZE Vlachovice 15:11:59.8 21:08:02.362 05:25:12.8 19:27.1 (91) 01:08:21.3 (94) 02:23:56.6 (109) 04:21:25.6 (134) 09:50:45.6 (115) 11:18:26.6 (108) 12:48:55.6 (89)
97 86 / Muži [392] Filip Mikeš 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 15:15:50.5 21:10:00.608 05:29:03.5 17:37.6 (38) 01:04:58.6 (65) 02:10:54.4 (61) 03:45:15.4 (58) 06:48:20.4 (57) 09:11:41.4 (75) 10:46:00.4 (78) 12:16:20.4 (68)
98 87 / Muži [172] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 15:21:31.3 21:09:54.792 05:34:44.3 21:50.6 (138) 01:18:42.9 (194) 02:36:09.2 (171) 04:32:04.2 (163) 07:46:12.2 (136) 10:00:34.2 (127) 11:24:19.2 (117) 13:12:25.2 (107)
99 88 / Muži [340] Stanislav Kubeš 1988 CZE Top4Running Club 15:22:13.0 21:07:10.273 05:35:26.0 17:47.5 (45) 58:57.9 (21) 01:59:56.7 (28) 07:28:33.7 (107) 09:45:29.7 (107) 11:05:46.7 (89) 12:37:23.7 (80)
100 89 / Muži [601] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 15:29:06.1 20:06:24.424 05:42:19.1 20:44.5 (113) 01:11:42.9 (131) 02:27:41.6 (127) 04:17:33.6 (119) 07:26:10.6 (102) 09:44:16.6 (105) 11:17:49.6 (107) 13:06:11.6 (104)
101 90 / Muži [187] Lukáš Drobný 1984 CZE Benešovský běžecký klub 15:30:02.0 20:11:48.292 05:43:15.0 21:51.4 (139) 01:08:38.1 (95) 02:17:41.7 (92) 04:10:00.7 (99) 07:13:56.7 (91) 09:33:25.7 (89) 11:08:14.7 (94) 13:00:22.7 (100)
102 91 / Muži [169] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 15:36:40.8 20:07:38.058 05:49:53.8 24:21.8 (213) 01:16:21.0 (168) 02:35:17.9 (165) 04:22:18.9 (138) 07:43:19.9 (129) 09:55:36.9 (125) 11:22:37.9 (113) 13:10:25.9 (105)
103 92 / Muži [158] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 15:36:43.6 20:07:33.978 05:49:56.6 24:26.6 (215) 01:16:27.3 (172) 02:35:28.0 (167) 04:22:20.0 (139) 07:43:13.0 (128) 09:55:22.0 (123) 11:22:28.0 (112) 13:10:29.0 (106)
104 93 / Muži [208] Alexandr Filip 1983 CZE České budějovice 15:37:21.9 20:08:02.751 05:50:34.9 18:35.6 (68) 01:07:08.3 (83) 02:20:42.2 (101) 04:13:37.2 (108) 07:19:15.2 (97) 09:45:49.2 (108) 11:33:12.2 (123) 13:34:51.2 (123)
105 94 / Muži [498] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 15:38:45.1 21:08:54.036 05:51:58.1 21:13.6 (123) 01:11:16.3 (126) 02:32:54.0 (154) 04:34:33.0 (167) 07:46:45.0 (137) 10:06:00.0 (132) 11:37:44.0 (128) 13:25:32.0 (119)
106 95 / Muži [461] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 15:40:35.7 20:09:00.813 05:53:48.7 24:08.6 (205) 01:19:58.8 (208) 02:41:00.2 (190) 04:25:48.2 (151) 07:39:30.2 (126) 09:50:39.2 (114) 11:12:04.2 (99) 13:01:48.2 (101)
107 96 / Muži [623] Viktor Wendler 1976 CZE UWG Plzeň 15:41:59.7 21:09:16.142 05:55:12.7 22:04.9 (145) 01:14:31.3 (153) 02:24:18.9 (110) 04:09:27.9 (97) 07:08:01.9 (83) 09:03:15.9 (68) 10:42:52.9 (76) 12:55:58.9 (95)
108 97 / Muži [496] František Selucký 1966 CZE Vepak 15:43:54.2 21:08:03.000 05:57:07.2 22:27.7 (158) 01:17:36.3 (181) 02:33:50.0 (159) 04:18:36.0 (125) 07:27:53.0 (106) 09:55:02.0 (121) 11:21:07.0 (109) 13:15:28.0 (108)
109 98 / Muži [251] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 15:45:21.6 20:00:00.0 05:58:34.6 26:34.6 (264) 01:11:25.2 (129) 02:14:07.0 (73) 03:38:21.0 (49) 07:11:17.0 (87) 09:39:13.0 (97) 11:41:07.0 (131) 13:42:48.0 (128)
110 99 / Muži [603] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 15:45:51.7 21:08:03.808 05:59:04.7 22:51.4 (166) 01:16:41.5 (177) 02:34:39.2 (161) 04:21:31.2 (135) 07:49:07.2 (143) 09:55:11.2 (122) 11:25:45.2 (118) 13:21:44.2 (116)
111 100 / Muži [591] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 15:46:19.6 21:08:04.559 05:59:32.6 22:58.1 (174) 01:16:39.1 (174) 02:34:29.4 (160) 04:21:35.4 (136) 07:49:10.4 (144) 09:55:28.4 (124) 11:25:55.4 (119) 13:22:53.4 (117)
112 12 / Ženy [212] Lenka Fišar 1992 CZE Trutnov 15:49:27.5 20:06:22.066 06:02:40.5 02:31:53.9 (148) 04:17:43.9 (120) 07:27:36.9 (105) 09:39:07.9 (96) 11:12:40.9 (100) 13:16:16.9 (111)
113 101 / Muži [561] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:49:47.0 20:08:20.494 06:03:00.0 22:20.0 (155) 01:12:00.7 (136) 02:29:04.5 (132) 04:28:44.5 (158) 07:45:27.5 (130) 09:53:06.5 (119) 11:23:26.5 (115) 13:16:19.5 (112)
114 102 / Muži [633] David Zbytovský 1981 CZE Praha 15:49:55.4 20:08:20.810 06:03:08.4 22:15.7 (151) 01:12:11.9 (139) 02:28:58.2 (131) 04:24:31.2 (148) 07:45:30.2 (132) 09:53:12.2 (120) 11:23:34.2 (116) 13:16:03.2 (109)
115 103 / Muži [291] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 15:50:24.3 20:07:34.169 06:03:37.3 24:27.2 (217) 01:16:07.7 (165) 02:35:26.8 (166) 04:27:19.8 (154) 07:45:27.8 (131) 10:09:00.8 (136) 11:37:33.8 (127) 13:19:07.8 (115)
116 104 / Muži [448] Tomáš Plíhal 1975 CZE Svídnický Extrém 15:50:57.0 20:07:55.705 06:04:10.0 24:02.0 (202) 01:18:09.8 (184) 02:40:33.3 (187) 04:38:25.3 (178) 08:07:19.3 (170) 10:15:34.3 (145) 11:51:48.3 (138) 15:27:21.3 (192)
117 105 / Muži [597] Petr Velešík 1975 CZE Sova Run Brno 15:52:30.4 20:30:03.800 06:05:43.4 21:32.2 (133) 01:12:47.8 (146) 02:30:01.2 (135) 04:14:36.2 (110) 07:41:24.2 (127) 10:12:56.2 (141) 11:45:38.2 (136) 13:36:46.2 (125)
118 106 / Muži [527] Václav Strnad 1974 CZE Sova Run Brno 15:52:37.8 20:29:55.877 06:05:50.8 21:39.3 (136) 01:13:27.7 (149) 02:30:06.1 (136) 04:19:48.1 (130) 07:47:00.1 (138) 09:58:13.1 (126) 11:45:31.1 (135) 13:36:43.1 (124)
119 13 / Ženy [109] Majka Balšínková 1980 CZE Brno 15:53:12.3 21:07:44.924 06:06:25.3 18:20.0 (59) 01:06:28.7 (72) 02:18:03.1 (94) 04:19:30.1 (127) 07:33:16.1 (116) 09:29:35.1 (88) 11:04:56.1 (88) 12:50:28.1 (90)
120 107 / Muži [502] Jiří Slabý 1988 CZE Pardubice 15:53:50.5 20:09:33.441 06:07:03.5 21:31.5 (132) 01:10:55.2 (115) 02:25:07.6 (114) 04:15:32.6 (113) 07:31:22.6 (112) 09:43:51.6 (103) 11:17:14.6 (106) 13:16:08.6 (110)
121 108 / Muži [555] Ondřej Šmejkal 1981 CZE Praha 8 15:53:56.8 20:09:28.090 06:07:09.8 21:36.8 (135) 01:11:03.6 (118) 02:25:19.9 (116) 04:14:52.9 (111) 07:31:47.9 (113) 09:44:00.9 (104) 11:17:07.9 (105) 13:16:23.9 (113)
122 14 / Ženy [593] Hana Váchová 1980 CZE Praha 15:55:54.8 21:10:45.992 06:09:07.8 18:33.9 (66) 01:12:17.3 (142) 02:20:50.0 (102) 03:55:56.0 (77) 06:58:29.0 (73) 08:52:23.0 (59) 10:27:28.0 (66) 12:48:19.0 (88)
123 109 / Muži [610] Václav Vlasák 1986 CZE RETIA 15:57:54.5 20:08:37.932 06:11:07.5 23:26.9 (189) 01:15:40.3 (160) 02:39:48.1 (184) 04:37:12.1 (177) 08:06:44.1 (167) 10:14:46.1 (144) 11:51:00.1 (137) 13:45:43.1 (130)
124 110 / Muži [369] Marek Malík 1978 CZE HARD ROCK RUNNERS 15:59:12.4 20:48:27.252 06:12:25.4 24:01.4 (201) 01:16:40.3 (175) 02:37:34.7 (174) 04:38:36.7 (179) 07:57:55.7 (154) 10:10:37.7 (138) 11:39:49.7 (129) 13:32:21.7 (120)
125 111 / Muži [121] Karel Bílek 1979 CZE Žďár u Protivína 16:01:30.1 20:50:40.676 06:14:43.1 23:29.6 (190) 01:16:40.7 (176) 02:31:26.3 (144) 04:27:43.3 (156) 07:49:47.3 (146) 10:09:09.3 (137) 11:40:32.3 (130) 13:33:01.3 (121)
126 112 / Muži [365] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:19:39.2 20:50:05.625 06:32:52.2 24:47.2 (226) 01:18:47.4 (197) 02:39:14.4 (179) 04:35:56.4 (171) 08:04:40.4 (165) 10:28:25.4 (155) 12:10:03.4 (152) 14:11:55.4 (146)
127 113 / Muži [276] Michal Chovanec 1969 CZE Praha 10 16:19:43.7 20:50:03.958 06:32:56.7 24:46.4 (225) 01:18:48.5 (198) 02:39:48.0 (183) 04:36:05.0 (172) 08:04:47.0 (166) 10:28:32.0 (156) 12:09:56.0 (151) 14:11:55.0 (145)
128 114 / Muži [125] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 16:20:22.1 21:08:52.655 06:33:35.1 01:07:04.7 (79) 02:16:04.3 (86) 03:56:33.3 (82) 07:16:29.3 (95) 09:46:33.3 (110) 11:22:05.3 (111) 13:18:06.3 (114)
129 115 / Muži [497] Milan Seman 1976 NLD The Hague 16:20:26.1 21:08:48.591 06:33:39.1 19:11.8 (80) 01:06:59.0 (78) 02:16:01.4 (85) 03:56:28.4 (80) 07:16:36.4 (96) 09:47:51.4 (111) 11:33:20.4 (124) 13:23:32.4 (118)
130 116 / Muži [219] Tomáš Goga 1984 CZE WEBER TEAM 16:25:03.0 20:14:06.771 06:38:16.0 21:17.2 (124) 01:07:34.5 (90) 02:14:33.2 (75) 04:07:50.2 (94) 07:37:14.2 (125) 10:02:20.2 (129) 11:30:37.2 (120) 13:34:04.2 (122)
131 117 / Muži [483] Jan Řezáč 1978 CZE Debřáci 16:27:09.4 20:12:32.661 06:40:22.4 20:48.5 (116) 01:14:32.0 (154) 02:32:36.3 (150) 04:27:41.3 (155) 07:53:32.3 (151) 10:13:38.3 (143) 11:54:42.3 (141) 13:45:30.3 (129)
132 118 / Muži [532] Petr Svoboda 1989 CZE Benešováci 16:27:19.0 21:08:01.398 06:40:32.0 19:06.1 (77) 01:09:29.4 (106) 02:27:08.6 (122) 04:23:03.6 (142) 07:48:22.6 (141) 09:51:31.6 (116) 11:31:11.6 (121) 13:47:16.6 (133)
133 119 / Muži [279] Radim Janeček 1989 CZE Benešováci 16:27:52.0 21:07:33.849 06:41:05.0 19:31.0 (94) 01:09:55.1 (109) 02:27:32.2 (125) 04:23:27.2 (145) 07:48:52.2 (142) 09:51:53.2 (118) 11:31:27.2 (122) 13:47:39.2 (135)
134 120 / Muži [329] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany (Praha - východ) 16:29:14.6 20:13:54.281 06:42:27.6 21:07.9 (121) 01:11:18.9 (127) 02:25:28.7 (117) 04:20:08.7 (132) 07:50:09.7 (147) 10:12:46.7 (140) 11:54:11.7 (140) 13:41:51.7 (127)
135 121 / Muži [599] Tomáš Veselý 1974 CZE Los Lovoš 16:35:38.5 20:07:42.044 06:48:51.5 22:55.5 (169) 01:16:19.9 (166) 02:33:08.0 (156) 04:32:21.0 (165) 08:22:07.0 (188) 12:18:31.0 (162) 14:24:52.0 (160)
136 122 / Muži [572] Martin Švejda 1974 CZE Vchynice 16:35:40.9 20:07:40.880 06:48:53.9 22:56.6 (170) 01:16:20.1 (167) 02:33:09.1 (157) 04:32:18.1 (164) 08:22:02.1 (187) 13:42:45.1 (329) 12:18:39.1 (163) 14:24:46.1 (158)
137 123 / Muži [632] Martin Zbruz 1970 CZE Praha 13 16:35:45.2 20:07:45.224 06:48:58.2 31:24.4 (387) 01:31:17.1 (310) 02:51:01.8 (226) 04:46:39.8 (195) 08:12:17.8 (177) 10:38:53.8 (163) 12:15:33.8 (160) 14:10:28.8 (144)
138 124 / Muži [432] Ondřej Pekař 1990 CZE Železný Brod 16:38:12.0 21:08:16.797 06:51:25.0 19:45.5 (100) 01:11:56.6 (133) 02:40:56.2 (189) 04:46:13.2 (192) 08:34:20.2 (199) 10:50:34.2 (176) 12:46:27.2 (182) 14:24:25.2 (157)
139 15 / Ženy [395] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 16:41:25.1 21:08:26.999 06:54:38.1 21:56.5 (141) 01:19:13.6 (202) 02:44:52.0 (207) 04:42:13.0 (187) 08:02:57.0 (162) 10:26:34.0 (152) 12:13:31.0 (157) 14:06:48.0 (143)
140 125 / Muži [559] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 16:42:02.7 20:34:54.590 06:55:15.7 20:26.4 (109) 01:09:29.3 (105) 02:23:50.4 (108) 04:15:30.4 (112) 07:49:15.4 (145) 10:22:04.4 (149) 12:07:05.4 (146) 14:24:00.4 (156)
141 126 / Muži [272] Tomas Hyksa 1983 CZE Nechťák HoroTeam 16:44:25.1 20:29:31.368 06:57:38.1 22:08.4 (146) 01:10:46.2 (112) 02:28:06.6 (129) 04:16:38.6 (117) 07:45:33.6 (133) 10:07:56.6 (134) 11:54:51.6 (142) 13:59:11.6 (138)
142 127 / Muži [264] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 16:44:31.9 20:29:21.968 06:57:44.9 22:15.8 (152) 01:11:05.6 (120) 02:28:13.0 (130) 04:16:38.0 (116) 07:45:50.0 (134) 10:08:12.0 (135) 11:55:20.0 (144) 13:59:39.0 (139)
143 128 / Muži [102] Stanislav Ambrož 1976 CZE Vyskytná nad Jihlavou 16:45:57.8 20:20:51.142 06:59:10.8 18:15.2 (54) 01:08:40.0 (96) 02:23:04.9 (105) 04:18:55.9 (126) 07:59:25.9 (155) 10:19:25.9 (147) 14:03:59.9 (141)
144 16 / Ženy [131] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:51:35.2 20:46:12.391 07:04:48.2 26:40.3 (267) 01:23:15.2 (241) 02:48:11.6 (219) 04:42:52.6 (188) 08:01:49.6 (158) 10:33:56.6 (161) 12:14:43.6 (158) 14:17:11.6 (153)
145 129 / Muži [170] Cezary Dabrowski 1971 POL Piaseczno 16:52:57.6 20:13:49.748 07:06:10.6 26:09.2 (258) 01:20:43.3 (219) 02:44:04.3 (202) 04:37:02.3 (176) 08:07:15.3 (169) 10:25:28.3 (151) 12:11:55.3 (155) 14:16:29.3 (152)
146 130 / Muži [348] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:54:13.5 20:16:56.983 07:07:26.5 20:16.9 (107) 01:12:22.6 (144) 02:30:20.0 (140) 04:24:56.0 (149) 07:36:31.0 (124) 10:16:09.0 (146) 12:07:08.0 (147) 13:57:59.0 (137)
147 131 / Muži [576] Tomas Tlusty 1984 CZE MK KLADNO 16:57:04.6 21:07:38.194 07:10:17.6 19:33.9 (97) 01:08:50.3 (99) 02:18:19.8 (95) 04:10:57.8 (103) 07:34:35.8 (120) 10:02:59.8 (130) 11:43:54.8 (134) 13:46:22.8 (131)
148 132 / Muži [273] Petr Chalupa 1985 CZE Maratón Klub Kladno 16:57:07.1 21:07:38.772 07:10:20.1 19:31.1 (95) 01:09:08.8 (102) 02:18:34.2 (96) 04:11:02.2 (105) 07:33:10.2 (115) 10:03:18.2 (131) 11:43:47.2 (133) 13:46:38.2 (132)
149 133 / Muži [204] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 16:57:12.2 20:35:46.106 07:10:25.2 19:25.3 (89) 01:04:38.5 (61) 02:14:39.9 (76) 04:10:07.9 (101) 07:30:30.9 (111) 10:01:56.9 (128) 11:36:36.9 (126) 13:47:20.9 (134)
150 134 / Muži [275] Zdeněk Chmel 1962 CZE Běžecký klub České spořitelny 16:58:04.8 20:18:46.328 07:11:17.8 23:21.1 (185) 01:15:09.9 (158) 02:39:41.7 (182) 04:36:14.7 (173) 07:59:44.7 (156) 10:27:59.7 (154) 12:08:23.7 (150) 14:06:16.7 (142)
151 17 / Ženy [175] Miroslava Deimová 1977 CZE BLK Tábor 16:59:06.0 21:09:10.837 07:12:19.0 22:00.1 (144) 01:20:40.6 (217) 02:44:34.2 (204) 04:50:15.2 (200) 08:19:02.2 (181) 10:45:53.2 (170) 12:21:44.2 (170) 14:14:09.2 (148)
152 135 / Muži [174] Karel Deim 1972 CZE BLK Tábor 16:59:06.8 21:09:08.629 07:12:19.8 21:59.2 (143) 01:20:29.5 (215) 02:44:38.4 (206) 04:50:11.4 (199) 08:19:05.4 (182) 10:46:04.4 (171) 12:21:40.4 (169) 14:14:28.4 (149)
153 136 / Muži [636] Antonín Zeman 1961 CZE Dědek 17:02:12.6 21:11:52.697 07:15:25.6 23:20.0 (184) 01:19:02.6 (200) 02:42:37.3 (194) 05:16:56.3 (240) 08:48:49.3 (216) 11:15:15.3 (192) 12:56:59.3 (188) 14:45:24.3 (170)
154 18 / Ženy [634] Jaroslava Zelená 1978 CZE Punk´s not dead 17:04:38.9 20:06:31.103 07:17:51.9 24:27.1 (216) 01:18:57.2 (199) 02:39:22.9 (181) 04:39:35.9 (183) 08:08:53.9 (172) 10:53:39.9 (178) 12:24:34.9 (173) 14:32:34.9 (163)
155 137 / Muži [440] petr petura 1977 CZE jenštejn 17:07:22.7 20:07:27.060 07:20:35.7 27:05.6 (274) 01:26:12.8 (262) 03:01:07.9 (267) 05:08:38.9 (226) 08:26:36.9 (193) 10:39:27.9 (164) 12:10:56.9 (154) 14:17:28.9 (154)
156 138 / Muži [176] Vladimír Diatka 1967 CZE Brno 17:09:28.4 20:04:03.0 07:22:41.4 23:15.8 (181) 01:15:05.5 (157) 02:36:59.0 (173) 04:36:17.0 (174) 08:03:31.0 (163) 10:42:48.0 (167) 12:20:27.0 (167) 14:23:06.0 (155)
157 139 / Muži [373] Petr Mandok 1988 CZE Praha 17:09:33.4 21:09:56.017 07:22:46.4 24:57.4 (231) 01:20:17.5 (210) 02:42:04.0 (192) 04:51:25.0 (204) 08:16:00.0 (179) 10:48:41.0 (173) 12:20:06.0 (166) 14:34:37.0 (164)
158 140 / Muži [250] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 17:10:37.6 20:08:02.409 07:23:50.6 18:37.6 (69) 01:09:11.6 (103) 02:30:21.6 (141) 04:41:53.6 (186) 08:20:11.6 (184) 10:43:50.6 (169) 12:16:47.6 (161) 14:15:34.6 (151)
159 141 / Muži [573] Máté Tarnai 1975 HUN MVTE, TTT 17:10:46.0 20:00:00.0 07:23:59.0 35:26.8 (454) 01:35:23.5 (353) 03:09:21.0 (306) 05:28:22.0 (266) 08:50:27.0 (217) 11:08:03.0 (184) 12:39:24.0 (178) 14:42:39.0 (168)
160 142 / Muži [406] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 17:11:13.3 21:08:32.568 07:24:26.3 19:39.7 (99) 01:08:44.1 (98) 02:20:26.4 (99) 03:58:16.4 (83) 07:29:25.4 (109) 10:11:42.4 (139) 12:01:34.4 (145) 14:14:51.4 (150)
161 143 / Muži [484] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 17:13:33.4 20:08:21.306 07:26:46.4 22:18.5 (154) 01:12:00.1 (135) 02:29:10.7 (133) 04:28:36.7 (157) 08:02:21.7 (161) 10:30:06.7 (158) 12:19:30.7 (164) 14:28:12.7 (162)
162 144 / Muži [529] Petr Struk 1983 CZE RBZ Praha 17:13:40.2 20:08:21.406 07:26:53.2 22:24.0 (157) 01:12:16.1 (141) 02:29:14.6 (134) 04:22:11.6 (137) 08:02:15.6 (160) 10:30:00.6 (157) 12:19:39.6 (165) 14:28:10.6 (161)
163 145 / Muži [111] Matthias Barsch 1978 GER M and M Team 17:14:47.6 21:07:12.375 07:28:00.6 18:39.1 (70) 01:11:16.3 (125) 02:30:23.6 (142) 04:49:39.6 (197) 08:21:19.6 (185) 10:20:56.6 (148) 12:07:37.6 (149) 14:12:30.6 (147)
164 146 / Muži [296] Jiří Kadavý 1988 CZE Vrchlabí 17:15:54.5 21:01:05.540 07:29:07.5 01:29:26.7 (292) 03:11:50.5 (314) 06:19:58.5 (374) 09:45:26.5 (283) 11:46:51.5 (218) 13:15:06.5 (200) 14:56:18.5 (177)
165 147 / Muži [574] Ivan Teichman 1983 CZE Vrchlabí 17:16:20.3 21:01:06.840 07:29:33.3 27:50.8 (292) 01:29:39.3 (295) 03:12:00.2 (315) 06:20:30.2 (377)
166 148 / Muži [578] Vilém Toth 1965 CZE Chotěbuz 17:20:25.7 21:09:37.615 07:33:38.7 23:26.3 (187) 01:20:44.0 (220) 02:47:54.4 (218) 04:52:03.4 (205) 08:39:31.4 (204) 10:54:26.4 (179) 12:35:49.4 (176) 14:40:40.4 (165)
167 149 / Muži [521] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:24:29.6 20:19:49.860 07:37:42.6 28:02.6 (300) 01:26:36.5 (264) 02:57:46.1 (253) 05:09:53.1 (231) 08:31:59.1 (197) 10:50:35.1 (177) 12:38:04.1 (177) 14:41:53.1 (167)
168 150 / Muži [162] Jiří Čech 1989 CZE Jívoví 17:25:36.8 20:13:09.151 07:38:49.8 29:17.4 (328) 01:29:36.5 (293) 03:07:34.8 (298) 05:31:57.8 (275) 09:29:25.8 (257) 11:32:03.8 (202) 12:57:21.8 (189) 15:00:57.8 (180)
169 151 / Muži [294] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 17:27:28.2 20:30:15.870 07:40:41.2 21:21.0 (127) 01:09:37.8 (107) 02:30:18.1 (139) 04:26:36.1 (153) 08:00:03.1 (157) 10:27:26.1 (153) 12:12:03.1 (156) 14:24:47.1 (159)
170 152 / Muži [150] Radek Buchbauer 1976 CZE Ladermon Team 17:27:37.1 20:13:41.070 07:40:50.1 21:19.1 (125) 01:11:30.9 (130) 02:25:37.9 (118) 04:20:26.9 (133) 07:45:57.9 (135) 10:06:20.9 (133) 11:43:34.9 (132) 13:59:40.9 (140)
171 153 / Muži [477] Radek Rohožka 1981 CZE Čáslav 17:33:09.5 20:12:00.405 07:46:22.5 26:40.0 (266) 01:25:00.6 (258) 02:59:04.6 (262) 05:42:37.6 (298) 09:34:14.6 (261)
172 154 / Muži [526] Juan Stredel 1971 VEN Czcoven 17:35:02.0 20:49:44.656 07:48:15.0 22:36.9 (161) 01:13:24.3 (148) 02:30:14.3 (137) 04:23:39.3 (146) 07:53:17.3 (150) 10:13:10.3 (142) 11:55:17.3 (143) 13:49:25.3 (136)
173 155 / Muži [267] Jirka Hrabec 1982 CZE Praha - Žižkov 17:37:11.8 20:14:15.475 07:50:24.8 24:55.0 (229) 01:19:47.0 (207) 02:47:34.5 (217) 04:35:45.5 (170) 08:09:06.5 (173) 10:43:39.5 (168) 12:20:59.5 (168) 14:41:21.5 (166)
174 156 / Muži [334] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:09.4 20:13:16.296 07:51:22.4 30:34.7 (363) 01:27:11.5 (271) 02:58:03.7 (256) 05:14:50.7 (238) 08:45:09.7 (210) 11:11:52.7 (189) 12:45:48.7 (181) 14:50:57.7 (173)
175 157 / Muži [470] Miloslav Pytlík 1971 CZE Dojít a přežít 17:45:24.9 20:19:26.951 07:58:37.9 22:40.1 (162) 01:14:09.6 (152) 02:38:46.0 (177) 04:35:38.0 (169) 08:01:52.0 (159) 10:38:07.0 (162) 12:32:14.0 (174) 14:44:09.0 (169)
176 158 / Muži [261] Filip Horáček 1975 CZE Velká Bystřice 17:46:08.0 20:14:02.932 07:59:21.0 21:01.4 (119) 01:11:06.7 (121) 02:25:14.1 (115) 04:19:43.1 (129) 07:47:49.1 (140) 11:53:23.1 (139) 13:41:40.1 (126)
177 159 / Muži [136] Jan Borženský 1982 CZE Adidas Runners 17:49:25.9 21:08:35.390 08:02:38.9 20:52.2 (117) 01:12:20.5 (143) 02:32:38.6 (151) 04:48:58.6 (196) 08:32:29.6 (198) 11:01:02.6 (180) 12:48:00.6 (184) 14:49:45.6 (172)
178 160 / Muži [433] Daniel Pelikán 1984 CZE Praha 8 17:50:12.2 20:07:37.518 08:03:25.2 27:11.0 (275) 01:22:43.1 (240) 02:44:04.5 (203) 04:40:58.5 (185) 08:06:45.5 (168) 10:48:02.5 (172) 12:46:44.5 (183) 14:56:20.5 (178)
179 161 / Muži [467] Jaroslav Přikryl 1957 SVK Žilina 17:52:18.6 20:12:37.890 08:05:31.6 24:43.1 (223) 01:22:29.0 (237) 02:51:37.1 (231) 05:03:25.1 (219) 08:46:04.1 (213) 11:16:48.1 (193) 13:09:10.1 (198) 15:15:04.1 (187)
180 162 / Muži [589] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 17:55:17.2 21:10:11.580 08:08:30.2 25:12.3 (237) 01:20:35.3 (216) 02:47:20.4 (216) 04:52:23.4 (206) 08:09:24.4 (174) 10:33:12.4 (160) 12:14:48.4 (159) 14:52:49.4 (176)
181 163 / Muži [579] René Trbušek 1976 CZE BKČS 17:56:23.4 21:10:05.919 08:09:36.4 24:41.2 (222) 01:20:19.4 (211) 02:44:38.1 (205) 04:46:19.1 (194) 08:28:01.1 (195) 11:11:38.1 (187) 13:01:11.1 (190) 15:10:23.1 (184)
182 164 / Muži [460] František Procházka 1984 CZE Dřepka team 17:56:49.3 21:09:03.445 08:10:02.3 21:44.7 (137) 01:19:26.9 (205) 02:42:50.6 (197) 04:57:05.6 (210) 08:41:07.6 (207) 11:37:50.6 (207) 13:22:38.6 (207) 15:13:56.6 (185)
183 165 / Muži [239] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:59:09.0 20:55:37.455 08:12:22.0 24:00.8 (200) 01:20:26.1 (214) 02:51:30.5 (230) 05:16:17.5 (239) 08:57:37.5 (225) 11:29:36.5 (200) 13:06:56.5 (195) 15:20:57.5 (189)
184 166 / Muži [413] Jan Obermajer 1979 CZE Praha 10 17:59:31.6 20:40:48.368 08:12:44.6 23:01.9 (175) 01:20:52.7 (223) 02:43:53.6 (198) 04:51:19.6 (203) 08:43:18.6 (209) 11:08:05.6 (185) 12:32:56.6 (175) 14:46:10.6 (171)
185 167 / Muži [165] Richard Černý 1972 CZE Poděbrady 18:01:32.3 20:13:31.782 08:14:45.3 30:17.9 (352) 01:42:28.2 (433) 03:42:29.2 (446) 06:54:09.2 (443) 13:59:55.2 (440)
186 168 / Muži [378] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:05:08.8 20:15:25.727 08:18:21.8 29:20.3 (330) 01:31:19.4 (312) 03:06:14.3 (291) 05:19:27.3 (248) 09:08:08.3 (234) 11:48:19.3 (221) 13:31:35.3 (212) 15:30:49.3 (193)
187 169 / Muži [594] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:05:55.0 21:11:33.402 08:19:08.0 23:59.7 (199) 01:18:30.9 (191) 02:41:16.6 (191) 04:46:10.6 (190) 08:23:01.6 (189) 11:15:06.6 (191) 13:04:28.6 (193) 15:18:47.6 (188)
188 170 / Muži [396] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 18:07:35.4 20:11:49.127 08:20:48.4 22:57.2 (171) 01:18:44.1 (195) 02:46:09.9 (213) 05:03:57.9 (221) 08:51:54.9 (219) 11:36:11.9 (203) 13:16:33.9 (202) 15:22:05.9 (190)
189 171 / Muži [194] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 18:13:26.2 20:15:53.978 08:26:39.2 26:04.4 (256) 01:22:15.6 (234) 02:42:19.0 (193) 04:39:14.0 (182) 08:08:01.0 (171) 10:49:39.0 (174) 12:49:57.0 (185) 14:58:10.0 (179)
190 172 / Muži [488] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 18:14:36.9 20:17:19.493 08:27:49.9 27:55.8 (295) 01:27:22.7 (273) 02:58:38.5 (259) 05:09:15.5 (230) 08:47:27.5 (214) 11:20:06.5 (195) 13:04:53.5 (194)
191 173 / Muži [384] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 18:22:08.6 20:06:15.074 08:35:21.6 24:38.0 (218) 01:16:22.0 (169) 02:39:22.9 (180) 04:49:42.9 (198) 08:34:40.9 (200) 11:27:50.9 (198) 13:18:52.9 (205) 15:32:40.9 (194)
192 174 / Muži [113] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:24:50.3 20:32:58.450 08:38:03.3 25:40.6 (245) 01:16:26.2 (171) 02:35:44.5 (169) 04:33:38.5 (166) 08:10:33.5 (175) 11:02:31.5 (182) 12:41:16.5 (179) 15:04:14.5 (181)
193 175 / Muži [118] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 18:24:51.7 20:32:53.380 08:38:04.7 25:43.1 (246) 01:16:28.4 (173) 02:35:37.6 (168) 04:30:07.6 (161) 08:10:42.6 (176) 11:01:23.6 (181) 12:41:31.6 (180) 15:04:21.6 (182)
194 176 / Muži [472] Vít Randýsek 1974 CZE Vsetín 18:26:21.1 20:07:53.300 08:39:34.1 31:14.4 (383) 01:33:17.4 (336) 03:11:14.7 (313) 05:38:00.7 (289) 09:16:39.7 (242) 11:41:06.7 (213) 13:20:46.7 (206) 15:33:55.7 (195)
195 177 / Muži [112] Tomáš Bárta 1989 CZE Pardubice 18:35:20.5 20:11:16.492 08:48:33.5 22:44.5 (164) 01:13:37.9 (150) 02:31:14.5 (143) 04:31:53.5 (162) 08:13:10.5 (178) 11:06:49.5 (183) 13:03:40.5 (192) 15:36:11.5 (197)
196 178 / Muži [471] Marek Radics 1974 CZE Magistrat mesta Mostu 18:35:39.5 20:11:41.0 08:48:52.5 29:34.1 (340) 01:26:29.9 (263) 03:04:11.0 (279) 05:33:02.0 (276) 09:19:07.0 (244) 12:06:19.0 (237) 14:13:20.0 (247)
197 179 / Muži [608] Jiří Vítek 1973 CZE TJ Blaník Kladno 18:36:24.0 21:35:00.000 08:49:37.0 30:00.0 (345) 01:31:18.3 (311) 03:06:05.0 (289) 06:30:35.0 (406) 09:35:14.0 (265) 12:17:58.0 (246) 14:03:48.0 (238) 16:04:38.0 (213)
198 19 / Ženy [349] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 18:37:28.4 20:12:00.544 08:50:41.4 25:28.0 (242) 01:23:33.6 (243) 02:51:25.5 (228) 04:56:24.5 (208) 08:56:27.5 (223) 11:47:36.5 (219) 13:33:20.5 (213) 15:46:05.5 (205)
199 20 / Ženy [253] Petra Hliňáková 1972 CZE Praha3 18:40:11.9 20:06:22.014 08:53:24.9 24:53.9 (228) 01:18:30.9 (190) 02:36:08.0 (170) 04:36:47.0 (175) 08:24:23.0 (191) 11:11:51.0 (188) 13:07:14.0 (197) 15:38:01.0 (198)
200 21 / Ženy [144] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 3 18:40:29.5 20:05:48.461 08:53:42.5 21:53.0 (140) 01:17:40.2 (182) 02:33:36.5 (158) 04:35:09.5 (168) 08:23:51.5 (190) 11:12:57.5 (190) 13:07:02.5 (196) 15:34:22.5 (196)
201 180 / Muži [262] Lukáš Horký 1986 CZE Vrchlabí 18:41:38.0 21:11:00.991 08:54:51.0 24:15.2 (209) 01:20:41.3 (218) 02:51:00.0 (224) 05:17:02.0 (241) 09:05:28.0 (232) 11:54:58.0 (224) 13:30:26.0 (211) 15:39:32.0 (200)
202 22 / Ženy [281] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 18:43:40.0 20:05:50.0 08:56:53.0 21:58.8 (142) 01:17:45.7 (183) 02:37:39.0 (175) 04:45:12.0 (189) 08:39:45.0 (205) 11:37:15.0 (206) 13:22:42.0 (208) 15:42:43.0 (201)
203 23 / Ženy [619] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 18:44:39.9 20:04:55.0 08:57:52.9 22:54.1 (168) 01:18:41.1 (193) 02:38:38.0 (176) 04:46:11.0 (191) 08:40:44.0 (206) 11:38:16.0 (208) 13:23:53.0 (209) 15:43:43.0 (203)
204 181 / Muži [183] Zdeněk Doubek 1956 CZE PKO Praha 18:45:44.6 20:05:53.655 08:58:57.6 22:29.9 (159) 01:19:08.9 (201) 02:51:00.3 (225) 05:02:00.3 (216) 08:48:23.3 (215) 11:23:07.3 (196) 13:16:12.3 (201) 15:22:32.3 (191)
205 24 / Ženy [570] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:49:32.6 20:08:36.730 09:02:45.6 28:18.4 (303) 01:25:32.4 (259) 02:58:15.3 (257) 05:14:42.3 (237) 08:45:13.3 (211) 11:39:17.3 (211) 13:26:16.3 (210) 15:43:55.3 (204)
206 182 / Muži [343] Matyas Kubín 1981 CZE ultraPraha 18:51:00.1 21:09:07.859 09:04:13.1 22:15.5 (150) 01:19:21.8 (203) 02:42:45.1 (196) 04:57:06.1 (211) 08:41:50.1 (208) 11:38:25.1 (209) 13:17:32.1 (203) 15:14:05.1 (186)
207 183 / Muži [114] Jan Bartoš 1989 CZE Český dub 18:51:40.3 20:11:55.065 09:04:53.3 23:04.6 (176) 01:15:51.8 (162) 02:31:43.9 (147) 04:23:03.9 (143) 07:57:00.9 (152) 10:40:06.9 (165) 12:24:11.9 (172) 14:52:38.9 (174)
208 25 / Ženy [143] Eva Breburdová 1986 CZE Kladno 18:51:43.3 20:11:50.132 09:04:56.3 23:10.9 (179) 01:15:53.8 (163) 02:31:31.9 (145) 04:23:06.9 (144) 07:57:07.9 (153) 10:40:20.9 (166) 12:24:07.9 (171) 14:52:41.9 (175)
209 184 / Muži [486] Vlastimil Řežábek 1977 CZE Vyskytná nad Jihlavou 18:52:20.6 20:18:41.999 09:05:33.6 22:57.3 (172) 01:18:14.6 (185) 02:45:25.0 (211) 05:04:30.0 (222) 09:02:52.0 (230) 11:41:13.0 (215) 13:37:46.0 (215) 16:04:27.0 (212)
210 26 / Ženy [351] Lenka Landová 1978 CZE ToniCzech Runners Club 18:52:21.5 20:18:40.262 09:05:34.5 22:57.9 (173) 01:18:16.8 (186) 02:45:24.7 (210) 05:04:35.7 (223) 09:02:50.7 (229) 11:41:06.7 (214) 13:37:37.7 (214) 16:04:15.7 (211)
211 185 / Muži [372] Jarslav Malý 1977 CZE Praha 2 18:55:28.6 20:16:47.674 09:08:41.6 24:14.0 (207) 01:19:29.7 (206) 02:59:58.3 (263) 05:26:44.3 (262) 09:15:39.3 (240) 12:06:10.3 (236) 13:55:51.3 (230) 16:03:55.3 (210)
212 186 / Muži [309] Ondřej Klauser 1985 CZE Sedlčany 18:56:16.3 20:21:41.493 09:09:29.3 22:16.6 (153) 01:11:08.6 (122) 02:32:53.5 (153) 04:29:15.5 (159) 08:19:38.5 (183) 13:41:34.5 (324) 13:11:32.5 (199) 15:38:32.5 (199)
213 187 / Muži [499] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 18:59:18.6 20:16:59.088 09:12:31.6 31:39.8 (394) 01:32:21.8 (327) 03:16:41.9 (343) 05:42:34.9 (297) 09:09:49.9 (235) 12:03:25.9 (232) 13:44:11.9 (222) 15:55:42.9 (206)
214 188 / Muži [333] Pavel Koza 1978 CZE Sólo koza 19:02:29.0 20:06:42.196 09:15:42.0 30:46.6 (372) 01:30:43.1 (305) 03:02:53.8 (274) 05:12:53.8 (236) 08:37:22.8 (203) 11:08:17.8 (186) 13:03:37.8 (191) 15:43:12.8 (202)
215 189 / Muži [148] Tomas Brzek 1982 CZE Magistrat mesta Mostu 19:04:39.8 20:11:41.629 09:17:52.8 29:31.7 (337) 01:25:53.7 (260) 03:04:04.4 (278) 05:33:04.4 (277) 09:19:03.4 (243) 12:06:07.4 (235) 14:04:36.4 (240) 16:08:44.4 (216)
216 190 / Muži [179] Vilém Dolejš 1973 CZE KČT LOKO TEPLICE 19:05:41.7 20:09:57.174 09:18:54.7 26:00.0 (255) 01:30:27.6 (302) 03:02:04.8 (269) 05:10:30.8 (232) 08:53:13.8 (220) 11:49:09.8 (222) 13:54:02.8 (229) 16:10:37.8 (217)
217 191 / Muži [489] Roman Sallmann 1989 CZE Dynamo Malá Skála 19:06:42.3 20:18:47.710 09:19:55.3 27:53.0 (293) 01:28:10.6 (280) 03:32:33.3 (406) 05:39:12.3 (291) 09:42:17.3 (280) 12:08:25.3 (238) 13:56:36.3 (234) 16:14:06.3 (220)
218 192 / Muži [216] Petr Gabko 1969 CZE Most 19:11:39.8 20:06:26.830 09:24:52.8 22:12.6 (148) 01:18:35.4 (192) 02:46:22.2 (215) 05:01:01.2 (215) 08:56:02.2 (221) 11:55:19.2 (225) 13:56:13.2 (231) 16:12:23.2 (218)
219 193 / Muži [355] Jakub Lešner 1985 CZE Ústí nad Labem 19:11:42.7 20:06:29.390 09:24:55.7 22:09.5 (147) 01:18:26.3 (188) 02:46:21.6 (214) 05:00:54.6 (214) 08:56:08.6 (222) 11:55:23.6 (226) 13:56:18.6 (233) 16:12:24.6 (219)
220 27 / Ženy [426] Michaela Patolánová 1977 CZE BŽB Jičín 19:14:33.8 20:09:49.208 09:27:46.8 27:42.3 (285) 01:24:24.3 (254) 02:55:25.8 (248) 05:24:25.8 (258) 09:21:40.8 (250) 12:11:44.8 (245) 14:07:55.8 (244) 16:19:57.8 (226)
221 194 / Muži [295] Petr Joska 1978 CZE Jičín 19:14:35.0 20:09:44.0 09:27:48.0 27:48.8 (289) 01:24:31.1 (255) 02:55:37.0 (249) 05:24:25.0 (257) 09:21:43.0 (251) 12:11:43.0 (244) 14:07:54.0 (242) 16:19:41.0 (225)
222 195 / Muži [335] Tomáš Krejčík 1973 CZE Průhonice 19:22:23.2 20:06:36.812 09:35:36.2 29:05.4 (323) 01:29:50.0 (297) 03:06:47.2 (292) 05:29:11.2 (267) 09:20:45.2 (246) 12:10:28.2 (242) 14:07:55.2 (243) 16:26:48.2 (228)
223 196 / Muži [260] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:22:34.1 20:06:25.863 09:35:47.1 29:10.6 (325) 01:29:38.9 (294) 03:06:58.1 (294) 05:29:13.1 (268) 09:20:53.1 (248) 12:10:50.1 (243) 14:07:23.1 (241) 16:26:37.1 (227)
224 197 / Muži [337] Robert Krunčík 1979 CZE Praha 19:24:30.3 20:07:09.737 09:37:43.3 27:44.2 (286) 01:28:15.8 (282) 03:03:07.3 (275) 05:31:40.3 (271) 09:20:45.3 (247) 11:45:29.3 (217) 13:48:39.3 (226) 16:06:46.3 (214)
225 198 / Muži [408] Michael Novak 1977 CZE gone4run 19:26:13.3 20:05:26.684 09:39:26.3 23:26.7 (188) 01:28:40.8 (287) 02:57:49.3 (254) 05:02:42.3 (218) 08:51:21.3 (218) 12:04:21.3 (233) 13:52:21.3 (228) 16:08:23.3 (215)
226 199 / Muži [453] Jiří Pokorný 1976 CZE Slaný 19:26:47.5 20:10:40.486 09:40:00.5 25:03.8 (232) 01:23:26.6 (242) 02:58:39.5 (260) 05:28:02.5 (265) 09:22:47.5 (252) 11:48:06.5 (220) 13:50:45.5 (227) 16:18:38.5 (223)
227 28 / Ženy [161] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 19:29:10.6 20:13:48.440 09:42:23.6 26:45.2 (272) 01:31:36.0 (315) 03:02:26.6 (272) 05:03:53.6 (220) 08:57:30.6 (224) 11:45:25.6 (216) 13:41:48.6 (219) 15:57:46.6 (207)
228 200 / Muži [515] Jakub Souček 1983 CZE Velim 19:29:30.9 21:11:06.139 09:42:43.9 28:21.4 (307) 01:29:53.1 (298) 03:08:28.9 (301) 05:37:43.9 (288) 09:23:29.9 (254) 12:00:27.9 (229) 13:46:50.9 (225) 16:16:59.9 (221)
229 29 / Ženy [539] Blanka Šafránková 1970 CZE Pátek 19:30:30.0 20:12:34.951 09:43:43.0 25:18.4 (238) 01:22:06.8 (233) 02:57:37.0 (252) 05:10:54.0 (233) 08:59:08.0 (226) 11:39:52.0 (212) 13:42:54.0 (220) 15:58:54.0 (208)
230 201 / Muži [359] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 19:31:51.4 20:05:46.646 09:45:04.4 24:19.4 (211) 01:20:21.7 (212) 02:44:03.4 (201) 05:34:37.4 (282) 08:28:13.4 (196) 11:30:50.4 (201) 13:41:34.4 (218) 16:19:01.4 (224)
231 30 / Ženy [478] Petra Rubášová 1970 CZE Borovany 19:32:50.0 20:05:55.025 09:46:03.0 27:44.7 (288) 01:31:43.7 (318) 03:12:34.0 (319) 05:38:36.0 (290) 09:46:53.0 (286) 12:41:52.0 (265) 14:29:02.0 (255) 16:43:39.0 (241)
232 202 / Muži [513] Miroslav Souček 1968 CZE naBOSo 19:34:22.0 20:11:40.966 09:47:35.0 28:34.6 (313) 01:29:02.4 (289) 03:01:39.0 (268) 05:24:04.0 (256) 09:12:48.0 (237) 12:05:29.0 (234) 16:31:26.0 (233)
233 203 / Muži [560] Bohumil Šroubek 1984 CZE HAF Club Unhošť 19:39:15.0 21:09:17.007 09:52:28.0 23:18.3 (182) 01:21:36.9 (227) 03:02:35.0 (273) 05:19:09.0 (247) 09:12:14.0 (236) 12:02:11.0 (231) 13:40:28.0 (217) 16:28:35.0 (230)
234 204 / Muži [410] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 19:42:39.4 21:08:38.613 09:55:52.4 21:27.3 (130) 01:17:35.2 (180) 02:52:10.4 (233) 05:24:55.4 (259) 09:54:44.4 (305) 12:44:14.4 (269) 14:43:07.4 (264) 16:42:40.4 (240)
235 205 / Muži [328] Petr Kotlář 1982 CZE Hradec Králové 19:42:41.1 21:08:39.870 09:55:54.1 21:27.7 (131) 01:17:31.2 (179) 02:52:04.1 (232) 05:23:29.1 (255) 09:54:40.1 (304) 12:44:04.1 (267) 14:41:44.1 (262) 16:42:36.1 (239)
236 206 / Muži [449] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:42:53.5 20:13:39.538 09:56:06.5 24:39.3 (219) 02:51:20.5 (227) 05:05:53.5 (224) 09:14:12.5 (238) 11:57:42.5 (227) 14:10:54.5 (245) 16:38:51.5 (237)
237 207 / Muži [629] Karol Woźniak 1986 POL Coś Nowego 19:43:08.1 20:13:30.895 09:56:21.1 24:46.3 (224) 01:21:46.8 (229) 02:51:27.1 (229) 05:06:00.1 (225) 09:14:19.1 (239) 11:57:46.1 (228) 14:10:55.1 (246) 16:39:06.1 (238)
238 208 / Muži [468] Vojtěch Pšikal 1985 CZE RETIA 19:44:11.5 20:08:36.549 09:57:24.5 23:24.9 (186) 01:19:25.4 (204) 02:45:21.5 (209) 04:56:52.5 (209) 08:36:21.5 (201) 11:27:00.5 (197) 13:18:49.5 (204) 15:59:51.5 (209)
239 209 / Muži [362] Petr Lohynský 1978 CZE Sázava 19:44:55.0 20:20:01.954 09:58:08.0 32:45.8 (428) 01:39:02.9 (397) 03:15:16.0 (329) 05:48:59.0 (318) 09:47:34.0 (292) 12:27:11.0 (252) 14:25:33.0 (252) 16:45:36.0 (243)
240 210 / Muži [185] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 19:44:58.2 20:20:01.804 09:58:11.2 32:39.5 (425) 01:39:00.8 (396) 03:15:03.2 (328) 05:48:44.2 (317) 09:47:29.2 (291) 12:27:04.2 (251) 14:25:25.2 (251) 16:45:29.2 (242)
241 211 / Muži [195] Jan Dvořáček 1986 CZE RETIA 19:52:22.1 20:07:48.901 10:05:35.1 24:14.4 (208) 01:18:20.0 (187) 02:40:32.1 (186) 04:58:02.1 (212) 09:00:23.1 (227) 11:51:53.1 (223) 13:43:41.1 (221) 16:27:48.1 (229)
242 212 / Muži [562] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 19:55:28.7 21:10:52.330 10:08:41.7 29:29.8 (334) 01:30:04.6 (300) 03:07:57.7 (300) 05:57:27.7 (342) 09:49:35.7 (293) 12:30:19.7 (254) 14:37:04.7 (258) 16:59:27.7 (248)
243 31 / Ženy [173] Michaela Dědková 1989 CZE Trutnov 19:56:48.4 20:07:11.591 10:10:01.4 01:19:59.0 (209) 02:42:37.4 (195) 04:40:37.4 (184) 08:26:45.4 (194) 11:29:13.4 (199) 13:39:57.4 (216) 16:17:41.4 (222)
244 213 / Muži [464] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 19:57:32.4 20:12:30.561 10:10:45.4 23:58.2 (198) 01:20:48.2 (221) 02:53:16.4 (234) 05:11:02.4 (234) 09:40:09.4 (274) 16:23:05.4 (408) 14:43:11.4 (266) 17:04:53.4 (251)
245 32 / Ženy [604] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 19:57:33.6 20:12:24.386 10:10:46.6 24:04.2 (203) 01:20:52.0 (222) 02:53:19.6 (235) 05:11:12.6 (235) 09:40:13.6 (276) 12:38:08.6 (261) 14:43:09.6 (265) 17:04:55.6 (252)
246 214 / Muži [407] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 20:03:59.1 20:16:49.859 10:17:12.1 28:20.1 (306) 01:24:06.9 (252) 03:02:09.1 (270) 05:34:37.1 (281) 09:29:19.1 (256) 12:09:37.1 (240) 14:02:10.1 (236) 16:37:26.1 (235)
247 215 / Muži [641] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 20:04:15.5 20:16:37.488 10:17:28.5 28:33.8 (312) 01:24:18.6 (253) 03:02:22.5 (271) 05:34:46.5 (284) 09:29:34.5 (258) 12:09:44.5 (241) 14:02:14.5 (237) 16:37:34.5 (236)
248 33 / Ženy [242] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:06:46.0 20:06:10.984 10:19:59.0 26:48.5 (273) 01:33:06.3 (334) 03:15:50.0 (337) 05:49:25.0 (319) 09:52:05.0 (300) 12:44:31.0 (270) 14:49:10.0 (275) 17:12:36.0 (256)
249 216 / Muži [391] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 20:08:37.8 20:28:41.233 10:21:50.8 30:10.2 (349) 01:30:25.7 (301) 03:10:29.8 (310) 05:39:16.8 (292) 09:34:30.8 (264) 12:18:44.8 (248) 14:15:25.8 (249) 16:50:37.8 (245)
250 217 / Muži [615] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:08:40.6 20:28:44.446 10:21:53.6 29:59.1 (344) 01:30:04.0 (299) 03:10:22.6 (309) 05:39:19.6 (293) 09:34:30.6 (263) 12:18:33.6 (247) 14:15:11.6 (248) 16:50:37.6 (244)
251 218 / Muži [625] Karel Wilk 1982 CZE KČT Trilobit Barrandov 20:10:53.8 20:14:14.177 10:24:06.8 01:33:11.0 (335) 03:18:26.8 (354) 06:01:08.8 (347) 10:14:32.8 (331) 13:12:31.8 (296) 15:05:15.8 (283) 17:20:26.8 (259)
252 219 / Muži [446] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 20:11:00.2 20:11:30.816 10:24:13.2 29:30.4 (335) 01:33:50.2 (342) 03:15:40.2 (334) 05:42:34.2 (296) 09:49:38.2 (295) 12:38:33.2 (262) 14:38:04.2 (259) 17:05:42.2 (253)
253 220 / Muži [341] Jiří Kubíček 1963 CZE Kostelec nad Orlicí 20:12:56.5 20:09:30.525 10:26:09.5 29:45.2 (342) 01:30:50.7 (307) 03:17:37.5 (346) 05:50:01.5 (321) 09:51:07.5 (298) 12:38:43.5 (263) 14:46:51.5 (272) 17:12:52.5 (257)
254 221 / Muži [249] Petr Hlad 1977 CZE Ústí nad Labem 20:13:29.5 20:14:47.512 10:26:42.5 31:48.2 (395) 01:37:09.6 (379) 03:18:28.5 (355) 05:41:28.5 (295) 09:38:22.5 (270) 12:33:22.5 (258) 14:28:37.5 (254) 16:56:37.5 (247)
255 222 / Muži [248] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 20:13:35.1 20:14:44.884 10:26:48.1 31:48.6 (396) 01:37:16.9 (383) 03:18:19.1 (351) 05:41:27.1 (294) 09:38:34.1 (271) 12:33:18.1 (257) 14:28:34.1 (253) 16:56:33.1 (246)
256 34 / Ženy [227] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 20:17:34.9 20:18:48.052 10:30:47.9 27:50.8 (291) 01:30:35.8 (303) 03:05:48.9 (288) 05:45:55.9 (309) 09:42:13.9 (279) 12:31:35.9 (256) 14:33:58.9 (256) 17:06:53.9 (254)
257 223 / Muži [466] Petr Průša 1987 CZE Pardubice 20:21:43.3 21:11:12.708 10:34:56.3 27:58.8 (298) 01:28:07.0 (279) 02:54:44.3 (244) 05:09:11.3 (228) 09:05:32.3 (233) 11:36:25.3 (204) 13:46:28.3 (223) 16:30:22.3 (231)
258 224 / Muži [587] Jiří Tydlitát 1982 CZE Pardubice 20:21:43.4 21:11:16.554 10:34:56.4 27:48.9 (290) 01:27:47.1 (276) 02:54:43.4 (243) 05:09:12.4 (229) 09:05:25.4 (231) 11:36:26.4 (205) 13:46:32.4 (224) 16:30:25.4 (232)
259 225 / Muži [452] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA 20:21:51.6 20:07:50.419 10:35:04.6 24:16.2 (210) 01:18:45.2 (196) 02:44:02.6 (200) 04:53:05.6 (207) 09:00:26.6 (228) 12:01:52.6 (230) 13:56:16.6 (232) 16:37:17.6 (234)
260 226 / Muži [237] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 20:31:08.0 20:13:16.043 10:44:21.0 27:44.6 (287) 01:32:38.7 (329) 03:12:43.0 (320) 05:52:18.0 (333) 10:08:25.0 (327) 12:56:28.0 (281) 14:52:07.0 (277) 17:22:47.0 (261)
261 227 / Muži [568] Pavel Šural 1969 CZE Brno 20:39:11.9 20:24:40.061 10:52:24.9 32:01.0 (402) 01:34:35.1 (349) 03:16:49.9 (344) 05:47:10.9 (312) 09:39:21.9 (272) 12:26:22.9 (250) 14:35:05.9 (257) 17:04:03.9 (250)
262 228 / Muži [605] Jan Vinzens 1976 CZE Zoufalci 20:41:24.2 20:40:41.774 10:54:37.2 23:08.1 (177) 01:21:41.8 (228) 02:44:00.2 (199) 04:51:19.2 (202) 09:15:40.2 (241) 12:09:09.2 (239) 14:16:44.2 (250) 17:25:42.2 (264)
263 229 / Muži [282] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE Rauta Hirwaynen 20:42:23.8 20:39:46.222 10:55:36.8 29:06.5 (324) 01:34:39.6 (350) 03:14:36.8 (327) 05:36:00.8 (285) 09:49:55.8 (296) 12:46:11.8 (271) 14:49:02.8 (274) 17:26:45.8 (268)
264 230 / Muži [211] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 20:43:53.9 21:11:01.108 10:57:06.9 29:23.2 (331) 01:28:44.8 (288) 03:08:39.9 (302) 05:37:16.9 (287) 09:49:35.9 (294) 12:48:34.9 (272) 14:46:13.9 (271) 17:33:04.9 (270)
265 231 / Muži [522] Robert Stasiak 1977 POL Pieszyce 20:46:24.8 20:20:28.228 10:59:37.8 21:20.4 (126) 01:16:25.0 (170) 02:45:41.8 (212) 04:51:00.8 (201) 08:36:49.8 (202) 11:38:33.8 (210) 14:04:14.8 (239) 17:03:02.8 (249)
266 232 / Muži [583] STAMATIOS TSERKEZOPOULOS 1972 GRC Highlanders 20:48:18.5 21:09:24.490 11:01:31.5 23:40.5 (192) 01:22:31.1 (238) 02:57:56.5 (255) 05:22:37.5 (254) 09:19:12.5 (245) 12:31:10.5 (255) 14:38:45.5 (260) 17:08:47.5 (255)
267 233 / Muži [357] Lukáš Líbal 1989 CZE Praha 4 - Braník 20:49:53.5 20:11:49.528 11:03:06.5 24:09.6 (206) 01:22:24.8 (236) 02:54:38.5 (242) 05:21:32.5 (253) 09:29:00.5 (255) 12:36:02.5 (259) 14:45:25.5 (270) 17:21:38.5 (260)
268 35 / Ženy [630] Jana Zatřepálková 1991 CZE Uhlířské Janovice 21:00:01.4 21:10:10.603 11:13:14.4 28:03.8 (301) 01:30:36.0 (304) 03:07:01.4 (297) 05:36:29.4 (286) 09:40:11.4 (275) 12:29:40.4 (253) 14:48:22.4 (273) 17:25:05.4 (263)
269 234 / Muži [178] Vladimír Dohalský 1972 CZE Mladá Boleslav 21:04:34.0 20:13:02.980 11:17:47.0 28:08.0 (302) 01:28:15.5 (281) 03:06:14.0 (290) 05:33:23.0 (278) 09:34:29.0 (262) 12:53:09.0 (275) 15:01:51.0 (282) 17:46:44.0 (272)
270 235 / Muži [514] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 21:05:39.4 20:09:58.571 11:18:52.4 31:02.4 (379) 01:32:13.5 (325) 03:14:19.4 (326) 05:43:53.4 (301) 09:54:14.4 (303) 12:43:49.4 (266) 14:42:06.4 (263) 17:20:10.4 (258)
271 236 / Muži [454] Pavel Pospíšil 1973 CZE Mountain Maniacs 21:05:52.2 20:09:48.770 11:19:05.2 31:13.9 (382) 01:32:43.1 (330) 03:15:18.2 (331) 05:44:06.2 (302) 09:55:05.2 (307) 12:44:06.2 (268) 14:43:22.2 (268) 17:23:51.2 (262)
272 237 / Muži [403] Jaroslav Netušil 1971 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 21:07:07.0 20:13:22.950 11:20:20.0 30:52.0 (375) 01:31:45.8 (319) 03:13:58.0 (323) 05:52:17.0 (332) 10:11:49.0 (328) 13:19:50.0 (307) 15:34:53.0 (315) 18:15:54.0 (297)
273 36 / Ženy [155] Ivona Cieslarova 1976 CZE Prelouc 21:07:24.0 20:47:11.982 11:20:37.0 29:36.2 (341) 01:33:42.3 (338) 03:08:53.0 (305) 05:45:20.0 (307) 10:00:07.0 (311) 12:53:47.0 (276) 15:07:53.0 (285) 17:50:36.0 (276)
274 37 / Ženy [546] Marcela Šífová 1984 CZE Přelouč 21:07:26.5 20:47:12.467 11:20:39.5 29:32.9 (338) 01:33:44.0 (339) 03:08:50.5 (304) 05:45:16.5 (306) 10:00:10.5 (312) 12:53:53.5 (277) 15:07:41.5 (284) 17:50:29.5 (274)
275 38 / Ženy [269] Kateřina Hrubá 1986 CZE Pulečný 21:09:37.7 21:07:02.277 11:22:50.7 25:10.9 (236) 01:31:51.2 (321) 03:09:58.7 (308) 05:48:30.7 (315) 10:26:11.7 (338) 13:36:14.7 (318) 15:27:28.7 (309) 17:50:34.7 (275)
276 238 / Muži [196] Jakub Dvořák 1989 CZE Olomouc 21:09:38.3 21:07:04.716 11:22:51.3 25:07.0 (235) 01:31:46.6 (320) 03:09:57.3 (307) 05:48:31.3 (316) 10:26:13.3 (339) 13:36:18.3 (319) 15:27:43.3 (310) 17:50:23.3 (273)
277 39 / Ženy [107] Ester Bajgarová 1972 CZE Domažlice 21:10:02.7 20:11:58.304 11:23:15.7 27:31.5 (281) 01:35:40.3 (355) 03:18:58.7 (357) 05:50:02.7 (323) 10:07:28.7 (323) 13:17:16.7 (305) 15:26:23.7 (304) 17:54:29.7 (277)
278 239 / Muži [231] Jan Hanuš 1976 CZE Praha 5 21:11:06.8 20:06:12.189 11:24:19.8 26:12.2 (259) 01:26:01.9 (261) 02:50:54.8 (223) 05:17:10.8 (242) 09:39:47.8 (273) 12:38:59.8 (264) 14:43:16.8 (267) 17:34:24.8 (271)
279 240 / Muži [390] Jiří Mikan 1980 CZE Šubrt team 21:15:14.8 20:25:48.230 11:28:27.8 32:01.2 (403) 01:37:42.8 (388) 03:25:50.8 (378) 06:15:42.8 (363) 10:39:48.8 (357) 15:32:51.8 (314) 18:02:32.8 (285)
280 241 / Muži [370] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 21:16:11.1 21:20:45.887 11:29:24.1 40:47.6 (461) 01:50:49.1 (460) 03:34:52.1 (415) 06:34:15.1 (410) 10:27:08.1 (341) 13:13:36.1 (299) 15:14:08.1 (288) 18:04:45.1 (286)
281 242 / Muži [479] Jan Rudolf 1990 CZE SRTG PRAHA 21:21:35.9 21:07:49.143 11:34:48.9 22:45.2 (165) 01:20:55.1 (225) 02:49:40.9 (220) 08:21:32.9 (186) 11:17:54.9 (194) 14:00:06.9 (235) 17:31:57.9 (269)
282 243 / Muži [606] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 21:24:57.7 20:10:49.323 11:38:10.7 33:22.9 (438) 01:36:16.3 (368) 03:23:44.7 (375) 05:51:04.7 (328) 10:45:35.7 (361) 13:29:54.7 (312) 15:41:12.7 (317) 18:10:53.7 (290)
283 244 / Muži [631] Jakub Zbranek 1982 CZE Litoměřice 21:27:34.3 20:10:50.666 11:40:47.3 33:24.1 (439) 01:36:22.3 (369) 03:23:37.3 (373) 05:50:59.3 (327) 10:45:38.3 (362) 13:30:02.3 (313) 15:41:18.3 (318) 18:10:55.3 (291)
284 245 / Muži [590] Jiří Vacek 1994 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 21:27:42.9 20:13:16.094 11:40:55.9 30:55.4 (377) 01:31:51.5 (322) 03:14:04.9 (324) 05:45:26.9 (308) 10:11:51.9 (329) 13:16:22.9 (304) 15:27:21.9 (308) 18:15:01.9 (296)
285 246 / Muži [285] Ondřej Jeníček 1988 CZE Fort SMC 21:28:10.9 21:09:27.135 11:41:23.9 23:42.8 (193) 01:23:43.3 (245) 02:53:31.9 (236) 05:20:16.9 (250) 09:46:31.9 (284) 12:49:58.9 (273) 14:52:04.9 (276) 17:26:21.9 (266)
286 247 / Muži [145] Radosław Brodzik 1977 POL Drużyna Gazety Wyborczej 21:28:13.5 20:14:08.491 11:41:26.5 25:39.7 (244) 01:26:49.8 (268) 03:05:39.5 (286) 05:44:15.5 (303) 09:53:51.5 (301) 12:59:15.5 (287) 15:14:17.5 (290) 18:05:02.5 (288)
287 248 / Muži [364] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 21:28:15.4 20:14:11.620 11:41:28.4 25:35.8 (243) 01:26:52.0 (269) 03:05:40.4 (287) 05:44:24.4 (304) 09:53:53.4 (302) 12:59:21.4 (288) 15:14:26.4 (292) 18:05:02.4 (287)
288 40 / Ženy [286] Barbora Jeníčková 1987 CZE Kladno 7 21:28:25.4 21:09:23.614 11:41:38.4 23:43.5 (194) 01:23:44.1 (246) 02:53:36.4 (237) 05:20:26.4 (251) 09:46:45.4 (285) 12:50:07.4 (274) 14:52:15.4 (278) 17:26:29.4 (267)
289 249 / Muži [152] Lukasz Butkiewicz 1988 POL Wisznia Mala 21:29:09.6 21:08:58.432 11:42:22.6 23:51.1 (197) 01:23:33.6 (244) 02:58:28.6 (258) 05:47:48.6 (314) 10:04:36.6 (318) 13:25:29.6 (308) 15:20:17.6 (296) 17:59:43.6 (283)
290 41 / Ženy [318] Tereza Koletová 1981 CZE Pardubice 21:31:02.6 20:41:04.365 11:44:15.6 30:25.7 (357) 01:26:47.8 (267) 02:55:21.6 (247) 05:34:35.6 (280) 09:44:12.6 (282) 13:00:18.6 (290) 14:58:14.6 (280) 17:59:19.6 (282)
291 42 / Ženy [252] Hana Hlaváčková 1977 CZE Pardubice 21:31:03.8 20:41:07.154 11:44:16.8 30:23.4 (355) 01:26:45.2 (266) 02:55:15.8 (246) 05:34:23.8 (279) 09:44:06.8 (281) 13:00:09.8 (289) 14:57:49.8 (279) 17:58:27.8 (280)
292 250 / Muži [523] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 21:32:17.6 21:04:44.449 11:45:30.6 03:03:46.6 (277) 05:34:43.6 (283) 10:06:01.6 (319) 12:57:51.6 (283) 15:23:47.6 (297) 18:13:56.6 (294)
293 251 / Muži [628] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 21:39:16.6 20:14:09.368 11:52:29.6 31:49.5 (397) 01:36:31.0 (373) 03:28:45.6 (393) 06:15:58.6 (364) 10:22:36.6 (334) 13:37:32.6 (320) 15:44:10.6 (327) 18:14:03.6 (295)
294 252 / Muži [423] Piotr Pardej 1977 POL Pardej-Dental 21:43:42.0 20:53:46.022 11:56:55.0 25:46.3 (247) 01:20:53.5 (224) 03:05:19.0 (285) 05:50:54.0 (326) 10:32:46.0 (349) 13:26:38.0 (310) 15:25:23.0 (303) 18:28:02.0 (300)
295 43 / Ženy [241] Iva Hejkrlíková 1982 CZE hejahejtrail.cz 21:43:44.1 20:41:18.904 11:56:57.1 26:32.1 (261) 01:37:08.5 (377) 03:10:30.1 (311) 05:30:42.1 (270) 09:59:11.1 (310) 13:33:08.1 (314) 15:37:43.1 (316) 18:57:04.1 (328)
296 253 / Muži [126] Daniel Bobak 1981 CZE Melnik 21:47:05.0 20:28:07.952 12:00:18.0 30:06.8 (346) 01:37:08.6 (378) 03:15:41.0 (335) 06:11:10.0 (360) 11:14:25.0 (379) 14:25:30.0 (355) 16:08:18.0 (338) 18:35:52.0 (311)
297 254 / Muži [221] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 21:48:38.5 20:06:05.498 12:01:51.5 31:00.8 (378) 01:35:58.7 (362) 03:23:53.5 (376) 05:56:06.5 (339) 10:07:13.5 (321) 13:18:35.5 (306) 15:30:56.5 (312) 18:10:53.5 (289)
298 255 / Muži [247] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 21:52:29.6 21:09:44.439 12:05:42.6 25:48.5 (250) 01:28:29.3 (285) 03:00:21.6 (264) 05:31:50.6 (272) 09:41:21.6 (278) 12:57:53.6 (284) 15:14:16.6 (289) 18:13:19.6 (292)
299 256 / Muži [388] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 21:52:30.6 21:09:47.377 12:05:43.6 25:46.8 (248) 01:28:26.8 (284) 03:00:25.6 (265) 05:31:54.6 (274) 09:41:15.6 (277) 12:57:41.6 (282) 15:14:22.6 (291) 18:13:32.6 (293)
300 257 / Muži [542] Libor Šebek 1986 CZE SK Košátky 21:53:40.3 20:11:18.676 12:06:53.3 30:15.6 (351) 01:34:30.2 (347) 03:24:47.3 (377) 06:05:32.3 (355) 10:26:44.3 (340) 13:44:11.3 (330) 16:02:30.3 (335) 18:53:46.3 (327)
301 44 / Ženy [480] Bettina Rudy 1972 GER Sankt Ingbert 21:57:45.9 21:11:06.056 12:10:58.9 30:36.0 (365) 01:39:34.5 (406) 03:36:24.9 (422) 06:16:14.9 (367) 10:38:07.9 (356) 13:51:21.9 (333) 16:02:28.9 (334) 18:37:21.9 (313)
302 45 / Ženy [418] Monika Paclikova 1977 CZE Praha 3 21:58:21.5 21:11:05.456 12:11:34.5 30:28.6 (359) 01:39:48.6 (408) 03:36:23.5 (421) 06:16:19.5 (368) 10:38:03.5 (355) 13:51:28.5 (334) 16:02:23.5 (333) 18:37:15.5 (312)
303 258 / Muži [229] Jiří Haltuf 1985 CZE Pardubice 21:59:18.3 20:14:07.662 12:12:31.3 24:40.6 (220) 01:21:48.9 (231) 03:04:16.3 (281) 06:26:34.3 (390) 10:33:06.3 (350) 13:53:38.3 (338) 16:11:32.3 (339) 18:41:09.3 (317)
304 46 / Ženy [552] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 21:59:26.6 20:13:54.404 12:12:39.6 24:53.0 (227) 01:21:58.2 (232) 03:04:25.6 (282) 06:26:44.6 (392) 10:33:12.6 (351) 13:53:47.6 (339) 16:11:39.6 (340) 18:41:16.6 (318)
305 259 / Muži [620] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 22:01:35.7 20:10:38.334 12:14:48.7 25:05.5 (234) 01:23:47.3 (247) 02:58:41.7 (261) 05:26:58.7 (263) 09:55:03.7 (306) 13:13:08.7 (297) 15:27:21.7 (307) 18:19:15.7 (298)
306 47 / Ženy [197] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 22:11:04.4 20:07:23.587 12:24:17.4 26:33.0 (262) 01:27:55.9 (277) 03:06:59.4 (295) 05:25:55.4 (261) 09:38:22.4 (269) 13:35:46.4 (317) 15:44:00.4 (326) 18:32:03.4 (304)
307 48 / Ženy [234] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 22:11:09.2 20:07:22.843 12:24:22.2 26:38.6 (265) 01:27:59.7 (278) 03:07:00.2 (296) 05:25:53.2 (260) 09:38:20.2 (268) 13:35:41.2 (316) 15:43:53.2 (325) 18:31:57.2 (303)
308 260 / Muži [643] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti Outdoor 22:11:22.0 20:34:38.970 12:24:35.0 30:39.6 (367) 01:30:49.4 (306) 03:12:29.0 (317) 05:58:10.0 (343) 10:02:47.0 (316) 12:55:41.0 (278) 15:13:48.0 (286) 17:54:53.0 (278)
309 261 / Muži [106] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti Outdoor 22:11:26.0 20:34:44.046 12:24:39.0 30:46.3 (371) 01:30:59.6 (308) 03:12:33.0 (318) 05:58:13.0 (344) 10:02:58.0 (317) 12:55:46.0 (279) 15:14:01.0 (287) 17:54:57.0 (279)
310 262 / Muži [379] Dániel Márton 1987 HUN Budapest 22:11:53.3 20:08:08.667 12:25:06.3 28:38.7 (314) 01:36:00.5 (363) 03:19:29.3 (358) 05:50:08.3 (325) 10:28:13.3 (346) 13:42:44.3 (328) 15:57:46.3 (330) 18:45:44.3 (321)
311 49 / Ženy [537] Anita Szalay 1973 HUN Budapest 22:12:02.9 20:08:10.073 12:25:15.9 28:30.8 (311) 01:36:11.7 (367) 03:19:33.9 (359) 05:50:02.9 (324) 10:28:08.9 (345) 13:42:32.9 (327) 18:45:37.9 (320)
312 50 / Ženy [586] Jitka Turňová 1972 CZE Jihlava 22:13:44.4 20:09:49.644 12:26:57.4 30:31.8 (360) 01:32:13.6 (326) 03:22:15.4 (369) 06:02:19.4 (349) 10:07:54.4 (325) 13:41:43.4 (326) 15:43:41.4 (324) 18:32:33.4 (306)
313 263 / Muži [430] Vladimír Pavlík 1969 CZE Hradec Králové 22:13:49.3 20:09:49.711 12:27:02.3 30:39.9 (368) 01:32:06.4 (324) 03:22:06.3 (367) 06:02:15.3 (348) 10:07:45.3 (324) 13:41:39.3 (325) 15:43:35.3 (323) 18:32:25.3 (305)
314 264 / Muži [315] Petr Kölbl 1979 CZE Ondřejov 22:15:43.4 20:27:35.602 12:28:56.4 30:21.3 (353) 01:33:51.3 (343) 03:15:42.4 (336) 05:50:02.4 (322) 10:01:32.4 (314) 12:58:16.4 (285) 15:23:55.4 (298) 18:29:08.4 (301)
315 265 / Muži [540] Václav Šála 1960 CZE Praha 15 22:15:48.4 20:27:38.620 12:29:01.4 30:12.1 (350) 01:33:47.1 (341) 03:15:33.4 (332) 05:49:56.4 (320) 10:01:26.4 (313) 12:58:16.4 (286) 15:23:58.4 (299) 18:29:09.4 (302)
316 266 / Muži [224] michal guse 1976 CZE MS auto česká lípa 22:16:15.4 20:46:37.641 12:29:28.4 30:09.3 (347) 01:28:21.6 (283) 03:03:19.4 (276) 05:30:18.4 (269) 09:32:45.4 (259) 12:37:40.4 (260) 14:43:27.4 (269) 17:25:46.4 (265)
317 51 / Ženy [451] Milada Pohanková 1983 CZE Velké Meziříčí 22:18:12.2 20:13:09.822 12:31:25.2 29:19.6 (329) 01:29:44.6 (296) 03:07:36.2 (299) 05:31:52.2 (273) 09:33:38.2 (260) 12:56:14.2 (280) 15:17:14.2 (294) 18:51:10.2 (323)
318 267 / Muži [292] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:33.9 20:34:53.063 12:33:46.9 25:57.3 (254) 01:23:53.0 (251) 02:53:55.9 (239) 05:17:59.9 (245) 09:47:04.9 (287) 13:16:03.9 (300) 15:24:40.9 (300) 18:33:12.9 (308)
319 268 / Muži [280] Jiří Janků 1988 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:34.2 20:34:56.783 12:33:47.2 25:56.7 (253) 01:23:50.0 (249) 02:53:54.2 (238) 05:17:47.2 (244) 09:47:15.2 (290) 13:16:12.2 (303) 15:27:06.2 (306) 18:34:14.2 (310)
320 269 / Muži [132] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:39.3 20:34:54.700 12:33:52.3 25:54.5 (251) 01:23:51.5 (250) 02:54:01.3 (241) 05:17:41.3 (243) 09:47:07.3 (288) 13:16:10.3 (302) 15:24:45.3 (301) 18:27:21.3 (299)
321 270 / Muži [133] Ondřej Boháč 1989 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:44.2 20:34:53.775 12:33:57.2 25:56.3 (252) 01:23:50.0 (248) 02:53:56.2 (240) 05:18:15.2 (246) 09:47:09.2 (289) 13:16:07.2 (301) 15:24:52.2 (302) 18:33:07.2 (307)
322 271 / Muži [434] Maciej Perek 1972 POL Profexim Team 22:24:11.7 20:14:30.268 12:37:24.7 29:45.7 (343) 01:31:08.3 (309) 03:13:29.7 (321) 05:43:18.7 (300) 09:51:39.7 (299) 13:13:25.7 (298) 15:26:30.7 (305) 18:51:24.7 (324)
323 52 / Ženy [421] Dagmar Papáčková 1984 CZE Žďár nad Sázavou 22:28:16.7 20:25:01.252 12:41:29.7 31:49.8 (398) 01:33:57.0 (344) 03:37:01.7 (423) 06:05:17.7 (354) 10:23:23.7 (335) 13:38:00.7 (321) 15:42:17.7 (321) 18:39:24.7 (314)
324 272 / Muži [140] David Bradáč 1979 CZE Žďár nad Sázavou 22:28:18.7 20:24:55.332 12:41:31.7 31:55.2 (400) 01:34:06.5 (346) 03:20:41.7 (362) 06:05:14.7 (353) 10:23:32.7 (337) 13:38:26.7 (323) 15:42:11.7 (320) 18:39:34.7 (315)
325 53 / Ženy [236] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad Nisou 22:28:27.6 20:13:22.399 12:41:40.6 30:55.0 (376) 01:38:26.0 (394) 03:18:55.6 (356) 05:52:22.6 (334) 10:06:09.6 (320) 13:10:17.6 (294) 15:16:55.6 (293) 17:58:57.6 (281)
326 273 / Muži [298] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 22:28:28.4 20:24:54.563 12:41:41.4 31:54.7 (399) 01:34:01.6 (345) 03:20:43.4 (363) 06:05:01.4 (352) 10:23:27.4 (336) 13:38:02.4 (322) 15:42:19.4 (322) 18:39:44.4 (316)
327 274 / Muži [520] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 22:33:28.9 20:32:36.066 12:46:41.9 33:14.2 (435) 01:40:52.8 (423) 03:14:04.9 (325) 05:47:41.9 (313) 09:56:51.9 (309) 13:34:40.9 (315) 15:52:49.9 (328) 18:50:13.9 (322)
328 275 / Muži [621] Pavel Wehrberger 1974 CZE Hostivař boys 22:35:50.0 21:10:06.042 12:49:03.0 25:03.8 (233) 01:26:42.6 (265) 02:56:41.0 (250) 05:02:15.0 (217) 09:37:26.0 (267) 13:03:47.0 (292) 15:32:38.0 (313) 18:34:09.0 (309)
329 54 / Ženy [524] Monika Stejskalová 1994 CZE Všestary 22:44:49.3 21:07:21.730 12:58:02.3 28:24.3 (310) 01:39:14.7 (400) 03:28:07.3 (389) 06:18:38.3 (372) 10:40:39.3 (358) 13:48:14.3 (331) 15:41:37.3 (319) 18:44:12.3 (319)
330 276 / Muži [422] David Pár 1981 CZE RETIA 22:46:33.0 20:08:46.965 12:59:46.0 25:47.6 (249) 01:27:30.8 (275) 03:12:11.0 (316) 05:51:14.0 (330) 10:12:11.0 (330) 13:54:43.0 (340) 16:01:51.0 (332) 19:14:08.0 (332)
331 55 / Ženy [233] Petra Hatyláková 1994 CZE Med student 22:47:03.6 21:07:23.398 13:00:16.6 28:22.1 (308) 01:39:26.9 (403) 03:28:08.6 (390) 06:18:39.6 (373) 10:41:01.6 (359) 13:26:53.6 (311) 15:29:14.6 (311) 19:03:44.6 (330)
332 56 / Ženy [163] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:50:40.2 20:12:02.770 13:03:53.2 25:24.0 (240) 01:29:06.1 (290) 03:08:41.2 (303) 05:54:41.2 (338) 10:07:26.2 (322) 13:10:48.2 (295) 15:18:09.2 (295) 18:00:11.2 (284)
333 277 / Muži [238] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI 22:52:53.3 20:31:06.712 13:06:06.3 30:36.6 (366) 01:44:08.6 (440) 03:30:11.3 (397) 06:45:02.3 (431) 14:29:50.3 (356) 16:45:48.3 (356) 19:34:37.3 (347)
334 278 / Muži [115] Michal Bařinka 1989 CZE Dharmoví tuláci 22:53:59.5 20:51:25.501 13:07:12.5 26:33.9 (263) 01:24:40.7 (256) 03:00:44.5 (266) 05:57:01.5 (341) 10:46:22.5 (363) 13:52:24.5 (336) 16:38:00.5 (351) 19:23:38.5 (333)
335 279 / Muži [299] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 22:54:09.6 20:15:24.354 13:07:22.6 25:21.1 (239) 01:27:17.8 (272) 03:17:49.6 (347) 06:09:04.6 (357) 10:35:00.6 (353) 13:52:26.6 (337) 16:05:19.6 (336) 18:53:03.6 (325)
336 57 / Ženy [301] Hana Kantová 1980 CZE Praha 9 22:54:13.2 20:15:17.788 13:07:26.2 25:27.2 (241) 01:27:25.9 (274) 03:17:53.2 (348) 06:09:14.2 (358) 10:35:11.2 (354) 13:52:15.2 (335) 16:05:33.2 (337) 18:53:16.2 (326)
337 58 / Ženy [412] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 23:03:03.7 20:30:59.251 13:16:16.7 32:38.7 (422) 01:40:17.2 (414) 03:30:39.7 (399) 06:12:33.7 (362) 11:00:21.7 (371) 14:24:15.7 (353) 16:31:13.7 (348) 19:32:44.7 (341)
338 59 / Ženy [232] Pavlína Hanušová 1973 CZE ČESKÁ SKALICE 23:03:09.8 20:31:03.197 13:16:22.8 32:37.5 (421) 01:41:06.5 (424) 03:30:39.8 (400) 06:21:49.8 (378) 11:00:27.8 (372) 14:25:06.8 (354) 16:42:13.8 (353) 19:32:35.8 (339)
339 60 / Ženy [207] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 23:03:13.1 20:30:56.882 13:16:26.1 32:44.7 (427) 01:40:25.5 (417) 03:30:40.1 (401) 06:21:50.1 (379) 11:00:30.1 (373) 14:24:12.1 (352) 16:42:14.1 (354) 19:32:37.1 (340)
340 61 / Ženy [644] Martina Žahourková 1987 CZE Napajedla 23:06:36.2 20:38:36.771 13:19:49.2 27:58.0 (297) 01:42:23.1 (431) 03:27:28.2 (384) 06:23:25.2 (383) 11:00:52.2 (376) 14:20:42.2 (348) 16:47:49.2 (357) 19:47:37.2 (351)
341 62 / Ženy [383] Klára Mateová 1996 CZE Týn nad Vltavou 23:06:41.4 20:38:35.634 13:19:54.4 27:40.7 (284) 01:42:17.9 (430) 03:27:26.4 (383) 06:17:42.4 (371) 11:00:44.4 (374) 14:20:49.4 (349) 16:48:00.4 (358) 19:47:35.4 (350)
342 280 / Muži [575] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:09:14.1 20:14:53.932 13:22:27.1 32:44.5 (426) 01:39:50.3 (409) 03:38:10.1 (431) 06:26:09.1 (389) 10:58:11.1 (369) 14:49:06.1 (365) 17:01:54.1 (362) 19:50:37.1 (354)
343 281 / Muži [577] Andrzej Tomczyk 1979 POL Wałbrzyskie Centrum Siły 23:12:12.7 21:10:35.299 13:25:25.7 28:53.0 (321) 01:40:27.0 (421) 03:38:25.7 (433) 06:35:19.7 (413) 11:16:44.7 (384) 14:49:07.7 (366) 16:56:28.7 (359) 19:33:10.7 (342)
344 282 / Muži [627] Małgorzata Wojtczak 1973 POL OLEŚNICA 23:12:15.8 21:10:37.232 13:25:28.8 28:50.0 (318) 01:40:26.6 (420) 03:38:41.8 (434) 06:35:51.8 (414) 11:16:44.8 (385) 14:48:58.8 (363) 16:56:47.8 (361) 19:33:32.8 (343)
345 283 / Muži [142] Dominik Brandl 1987 CZE Stare Hobzi 23:14:52.1 21:08:17.899 13:28:05.1 19:47.0 (103) 01:11:57.8 (134) 02:40:50.1 (188) 04:46:16.1 (193) 08:45:55.1 (212) 12:20:37.1 (249) 14:40:14.1 (261) 18:57:30.1 (329)
346 63 / Ženy [171] Jana Dalibabová 1994 CZE Med student 23:15:51.4 21:07:26.626 13:29:04.4 28:18.7 (304) 01:39:21.3 (402) 03:28:09.4 (391) 06:16:41.4 (370) 10:41:06.4 (360) 14:20:35.4 (347) 16:35:00.4 (350) 19:31:49.4 (338)
347 284 / Muži [598] Martin Veringer 1981 CZE Praha 4 23:17:44.2 20:47:03.760 13:30:57.2 36:52.2 (457) 01:57:28.4 (464) 04:16:07.2 (466) 07:07:09.2 (450) 11:45:25.2 (420) 14:49:57.2 (367) 16:42:42.2 (355) 19:24:16.2 (334)
348 285 / Muži [288] Marek Jindra 1985 CZE Praha 23:25:33.7 20:06:05.265 13:38:46.7 30:43.9 (370) 01:39:11.1 (398) 03:34:39.7 (414) 06:50:33.7 (438) 12:02:57.7 (428) 15:22:01.7 (397) 17:24:01.7 (382) 20:12:00.7 (369)
349 286 / Muži [354] Karel Lešák 1965 CZE Pat a Mat 23:25:52.4 20:05:38.616 13:39:05.4 32:28.5 (415) 01:39:15.3 (401) 03:38:04.4 (430) 06:27:46.4 (396) 11:20:39.4 (392) 14:57:50.4 (381) 17:20:35.4 (378) 20:05:05.4 (363)
350 64 / Ženy [220] Jana Gregorova 1967 CZE Mat a Pat 23:25:56.5 20:05:38.530 13:39:09.5 32:32.9 (416) 01:39:13.1 (399) 03:38:01.5 (428) 06:27:42.5 (395) 11:20:37.5 (391) 14:57:43.5 (380) 17:20:29.5 (377) 20:05:07.5 (365)
351 287 / Muži [226] Tomasz Hacus 1975 POL Wroclaw 23:27:13.4 20:08:24.555 13:40:26.4 31:14.9 (384) 01:37:00.6 (375) 03:27:23.4 (381) 06:32:51.4 (407) 11:03:29.4 (378) 14:21:32.4 (350) 16:29:29.4 (346) 19:13:41.4 (331)
352 65 / Ženy [402] Martina Němečková 1965 CZE Praha 23:29:42.6 20:07:50.448 13:42:55.6 27:57.8 (296) 01:35:19.3 (352) 03:28:41.6 (392) 06:25:25.6 (384) 11:15:08.6 (382) 14:36:49.6 (357) 17:21:28.6 (380) 20:05:06.6 (364)
353 288 / Muži [600] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice 23:29:57.1 21:11:31.932 13:43:10.1 33:22.2 (437) 01:40:11.1 (412) 03:35:39.1 (419) 06:39:27.1 (420) 11:22:59.1 (393) 15:09:23.1 (390) 17:08:17.1 (368) 19:50:36.1 (353)
354 289 / Muži [254] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice 23:29:57.4 21:11:37.600 13:43:10.4 33:15.3 (436) 01:40:33.1 (422) 03:35:31.4 (418) 06:39:13.4 (417) 11:23:01.4 (395) 15:09:11.4 (389) 17:07:57.4 (366) 19:53:58.4 (357)
355 290 / Muži [509] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice 23:30:04.1 21:11:33.917 13:43:17.1 33:11.9 (434) 01:40:13.6 (413) 03:35:31.1 (417) 06:39:09.1 (416) 11:23:00.1 (394) 15:09:03.1 (388) 17:08:07.1 (367) 19:54:14.1 (358)
356 66 / Ženy [255] marie hnilicova 1991 CZE liberec 8 23:30:08.5 20:07:31.467 13:43:21.5 27:22.6 (278) 01:32:53.9 (331) 03:16:38.5 (341) 05:53:51.5 (335) 10:27:45.5 (344) 13:57:29.5 (344) 16:27:55.5 (344) 19:33:59.5 (346)
357 291 / Muži [305] Jakub Karhánek 1992 CZE 7 Gulí 23:30:11.4 21:11:30.624 13:43:24.4 33:31.2 (443) 01:40:26.1 (419) 03:35:24.4 (416) 06:38:52.4 (415) 11:23:10.4 (396) 15:08:58.4 (387) 17:07:57.4 (365) 19:49:01.4 (352)
358 292 / Muži [225] martin habarta 1991 CZE liberec 8 23:30:16.0 20:07:27.960 13:43:29.0 27:20.9 (277) 01:31:33.7 (314) 03:16:39.0 (342) 05:53:58.0 (336) 10:27:35.0 (343) 13:57:26.0 (343) 16:28:05.0 (345) 19:33:47.0 (344)
359 67 / Ženy [321] Tatiana Komárková 1984 CZE Chrastava 23:30:21.7 20:07:30.303 13:43:34.7 27:25.7 (279) 01:32:54.8 (333) 03:16:32.7 (339) 05:53:59.7 (337) 10:27:27.7 (342) 13:50:41.7 (332) 16:27:49.7 (343) 19:33:58.7 (345)
360 293 / Muži [371] Petr Malý 1990 CZE Kamenice 23:32:50.8 20:12:56.216 13:46:03.8 29:14.5 (326) 01:32:26.4 (328) 03:13:57.8 (322) 05:58:36.8 (345) 10:34:40.8 (352) 14:00:50.8 (345) 16:29:56.8 (347) 19:31:12.8 (336)
361 294 / Muži [411] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:34:33.9 20:28:02.103 13:47:46.9 29:05.1 (322) 01:38:03.2 (392) 03:20:46.9 (364) 06:06:57.9 (356) 11:17:52.9 (386) 14:42:28.9 (359) 17:17:07.9 (375) 19:51:43.9 (355)
362 295 / Muži [213] Pavel France 1979 CZE Vodáci Střekov 23:36:56.8 20:09:34.154 13:50:09.8 31:24.0 (386) 01:36:31.5 (374) 03:18:13.8 (350) 05:52:08.8 (331) 10:28:39.8 (347) 13:55:33.8 (341) 16:19:19.8 (342) 19:31:46.8 (337)
363 296 / Muži [189] Tomáš Duffek 1985 CZE Vodáci Střekov 23:37:01.9 20:09:35.085 13:50:14.9 31:39.3 (393) 01:35:45.2 (356) 03:18:21.9 (352) 10:28:45.9 (348) 13:55:39.9 (342) 19:34:46.9 (348)
364 297 / Muži [637] Tomáš Zikmund 1987 CZE Hořovice team 23:37:39.5 20:33:38.541 13:50:52.5 29:26.4 (332) 01:29:20.4 (291) 03:04:49.5 (283) 05:43:09.5 (299) 10:51:45.5 (365) 14:12:25.5 (346) 16:38:16.5 (352) 19:37:36.5 (349)
365 298 / Muži [316] Kamil Kolenac 1970 CZE Maslovice 23:38:58.9 20:10:22.115 13:52:11.9 32:36.3 (419) 01:36:22.5 (370) 03:27:47.9 (387) 06:28:59.9 (399) 11:35:40.9 (412) 14:56:14.9 (379) 17:26:16.9 (383) 20:12:17.9 (370)
366 299 / Muži [139] Martin Bradáč 1981 CZE Praha 23:39:24.1 20:45:35.942 13:52:37.1 27:37.7 (282) 01:31:55.1 (323) 03:22:57.1 (372) 06:40:31.1 (421) 11:42:06.1 (419) 14:53:07.1 (374) 17:14:20.1 (372) 19:59:17.1 (362)
367 68 / Ženy [141] Petra Bradáčová 1986 CZE Praha 23:39:25.3 20:45:36.661 13:52:38.3 27:39.7 (283) 01:28:39.0 (286) 03:22:52.3 (371) 06:40:33.3 (422) 11:42:00.3 (418) 14:53:10.3 (375) 17:14:22.3 (373) 19:59:12.3 (361)
368 300 / Muži [308] Vladimir Klail 1954 CZE Most 23:40:15.0 20:13:29.965 13:53:28.0 33:57.4 (449) 01:43:14.2 (436) 03:49:58.0 (453) 06:56:22.0 (444) 11:34:53.0 (411) 15:07:34.0 (383) 17:20:45.0 (379) 20:10:11.0 (368)
369 301 / Muži [398] adam musil 1977 CZE praha 23:41:09.7 20:13:13.337 13:54:22.7 26:43.3 (271) 01:33:45.9 (340) 03:16:26.7 (338) 06:16:13.7 (365) 11:19:43.7 (389) 14:50:58.7 (370) 17:12:12.7 (369) 20:36:52.7 (384)
370 69 / Ženy [491] Zdeňka Sawyer 1983 CZE Praha 4 23:42:29.8 20:12:14.199 13:55:42.8 26:42.3 (269) 01:37:22.1 (384) 03:27:43.8 (386) 06:23:00.8 (382) 11:29:34.8 (399) 15:32:09.8 (402) 17:51:11.8 (396) 20:26:14.8 (378)
371 302 / Muži [492] Martin Sawyer 1985 GBR Praha 4 23:42:33.8 20:12:15.225 13:55:46.8 26:42.6 (270) 01:37:25.1 (385) 03:27:39.8 (385) 06:22:53.8 (381) 11:29:36.8 (400) 15:11:58.8 (391) 17:51:16.8 (397) 20:26:07.8 (377)
372 303 / Muži [510] Michal Sojka 1987 CZE Předmeřice nad jizerou 23:43:40.2 20:17:01.781 13:56:53.2 31:34.1 (390) 01:37:38.0 (387) 03:27:24.2 (382) 06:26:50.2 (393) 11:30:39.2 (403) 15:14:41.2 (392) 17:12:38.2 (371) 20:35:29.2 (382)
373 304 / Muži [360] Ladislav Lipavský 1986 CZE Mělník 23:43:43.8 20:17:01.222 13:56:56.8 31:35.0 (391) 01:37:16.5 (382) 03:27:22.8 (380) 06:26:54.8 (394) 11:30:37.8 (402) 15:14:49.8 (393) 17:12:31.8 (370) 20:35:26.8 (381)
374 70 / Ženy [257] Renata Hofmanová 1980 CZE Praha 15 23:43:58.1 20:13:42.906 13:57:11.1 28:47.9 (317) 01:39:39.1 (407) 03:33:14.1 (409) 06:44:07.1 (430) 11:46:20.1 (422) 15:24:55.1 (398) 17:38:21.1 (390) 19:59:07.1 (360)
375 305 / Muži [256] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:43:59.3 20:13:46.658 13:57:12.3 28:52.8 (320) 01:39:34.0 (405) 03:33:11.3 (408) 06:43:57.3 (429) 11:46:13.3 (421) 15:25:29.3 (399) 17:38:27.3 (391) 19:58:59.3 (359)
376 71 / Ženy [184] Darina Doubková 1957 CZE PKO Praha 23:48:15.6 20:05:46.387 14:01:28.6 30:33.2 (361) 01:39:32.2 (404) 03:29:40.6 (396) 06:25:44.6 (385) 15:15:11.6 (394) 17:27:40.6 (387) 20:22:06.6 (375)
377 306 / Muži [168] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:49:40.7 20:12:34.253 14:02:53.7 30:34.8 (364) 01:47:52.6 (452) 03:44:17.7 (448) 06:39:25.7 (419) 11:33:39.7 (406) 14:52:33.7 (372) 20:35:41.7 (383)
378 72 / Ženy [154] Ludmila Cerovská 1987 CZE Praha 4 23:49:47.8 20:12:31.191 14:03:00.8 30:34.7 (362) 01:41:41.7 (429) 03:33:14.8 (410) 06:39:22.8 (418) 11:33:39.8 (407) 14:52:50.8 (373) 17:54:44.8 (398) 20:25:33.8 (376)
379 307 / Muži [616] Bohuslav Vokáč 1957 CZE Ševětín 23:53:29.6 20:12:17.415 14:06:42.6 28:02.0 (299) 01:37:46.8 (389) 03:32:54.6 (407) 06:26:41.6 (391) 11:27:16.6 (397) 14:53:30.6 (376) 20:15:00.6 (372)
380 308 / Muži [544] Ondřej Šembera 1993 CZE Briends co. 23:56:20.4 20:10:39.575 14:09:33.4 33:28.4 (442) 01:36:24.6 (371) 03:23:42.4 (374) 05:51:07.4 (329) 10:51:16.4 (364) 14:42:36.4 (360) 17:14:36.4 (374) 20:45:55.4 (387)
381 309 / Muži [445] Martin Plachý 1988 CZE Velvary 24:00:30.0 20:10:22.109 14:13:43.0 32:38.9 (423) 01:36:27.5 (372) 03:28:01.9 (388) 06:28:43.9 (398) 11:29:15.9 (398) 14:55:50.9 (378) 17:31:42.9 (388) 20:12:29.9 (371)
382 310 / Muži [393] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 24:00:35.0 20:07:50.673 14:13:48.0 30:41.6 (369) 01:40:25.5 (416) 03:31:33.3 (403) 07:05:45.3 (448) 11:34:16.3 (410) 14:54:19.3 (377) 17:34:24.3 (389) 20:19:55.3 (374)
383 73 / Ženy [320] Andrea Kolomá 1978 CZE Runsport.cz 24:41:45.0 20:13:24.956 14:54:58.0 30:48.9 (373) 01:42:47.7 (435) 03:42:34.0 (447) 06:30:05.0 (405) 11:33:00.0 (405) 14:42:00.0 (358) 17:19:02.0 (376) 20:37:03.0 (385)
384 311 / Muži [516] Jiří Soukup 1976 CZE BGB 24:42:55.8 20:39:47.231 14:56:08.8 28:24.1 (309) 01:36:09.2 (365) 03:18:22.8 (353) 06:03:48.8 (350) 11:03:11.8 (377) 14:22:33.8 (351) 16:56:43.8 (360) 20:15:34.8 (373)
385 74 / Ženy [511] Małgorzata Sokołowska 1968 POL Jelenia Góra 24:52:33.6 20:11:08.404 15:05:46.6 33:48.0 (445) 01:42:28.2 (432) 03:45:13.6 (449) 06:59:01.6 (447) 11:35:54.6 (413) 15:17:29.6 (396) 17:40:13.6 (392) 21:05:20.6 (389)
386 312 / Muži [512] Artur Sokołowski 1967 POL Jelenia Góra 24:52:41.7 20:11:04.252 15:05:54.7 33:50.0 (447) 01:42:29.0 (434) 03:45:13.7 (450) 06:58:56.7 (446) 11:35:54.7 (414) 15:17:24.7 (395) 17:40:21.7 (393) 21:05:29.7 (390)
387 313 / Muži [122] Marek Binar 1971 CZE Jednota 24:54:45.4 20:11:17.638 15:07:58.4 32:07.7 (411) 01:45:09.9 (442) 03:41:09.4 (443) 06:29:03.4 (400) 11:15:06.4 (381) 14:50:18.4 (368) 17:26:53.4 (385) 20:33:08.4 (380)
388 314 / Muži [377] Alexandr Maršalov 1982 CZE Opava 24:55:10.7 20:11:18.257 15:08:23.7 32:02.4 (406) 01:45:10.6 (443) 03:41:06.7 (442) 06:29:06.7 (402) 11:15:09.7 (383) 14:50:44.7 (369) 17:26:42.7 (384) 20:33:00.7 (379)
389 315 / Muži [639] Jakub Zítka 1982 CZE FC Wydle 25:07:21.2 20:15:02.752 15:20:34.2 32:37.1 (420) 01:39:56.4 (411) 03:38:13.2 (432) 06:25:50.2 (386) 10:58:13.2 (370) 14:49:03.2 (364) 17:02:52.2 (363) 20:05:46.2 (367)
390 75 / Ženy [550] Hana Šimková 1992 CZE Bohdíkov 25:07:30.7 20:15:01.285 15:20:43.7 32:39.0 (424) 01:39:53.0 (410) 03:38:02.7 (429) 06:25:57.7 (387) 10:58:09.7 (368) 14:48:48.7 (362) 17:03:01.7 (364) 20:05:43.7 (366)
391 316 / Muži [487] Vladimír Říha 1955 CZE Žebrák 25:10:19.5 20:12:18.499 15:23:32.5 27:55.4 (294) 01:37:15.9 (381) 03:30:34.5 (398) 06:26:06.5 (388) 11:30:02.5 (401) 15:08:33.5 (386) 17:50:56.5 (395) 20:38:28.5 (386)
392 317 / Muži [519] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 25:13:34.0 20:09:14.005 15:26:47.0 34:54.3 (452) 01:47:08.7 (450) 03:41:54.0 (444) 06:29:21.0 (403) 11:18:28.0 (387) 14:48:11.0 (361) 17:26:57.0 (386) 20:46:14.0 (388)
393 318 / Muži [571] Dominik Švejcar 1994 CZE Praha 6 25:29:22.2 20:16:27.833 15:42:35.2 31:36.0 (392) 01:40:26.0 (418) 03:40:42.2 (439) 06:48:14.2 (433) 12:13:42.2 (431) 16:37:49.2 (411) 19:49:12.2 (412) 22:38:45.2 (397)
394 319 / Muži [493] Jan Sedláček 1991 CZE Praha 25:29:26.7 20:16:29.258 15:42:39.7 31:34.0 (389) 01:40:20.1 (415) 03:40:41.7 (438) 06:48:08.7 (432) 12:13:46.7 (432) 16:37:55.7 (412) 20:21:15.7 (414) 22:38:58.7 (398)
395 320 / Muži [180] Vladislav Doležal 1959 CZE Praha 4 25:52:29.0 20:06:13.999 16:05:42.0 33:07.8 (432) 01:44:22.9 (441) 03:38:50.0 (435) 06:29:50.0 (404) 11:37:06.0 (415) 15:34:16.0 (403) 18:19:24.0 (401) 21:43:37.0 (393)
396 321 / Muži [401] Jonáš Němec 1989 CZE Neustupov 26:22:60.0 20:32:48.801 16:36:13.0 32:01.4 (404) 01:37:52.0 (391) 03:29:07.2 (394) 06:53:25.2 (441) 12:51:51.2 (438) 16:05:16.2 (405) 18:38:11.2 (404) 21:59:20.2 (394)
397 322 / Muži [303] Pavel Kaplan 1979 CZE TJ Ski Rudník 26:23:00.0 20:32:48.639 16:36:13.0 32:15.3 (414) 01:38:05.1 (393) 03:29:14.4 (395) 06:53:28.4 (442) 12:51:55.4 (439) 16:05:09.4 (404) 18:38:17.4 (405) 21:59:36.4 (395)
398 323 / Muži [306] Jiří Kerlik 1971 CZE K2 29:15:00.0 20:53:20.636 19:28:13.0 30:24.0 (356) 01:43:15.6 (437) 04:09:33.4 (464) 06:51:23.4 (440) 14:05:29.4 (442) 18:37:22.4 (416) 15:09:22.4 (183)
398 76 / Ženy [345] Eva Kubrichtová 1975 CZE K2 29:15:00.0 20:53:26.163 19:28:13.0 30:26.3 (358) 01:43:19.6 (438) 04:08:11.8 (463) 06:51:14.8 (439) 14:05:19.8 (441) 18:37:09.8 (415)
400 324 / Muži [270] Miroslav Hrubý 1945 CZE - 37:38:00.0 20:13:59.622 27:51:13.0 37:09.1 (459) 02:18:08.2 (467) 04:39:09.4 (469) 08:41:59.4 (459) 15:13:30.4 (444)
400 324 / Muži [558] Luděk Šrejber 1954 CZE Teplice 37:38:00.0 20:13:29.383 27:51:13.0 37:32.4 (460) 02:04:15.7 (466) 05:01:59.6 (470) 08:53:25.6 (460)
402 77 / Ženy [289] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 43:20:00.0 20:05:10.604 33:33:13.0 46:02.2 (462) 02:33:59.6 (468) 05:34:03.4 (471)
DNF / Muži [525] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 20:04:55.315 27:30.0 (280) 01:31:37.4 (316) 03:33:20.7 (411)
DNF / Muži [618] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 21:10:01.366 16:45.8 (13) 58:23.1 (20) 04:11:43.6 (465) 16:31:57.6 (349)
DNF / Muži [397] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 21:08:34.362 19:27.7 (92) 01:08:42.3 (97) 02:20:27.6 (100) 03:47:55.6 (65) 06:57:34.6 (72)
DNF / Ženy [409] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 20:00:00.0 01:36:37.5 (463) 02:37:50.6 (469) 04:04:33.0 (462) 06:33:31.0 (408)
DNF / Muži [153] Juraj Calaj 1981 CZE JZD Mníšek 21:07:22.832 17:30.3 (33) 01:34:31.4 (348)
DNF / Muži [564] Martin Štěpánek 1993 CZE Podhořany u Ronova 21:06:37.036 18:20.6 (61) 01:05:11.9 (67) 02:15:01.0 (81) 03:59:51.0 (90) 07:12:12.0 (89) 09:38:44.0 (95) 11:33:39.0 (125)
DNF / Ženy [324] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 21:08:09.072 20:47.0 (115) 01:11:02.8 (117) 02:25:38.9 (120) 04:15:36.9 (115) 07:23:38.9 (99)
DNF / Muži [159] Adam Čabla 1985 CZE Slaný 20:15:50.732 30:23.3 (354) 01:36:10.1 (366) 03:22:25.3 (370) 06:01:07.3 (346) 10:02:32.3 (315) 13:25:37.3 (309) 16:13:12.3 (341)
DNF / Ženy [463] Zdenka Prokopcová 1976 CZE Vědomice 20:09:26.507 34:35.3 (451) 01:51:56.2 (462) 03:58:42.5 (458) 07:16:54.5 (452) 12:35:41.5 (435) 16:25:39.5 (409) 18:53:47.5 (406)
DNF / Muži [417] Roman Otta 1961 CZE Q sport Vrchlabí 21:09:17.371 01:08:51.5 (100) 02:15:39.6 (82) 03:55:51.6 (76) 06:51:19.6 (61) 08:44:01.6 (51) 10:08:39.6 (51) 11:54:17.6 (56)
DNF / Muži [217] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 20:05:32.830 24:20.3 (212) 01:27:10.4 (270) 03:04:15.2 (280) 05:27:36.2 (264) 09:36:36.2 (266) 13:00:48.2 (291) 15:59:05.2 (331) 19:52:37.2 (356)
DNF / Muži [645] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 20:08:29.766 29:34.1 (339) 01:35:30.2 (354) 03:33:58.2 (413) 06:50:18.2 (437) 11:33:56.2 (408) 16:40:18.2 (414) 21:29:53.2 (391)
DNF / Ženy [130] Lucie Bočková 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 20:08:31.724 29:30.7 (336) 01:37:33.0 (386) 03:33:51.3 (412) 06:48:19.3 (434) 11:33:57.3 (409) 16:40:09.3 (413) 19:07:37.3 (408) 21:41:29.3 (392)
DNF / Muži [580] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:09:13.335 34:58.7 (453) 01:45:44.0 (445) 03:41:57.7 (445) 06:29:05.7 (401) 12:36:49.7 (437) 16:26:33.7 (410) 19:38:43.7 (411) 22:31:09.7 (396)
DNF / Muži [244] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 21:07:53.469 17:28.6 (32) 01:00:58.2 (34) 02:02:21.5 (42) 03:24:28.5 (18) 05:56:14.5 (15) 08:05:29.5 (29) 10:00:14.5 (43)
DNF / Muži [164] Tomáš Čermák 1970 CZE tomascerm@seznam.cz 20:20:56.064 19:53.2 (105) 01:08:08.2 (92) 02:23:45.9 (107) 04:18:00.9 (123) 07:50:47.9 (148) 09:51:41.9 (117) 11:23:22.9 (114)
DNF / Muži [549] Petr Šimek 1975 CZE DHL IT Services Prague 21:07:57.600 18:13.4 (53) 01:03:34.1 (54) 02:07:47.4 (52) 03:48:22.4 (66) 07:10:15.4 (86) 09:38:36.4 (93) 12:07:21.4 (148)
DNF / Muži [350] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 20:37:38.828 22:51.9 (167) 01:14:06.1 (151) 02:32:55.2 (155) 04:38:59.2 (181) 08:04:02.2 (164) 10:30:39.2 (159) 12:10:28.2 (153)
DNF / Muži [119] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 20:35:36.298 23:08.2 (178) 01:12:15.3 (140) 02:31:38.7 (146) 04:19:58.7 (131) 07:29:49.7 (110) 10:24:22.7 (150) 12:53:21.7 (186)
DNF / Muži [160] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 20:15:50.236 26:04.6 (257) 01:22:20.9 (235) 02:50:48.8 (222) 05:00:33.8 (213) 08:17:21.8 (180) 10:49:56.8 (175) 12:53:25.8 (187)
DNF / Muži [507] Tomasz Sobol 1976 POL Katowice 21:07:23.863 17:33.1 (35) 01:04:57.0 (64) 02:13:02.1 (68) 03:49:02.1 (68) 15:00:02.1 (281)
DNF / Muži [323] Tomáš Kostelanský 1981 CZE Sedliště 20:26:10.310 32:00.4 (401) 01:35:48.5 (359) 03:22:13.7 (368) 06:04:13.7 (351) 10:20:14.7 (333) 13:05:42.7 (293) 15:56:15.7 (329)
DNF / Muži [429] Jaroslav Páviš 1973 CZE Limuzy 20:13:09.249 26:40.9 (268) 01:33:37.0 (337) 03:16:33.8 (340) 06:16:13.8 (366) 11:19:48.8 (390) 14:51:07.8 (371) 17:23:35.8 (381)
DNF / Muži [566] Pavel Šubrt 1979 CZE RETIA 20:25:49.898 32:01.9 (405) 01:37:47.1 (390) 03:26:01.1 (379) 06:16:26.1 (369) 11:00:47.1 (375) 15:03:02.1 (382) 17:40:37.1 (394)
DNF / Ženy [319] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 20:18:07.857 32:34.0 (417) 01:48:13.9 (453) 03:40:52.1 (441) 06:49:36.1 (435) 11:52:24.1 (425) 15:27:39.1 (401) 18:18:33.1 (399)
DNF / Muži [149] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 20:18:05.408 32:35.3 (418) 01:48:16.7 (454) 03:40:51.6 (440) 06:49:40.6 (436) 11:52:29.6 (426) 15:27:36.6 (400) 18:18:42.6 (400)
DNF / Muži [506] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 20:21:53.576 32:53.3 (430) 01:46:42.3 (448) 03:39:31.4 (437) 07:38:09.4 (456) 11:50:50.4 (423) 15:07:59.4 (385) 18:21:25.4 (402)
DNF / Muži [548] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 20:21:58.156 32:48.9 (429) 01:46:38.7 (447) 03:39:23.8 (436) 07:39:27.8 (457) 11:50:51.8 (424) 15:07:49.8 (384) 18:21:31.8 (403)
DNF / Ženy [640] Jitka Zítková 1971 CZE Kladno 20:09:16.997 34:30.7 (450) 01:51:49.0 (461) 03:58:51.0 (459) 07:17:08.0 (453) 12:35:43.0 (436) 18:54:23.0 (407)
DNF / Muži [339] Michael Křiváček 1975 CZE Hradec Králové 20:29:16.537 28:42.8 (315) 01:35:45.5 (357) 03:20:28.5 (360) 06:35:06.5 (412) 12:08:52.5 (429) 16:06:38.5 (406) 19:30:49.5 (409)
DNF / Ženy [135] Michaela Boráňová 1985 CZE Brno 41 20:29:16.984 28:43.4 (316) 01:35:45.8 (358) 03:20:34.0 (361) 06:35:03.0 (411) 12:08:57.0 (430) 16:06:46.0 (407) 19:30:54.0 (410)
DNF / Muži [367] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 21:10:48.830 31:16.6 (385) 01:50:00.6 (459) 03:54:49.2 (455) 06:57:34.2 (445) 11:52:39.2 (427) 20:12:37.2 (413)
DNF / Muži [614] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 21:07:43.456 18:16.2 (55) 01:02:47.0 (48) 02:06:00.5 (49) 03:37:50.5 (48) 06:43:48.5 (55)
DNF / Ženy [230] Martina Hampejsová 1972 CZE Vitice 21:07:14.171 17:21.3 (28) 01:03:29.3 (52) 02:07:37.8 (51) 03:36:32.8 (44) 06:53:40.8 (67)
DNF / Muži [278] Zdeněk Janča 1972 CZE Kouřim 20:11:56.114 18:17.3 (56) 01:03:20.0 (51) 02:07:36.9 (50) 03:47:21.9 (63) 06:59:41.9 (75)
DNF / Muži [206] Jiri Fialka 1971 CZE RunPORG 20:08:07.370 22:14.8 (149) 01:14:53.7 (155) 02:32:10.6 (149) 04:24:08.6 (147) 07:52:02.6 (149)
DNF / Muži [473] Josef Reichel 1968 CZE Valda gang 20:48:29.469 24:05.9 (204) 01:16:43.4 (178) 02:39:11.5 (178) 04:38:41.5 (180) 08:26:04.5 (192)
DNF / Ženy [543] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 20:13:01.429 24:57.4 (230) 01:20:56.0 (226) 02:55:00.6 (245) 05:20:05.6 (249) 09:21:20.6 (249)
DNF / Muži [541] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 20:11:29.809 24:24.9 (214) 01:22:37.8 (239) 02:56:41.2 (251) 05:21:30.2 (252) 09:22:50.2 (253)
DNF / Muži [117] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 21:10:06.849 24:41.2 (221) 01:20:22.6 (213) 02:44:53.2 (208) 09:50:54.2 (297)
DNF / Ženy [363] Kateřina Lounová 1977 CZE Nymburk 20:15:59.494 26:18.5 (260) 01:24:51.3 (257) 03:04:51.5 (284) 09:55:51.5 (308)
DNF / Muži [553] Josef Škvor 1955 CZE Praha 20:12:12.438 30:49.2 (374) 01:36:08.1 (364) 03:16:53.6 (345) 05:46:36.6 (310) 10:08:01.6 (326)
DNF / Muži [404] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves - penzion Liberta 20:12:54.460 29:28.2 (333) 01:31:37.6 (317) 03:10:49.5 (312) 05:46:54.5 (311) 10:19:08.5 (332)
DNF / Muži [127] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 20:33:11.885 29:15.0 (327) 01:35:04.5 (351) 03:18:10.1 (349) 05:56:53.1 (340) 10:52:40.1 (366)
DNF / Ženy [128] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 20:33:06.879 29:19.05 01:35:12.24 03:18:21.12 05:56:54.12 10:52:51.12
DNF / Muži [485] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 20:15:05.383 33:09.0 (433) 01:47:04.1 (449) 03:37:45.6 (427) 06:22:22.6 (380) 10:53:04.6 (367)
DNF / Muži [504] Aleš Slavík 1979 CZE Praha 20:28:08.068 30:09.6 (348) 01:37:10.2 (380) 03:15:39.9 (333) 06:10:44.9 (359) 11:14:36.9 (380)
DNF / Muži [399] Michal Nečas 1994 CZE Venango Praha 20:13:01.667 31:04.4 (380) 01:37:04.6 (376) 03:32:26.3 (404) 06:28:09.3 (397) 11:18:33.3 (388)
DNF / Muži [617] Jakub Vokatý 1988 CZE Venango Praha 20:13:01.365 31:07.8 (381) 01:45:17.3 (444) 03:32:27.6 (405) 06:33:53.6 (409) 11:32:23.6 (404)
DNF / Muži [500] Robert Sitter 1977 CZE Praha 20:35:22.502 36:54.1 (458) 01:49:29.7 (456) 03:48:02.5 (451) 06:40:54.5 (424) 11:40:32.5 (416)
DNF / Muži [199] Vit Edr 1991 CZE Zruc nad Sazavou 20:35:25.870 36:47.1 (455) 01:49:20.3 (455) 03:48:04.1 (452) 06:40:47.1 (423) 11:40:33.1 (417)
DNF / Muži [331] Jan Koubík 1990 CZE Beroun 20:35:18.439 33:06.2 (431) 01:43:45.0 (439) 03:35:49.6 (420) 07:06:25.6 (449) 12:16:40.6 (433)
DNF / Muži [361] Miroslav Listík 1972 CZE Horoměřice 20:47:00.006 36:52.2 (456) 01:57:13.4 (463) 04:16:11.0 (467) 07:08:04.0 (451) 12:30:56.0 (434)
DNF / Muži [414] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:00:00.0 03:41:47.7 (470) 05:36:08.0 (472) 15:09:57.0 (443)
DNF / Muži [385] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 20:05:55.718 17:27.4 (31) 01:00:36.1 (31) 01:59:07.3 (24) 03:23:18.3 (15)
DNF / Muži [325] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 20:05:56.926 17:26.5 (30) 01:00:40.2 (32) 01:59:12.1 (25) 03:23:48.1 (17)
DNF / Muži [327] Lukáš Košut 1994 CZE NVPP team 21:07:27.806 16:22.3 (8) 55:13.3 (9) 01:50:18.2 (8) 03:33:56.2 (35)
DNF / Muži [203] Ivan Farbák 1969 CZE Rauta Hirwaynen 21:07:10.649 18:21.2 (62) 01:07:14.4 (84) 02:50:00.4 (221) 05:08:57.4 (227)
DNF / Muži [622] Michal Weis 1986 CZE Cerhovice 26761 20:31:34.300 31:30.3 (388) 01:31:26.9 (313) 03:06:53.7 (293) 05:45:08.7 (305)
DNF / Muži [556] František Šonka 1973 CZE PRČICKÝ KNEDLÍK 20:06:17.128 32:06.9 (409) 01:38:36.0 (395) 03:31:03.9 (402) 06:11:53.9 (361)
DNF / Ženy [259] Miroslava Holcmanová 1969 CZE Říčany 20:14:34.064 27:20.8 (276) 01:35:56.9 (360) 03:21:35.9 (366) 06:20:04.9 (375)
DNF / Muži [258] Aleš Holcman 1969 CZE Říčany 20:14:36.175 28:20.1 (305) 01:35:58.4 (361) 03:21:34.8 (365) 06:20:06.8 (376)
DNF / Muži [435] Radoslav Pesau 1989 CZE Praha 5 20:13:53.458 32:05.1 (408) 01:41:16.5 (427) 03:37:18.5 (424) 06:41:54.5 (425)
DNF / Ženy [218] Nikola Georgová 1991 CZE Tasovice 20:13:45.161 32:14.8 (412) 01:41:16.4 (426) 04:03:29.8 (461) 06:41:57.8 (426)
DNF / Muži [394] Dominik Mostek 1990 CZE Praha 10 20:13:54.567 32:07.6 (410) 01:41:17.6 (428) 03:37:20.4 (425) 06:42:09.4 (427)
DNF / Ženy [124] Markéta Blažková 1991 CZE Praha 10 20:13:54.773 32:03.0 (407) 01:41:12.5 (425) 03:37:21.2 (426) 06:42:12.2 (428)
DNF / Muži [517] Michal Sršeň 1991 CZE Řetůvka 20:17:08.702 33:26.8 (441) 01:49:37.1 (458) 03:57:59.3 (456) 07:37:39.3 (454)
DNF / Ženy [186] Nela Drobková 1992 CZE Čáslav 20:17:13.043 33:25.1 (440) 01:49:33.6 (457) 03:58:01.0 (457) 07:37:40.0 (455)
DNF / Ženy [602] Jana Veverková 1984 CZE Liberec 20:07:31.071 33:48.8 (446) 01:47:25.3 (451) 03:52:07.9 (454) 07:55:33.9 (458)
DNF / Muži [283] Jiri Jedlicka 1973 CZE Pardubice 20:48:07.029 28:50.9 (319) 01:32:54.5 (332) 03:15:18.0 (330)
DNF / Muži [611] Miroslav Vlček 1980 CZE BéKáčko 20:07:30.148 33:54.9 (448) 01:46:22.9 (446) 03:59:06.9 (460)
DNF / Muži [443] Jan Pilař 1986 CZE Slaný 21:10:45.090 32:14.9 (413) 02:02:05.7 (465) 04:16:55.9 (468)
DNF / Muži [293] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 20:10:56.324 33:47.0 (444)

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [822] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:00:49.7 42:38.5 (2) 02:22:52.0 (2)
2 2 / Muži [930] Andrzej Tomasik 1969 POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 06:08:23.7 07:34.0 47:10.6 (18) 02:37:42.0 (13)
3 3 / Muži [924] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:22:41.2 21:51.5 44:11.6 (8) 02:29:55.0 (7)
4 4 / Muži [892] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 06:22:41.9 21:52.2 44:01.7 (7) 02:29:50.0 (6)
5 1 / Ženy [874] Hana Rippelova 1983 CZE Praha 6 06:25:48.7 24:59.0 42:39.2 (3) 02:24:03.0 (3)
6 5 / Muži [915] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 06:32:01.6 31:11.9 45:50.8 (10) 02:37:37.0 (12)
7 6 / Muži [945] Petr Veselý 1965 CZE TF RUN 06:36:32.8 35:43.1 45:57.7 (11) 02:37:46.0 (14)
8 7 / Muži [777] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:36:49.3 35:59.6 42:58.8 (4) 02:25:58.0 (4)
9 8 / Muži [937] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 06:41:40.0 40:50.3 45:10.3 (9) 02:39:56.0 (18)
10 9 / Muži [919] Pavel Štys 1978 CZE RETIA 06:41:40.5 40:50.8 47:04.9 (15) 02:37:06.0 (11)
11 10 / Muži [767] Martin Holas 1985 CZE Undead Groovy Team 06:43:08.1 42:18.4 49:21.5 (22) 02:36:58.0 (9)
12 11 / Muži [751] Michal Galandak 1989 CZE Undead Groovy Team 06:43:08.5 42:18.8 49:22.1 (23) 02:37:02.0 (10)
13 12 / Muži [750] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 06:46:36.9 45:47.2 43:41.8 (6) 02:36:21.0 (8)
14 13 / Muži [946] Přemek Vida 1980 CZE Pura Vida 06:56:05.1 55:15.4 43:00.1 (5) 02:26:04.0 (5)
15 14 / Muži [925] Petr Švanda 1967 CZE iThinkBeer 06:57:15.2 56:25.5 49:48.7 (24) 02:48:08.0 (24)
16 2 / Ženy [911] Jana Šindlerová 1969 CZE iThinkBeer 06:57:17.0 56:27.3 51:53.5 (35) 02:48:10.0 (25)
17 15 / Muži [847] Vladimír Ondra 1968 CZE Diversity Beast 07:05:37.1 01:04:47.4 46:02.9 (12) 02:39:00.0 (16)
18 3 / Ženy [815] Iva Kroužilová 1977 CZE GP Kolín 07:08:21.2 01:07:31.5 50:31.9 (29) 02:49:34.0 (26)
19 16 / Muži [705] Martin Bak 1974 CZE Hejnice 07:08:25.6 01:07:35.9 50:45.8 (31) 02:49:40.0 (27)
20 17 / Muži [792] Jaroslav Jiskra 1978 CZE Dolní Újezd 07:12:14.9 01:11:25.2 46:59.7 (14) 02:38:58.0 (15)
21 18 / Muži [738] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 07:13:16.9 01:12:27.2 47:08.9 (17) 02:42:40.0 (23)
22 19 / Muži [771] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 07:15:45.1 01:14:55.4 40:59.4 (1) 02:19:16.0 (1)
23 4 / Ženy [716] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 07:17:05.0 01:16:15.3 51:39.4 (33) 02:50:07.0 (28)
24 20 / Muži [843] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:17:07.0 01:16:17.3 47:06.3 (16) 02:42:30.0 (22)
25 21 / Muži [728] Martin Čakrt 1979 CZE Mordor 07:29:43.2 01:28:53.5 46:32.4 (13) 02:41:47.0 (21)
26 5 / Ženy [839] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfin Car Ski team 07:32:23.7 01:31:34.0 01:00:51.9 (108) 03:16:20.0 (56)
27 22 / Muži [884] Jamie Skelton 1985 CZE Adidas Runners Prague 07:40:52.0 01:40:02.3 48:33.7 (21) 03:44:37.0 (100)
28 6 / Ženy [768] Barbora Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:19.0 01:41:29.3 53:38.3 (41) 03:01:41.0 (41)
29 7 / Ženy [769] Lenka Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:22.0 01:41:32.3 53:38.4 (42) 03:01:45.0 (42)
30 8 / Ženy [749] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 07:48:37.3 01:47:47.6 50:26.1 (28) 02:58:37.0 (35)
31 23 / Muži [888] Jiří Sosnovec 1980 CZE JE TO TA ZEĎ !!! 07:48:39.1 01:47:49.4 53:11.1 (39) 03:00:50.0 (40)
32 24 / Muži [912] Martin Škapa 1985 CZE PLRC 07:55:55.0 01:55:05.3 02:54:28.0 (30)
33 25 / Muži [810] David Kratochvíl 1994 CZE RETIA 07:56:19.8 01:55:30.1 47:14.5 (19) 02:39:41.0 (17)
34 9 / Ženy [871] Denisa Rajchlová 1993 CZE BK Louny 07:56:20.1 01:55:30.4 51:16.8 (32) 02:59:54.0 (37)
35 10 / Ženy [776] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 07:57:01.7 01:56:12.0 54:43.9 (47) 03:15:13.0 (52)
36 26 / Muži [943] Jan Vedral 1975 CZE Praha 07:57:15.1 01:56:25.4 55:24.2 (54) 03:00:47.0 (39)
37 27 / Muži [733] Michal Daněk 1980 CZE Sixpack Holubice 07:57:18.0 01:56:28.3 50:03.3 (27) 02:50:25.0 (29)
38 28 / Muži [932] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 07:57:20.4 01:56:30.7 49:54.7 (26) 02:59:09.0 (36)
39 29 / Muži [816] Božena Kružíková 1976 CZE Kladno 07:57:21.9 01:56:32.2 49:54.2 (25) 02:58:17.0 (32)
40 30 / Muži [958] Robert Kubicki 1967 POL Gazety z. g. 08:06:46.5 02:05:56.8 54:46.2 (48) 03:13:58.0 (44)
41 31 / Muži [797] Martin Kašpar 1973 CZE Jesenice 08:14:32.1 02:13:42.4 52:21.3 (36) 02:57:44.0 (31)
42 32 / Muži [852] Lukáš Pecka 1974 CZE RETIA 08:14:36.0 02:13:46.3 52:24.6 (38) 02:58:29.0 (34)
43 33 / Muži [744] Štěpán Fiala 1976 CZE Praha – Slivenec 08:14:40.1 02:13:50.4 57:36.1 (72) 03:14:16.0 (46)
44 34 / Muži [905] Jaroslav Šebek 1978 CZE Praha 5 08:14:52.4 02:14:02.7 54:58.6 (51) 03:00:10.0 (38)
45 11 / Ženy [741] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:28:45.0 02:27:55.3 53:49.8 (43) 03:15:40.0 (54)
45 35 / Muži [740] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 08:28:45.0 02:27:55.3 53:38.2 (40) 03:15:44.0 (55)
47 36 / Muži [774] Jakub Horák 1989 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 08:36:38.0 02:35:48.3 54:51.6 (50) 03:15:16.0 (53)
48 12 / Ženy [910] Jana Šindelářová 1977 CZE Vllnna 08:38:51.0 02:38:01.3 59:29.0 (96) 03:25:27.0 (68)
49 37 / Muži [953] Michal Zahradník 1975 CZE Bike Butchers 08:38:55.0 02:38:05.3 59:30.0 (98) 03:24:10.0 (65)
50 38 / Muži [951] Martin Waldhauser 1971 CZE Petrovice 08:40:09.0 02:39:19.3 50:41.1 (30) 02:58:21.0 (33)
51 39 / Muži [800] Vladimír Klanica 1990 CZE Ostrava 08:43:33.0 02:42:43.3 54:16.6 (45) 03:18:21.0 (58)
52 13 / Ženy [863] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 08:43:37.0 02:42:47.3 55:36.3 (56) 03:18:23.0 (59)
53 14 / Ženy [761] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 08:44:04.0 02:43:14.3 57:46.7 (74) 03:16:25.0 (57)
54 40 / Muži [897] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 08:44:08.0 02:43:18.3 47:39.1 (20) 03:14:56.0 (50)
55 41 / Muži [955] Daniel Zajíc 1980 CZE FFF Stará Paka 08:46:36.0 02:45:46.3 56:05.7 (60) 03:24:20.0 (66)
56 42 / Muži [931] David Tomáš 1974 CZE FFF Stará Paka 08:46:40.0 02:45:50.3 56:04.4 (59) 03:24:24.0 (67)
57 43 / Muži [933] Martin Tomášek 1984 CZE Continental BDY 08:53:05.0 02:52:15.3 55:06.9 (52) 03:14:24.0 (48)
58 44 / Muži [793] Marek Juračka 1988 CZE Praha 2 08:53:09.0 02:52:19.3 55:09.7 (53) 03:14:28.0 (49)
59 15 / Ženy [935] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 08:54:05.0 02:53:15.3 51:52.8 (34) 03:04:34.0 (43)
60 16 / Ženy [758] Radka Hanáková 1986 CZE Praha 9 09:03:05.0 03:02:15.3 54:25.6 (46) 03:14:12.0 (45)
61 45 / Muži [780] Tomasz Jancz 1972 POL Jelenia Góra 09:04:12.0 03:03:22.3 57:07.0 (70) 03:21:57.0 (61)
62 46 / Muži [786] Jiří Jelínek 1986 CZE ToniCzech Runners Club 09:04:47.0 03:03:57.3 52:23.7 (37) 03:19:50.0 (60)
63 17 / Ženy [861] Alena Podzimková 2000 CZE Kopidlno 09:04:58.0 03:04:08.3 59:18.6 (92) 03:38:59.0 (91)
64 18 / Ženy [826] Štěpánka Makarová 1974 CZE Chrudim 09:05:01.0 03:04:11.3 59:25.6 (95) 03:38:53.0 (90)
65 47 / Muži [753] Daniel Gold 1989 CZE Ostrava 09:10:51.0 03:10:01.3 56:43.9 (67) 03:29:53.0 (76)
66 19 / Ženy [904] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 09:10:54.0 03:10:04.3 56:38.8 (65) 03:29:49.0 (75)
67 20 / Ženy [860] Rut Pluhařová 1972 CZE Nechanice 09:13:44.0 03:12:54.3 59:05.6 (91) 03:22:56.0 (62)
68 48 / Muži [859] Pavel Pluhař 1964 CZE Nechanice 09:13:48.0 03:12:58.3 59:20.7 (94) 03:22:59.0 (63)
69 21 / Ženy [773] Karolína Honsová 1997 CZE Kladno 09:14:25.0 03:13:35.3 56:09.1 (62) 03:26:04.0 (69)
70 49 / Muži [772] Pavel Hons 1970 CZE MK KLADNO 09:14:29.0 03:13:39.3 56:08.1 (61) 03:26:06.0 (70)
71 50 / Muži [934] Lukáš Týle 1992 CZE Doksy 09:16:46.0 03:15:56.3 56:59.0 (69) 03:23:48.0 (64)
72 51 / Muži [918] Roman Sirůček 1985 CZE BRIT 09:23:20.0 03:22:30.3 54:01.7 (44) 03:14:21.0 (47)
73 52 / Muži [831] Cyril Matějovský 1977 CZE BRIT 09:23:23.0 03:22:33.3 56:20.9 (63) 03:15:07.0 (51)
74 22 / Ženy [846] Ewa Ochnio 1980 POL Bolesławiec 09:28:39.0 03:27:49.3 56:41.3 (66) 03:46:47.0 (110)
75 53 / Muži [754] Damian Grubich 1975 POL Grudziądz 09:28:43.0 03:27:53.3 55:44.9 (58) 03:46:43.0 (109)
76 54 / Muži [929] Michal Tichý 1974 CZE Řepy ,Praha 6 09:30:07.0 03:29:17.3 58:19.9 (84) 03:36:04.0 (86)
77 55 / Muži [928] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 09:30:12.0 03:29:22.3 58:22.9 (85) 03:36:10.0 (88)
78 56 / Muži [704] Aleš Babka 1976 CZE Praha 6 09:30:14.0 03:29:24.3 58:24.6 (86) 03:36:07.0 (87)
79 57 / Muži [788] Milan Jezbera 1975 CZE sám za sebe 09:36:42.0 03:35:52.3 57:30.0 (71) 03:41:31.0 (94)
80 58 / Muži [850] Tomáš Pala 1981 CZE Slavkov 09:43:18.0 03:42:28.3 58:46.4 (89) 03:31:21.0 (81)
81 59 / Muži [956] Robert Zbíral 1980 CZE Olomouc 09:43:25.0 03:42:35.3 58:44.8 (88) 03:31:27.0 (82)
82 60 / Muži [718] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:48:19.0 03:47:29.3 57:47.0 (75) 03:34:05.0 (84)
83 61 / Muži [764] Ondřej Hlaváček 1971 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:48:28.0 03:47:38.3 57:37.7 (73) 03:34:07.0 (85)
84 23 / Ženy [857] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 09:52:22.0 03:51:32.3 58:05.9 (78) 03:51:41.0 (115)
85 62 / Muži [856] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 09:52:30.0 03:51:40.3 58:04.1 (77) 03:51:52.0 (117)
86 63 / Muži [858] Lesław Piszka 1973 POL Szymbark 09:54:54.0 03:54:04.3 57:54.0 (76) 03:30:44.0 (78)
87 64 / Muži [722] Roman Cedrych 1965 POL Mikołów 09:54:59.0 03:54:09.3 58:14.4 (81) 03:30:48.0 (79)
88 24 / Ženy [804] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 09:55:23.0 03:54:33.3 01:01:00.1 (111) 03:55:45.0 (120)
89 65 / Muži [755] Bartłomiej Grubich 1985 POL Poznań 09:56:18.0 03:55:28.3 56:36.5 (64) 03:29:58.0 (77)
90 25 / Ženy [936] Petra Urešová 1979 CZE Praha 09:59:43.0 03:58:53.3 01:01:15.9 (116) 03:46:23.0 (105)
91 26 / Ženy [785] Eva Jedličková 1978 SVK Bratislava 09:59:46.0 03:58:56.3 01:01:19.7 (118) 03:46:25.0 (106)
92 27 / Ženy [735] Danica Dobisova 1980 CZE Praha 09:59:53.0 03:59:03.3 01:01:30.7 (121) 03:46:41.0 (108)
93 28 / Ženy [811] Helena Krejčí 1989 CZE Radešínská Svratka 10:01:23.0 04:00:33.3 01:00:54.7 (110) 03:47:10.0 (111)
94 66 / Muži [812] Zdeněk Krejčí 1984 CZE Radešínská Svratka 10:09:23.0 04:08:33.3 55:40.8 (57) 03:41:08.0 (93)
95 29 / Ženy [901] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 10:14:19.0 04:13:29.3 01:02:44.7 (147) 03:50:21.0 (112)
96 67 / Muži [900] David Svoboda 1985 CZE Srbeč 10:14:25.0 04:13:35.3 59:29.6 (97) 04:10:25.0 (140)
97 68 / Muži [867] Martin Přidal 1979 CZE Třebčín 132 10:16:28.0 04:15:38.3 01:01:14.9 (114) 03:46:17.0 (104)
98 30 / Ženy [734] Šárka Daňková 1977 CZE Praha 9 10:16:31.0 04:15:41.3 01:01:33.7 (124) 03:46:29.0 (107)
99 69 / Muži [708] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 10:18:19.0 04:17:29.3 01:01:00.3 (112) 03:36:52.0 (89)
100 70 / Muži [922] Martin Šváb 1972 CZE Jablonec nad Nisou 10:18:32.0 04:17:42.3 58:16.6 (82) 03:44:00.0 (96)
101 31 / Ženy [923] Eliška Švábová 2000 CZE Jablonec nad Nisou 10:18:37.0 04:17:47.3 58:18.4 (83) 03:44:03.0 (97)
102 71 / Muži [879] Lukáš Rynda 1987 CZE Litoměřice 10:19:49.0 04:18:59.3 59:19.1 (93) 03:45:30.0 (101)
103 32 / Ženy [916] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo 10:20:08.0 04:19:18.3 01:03:48.9 (155) 04:01:35.0 (127)
104 72 / Muži [715] Tomáš Borák 1996 CZE SK Kladno 10:20:11.0 04:19:21.3 01:00:54.5 (109) 03:56:29.0 (121)
105 73 / Muži [865] Milan Provazník 1967 CZE Vysoké Mýto 10:24:44.0 04:23:54.3 55:34.7 (55) 03:32:19.0 (83)
106 74 / Muži [798] Jaroslav Kavka 1978 CZE Vysoké Mýto 10:24:50.0 04:24:00.3 54:48.3 (49) 03:30:51.0 (80)
107 75 / Muži [917] Ivan Štěpán 1979 CZE Jihlava 10:28:13.0 04:27:23.3 01:02:03.3 (134) 03:51:21.0 (113)
108 33 / Ženy [801] Václava Kmentová 1972 CZE Praha 10:28:16.0 04:27:26.3 01:00:44.5 (106) 03:51:23.0 (114)
109 76 / Muži [845] Jaroslav Obermajer 1970 CZE Hostašovice 10:28:32.0 04:27:42.3 01:00:48.0 (107) 03:54:21.0 (118)
110 34 / Ženy [736] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 10:29:34.0 04:28:44.3 01:01:26.2 (119) 04:07:43.0 (135)
111 35 / Ženy [914] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 10:29:38.0 04:28:48.3 01:01:27.8 (120) 04:07:40.0 (134)
112 77 / Muži [842] Rostislav Novák 1975 CZE Chrudim 10:31:09.0 04:30:19.3 01:04:30.5 (158) 03:54:51.0 (119)
113 36 / Ženy [886] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:37:23.0 04:36:33.3 01:05:08.9 (161) 03:44:34.0 (99)
114 37 / Ženy [954] Eva Zajfrtová 1972 CZE Rybitví 10:37:27.0 04:36:37.3 01:05:05.9 (159) 03:44:31.0 (98)
115 78 / Muži [885] Tomas Slavik 1985 CZE Nachod 10:37:34.0 04:36:44.3 01:05:09.8 (162)
116 38 / Ženy [711] Katarina Bednarova 1981 CZE Trutnov 10:46:11.0 04:45:21.3 01:02:24.6 (142) 04:09:55.0 (138)
117 79 / Muži [723] Tomáš Cejnar 1980 CZE Vlčice u Trutnova 10:46:16.0 04:45:26.3 01:02:30.4 (143) 04:10:00.0 (139)
118 39 / Ženy [809] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 10:47:02.0 04:46:12.3 01:12:37.5 (192) 04:27:28.0 (172)
119 80 / Muži [808] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 10:47:07.0 04:46:17.3 01:12:41.2 (193) 04:27:11.0 (171)
120 81 / Muži [802] Jakub Kocourek 1985 CZE Brno Řečkovice 10:51:10.0 04:50:20.3 01:03:52.6 (156) 04:01:24.0 (126)
121 82 / Muži [805] Jan Kopecký 1974 CZE Praha 4 10:51:18.0 04:50:28.3 01:15:47.7 (212) 04:21:58.0 (160)
122 83 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 10:51:36.0 04:50:46.3 01:03:11.1 (152) 04:12:07.0 (142)
123 84 / Muži [730] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 10:51:39.0 04:50:49.3 01:03:20.6 (154) 04:12:05.0 (141)
124 85 / Muži [947] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 10:53:22.0 04:52:32.3 58:07.7 (80) 03:46:14.0 (103)
125 86 / Muži [726] Konrad Cieślak 1986 POL Wrocław 10:54:12.0 04:53:22.3 59:31.5 (99) 03:45:37.0 (102)
126 87 / Muži [743] Zolboo Enkhbaatar 1984 CZE Budětsko, Prostějov 10:55:36.0 04:54:46.3 56:55.6 (68) 03:43:46.0 (95)
127 88 / Muži [883] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 10:57:20.0 04:56:30.3 01:05:35.6 (165) 04:12:57.0 (146)
128 40 / Ženy [709] Pavla Bartásková 1987 CZE Kaznějov 10:57:34.0 04:56:44.3 01:02:32.7 (145) 04:06:55.0 (132)
129 41 / Ženy [710] Lenka Bartásková 1989 CZE Kaznějov 10:57:37.0 04:56:47.3 01:02:32.7 (144) 04:07:06.0 (133)
130 42 / Ženy [898] Dana Sukdoláková 1973 CZE SPONA Teplice 10:58:44.0 04:57:54.3 01:11:08.1 (186) 04:18:52.0 (155)
131 89 / Muži [873] Martin Richter 1967 CZE SPONA Teplice 10:58:47.0 04:57:57.3 01:11:17.0 (187) 04:18:56.0 (156)
132 43 / Ženy [791] Bára Jiříčková 1997 CZE PARENT PROJECT 11:00:58.0 05:00:08.3 01:01:33.4 (122) 04:05:11.0 (131)
133 90 / Muži [926] Richard Švejkar 1990 CZE Jirkov 11:01:03.0 05:00:13.3 01:01:33.5 (123) 04:05:08.0 (130)
134 44 / Ženy [944] Radka Vepřková 1983 CZE Bolt in da house 11:03:49.0 05:02:59.3 01:03:10.9 (151) 04:03:11.0 (129)
135 91 / Muži [833] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:05:50.0 05:05:00.3 58:51.0 (90) 03:40:44.0 (92)
136 45 / Ženy [766] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 11:09:20.0 05:08:30.3 01:15:52.5 (214) 04:24:29.0 (168)
137 92 / Muži [957] Vít Zdrubecký 1988 CZE Praha 15 11:09:23.0 05:08:33.3 01:15:49.2 (213) 04:24:27.0 (167)
138 93 / Muži [878] Robert Rusin 1978 CZE Praha 11:10:13.0 05:09:23.3 58:34.6 (87) 04:01:20.0 (125)
139 94 / Muži [902] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 11:10:29.0 05:09:39.3 01:02:11.8 (137) 03:28:22.0 (73)
140 95 / Muži [762] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 11:10:33.0 05:09:43.3 01:01:06.6 (113) 03:28:25.0 (74)
141 96 / Muži [889] Luděk Spíchal 1973 CZE Trutnov 11:10:37.0 05:09:47.3 01:02:22.3 (141) 03:27:28.0 (72)
142 97 / Muži [894] František Stejskal 1978 CZE Hradec Králové 11:12:40.0 05:11:50.3 01:02:15.8 (139) 04:09:52.0 (137)
143 98 / Muži [887] Pavol Sopko 1985 SVK Trutnov 11:16:39.0 05:15:49.3 01:05:19.4 (164) 04:14:04.0 (151)
144 99 / Muži [765] Petr Hloušek 1970 CZE Úžice 11:16:47.0 05:15:57.3 01:05:08.1 (160) 03:57:27.0 (122)
145 100 / Muži [881] Martin Sabo 1986 CZE Trutnov 2 11:16:58.0 05:16:08.3 01:05:14.2 (163) 04:13:17.0 (149)
146 101 / Muži [795] Miroslav Kadeřábek 1984 CZE JOSKATEL Team 11:17:41.0 05:16:51.3 01:00:11.5 (104) 04:24:05.0 (164)
147 102 / Muži [909] David Šimůnek 1983 CZE JOSKATEL Team 11:17:44.0 05:16:54.3 01:00:16.7 (105) 04:24:02.0 (163)
148 46 / Ženy [717] Hana Bulantova 1990 CZE Sokolov 11:18:48.0 05:17:58.3 01:11:31.4 (189) 04:31:30.0 (181)
149 47 / Ženy [782] Petra Janusova 1994 CZE Březová 11:18:52.0 05:18:02.3 01:11:23.9 (188) 04:31:32.0 (182)
150 103 / Muži [794] Josef Jurka 1972 CZE JOSKATEL Team 11:21:22.0 05:20:32.3 01:03:07.4 (150) 04:27:53.0 (176)
151 104 / Muži [756] Jan Hába 1980 CZE JOSKATEL Team 11:21:26.0 05:20:36.3 01:01:58.6 (133) 03:51:44.0 (116)
152 48 / Ženy [876] Lucie Rosová 1986 CZE Trutnov 11:25:48.0 05:24:58.3 01:14:17.7 (204) 04:41:36.0 (192)
153 105 / Muži [875] Zdeněk Rosa 1981 CZE Trutnov 11:26:01.0 05:25:11.3 01:14:16.4 (203) 04:41:40.0 (193)
154 106 / Muži [818] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:26:15.0 05:25:25.3 59:33.3 (100) 04:12:30.0 (145)
155 107 / Muži [906] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:33:42.0 05:32:52.3 01:01:53.7 (131) 04:13:11.0 (147)
156 108 / Muži [907] Sebastian Šimon 1979 CZE Praha 2 11:33:45.0 05:32:55.3 01:01:54.6 (132) 04:13:14.0 (148)
157 109 / Muži [877] Václav Rožec 1973 CZE Brno 11:33:50.0 05:33:00.3 01:00:07.3 (103) 04:47:16.0 (196)
158 110 / Muži [724] Dušan Celler 1973 CZE Chlumec nad Cidlinou 11:33:55.0 05:33:05.3 01:08:05.8 (175) 04:31:11.0 (180)
159 111 / Muži [701] Adam Abrahamčík 1987 CZE JE TO TA ZEĎ !!! 11:33:59.0 05:33:09.3 01:02:45.2 (149) 04:16:35.0 (154)
160 112 / Muži [942] David Veber 1986 CZE Je to ta zeď !!! 11:34:05.0 05:33:15.3 01:02:43.8 (146) 04:16:32.0 (153)
161 113 / Muži [895] Jiří Strakoň 1972 CZE Brno 11:34:13.0 05:33:23.3 01:00:03.6 (101) 04:47:22.0 (197)
162 114 / Muži [712] Robert Bergman 1972 CZE Praha 4 11:39:20.0 05:38:30.3 01:07:36.7 (174) 04:24:17.0 (165)
163 115 / Muži [707] Vladimír Balda 1972 CZE Chrastava 11:39:30.0 05:38:40.3 01:07:32.7 (173) 04:24:22.0 (166)
164 116 / Muži [824] Jakub Macák 1986 CZE Slaný 11:43:49.0 05:42:59.3 01:02:45.1 (148) 04:20:04.0 (159)
165 49 / Ženy [775] Gabriela Hortová 1987 CZE Slaný 11:43:53.0 05:43:03.3 01:09:19.9 (180) 04:23:04.0 (161)
166 117 / Muži [849] Wiktor Pach 1989 POL Świdnica 11:44:07.0 05:43:17.3 01:02:06.4 (135) 04:08:44.0 (136)
167 118 / Muži [870] Dariusz Pytel 1975 POL Świdnica 11:44:13.0 05:43:23.3 01:02:14.1 (138) 04:13:22.0 (150)
168 50 / Ženy [781] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 11:44:17.0 05:43:27.3 01:09:20.0 (181) 04:23:07.0 (162)
169 119 / Muži [880] Kamil Říha 1976 CZE Vodáci Střekov 11:44:30.0 05:43:40.3 01:01:17.9 (117) 04:30:00.0 (177)
170 120 / Muži [732] Václav Černý 1982 CZE Vodáci Střekov 11:44:37.0 05:43:47.3 01:01:46.0 (128) 04:27:50.0 (175)
171 121 / Muži [721] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:45:24.0 05:44:34.3 01:08:40.5 (177) 04:34:36.0 (184)
172 122 / Muži [837] Petr Nedomlel 1977 CZE Pňovany 11:45:28.0 05:44:38.3 01:08:37.1 (176) 04:34:28.0 (183)
173 51 / Ženy [838] Petra Nemravová 1993 CZE Kjávy3 11:49:10.0 05:48:20.3 01:01:37.5 (126) 04:27:46.0 (174)
174 52 / Ženy [948] Andrea Vojnarová 1987 CZE Kjávy3 11:49:17.0 05:48:27.3 01:01:39.7 (127) 04:27:41.0 (173)
175 53 / Ženy [908] Barbora Šimonová 1982 CZE Praha 7 11:55:40.0 05:54:50.3 01:03:17.8 (153) 04:03:06.0 (128)
176 123 / Muži [796] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 11:55:44.0 05:54:54.3 58:06.7 (79) 03:58:21.0 (124)
177 54 / Ženy [869] Aneta Pytel 1976 POL Świdnica 11:56:45.0 05:55:55.3 01:06:28.9 (169) 04:19:22.0 (158)
178 55 / Ženy [746] Marta Franckiewicz-Pach 1989 POL Świdnica 11:56:50.0 05:56:00.3 01:09:55.4 (182) 04:19:15.0 (157)
179 124 / Muži [747] Maciej Frankowicz 1989 POL Świdnica 11:57:11.0 05:56:21.3 01:02:19.9 (140) 04:15:26.0 (152)
180 56 / Ženy [799] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:59:08.0 05:58:18.3 01:01:15.5 (115) 04:35:58.0 (186)
181 57 / Ženy [803] Pavlína Kočová 1992 CZE Pivo za odměnu 12:04:25.0 06:03:35.3 01:01:50.5 (130) 04:25:04.0 (170)
182 125 / Muži [836] Jiri Mudra 1989 CZE Pivo za odměnu 12:04:31.0 06:03:41.3 01:01:47.9 (129) 04:24:57.0 (169)
183 58 / Ženy [720] Zuzana Cajthamlová 1978 CZE Nučice 12:14:44.0 06:13:54.3 01:05:54.1 (166) 04:12:18.0 (143)
184 126 / Muži [719] Tomáš Cajthaml 1971 CZE Nučice 12:14:51.0 06:14:01.3 04:12:28.0 (144)
185 127 / Muži [706] Martin Baláš 1982 CZE Jablonné nad Orlicí 12:33:24.0 06:32:34.3 01:07:00.7 (170) 04:39:29.0 (189)
186 59 / Ženy [866] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 12:34:01.0 06:33:11.3 01:12:45.5 (195) 04:59:10.0 (218)
187 60 / Ženy [813] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 12:34:06.0 06:33:16.3 01:12:44.3 (194) 04:42:37.0 (194)
188 61 / Ženy [834] EVA MICHALÍKOVÁ 1974 CZE KARLOVY VARY 12:41:49.0 06:40:59.3 01:10:01.1 (184) 04:56:07.0 (209)
189 62 / Ženy [853] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 12:41:53.0 06:41:03.3 01:10:00.9 (183) 04:37:18.0 (187)
190 63 / Ženy [742] Martina Dvořáková 1978 CZE Karlovy Vary 12:41:58.0 06:41:08.3 01:10:09.1 (185) 04:54:52.0 (207)
191 64 / Ženy [868] Lucie Pustinová 1975 CZE Bečov nad Teplou 12:42:03.0 06:41:13.3 04:54:57.0 (208)
192 128 / Muži [949] Tomáš Votruba 1968 CZE Kostelec nad Černými lesy 12:57:39.0 06:56:49.3 01:09:13.5 (179) 04:47:32.0 (199)
193 65 / Ženy [950] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 12:57:49.0 06:56:59.3 01:09:11.7 (178) 04:46:49.0 (195)
194 66 / Ženy [820] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8 12:58:15.0 06:57:25.3 01:06:27.4 (168) 04:50:57.0 (201)
195 129 / Muži [806] Martin Košík 1975 CZE Jenštejn 12:58:24.0 06:57:34.3 01:06:11.5 (167) 04:50:54.0 (200)
196 67 / Ženy [921] Veronika Šulcová 1984 CZE Pardubice 13:04:09.0 07:03:19.3 01:11:44.5 (191) 04:52:25.0 (203)
197 130 / Muži [913] Martin Škoda 1985 CZE SRTG Česká třebová 13:04:17.0 07:03:27.3 01:11:42.4 (190) 04:52:30.0 (204)
198 68 / Ženy [844] Lucie Novotná 1981 CZE SRTG Česká Třebová 13:04:22.0 07:03:32.3 01:22:52.3 (218) 04:52:34.0 (205)
199 131 / Muži [903] Krystian Szadkowski 1990 POL Wrocław 13:15:52.0 07:15:02.3 01:03:58.1 (157) 04:35:50.0 (185)
200 69 / Ženy [714] Eva Boháčová 1989 CZE Praha 13:22:46.0 07:21:56.3 01:15:34.7 (211) 04:31:00.0 (178)
201 70 / Ženy [745] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 13:22:50.0 07:22:00.3 01:15:32.8 (210) 04:31:02.0 (179)
202 132 / Muži [899] Petr Sušek 1979 CZE Parent Projekt 13:40:23.0 07:39:33.3 01:12:55.0 (196) 04:47:26.0 (198)
203 71 / Ženy [752] Martina Galandová 1987 CZE Praha 6 13:47:17.0 07:46:27.3 01:15:28.6 (207) 04:58:24.0 (217)
204 72 / Ženy [759] Andrea Hanušová Hamanová 1978 CZE 13:47:20.0 07:46:30.3 01:14:33.7 (206) 04:52:20.0 (202)
205 73 / Ženy [862] Zuzana Pohlová 1973 CZE Praha 10 13:47:24.0 07:46:34.3 01:14:29.8 (205) 04:54:09.0 (206)
206 133 / Muži [959] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 13:56:29.0 07:55:39.3 01:01:35.7 (125) 04:38:36.0 (188)
207 74 / Ženy [760] Petra Havlová 1993 CZE Holice 14:01:23.0 08:00:33.3 01:12:59.2 (197) 04:56:52.0 (214)
208 75 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE Libčany 14:01:26.0 08:00:36.3 01:13:39.7 (202) 04:56:39.0 (210)
209 134 / Muži [817] Michal Krysl 1978 CZE Hradec králové 14:01:32.0 08:00:42.3 01:13:37.4 (201) 04:56:45.0 (212)
210 76 / Ženy [941] Radka Vaňková 1992 CZE Hradec Králové 14:01:38.0 08:00:48.3 01:13:17.5 (200) 04:56:49.0 (213)
211 135 / Muži [961] Jakub Gembal 1985 CZE Hradec Králové 14:01:43.0 08:00:53.3 01:13:13.7 (198) 04:56:42.0 (211)
212 136 / Muži [778] Antonín Choulík 1972 CZE Sezimovo Ústí 2 14:10:25.0 08:09:35.3 01:07:18.6 (172) 04:41:31.0 (191)
213 137 / Muži [938] Karel Vacek 1971 CZE Praha 8 14:59:20.0 08:58:30.3 01:19:44.5 (215) 05:26:28.0 (219)
214 138 / Muži [790] Jiří Jirsa 1972 CZE Starý Kolín 14:59:27.0 08:58:37.3 01:20:02.1 (216) 05:30:29.0 (220)
214 77 / Ženy [940] Nina Vaněčková 1989 CZE Libčany
214 139 / Muži [939] Jan Václavík 1986 CZE Vodáci Střekov
214 139 / Muži [920] Radek Šulák 1978 CZE Halenkov
DNF / Muži [896] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 01:00:06.3 (102)
DNF / Muži [893] Jarosław Stefański 1963 POL W pogoni za duchem 02:41:00.0 (19)
DNF / Ženy [872] Małgorzata Rencz 1974 POL W pogoni za duchem 02:41:02.0 (20)
DNF / Ženy [890] Jitka Spíchalová 1975 CZE Trutnov 01:02:11.7 (136) 03:27:23.0 (71)
DNF / Muži [757] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 01:13:16.6 (199) 03:58:00.0 (123)
DNF / Muži [864] Miroslav Pospíšil 1982 CZE Hradec Králové 01:07:02.0 (171) 04:39:32.0 (190)
DNF / Ženy [763] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Šneci v běhu 01:15:29.8 (208) 04:57:39.0 (215)
DNF / Ženy [703] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:15:30.5 (209) 04:57:42.0 (216)
DNF / Muži [748] Roman Fraško 1974 CZE Pečky 01:25:14.9 (219) 05:31:10.0 (221)
DNF / Muži [927] Karel Talacko 1972 CZE Pečky 01:25:33.2 (221) 05:33:39.0 (222)
DNF / Ženy [737] Jana Dolečkova 1984 CZE Praha 4 01:25:26.7 (220) 05:45:21.0 (223)
DNF / Muži [784] Jan Jedlička 1980 CZE Praha 4 01:25:50.9 (222) 05:45:25.0 (224)
DNF / Muži [783] Jaroslav Jaros 1971 CZE České Budějovice 01:21:10.8 (217)
DNF / Ženy [952] Anna Wierszelis 1982 POL Wrocław

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži do 39 [39] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:40:04.4
2 2 / Muži do 39 [45] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:47:18.0 07:13.6
3 1 / Muži do 59 [48] Martin Cupák 1971 CZE LO Spartak Vrchlabí 01:49:46.7 09:42.3
4 2 / Muži do 59 [20] Norbert Klvaň 1972 CZE Sokol Kolín-atletika 01:51:47.2 11:42.8
5 3 / Muži do 39 [51] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:53:27.8 13:23.4
6 1 / Muži nad 60 [43] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:58:45.4 18:41.0
7 1 / Ženy do 59 [26] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:58:54.2 18:49.8
8 3 / Muži do 59 [49] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 02:02:52.7 22:48.3
9 4 / Muži do 39 [7] Roman Bedroš 1988 CZE RETIA 02:04:28.6 24:24.2
10 1 / Ženy do 39 [44] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 02:05:32.3 25:27.9
11 2 / Ženy do 39 [30] Jana Mikešová 1991 CZE Bakako running team 02:06:08.2 26:03.8
12 1 / Dorostenci [25] Adam Krupka 2001 CZE Indičtí běžci 02:06:16.7 26:12.3
13 1 / Ženy nad 60 [1] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 02:08:26.7 28:22.3
14 4 / Muži do 59 [3] David Wolf 1972 CZE Zdravošpeče s.r.o. 02:14:20.0 34:15.6
15 5 / Muži do 39 [37] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 02:15:27.1 35:22.7
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:15:45.5 35:41.1
17 6 / Muži do 59 [50] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:17:07.8 37:03.4
18 3 / Ženy do 39 [19] Svatoslava Kacířová 1981 CZE Cobram team 02:19:32.1 39:27.7
19 2 / Ženy do 59 [47] Adéla Bódiová 1976 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:21:24.2 41:19.8
20 7 / Muži do 59 [36] Michal Steiner 1977 CZE RUN magazine team 02:29:07.0 49:02.6
21 8 / Muži do 59 [15] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 02:31:39.5 51:35.1
22 4 / Ženy do 39 [16] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 02:31:39.7 51:35.3
23 3 / Ženy do 59 [14] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 02:34:22.2 54:17.8
24 4 / Ženy do 59 [27] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:38:03.6 57:59.2
25 5 / Ženy do 39 [18] Jana Hubatova-Vackova 1992 CZE Adidas Runners Prague 02:39:58.4 59:54.0
26 5 / Ženy do 59 [11] Petra Černá 1977 CZE Báječné ženy v běhu 02:41:22.2 01:01:17.8
27 9 / Muži do 59 [28] Josef Mašek 1978 CZE Praha 4 02:46:33.5 01:06:29.1
28 6 / Ženy do 39 [13] Tereza Domčíková 1989 CZE Praha 02:47:30.1 01:07:25.7
29 6 / Ženy do 59 [42] Anna Vejšická 1973 CZE Ramóna 02:48:11.6 01:08:07.2
30 6 / Muži do 39 [12] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:50:14.0 01:10:09.6
31 7 / Ženy do 59 [52] Jana Janouchová 1963 CZE Báječné ženy v běhu 02:53:57.1 01:13:52.7
32 7 / Ženy do 39 [21] Lucie Knobová 1990 CZE Chrášťany 02:53:57.5 01:13:53.1
33 8 / Ženy do 39 [35] Petra Slepickova 1984 CZE Praha 03:06:07.0 01:26:02.6
34 10 / Muži do 59 [17] David Hřivna 1971 CZE Kostelec nad Labem 03:18:54.4 01:38:50.0
35 11 / Muži do 59 [23] Petr Kostka 1976 CZE Praha 5 03:26:50.5 01:46:46.1
36 9 / Ženy do 39 [46] Marie Hanzlová 1990 CZE Sušice 03:32:57.2 01:52:52.8
37 12 / Muži do 59 [2] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 03:55:23.0 02:15:18.6
38 8 / Ženy do 59 [9] Martina Cardová 1976 CZE Buštěhrad 03:55:27.5 02:15:23.1
38 10 / Ženy do 39 [8] Joanna Bialas 1984 POL Lodz
38 10 / Ženy do 39 [31] Anna Pieczątkiewicz 1984 POL 94-109 Łódź
38 7 / Muži do 39 [32] Kamil Pieczątkiewicz 1983 POL 94-109 Łódź
DNF / Dorostenci [6] Adam Baltaretu 2008 CZE Praha 04:29:28.0 (1)
DNF / Muži do 59 [4] David Baltaretu 1973 CZE Praha
DNF / Dorostenci [5] Jakub Baltaretu 2006 CZE Praha
DNF / Ženy do 39 [10] Petra Cilečková 1983 CZE Zlín
DNF / Ženy do 59 [24] Eva Krumphanzlová 1971 CZE Odolov
DNF / Muži do 39 [29] Ivan Melnyk 1986 UKR Kukurudza
DNF / Muži do 59 [33] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA
DNF / Muži do 39 [34] Kryštof Schubert 1999 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
DNS / Ženy do 39 [22] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Kupkolo MTB Trilogy